PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fa cupra tsİ & clİo rs 172

MertSerhanÖ.
19-01-2014, 09:53
Dun geceki denemelerden ufak bir video.Pek saglikli basamadik burda 60-190 gibi biraktik..Deneyen arkadaslara tesekkurler.

2013 Cupra:Vw racing filtre
Clio rs:filtre,egzos,on koltuklar haric sökük

FA cupra tsi -clio rs 172 - YouTube (http://youtu.be/dd7GhDFz8Ws)

fexzi
19-01-2014, 10:03
korna çok hızlı :)

maşallah yavrulara.

Can's
19-01-2014, 10:04
Yazılımsız ıyı gıtmıs cupra ama rs cok kotu surulmus bıraz daha ıyı surulse daha net olurdu
maşallah araclara

MertSerhanÖ.
19-01-2014, 10:12
korna çok hızlı :)

maşallah yavrulara.
Mecbur Tirlar ustumuze cikmasin diye hizli basmak zorunda kaldik.Tesekkurler:)

Yazılımsız ıyı gıtmıs cupra ama rs cok kotu surulmus bıraz daha ıyı surulse daha net olurdu
maşallah araclara

Tesekkurler.

ferroo
19-01-2014, 10:14
kardesım maşallah çupra ıyı gıtmıs nazar degmesın :)

Throttle
19-01-2014, 10:19
maşallah zevkli olmuş :) rs in sahibi biraz daha alışması gerek gibi araca sanki biraz daha devir dönebilmesi gerekiyordu erken geçiş yapmış ve yavaş biraz
özlemişim ss in sesini :) o yüzden ona ayrı maşallah :P

MertSerhanÖ.
19-01-2014, 10:21
kardesım maşallah çupra ıyı gıtmıs nazar degmesın :)

Saol hocam tesekkur ederim:)

MertSerhanÖ.
19-01-2014, 10:27
maşallah zevkli olmuş :) rs in sahibi biraz daha alışması gerek gibi araca sanki biraz daha devir dönebilmesi gerekiyordu erken geçiş yapmış ve yavaş biraz
özlemişim ss in sesini :) o yüzden ona ayrı maşallah :P

Tsk ederim okan saol sende cok hizliymissin dun gece haberini aldik :icon_tup:

ferroo
19-01-2014, 10:37
çupra 2013 dımı?

MertSerhanÖ.
19-01-2014, 10:40
Evet 2013 cupra

RafetAraç
19-01-2014, 10:49
rs 4000 de atmış vitesleri

guwen_ar
19-01-2014, 10:52
rs 4000 de atmış vitesleri

Olur mu cnm 3000 de atti 4000 de atsa 5 boy gecerdi :icon_tup:

emre_
19-01-2014, 11:07
Kardeş hem alttan bastım hem erken attım hem yavaş attım dedinarabamı görmek istiyorum kurmuşsun kamerayı gelip video atıyosun kendinimi yükseltiyosun rsimi dülşürüyosun onu anlamadım zaten anlayan yazmış erken attığımı arabada sıkıntı vardı düzeldimi diye görmüş oldum ama sen hemen video falan bu yüzden tanımadıklarımla denemeyi pek istemiyorum hemen gelin güvey sen inandınmı şimdi beni geçtiğine he birde egzost borusu yerinden çıktı araba geri düştü bütün gecede öyle bastım sonlarda yere sürtmeye başlayınca daha basmadım

ramo35
19-01-2014, 11:14
egzoz manifoldu yerinden çıktığından emre erken attı zaten kaçak vardı ilk 2 denemeden sonra hepten su koyunca manifold sıkıntı olmasın diye erken atmaya başladı ona rağmen gece *** olmasın gelen herkes keyif alsın diye bastı bir tek orhan abi video çekicem dedi diye biliyorduk?

MertSerhanÖ.
19-01-2014, 11:20
Kardeş hem alttan bastım hem erken attım hem yavaş attım dedinarabamı görmek istiyorum kurmuşsun kamerayı gelip video atıyosun kendinimi yükseltiyosun rsimi dülşürüyosun onu anlamadım zaten anlayan yazmış erken attığımı arabada sıkıntı vardı düzeldimi diye görmüş oldum ama sen hemen video falan bu yüzden tanımadıklarımla denemeyi pek istemiyorum hemen gelin güvey sen inandınmı şimdi beni geçtiğine

Alttan?:) ben 2 de 50 de basiyorum normalde.birincisi konunun en basinda video cekilcegi soylendi.Bunu bilerek gelinsin yazildi bende ona gore geldim 200 km yol.Daha once 2 rs sahibi olarak neden rs i dusurmeye calisiyim,oyle bir amacim olsa plaka falan herseyi yazardim.Buarada ben arabami gormek istiyorum diyerekmi geldim yanina?Konuda bana gore denicek arac yokmu dedim en ideali rs olur sanirim dendi bende ona istinaden geldim denemeye baska herhangi bi arac deneriz senle demedi.Yok ben kendi kendime gelin guvey olmadim denedigim ilk rs senin aracin degil.Ve soyle soyliyim filtre egzosla yazilimli egzoslu filtreli komple sokuk rs kadar hizli hatta belki biraz daha.Daha nekadar gidebilir?Bukadar sikintiya gerek yok sil dersen silerim :icon_tup:

emre_
19-01-2014, 11:26
Alttan?:) ben 2 de 50 de basiyorum normalde.birincisi konunun en basinda video cekilcegi soylendi.Bunu bilerek gelinsin yazildi bende ona gore geldim 200 km yol.Daha once 2 rs sahibi olarak neden rs i dusurmeye calisiyim,oyle bir amacim olsa plaka falan herseyi yazardim.Buarada ben arabami gormek istiyorum diyerekmi geldim yanina?Konuda bana gore denicek arac yokmu dedim en ideali rs olur sanirim dendi bende ona istinaden geldim denemeye baska herhangi bi arac deneriz senle demedi.Yok ben kendi kendime gelin guvey olmadim denedigim ilk rs senin aracin degil.Ve soyle soyliyim filtre egzosla yazilimli egzoslu filtreli komple sokuk rs kadar hizli hatta belki biraz daha.Daha nekadar gidebilir?Bukadar sikintiya gerek yok sil dersen silerim :icon_tup:

Rsin 2 de 50 de nerde olduğunu biliyosundur o zaman daha çıkmadan söyledim ben sana basmam dedim ısrar ettin he şu var erken attığımıda anlaman şazım sesden sıkıntı olduğunuda anlaman lazım kullandığın rsleri bilmiyorum ama araba formunun %70 lerindeydi dün kaçak çok geri düşürdü videoyu buraya koyduktan sonra silmenin anlamı yok ayağına sağlık gelmişsin ama inanmışlık yapıyosun ona kızıyorum bide rs sahibi biriymişsin benim için önemi yoktur bu tip şeylerin herkes tanır ama kalkıp böyle bi video görünce sinirlendim sıkıntıya gerek yok derken geçiyorum diye sen gözüküyosun arabasını hızlı sanan sen oluyosun

kutsal
19-01-2014, 11:35
cupraya maşallah.nezmn bı arac gecılse mutlaka bı derdı sıkıntısı oluyor zaten yok manıfoltta olur sıkıntı yok çayının yanına bisküvisi eksiktir.yarışmaya çıkıpta vıteslerı erken attım bahanesıde yuzyıllarıdr süre gelen bı bahanedır.o gördugnuz cupra ılkkez rs ıle denemıyo arkadaslar baska 172 ıle denemesıde var sonuslar aynı oluyor merak etmeyın hatta bızzat şahsımın kullandıgı 182 varken de denedık ki en hızlı 182 idi bence onunla bıle 230 240lar a kadar kafa burunduk oyuzden oyuzden rs ıyı bıle gıtmıs daha ıyıgıdemezdı bence

MertSerhanÖ.
19-01-2014, 11:38
Sunu soyliyim normalde 2 de 50 de basiyorum seninle denerken 60 tan assagi basmadim demek istedim.Sen yanlis anladin sanirim beni.Benim rs i kesinlikle kucultmek gibi bir amacim yok.Forumda zaten degisik araclarla videolarim mevcut.İzlersen zaten aracinin su haliyle bile nekadar hizli oldugunu anlarsin.Ben tesekkur ederim sizinde ayaginiza saglik.Tekrar soyluyorum araciniz cok basarili:icon_tup:

tigerland
19-01-2014, 11:39
Maşallah araçlara. Çupra fena :)

emre_
19-01-2014, 11:41
cupraya maşallah.nezmn bı arac gecılse mutlaka bı derdı sıkıntısı oluyor zaten yok manıfoltta olur sıkıntı yok çayının yanına bisküvisi eksiktir.yarışmaya çıkıpta vıteslerı erken attım bahanesıde yuzyıllarıdr süre gelen bı bahanedır.o gördugnuz cupra ılkkez rs ıle denemıyo arkadaslar baska 172 ıle denemesıde var sonuslar aynı oluyor merak etmeyın hatta bızzat şahsımın kullandıgı 182 varken de denedık ki en hızlı 182 idi bence onunla bıle 230 240lar a kadar kafa burunduk oyuzden oyuzden rs ıyı bıle gıtmıs daha ıyıgıdemezdı bence

Kardeş yok çay bisküvi falan dikkatli yaz biraz benim kimseye bahanem olmaz kendinizi kandırmayın ben ilk defa roll yapmıyorum ilk defa rs kullanmıyorum ilk defa cuprayla denemiyorum en hızlı 182 lik rs le geçemedinmi sen cuprayı hepiniz rsçiniz maşallah ben olanı söylerim yıllardırda araba denerim yancılık yapmayın arabanın sahibi biliyo olanı biteni zaten o gerçeği bildiği için sıkıntı yapmayın herkes geçer geçilirde siz nasıl rsçisiniz vitesler erkenmi yerindemi anlamıyosuz ayrıca ben o koltukta oturuyosam gerekeni yaparım meraklanma sen

kutsal
19-01-2014, 11:45
Kardeş yok çay bisküvi falan dikkatli yaz biraz benim kimseye bahanem olmaz kendinizi kandırmayın ben ilk defa roll yapmıyorum ilk defa rs kullanmıyorum ilk defa cuprayla denemiyorum en hızlı 182 lik rs le geçemedinmi sen cuprayı hepiniz rsçiniz maşallah ben olanı söylerim yıllardırda araba denerim yancılık yapmayın arabanın sahibi biliyo olanı biteni zaten o gerçeği bildiği için sıkıntı yapmayın herkes geçer geçilirde siz nasıl rsçisiniz vitesler erkenmi yerindemi anlamıyosuz ayrıca ben o koltukta oturuyosam gerekeni yaparım meraklanma sen

bu benım en dıkkatlı yazmıs halim o yuzden sıkıntı söz konusu deıl.pekı yarısa cıkıp erken vıtes atmanın mantıgı nedır manıfold kacırınca erken mı atılır vıtes?ayrıyetten 2013 cupra ıle denemedıgın bellı cunku 2013 cupralar dıgerlerınden cok hızlı durduk yere araba şakşakçılıgı yapıcak halımız yok babam seatın sahıbı deıl sonuc olarak.bu araba 172 182 yuklı rc 208 gtı yuklu czt ve emsal arabalarla denedı her deneyen bız cupraları cok gecıyorduk ama bunu gecemedık alah alah bızım arbalar yurumedı dedı kımıde baska cuprayı cok gectıgını söyledı ama 2013 oldugunu bunun unutuyolar ;)

emre_
19-01-2014, 11:47
Sunu soyliyim normalde 2 de 50 de basiyorum seninle denerken 60 tan assagi basmadim demek istedim.Sen yanlis anladin sanirim beni.Benim rs i kesinlikle kucultmek gibi bir amacim yok.Forumda zaten degisik araclarla videolarim mevcut.İzlersen zaten aracinin su haliyle bile nekadar hizli oldugunu anlarsin.Ben tesekkur ederim sizinde ayaginiza saglik.Tekrar soyluyorum araciniz cok basarili:icon_tup:

Sen olanı biteni biliyosun arabayı halledicez tekrar deneriz en baştan böyle desen bende bişe demem tekrar denenir olur biter ben güvenip basıyorum sabah gözümü açıyorum videolar anlatabildimmi derdimi bilmiyorum tekrar denicemiz zamanda ara bi yerde buluşuruz senşde yormayız o kadar

emre_
19-01-2014, 11:52
bu benım en dıkkatlı yazmıs halim o yuzden sıkıntı söz konusu deıl.pekı yarısa cıkıp erken vıtes atmanın mantıgı nedır manıfold kacırınca erken mı atılır vıtes?ayrıyetten 2013 cupra ıle denemedıgın bellı cunku 2013 cupralar dıgerlerınden cok hızlı durduk yere araba şakşakçılıgı yapıcak halımız yok babam seatın sahıbı deıl sonuc olarak

Bana pek dikkatli yazmışsın gibi gelmedi yanlış kelimeler kullanıyosun he üstüne bide sen bilmeden hala yazıyosun o sıkıntı işte yazdıklarımı okursan sorduğun soruların cevabı zaten var tekrar tekrarmı yazim ayrıca diğerlerinden çok hızlı değil sadece hızlı biraz daha yaptığın şakşakçılığa girermi girmezmi yorumu bana düşmez kendin ver kararını arabada sıkıntı vardı diye görmek amaçlı bastık gelip bana ben sırf rsle dememeye o kadar yol geldim dese boş gelip boş göndermezdim gelip bana 50 de basalım dedi anlamsız olur diye onada söyledim zaten edit i şimdi gördüm ben 2013 olduğunu bilerek konuşuyorum

kutsal
19-01-2014, 11:56
Bana pek dikkatli yazmışsın gibi gelmedi yanlış kelimeler kullanıyosun he üstüne bide sen bilmeden hala yazıyosun o sıkıntı işte yazdıklarımı okursan sorduğun soruların cevabı zaten var tekrar tekrarmı yazim ayrıca diğerlerinden çok hızlı değil sadece hızlı biraz daha yaptığın şakşakçılığa girermi girmezmi yorumu bana düşmez kendin ver kararını arabada sıkıntı vardı diye görmek amaçlı bastık gelip bana ben sırf rsle dememeye o kadar yol geldim dese boş gelip boş göndermezdim gelip bana 50 de basalım dedi anlamsız olur diye onada söyledim zaten

şakşakçılık yapsam hıc kendı aracımı katmazdım muhabbete ben kendımde denedım bu aracla kendı arabamı boklayıp mılletınkını durduk yere övücek halım yok meyve veren agacı taşlamayada gerek yok.bız denemeye cıkarken hırs yapan adamalar deılız örnegın koltuk fln sökmeyız zevkıne bakarız ı sen aracnın %30 luk bı kayıbı olduugnu söyluyosun bıdahakı denemede ortaya cıkıcaktır bekleyıp görelım bu 10 boya tekamul edıyo unutma ama hesaplarda bı yanlıslık olmasın
.

Firattoptas
19-01-2014, 12:00
serhan kardeşim maşallah aracına yine bir videon yine polimikler :) iki aracada kazasız belasız gazlamalar maşallah:icon_tup:

emre_
19-01-2014, 12:01
şakşakçılık yapsam hıc kendı aracımı katmazdım muhabbete ben kendımde denedım bu aracla kendı arabamı boklayıp mılletınkını durduk yere övücek halım yok meyve veren agacı taşlamayada gerek yok.bız denemeye cıkarken hırs yapan adamalar deılız örnegın koltuk fln sökmeyız zevkıne bakarız ı sen aracnın %30 luk bı kayıbı olduugnu söyluyosun bıdahakı denemede ortaya cıkıcaktır bekleyıp görelım bu 10 boya tekamul edıyo unutma ama hesaplarda bı yanlıslık olmasın
.

Kimseyi taşladığım yok farkındaysan geçtim diye heveslenmeyin diyorum benim tahammül sıkıntım yok ama sizde var belliki arabanın kaybı olduğunu dün geceki herkes gördü sen pc başından yazıyosun gördüğün bildiğin bişey yok arabanın sahibi biliyo zaten nolduğunu bırakınca sağa çektîm arabayı videonun o kısmı yok anlatabildimmi ne senin bu yaptığın şimdi peki ?

ramo35
19-01-2014, 12:01
denemede erken atmasını yada bırakmasını biz söyledik çünkü ilk denemelerden sonra sesi soluğu bile değişti en son yere kıvılcamlar atmaya başladığında her viteste egzoz da yere düşünce bırakmasını söyledik ki ona rağmen gene bastı çünkü daha 2 kere basmıştı

kutsal
19-01-2014, 12:09
Kimseyi taşladığım yok farkındaysan geçtim diye heveslenmeyin diyorum benim tahammül sıkıntım yok ama sizde var belliki arabanın kaybı olduğunu dün geceki herkes gördü sen pc başından yazıyosun gördüğün bildiğin bişey yok arabanın sahibi biliyo zaten nolduğunu bırakınca sağa çektîm arabayı videonun o kısmı yok anlatabildimmi ne senin bu yaptığın şimdi peki ?

buraya vıdeolar zaten denemeyı canlı ızlemeyenler görsun yorum yapsın dıye koyuluyo herkes canlı ızleyemeyo yarısı gördugmuzu yazıyoruz .eger sen hala eskı sahıbıysen arabanın yıgıt torunun arkadası olmalısın yıgıtın foresterlede gelısı guzel basıldı bu arac eger sen o arkadassan sor yıgıte zaten gıderını o sana söyler ben senın arabanıda boklamadım gayettte ıyı gıtmıs dedım cunku o denedıgın araba cıddı anlamda hızlı bı arac kendı tecrubem ve baska rollerını izıledıgım ıcın söyluyorum bunu. neyse bıdaha denersınız denk gelırsenız acıkcası sımdıden merak ettım rs ın nekadar gerı oldugnu

ErT_ThM
19-01-2014, 12:09
Maşallah cupraya kardesim sağ kapıyı açsaydın yanındaki arkadaş binerdi belki

emre_
19-01-2014, 12:13
buraya vıdeolar zaten denemeyı canlı ızlemeyenler görsun yorum yapsın dıye koyuluyo herkes canlı ızleyemeyo yarısı gördugmuzu yazıyoruz .eger sen hala eskı sahıbıysen arabanın yıgıt torunun arkadası olmalısın yıgıtın foresterlede gelısı guzel basıldı bu arac eger sen o arkadassan sor yıgıte zaten gıderını o sana söyler ben senın arabanıda boklamadım gayettte ıyı gıtmıs dedım cunku o denedıgın araba cıddı anlamda hızlı bı arac kendı tecrubem ve baska rollerını izıledıgım ıcın söyluyorum bunu. neyse bıdaha denersınız denk gelırsenız acıkcası sımdıden merak ettım rs ın nekadar gerı oldugnu

Dün gece olanlar zaten yazar ama şuan hiç yazan yok noldunu biliyolar yok ben o değilim bilmeden yazmana gerek yok seninde onu demeye çalışıyorum rsçisin bide anlaman lazım arabanın sesinden bazı şeyleri neyse demiyorum daha birşey dün gece olanlar yazsınlar görün

emre_
19-01-2014, 12:13

Tünelmi yapmışım ben videoda sence öyle bişey yazıyosun

MertSerhanÖ.
19-01-2014, 12:14
Maşallah araçlara. Çupra fena :)
Saol erbin tesekkur ederim:)

Sen olanı biteni biliyosun arabayı halledicez tekrar deneriz en baştan böyle desen bende bişe demem tekrar denenir olur biter ben güvenip basıyorum sabah gözümü açıyorum videolar anlatabildimmi derdimi bilmiyorum tekrar denicemiz zamanda ara bi yerde buluşuruz senşde yormayız o kadar
Tamam sorun degil ben anliyorum seni ama umarim sende beni anlamissindir herhangi bir gizli cekim olarak falan degil konudan bilgin var diye koydum ben.Konusuldu diye.Ben suan havalimanindayim 10 15 gun kadar yurtdisinda olucam dondugumde tekrar haberlesip deneriz.

serhan kardeşim maşallah aracına yine bir videon yine polimikler :) iki aracada kazasız belasız gazlamalar maşallah:icon_tup:

Abim saol tesekkur ederim :)

Görkem.Y
19-01-2014, 12:15
Kültür değil Deniz çupra kankaaa maşallah :))

cnatkr
19-01-2014, 12:16
Arkadaslar tamam tartısmayın burak bana sorun var dedi inanırım bende sorun yasadım dün gece.Siz sorununuzu halledin bende hallediyim clio rs ile tekrar denemek istiyorum hem kimsenin kafasında soru isaretide kalmamıs olur.

MertSerhanÖ.
19-01-2014, 12:18

Abi saol cok tesekkur ederim

ramo35
19-01-2014, 12:18

arabanın eski sahibi dediğin yiğitin arkadaşı olanda benimde biz hiç yiğitle denemedik neyse ordaki herkes gördü orhan abi olsun cansın olsun 208 li arkadaşta en son kıvılcımlar atıyorduk yere onlardanda denemek isteyen olursa tekrar deneriz bizim kimseye eyvallahımız olmaz

MertSerhanÖ.
19-01-2014, 12:32
Ya nerden koydum.Ben dun gece ordada sordum video cekilcekmi koyulcakmi diye bende konulcak denilince herkesin bilgisi var sandim.Tekrar soyluyorum lutfen baska kimsede tartismasin yurtdisi donusu haberlesiriz tekrar deneriz.gecilirim gecerim video cekersiniz sıkıntı degil.

MertSerhanÖ.
19-01-2014, 12:33
Kültür değil Deniz çupra kankaaa maşallah :))

Kardesim saol tesekkur ederim

guwen_ar
19-01-2014, 12:35
Rs ci arkadas buyutmeye gerek yok.arabani kucultugumuz falan da yok.senin aracinla senden fazla rol yapmisimdir en sewdigim rs bunuda belirteyim.dun gece 200 km yol geldik ben 1400 kilo mini ile herkesle bastim gelmeden oncede vidyo muhabati dondu isterseniz 10 boy gecin paylasin sikinti yok dedik konuda yazio.
220 hp rocco 200 hp czt 2.5 wrx impreza farkli 3 172 1 182 hepsiyle denedik denk gidiorz cogu aracla denemelermz forumda mewcut aracin bu speclerle iyi gidio.
Bu arada kardesim yurtdisina cikio cupra bende olucak ortak nokta corlu'ya gelin istediginiz zaman dener muhabetimizi yapar cayimizi icersiniz.
Gecilmek gibi bi dert kesinlikle soz konusu deil :icon_tup:

cnatkr
19-01-2014, 12:39
Benim elimde de videolar mevcut birazdan atıcam onlarida.Gecilmek benim icin hic onemli degil hırs yapmiyorum yoksa gecildigim videolari atmam zaten:) polo gti ve rs gebzeden zaten biz herzaman deneriz ama sunu net belirtiyim 208 dun 4 5 boy gerideydi büyük bi ihtimal sensör arıza verdi gene.halledince haberlesiriz zaten tartismaya gerek yok serhan yakın arkadasim tekrar bulusuruz muhabbet ederiz deneriz.Bu arada 106 gti polo gti clio rs ibiza cupralar herkesin videosu var bende atıcam birazdan gayet keyifli denemeler olmus:)

brs_odbs
19-01-2014, 12:42
maşallah cupra güzel gitmiş kazasız belasız .

ERTAN
19-01-2014, 12:59
Dün gece Rs, 208 ve rc nin sıkıntıları oldu gelenler biliyor.Kalp kırmaya boş laf yapmaya gerek yok

OrcunInce
19-01-2014, 13:20
Yine bir 2013 Cupra, yine tartışma. :)
Her iki aracada maşallah.
Serhan seninle benim denemem lazım, bakalım tüm 2013'ler öyle mi :D

MertSerhanÖ.
19-01-2014, 13:36

:D abi saol tesekkur ederim.Abi deneyelim ben denedim daha once ayni agirlikta oldugu surece evet hepsi boyle:)

OrcunInce
19-01-2014, 13:36
:D abi saol tesekkur ederim.Abi deneyelim ben denedim daha once ayni agirlikta oldugu surece evet hepsi boyle:)

Bende downpipe + bilstein b12 + bmc intake var ama, hiç mi farketmez :D

MertSerhanÖ.
19-01-2014, 13:40
Gecersin :) donuste haberleselim deniyelim abi senlede bakalim

tılsım
19-01-2014, 13:41
Cupra çok güzel gitmiş,Her iki araca da maşallah.

OrcunInce
19-01-2014, 13:47

Gecersin :) donuste haberleselim deniyelim abi senlede bakalim

Seni piste bekliyorum Serhan, Cupra'nın olması gereken yer orası ;)
İyi yolculuklar kardeşim :)

tılsım
19-01-2014, 13:51

Orçun, ikinizin güvenli bir şekilde denemesini bende merak ediyorum.
2013 çiçek gibi 2 adet cupra :)

Throttle
19-01-2014, 13:56
tüm yorumları okudum arkadaşlar tartışmak anlamsız sorun olabilir video çekilir konulur anlaşılır tekrar denenir falan bunlar sıkıntı değil. Emre ss rs i sen almışsın sanırım sen kullandığına göre öncelikle hayırlısı olsun rs i tanıosun ediosun çok daha iyi yapacağından eminim şuan açıkçası ben daha sorun muhabetlerini okumadan rs in çok altlarda vites değiştirdiğini gerçekten anlayabiliyorum bu yüzden hem yavaş geçiş hem en az 500-600 devir erken vites atışlar 10 boy geri düşürmesede aracı gerçekten ciddi anlamda geri düşürür o işin ayrı kısmı ama o şekilde böyle gitmesi gerçekten şaşırtıcı o aracın şaşırtmak ruhunda var zaten :) Biz serhanın cuprayı burda bir çok rs le denedik. yazılımlı polishli filtreli egzoslu 182 bile serhanın cuprayı geçemedi. Keza aynı speclerde 172 de geçemedi. Ben her zaman söyledim ss rs bu speclerde buraya gelen rs lerden hızlı diye nitekim Sen filtre egzosla bu kadar sorunla ve erken vites geçişi geç vites atış falan gerçekten mükemmel yürümüş diğer rs lerde aynı şekil gidiyorlardı zaten 2013 cupralar ciddi yürüyor serhanınki hatta stock 2013 cupradanda hızlı diye biliyorum onlar hesaplamasını yapmışlar :) bence takılmayın çok tekrar denersiniz hatta getir ss i özledim burda yanımda yapın birdahaki denemeyi :D cam carınızda ss f7r :D

maşallah tekrardan ikinizede ;)

BurakCengizhanoğlu
19-01-2014, 14:23
tüm yorumları okudum arkadaşlar tartışmak anlamsız sorun olabilir video çekilir konulur anlaşılır tekrar denenir falan bunlar sıkıntı değil. Emre ss rs i sen almışsın sanırım sen kullandığına göre öncelikle hayırlısı olsun rs i tanıosun ediosun çok daha iyi yapacağından eminim şuan açıkçası ben daha sorun muhabetlerini okumadan rs in çok altlarda vites değiştirdiğini gerçekten anlayabiliyorum bu yüzden hem yavaş geçiş hem en az 500-600 devir erken vites atışlar 10 boy geri düşürmesede aracı gerçekten ciddi anlamda geri düşürür o işin ayrı kısmı ama o şekilde böyle gitmesi gerçekten şaşırtıcı o aracın şaşırtmak ruhunda var zaten :) Biz serhanın cuprayı burda bir çok rs le denedik. yazılımlı polishli filtreli egzoslu 182 bile serhanın cuprayı geçemedi. Keza aynı speclerde 172 de geçemedi. Ben her zaman söyledim ss rs bu speclerde buraya gelen rs lerden hızlı diye nitekim Sen filtre egzosla bu kadar sorunla ve erken vites geçişi geç vites atış falan gerçekten mükemmel yürümüş diğer rs lerde aynı şekil gidiyorlardı zaten 2013 cupralar ciddi yürüyor serhanınki hatta stock 2013 cupradanda hızlı diye biliyorum onlar hesaplamasını yapmışlar :) bence takılmayın çok tekrar denersiniz hatta getir ss i özledim burda yanımda yapın birdahaki denemeyi :D cam carınızda ss f7r :D

maşallah tekrardan ikinizede ;)

Arabanın sahibi benim.Ancak bi o kadarda emrenin sayılır sıkıntı yok o konuda :)
Ben daha önce rs de 3 kişi ve 1.6 son susturucumla ibiza cuprayla denedim 2013 filtre egsozlu.Kafa burun gittik o arabayla hatta yarım boy kadar geçmeye başlamıştım bıraktık.Tabiki her araç aynı gitmez eyvallah hiç lafım yok.Dün gece denemeye gelenler gördü ki bende videosu da var egsoz ortadan koptu manifold kaçırıyordu.Ona rağmen denedi emre arabayı.Kaldı ki rs kullanmış olupta rs in kaçta basması gerektiğini bilmeyen arkadaşlar burda yorum yapmış :) Sıkıntı yok eksikleri giderir tekrar deneriz.

tayreep_john
19-01-2014, 14:32
maşşallah burakçım o sıkıntılara rağmen yine iyi gitmiş :)
eksikleri giderdikten sonra yine denenir nekadar kaybettiğini görmüş olursun egzosdan ... deneyen her iki aracın da tekerine taş değmesin tekrardan maşallah..

guwen_ar
19-01-2014, 14:44
Arabanın sahibi benim.Ancak bi o kadarda emrenin sayılır sıkıntı yok o konuda :)
Ben daha önce rs de 3 kişi ve 1.6 son susturucumla ibiza cuprayla denedim 2013 filtre egsozlu.Kafa burun gittik o arabayla hatta yarım boy kadar geçmeye başlamıştım bıraktık.Tabiki her araç aynı gitmez eyvallah hiç lafım yok.Dün gece denemeye gelenler gördü ki bende videosu da var egsoz ortadan koptu manifold kaçırıyordu.Ona rağmen denedi emre arabayı.Kaldı ki rs kullanmış olupta rs in kaçta basması gerektiğini bilmeyen arkadaşlar burda yorum yapmış :) Sıkıntı yok eksikleri giderir tekrar deneriz.

Cupra'yi kullanmakta onemli.s moduna almazsan esp yi dewre disi birakmazsan dewir donersen cupra en az 2-3 boy geride.bu onemli !

Siz eksiklerinizi giderin hem size kistas olmus oluruz ne aldiniz ne verdiniz gormus olursunuz.
Madem arabanin sahibiysen sana sorayim rs in speclerini net olarak yazarmisin ?

Cliosportve
19-01-2014, 14:52
Deneyen araçlara maşallah
Renault sportları yollarda görmek güzel :)

BurakCengizhanoğlu
19-01-2014, 14:56
Cupra'yi kullanmakta onemli.s moduna almazsan esp yi dewre disi birakmazsan dewir donersen cupra en az 2-3 boy geride.bu onemli !

Siz eksiklerinizi giderin hem size kistas olmus oluruz ne aldiniz ne verdiniz gormus olursunuz.
Madem arabanin sahibiysen sana sorayim rs in speclerini net olarak yazarmisin ?

Filtre egsoz her zamanki specleri

cnatkr
19-01-2014, 15:20
Elimdeki videolar bunlar 106 ve polo ile onden gittigimiz icin herkesi çekemedim.Polo ile ilk basmamda çok denk gittik daha sonra araç hic yürümedi belli zaten videolardan.aorunu düzeltip tekrar deneriz müsait bi zamanda.Tüm araçlara maşallah:)

http://m.youtube.com/watch?v=bUn7CrTjUJs#
http://m.youtube.com/watch?v=w9vBBHWBelk#

Merthan
19-01-2014, 15:44
Kardeş hem alttan bastım hem erken attım hem yavaş attım dedinarabamı görmek istiyorum kurmuşsun kamerayı gelip video atıyosun kendinimi yükseltiyosun rsimi dülşürüyosun onu anlamadım zaten anlayan yazmış erken attığımı arabada sıkıntı vardı düzeldimi diye görmüş oldum ama sen hemen video falan bu yüzden tanımadıklarımla denemeyi pek istemiyorum hemen gelin güvey sen inandınmı şimdi beni geçtiğine he birde egzost borusu yerinden çıktı araba geri düştü bütün gecede öyle bastım sonlarda yere sürtmeye başlayınca daha basmadım
Kardeş bu muhabbet yapılmasın diye konunun başında özellikle belirttik.
Video çekmek isteyen çeksin koysun problem yok dedik. Baştan belirttik bunu zaten.

Eyup Duygun
19-01-2014, 15:50
eski ibizami satıp yenısınımı alsak arabaucakk

emre_
19-01-2014, 16:05
Ben yazıcaklarımı yazdım tekrar denenir anlayanlarda yazmış rs dün gerekenin gerisinde gitti tekrar dener görürüzyazıyorum video falan bilmiyodum gene diyorum araç sahibide yazmış ben gizli çekmedim diye bende tamam birşey demiyorum rc li arkadaş sende çektinmi orhan güneyle denerken falan çektinizmi

Patisever
19-01-2014, 16:43
araba ayarsız ya sente kaçık yada kaçak war saçma sapan sesi war geldiğindede soyledim sahibine monifold ayrıldı sonlara doğru :) emre o araba daha gideri cokwar kardeşim

GünAY'
19-01-2014, 16:49
Maşallah deniyen araclara

AykutB.
19-01-2014, 17:04
Rs dün gece çok talihsizdi. Daha gideride vardı araba gittiğinin gerisindeydi. Herkes arabasındaki sorunları giderir tekrar deneriz. Dün benim için iyi bi geceydi. Sizden sonra tekrar denemelere katıldım arabayı çok ısıtmamıza rağmen kat ile çok çok iyi yürüttük arabamızı. Biz her zaman deneriz ama dosthane bi deneme diyorsanız bir dahaki sefere video çekmeyip araçlarımızı görürüz birbirimizi kışkırtmaya gerek yok. Ama eğer bilenipte geliyosak tamam sıkıntı yok çekelim videolarımızı. Bende tek video var zaten Can kardeşim koymuş videoyu bende farklı açı olsun diye koyarım birazdan. Tüm araçlara maşallah Rs bu kadar sorunla böyle gidiyor ona daha çok maşallah.

guwen_ar
19-01-2014, 17:11
Kardeş bu muhabbet yapılmasın diye konunun başında özellikle belirttik.
Video çekmek isteyen çeksin koysun problem yok dedik. Baştan belirttik bunu zaten.

Aynen merthan bizde ona gore video cekip koyduk bize denseydi video cekmek yok o bu yok bizim icin problem deildi istanbula gelipte 50 tane videosuz denememiz olmustur :icon_tup:

cnatkr
19-01-2014, 17:21
Aykut kimse birilerini kışkırtmıyoki zaten.Merthan konunun başında belirtti kimseden gizlemeik sıkıntı olmasın diye ama görüyorumki suclu gene biz olduk.Daha ne yapmamız gerekiyo onu anlamadım dürüst olmakta yaramıyo heralde.Ben bugun buraklada konustum gayet samimi ve icten konustum kimsenin arkasından is cevirmedik.Arabamın sorunlarını baska konularda da görebilirsiniz 1 aydır ugrasıyoruz.Ki ben beni gecmene ragmen video koydum gecilsemde video koyucam dedigim icin.Bunu herkes yaparmi sence? Neyse tartısmak istemiyorum zaten hepimiz aynı yerde oturuyoruz konusuruz muhabbet ederi gerginlige gerek yok.Ben yanlıs bisey yapmadigimizi belirtmek istedim.Bizim her denememizin videosunu koyarsan sevinirim:)

BurakCengizhanoğlu
19-01-2014, 17:27
araba ayarsız ya sente kaçık yada kaçak war saçma sapan sesi war geldiğindede soyledim sahibine monifold ayrıldı sonlara doğru :) emre o araba daha gideri cokwar kardeşim

Eksikleri bi halledelim hayırlısıyla güzel olcak :)
Sen de hakkını helal et çok uğraştın far için elne sağlık

Patisever
19-01-2014, 17:30
Eksikleri bi halledelim hayırlısıyla güzel olcak :)
Sen de hakkını helal et çok uğraştın far için elne sağlık

ne demek kardeşim bişey yapmadık ayak üstü soktuk malı :) ama o halde binmeyin arabaya senteye baktırın sona güzel bir 63'lük we güzel bir ayar ile araba bomba olur :icon_tup:

AykutB.
19-01-2014, 17:46
Aykut kimse birilerini kışkırtmıyoki zaten.Merthan konunun başında belirtti kimseden gizlemeik sıkıntı olmasın diye ama görüyorumki suclu gene biz olduk.Daha ne yapmamız gerekiyo onu anlamadım dürüst olmakta yaramıyo heralde.Ben bugun buraklada konustum gayet samimi ve icten konustum kimsenin arkasından is cevirmedik.Arabamın sorunlarını baska konularda da görebilirsiniz 1 aydır ugrasıyoruz.Ki ben beni gecmene ragmen video koydum gecilsemde video koyucam dedigim icin.Bunu herkes yaparmi sence? Neyse tartısmak istemiyorum zaten hepimiz aynı yerde oturuyoruz konusuruz muhabbet ederi gerginlige gerek yok.Ben yanlıs bisey yapmadigimizi belirtmek istedim.Bizim her denememizin videosunu koyarsan sevinirim:)

Dostum benden yana sorun yok bu seferki gerginlikten sonra bir dahaki sefer çekmeyiz araçlarımızı görürüz bunu demek istedim. Evet zaten çekiceğinizi söylediniz bende çektim bu yüzden. Emrede belirtti zaten ben video çekileceğini bilmiyordum bu yüzden sorunlara rağmen arabamızı denedim diye. Kimseyi suçlu bulmuyorum bir dahaki sefere çekmeyiz diyorum. Yada varsa aramızda bi rekabet birdahakine çeker onu esas alırız bunu diyorum :)

Buda bizim denememiz farklı açıdan. diğerleri bende yok gopro benim değildi çekip çekmediğini bilmiyorum çektiyse koyar buraya. Gece izledik hep yarım bastıklarımız vardı hep bıraktığımız videolar olduğu için almadım videoları. TU Polo Gti - 208 Gti Roll - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=3EyeW6AOW1M)

cnatkr
19-01-2014, 18:05
[QUOTE=AykutB.;7281732]Dostum benden yana sorun yok bu seferki gerginlikten sonra bir dahaki sefer çekmeyiz araçlarımızı görürüz bunu demek istedim. Evet zaten çekiceğinizi söylediniz bende çektim bu yüzden. Emrede belirtti zaten ben video çekileceğini bilmiyordum bu yüzden sorunlara rağmen arabamızı denedim diye. Kimseyi suçlu bulmuyorum bir dahaki sefere çekmeyiz diyorum. Yada varsa aramızda bi rekabet birdahakine çeker onu esas alırız bunu diyorum :)

Aramızda rekabet tabiki yok ben video hep alıyorum ama hepsini atmıyorum tedbir amacli diyelim:)) bazi hirsli arkadaslar yanliş konusuyo cünkü.Biz gebzeye dönerken de denedik baska denemelerden de kıstas aldik araba suan ciddi anlamda geride.Egzoz yaptık sensorlerde sorun var kesme yapıyo.Ben hallediyim senle bidaha deneyelim.Bu arada ilk video yok mu:) o daha saglikliydı ilk denememiz 2 65 civari bastıgımız baya denk gittimstik cunku.Bende cektım ama sag tarafımda kaldigin icin gözükmüyosun:)

AykutB.
19-01-2014, 18:42
Valla kamera bende değil telefondan izledik gece dediğim gibi uzun soluklu burda basmışız bunu aldım bende. Deneriz ya sıkıntı yok ama ben yakında bi kaç işlem daha yapıcam haberin olsun :)

cnatkr
19-01-2014, 18:49
Valla kamera bende değil telefondan izledik gece dediğim gibi uzun soluklu burda basmışız bunu aldım bende. Deneriz ya sıkıntı yok ama ben yakında bi kaç işlem daha yapıcam haberin olsun :)

Sıkıntı yok bende bikac islem daha yapıcam.Halledebilirsem önümüzdeki ay yazılım yapılıcak deneriz tekrar :)

individual
19-01-2014, 18:57
Maşallah nazar değmesin acil ayrılmamız gerekti vedalaşamadık kusura bakma... :)

AykutB.
19-01-2014, 20:12
Sıkıntı yok bende bikac islem daha yapıcam.Halledebilirsem önümüzdeki ay yazılım yapılıcak deneriz tekrar :)

Tamamdır herşey tamamlansın deneyelim :)

Cansın
19-01-2014, 21:46
Çok güzel denemeler oldu. Bütün araçlara maaşallah. Aykut'un Gti'yı ben kullandım. Yarın diğer videoyu koyarım. Can'la ilk bastığımız videoda gaza geç oturdum :)
2. bastığımız daha güzel oldu. Diğer açıdan çekilmiş videolar yarın burada olacak :)
Herkese tekrardan teşekkürler :)

M3CSL
19-01-2014, 22:53
Guzel denemeler
Objektıf sahsı gorusum deneyımlerıme gore, zamanındaki ıyı rsler bu ss, ukkunun eskı rs, ıyyn ıbonunkı vs bolt onlarla cupra poloyu 2013 14 olsa bıle gecer..Zaten arac duzelınce belli olur durum.

aLperTunga
19-01-2014, 23:01
İki aracada maşallah kazasız belasız olmaması en güzeli
Ulan ÇAĞRI o takım çantası nedir öyle 20 kg civata somun pul var içinde nerden topladın o kadar somunu muhasaahahaaa

FeaTuRiNG
19-01-2014, 23:07
Maşallah araçlara..

Patisever
19-01-2014, 23:22
Ulan ÇAĞRI o takım çantası nedir öyle 20 kg civata somun pul var içinde nerden topladın o kadar somunu muhasaahahaaa

:) eski hurdacıyızz

meto_106gti
20-01-2014, 00:23
cok ıyı be serhanım aracına kocaman maşallah rs de ıyı gıtmıs serhan delıcem senı ulenn yazaa :)))

ismetgt
20-01-2014, 00:39
gaz tepkisi çok hoşuma gitti cupra'nın

MertSerhanÖ.
20-01-2014, 00:46
Maşallah nazar değmesin acil ayrılmamız gerekti vedalaşamadık kusura bakma... :)
Abi aynen vedalasamadik en kisa zamanda ins haberlesiriz yine:)

Alper abi saol tesekkurler

Maşallah araçlara..
Saolasin abicim:)

cok ıyı be serhanım aracına kocaman maşallah rs de ıyı gıtmıs serhan delıcem senı ulenn yazaa :)))
Ahahah meto baskan saolasin.Del abi ayip sana bi goruselimde sen del yeterki:))

gaz tepkisi çok hoşuma gitti cupra'nın

Tesekkurler

SEÇKİN172
20-01-2014, 09:13
araçlara maşşallah güzel deneme olmuş :)

orhan_guney
20-01-2014, 09:41
gelenlerin ayağına sağlık biraz kopuk denemeler oldu. rc-cupra-gt lerle denemeye geldim ben, fakat gelmeden önce boost borularımı yeni takdım kelepçeden dolayı her gaza oturmamda yerinde cıkdı durup her seferınde geri takdım monte ettim yani basıncım hep kısıkdı kacırdı hep borudan dolayı baya bir kişide gördü zaten.elim ayağım yandı hep :) Denemelere gelırsek video cekilceği konu başlığında belirtme oldu bende yazdım kim olursa olsun artık cam cekıcem dedim, neyse ben 207 rc ile ve clio rs ile denedim sonuclarını kendileri yazar gelenlerin tekrar ayağına sağlık isterlerse elimde video var toplam 3 adet yüklerim. ayrıca bir arkadaş yüklü rc leri gecıyoruz demiş 2013 cupra ile, mesala kimi gecdınız ornek verirmisiniz ? hangi rc di aracda olanlar nelerdi eğer bu kadar gidiyorsa aracınız ben hemen denemeye gelmek istiyorum ortak bir yerde buluşup.

guwen_ar
20-01-2014, 10:00
gelenlerin ayağına sağlık biraz kopuk denemeler oldu. rc-cupra-gt lerle denemeye geldim ben, fakat gelmeden önce boost borularımı yeni takdım kelepçeden dolayı her gaza oturmamda yerinde cıkdı durup her seferınde geri takdım monte ettim yani basıncım hep kısıkdı kacırdı hep borudan dolayı baya bir kişide gördü zaten.elim ayağım yandı hep :) Denemelere gelırsek video cekilceği konu başlığında belirtme oldu bende yazdım kim olursa olsun artık cam cekıcem dedim, neyse ben 207 rc ile ve clio rs ile denedim sonuclarını kendileri yazar gelenlerin tekrar ayağına sağlık isterlerse elimde video var toplam 3 adet yüklerim. ayrıca bir arkadaş yüklü rc leri gecıyoruz demiş 2013 cupra ile, mesala kimi gecdınız ornek verirmisiniz ? hangi rc di aracda olanlar nelerdi eğer bu kadar gidiyorsa aracınız ben hemen denemeye gelmek istiyorum ortak bir yerde buluşup.

Orda 2 adet 2013 cupra wardi beyaz olan bizim.bole sacma bi muhabet yapmadik bilincsiz bi insan deilz.cupra'nin senle denemesi gereksiz olur aracin ciddi hizli gidisi falan cok hosuma gitti.
Ben mini countryman ile merthanin yazilimli 207 rc ile denedim bazen denk gittik bazen 1 boy gecti beni fakat kesinlikle merthan'da sorun war en az 3-4 boy onumde yurumesi lazim.
Kirmizi cupra ile denedimi bilmiorm muhabet ortaya cikar merthan yazar birazdan

cnatkr
20-01-2014, 10:03
Orhan abi 2013 cupra olayına takılma.Bizim araçlarımız belli daha önceleri hep denk gitti zaten forumda videolar mevcut keske bidaha deneyebilseydik insanlar benim aractaki farkıda görseydi.Yani anlatmak istedigim o geceye kimse takılmasın yok ben 207 rc kovaladım 208 gti gectim denk gittim vs diye.Orhan abinin arabasında da sorun vardi borulari hepimiz gördük cıkıp duruyodu sıkıntı olmasa ciddi anlamda gidicekti eminim ve suan daha da hizlanmistir lütfen artık rica ediyorum 2013 cupra muhabbeti yapılmasın bazi seyler kabullenilsin.Bu arada orhan abi keske benim denedigim yazılımlı polo gti ile sende deneseydin onla zevkli olurdu senin denemen.

MertSerhanÖ.
20-01-2014, 10:04

Orhan abi arkadasin bahsettigi rc,207 degil.206 rc.

orhan_guney
20-01-2014, 10:09
polo gti ile denemek isterim ama o gece gördünüz sağ elimin resmini çekip koyabilirim.her yeri yanık.dün çok şükür hortum ve kelepçeyi değiştirdim arabanın kaderi değişdi.ben kimseye birşey demiyorum dememde gelenlerin hepsini severim hasmım yok benim,ama bazen genel konuşuldumu rahatsız oluyorum.neyse birdahıkı sefere artık.
Orhan abi 2013 cupra olayına takılma.Bizim araçlarımız belli daha önceleri hep denk gitti zaten forumda videolar mevcut keske bidaha deneyebilseydik insanlar benim aractaki farkıda görseydi.Yani anlatmak istedigim o geceye kimse takılmasın yok ben 207 rc kovaladım 208 gti gectim denk gittim vs diye.Orhan abinin arabasında da sorun vardi borulari hepimiz gördük cıkıp duruyodu sıkıntı olmasa ciddi anlamda gidicekti eminim ve suan daha da hizlanmistir lütfen artık rica ediyorum 2013 cupra muhabbeti yapılmasın bazi seyler kabullenilsin.Bu arada orhan abi keske benim denedigim yazılımlı polo gti ile sende deneseydin onla zevkli olurdu senin denemen.

orhan_guney
20-01-2014, 10:12
sıkıntı yok ozaman özürdilerim ben oyle okudum :D
Orhan abi arkadasin bahsettigi rc,207 degil.206 rc.

guwen_ar
20-01-2014, 10:19
arkadasin bahsettigi rc,207 degil.206 rc.

Hee bizim kuti forumdaki 206 rc cupra denemesinden bahsetmis okudum simdi aciklik geldi bari muhabete :D

cnatkr
20-01-2014, 10:29
Hee bizim kuti forumdaki 206 rc cupra denemesinden bahsetmis okudum simdi aciklik geldi bari muhabete :D

Bende okudum şimdi araya benim arabayıda koymuş:D

MertSerhanÖ.
20-01-2014, 10:29
sıkıntı yok ozaman özürdilerim ben oyle okudum :D

:) sıkıntı yok abi.Yalniz suna bende artik bir aciklik getirmek istiyorum cunku cok bunaldim.Ben ilk araci aldigimda rodaj biter bitmez denemelere basladim ve dedimki 2013 ler hizli.Ben video koydukca,soyledikce gizli specci oldum yalanci oldum dolanci oldum.cupra bukadar gidemez oldum vs vs.Neyse ülkedeki 2013 sayilari artip gorulunce gercekten hizli oldugu eskisine gore inanildi ve bitti muhabbet.Fakat gel gelelim hala soyle bir sey var.Bu arac 1.4 180 hp stock bir arac.teknik verileri belli herseyi belli.mesela orhan abi senin aracinla yurume imkani varmi? Dynoda 230+ veren bir araci nasil gecebilir?veya soyle bir ornek veriyim.Ben 200 hp veya 1.6 1.8 2.0 180 200 araliginda araclarla yurumusum denemisim kafa burun gitmisim veya 1-2 boy gecilmisim.Yemin ediyorum ben gecen taraf olsam sevinmem.Demek istedigim olay yillardir su piyasada beni sevmeyenlere bile hic gocunmadan araclarin masallah vs demisimdir. 1.4 tsi 180 bukadar,keske yanlis anlasilmak yerine bikerede tebrik edilse su aracim..BUARADA KESİNLİKLE LAFİM ORHAN ABİ NE SANADİR NEDE DİGER ARKADASLARA.Umarim yine yanlis anlasilmamisimdir.

cnatkr
20-01-2014, 10:47
:) sıkıntı yok abi.Yalniz suna bende artik bir aciklik getirmek istiyorum cunku cok bunaldim.Ben ilk araci aldigimda rodaj biter bitmez denemelere basladim ve dedimki 2013 ler hizli.Ben video koydukca,soyledikce gizli specci oldum yalanci oldum dolanci oldum.cupra bukadar gidemez oldum vs vs.Neyse ülkedeki 2013 sayilari artip gorulunce gercekten hizli oldugu eskisine gore inanildi ve bitti muhabbet.Fakat gel gelelim hala soyle bir sey var.Bu arac 1.4 180 hp stock bir arac.teknik verileri belli herseyi belli.mesela orhan abi senin aracinla yurume imkani varmi? Dynoda 230+ veren bir araci nasil gecebilir?veya soyle bir ornek veriyim.Ben 200 hp veya 1.6 1.8 2.0 180 200 araliginda araclarla yurumusum denemisim kafa burun gitmisim veya 1-2 boy gecilmisim.Yemin ediyorum ben gecen taraf olsam sevinmem.Demek istedigim olay yillardir su piyasada beni sevmeyenlere bile hic gocunmadan araclarin masallah vs demisimdir. 1.4 tsi 180 bukadar,keske yanlis anlasilmak yerine bikerede tebrik edilse su aracim..BUARADA KESİNLİKLE LAFİM ORHAN ABİ NE SANADİR NEDE DİGER ARKADASLARA.Umarim yine yanlis anlasilmamisimdir.
Kanka yanlıs anlasılıcak bisey yok sen gayet düzgün bi acıklama yapmıssın.Ama ben orhan abiylede konustum kanka ikimizinde elinde cupralarla videolar var hepsi 190 200 gbi bırakıyo:) iste insanlarda bunu anlamıyo aa 1.4 180 hp araba 200 230 hp arabalara tutundu diye.Zaten 200 e kadar roll yapmaya geliyolarsa gelmesinler sanki sanzıman bitiyo arkadasya bende bunu anlamıyorum.Kankacım lafım sana degil biliyosun ben hepde söyledim it gbi gidiyo :) umarım sende beni anlamıssındır şimdi mesela beyinli filtre egzozlu typerla denicem 180 gbi bırakıcam sonra ya beyinli typer la bastım en fazla 4 5 boy falan mi gecti dicem:)

orhan_guney
20-01-2014, 10:48
ben anlıyorum seni :) bazı arabalar fabrıkadan torpilli derler, genelde yeni model bir aracın ilk serileri daha hızlı denk gelir.diğer modellere göre seninde aracın yeni kasa sonucda gayetde yakışlı ve hızlı.sen milletin dedıkodusuna bakma,daha araban stoc birazdaha eklemelerle çok güzel yerlere gelebilir.:icon_tup: bir ara müsait oldugunda deniyelim ,senle öncesinde de sözümüz vardı yanlış hatırlamıyorsam denk gelememişdik.

cnatkr
20-01-2014, 10:56
Zaten elimde bi video var koysam valla gülersiniz ben ilk izledigimde cok güldüm:D 3 aracız yanyana herkes basıyoruz bitane 13 cupra var 2 3 4 gayet iyi hersey 190 200 civarı biz diger aracla yavas yavas gidiyoruz cupra caktirmadan en saga kayıyo bırakıyo:D

MertSerhanÖ.
20-01-2014, 11:02
Kanka yanlıs anlasılıcak bisey yok sen gayet düzgün bi acıklama yapmıssın.Ama ben orhan abiylede konustum kanka ikimizinde elinde cupralarla videolar var hepsi 190 200 gbi bırakıyo:) iste insanlarda bunu anlamıyo aa 1.4 180 hp araba 200 230 hp arabalara tutundu diye.Zaten 200 e kadar roll yapmaya geliyolarsa gelmesinler sanki sanzıman bitiyo arkadasya bende bunu anlamıyorum.Kankacım lafım sana degil biliyosun ben hepde söyledim it gbi gidiyo :) umarım sende beni anlamıssındır şimdi mesela beyinli filtre egzozlu typerla denicem 180 gbi bırakıcam sonra ya beyinli typer la bastım en fazla 4 5 boy falan mi gecti dicem:)
Valla bugune o konuda haklisiniz.Ama sahsi konusmak gerekirse ben mesela 220 225 ne gidebiliyosa gitmeye calisiyorum.Ya tek istegim artik yazilimim ciksada gercek gidebilcek gucune getirsem ve desemki okadar yaptik ama bukadar oluyo daha yapicak bisey yok:)Ama yazilimla cok guzel olucagini biliyorum ve ypamiyorum ya koyan o:)

ben anlıyorum seni :) bazı arabalar fabrıkadan torpilli derler, genelde yeni model bir aracın ilk serileri daha hızlı denk gelir.diğer modellere göre seninde aracın yeni kasa sonucda gayetde yakışlı ve hızlı.sen milletin dedıkodusuna bakma,daha araban stoc birazdaha eklemelerle çok güzel yerlere gelebilir.:icon_tup: bir ara müsait oldugunda deniyelim ,senle öncesinde de sözümüz vardı yanlış hatırlamıyorsam denk gelememişdik.
Abi Can'a dedigim gibi yazilim bi ciksa hersey cok baska cok guzel olucak ama malesef iste:/ Aynen haberlesip deneriz abi benim icin hic sikinti yok yeterki basmak olsun:)

Merthan
20-01-2014, 11:11
Orda 2 adet 2013 cupra wardi beyaz olan bizim.bole sacma bi muhabet yapmadik bilincsiz bi insan deilz.cupra'nin senle denemesi gereksiz olur aracin ciddi hizli gidisi falan cok hosuma gitti.
Ben mini countryman ile merthanin yazilimli 207 rc ile denedim bazen denk gittik bazen 1 boy gecti beni fakat kesinlikle merthan'da sorun war en az 3-4 boy onumde yurumesi lazim.
Kirmizi cupra ile denedimi bilmiorm muhabet ortaya cikar merthan yazar birazdan
Kırmızı Cuprayla denedim ama sürekli önümüze arabalar atladı,160 ı bile göremedik. Serhan'la denerken ciddi kaza atlattık :)
Yazılıma gelince mutlaka güncelletmem lazım. Antalya'nın yazılımı burda randıman vermiyor bunu net anladım. Arabamı görmüş oldum,inşallah eksiklerini en yakın zamanda tamamlayabilirsem tekrar deneriz.
Bu arada kırmızı Cupra ile Serhan denedi mi? Sonucunu en çok merak ettiğim deneme.

Throttle
20-01-2014, 13:08
şimdi mesela beyinli filtre egzozlu typerla denicem 180 gbi bırakıcam sonra ya beyinli typer la bastım en fazla 4 5 boy falan mi gecti dicem:)

bencede saçma olur yani :D:D

cnatkr
20-01-2014, 13:12
bencede saçma olur yani :D:D

Sen typeri falan bırakta hızlandır arabanı 10 gün sonra senle denemeye gelicem :)

guwen_ar
20-01-2014, 13:21
Benide arayin serdar usta makina hazir dedi hepinize 50-60 boy atayimda kenidinize gelin :D :D

Throttle
20-01-2014, 13:23
Sen typeri falan bırakta hızlandır arabanı 10 gün sonra senle denemeye gelicem :)

şimdilik yetio gerekirse hızlandırırız çok yapılcak şey var :) sen yazılım falan yapta zevkli olsun :)

Bu arada 208 gti lar 1060kg mış yahu yeni öğrendim. benden bile hafifsin senin uçman lazım o güçle bence bir dynoya çıkart aracı mutlaka

http://www.arabalar.gen.tr/peugeot-208-gti-1-6-thp-i3843.html

200hp
275nm
1060kg
6 vites

sende sanırım şuan 215hp 300nm civarısın ekstralarla e çüş :D

orhan_guney
20-01-2014, 13:32
1160 kg 208 Gti artı şöför.
http://www.peugeot.com.tr/kesfet/208/gti/?campaignid=208GTI_search&advertiserid=google&bannerid=cpc&gclid=CIrpjd7gjLwCFUYV3godKwcAFQ#sn_208GTi

şimdilik yetio gerekirse hızlandırırız çok yapılcak şey var :) sen yazılım falan yapta zevkli olsun :)

Bu arada 208 gti lar 1060kg mış yahu yeni öğrendim. benden bile hafifsin senin uçman lazım o güçle bence bir dynoya çıkart aracı mutlaka

cnatkr
20-01-2014, 13:40
1160 kg 208 Gti artı şöför.

Aynısını yazıcaktım:D

Throttle
20-01-2014, 13:41
peugeot un kendi sitesi yalan atıyo yani ? Adamların katalog verileri bile 1060 yazıyor :) 1160 nerde ben bulamadım?

aha katalog orjinal peugeot katalogu

http://www.peugeot.com.tr/media/deliacms/media//74/7457-0165aa.pdf

cnatkr
20-01-2014, 13:49

Peugeot 208 GTi 1.6 THP Fiyatı Özellikleri ve Yakıt Tüketimi (http://www.arabalar.gen.tr/peugeot-208-gti-1-6-thp-i3843.html)

200hp
275nm
1060kg
6 vites

Araban suan daha hızlı galiba ama benle denedigin zaman gayet zevkli oldu 4 sonu 200 görüyorum zaten 5 6 boy gecebilmenin bi acıklaması yok ben bırakınca aradaki fark öyle sandın heralde ama ben lastiklerde duman görünce bıraktım :) bide rica ediyorum artık ara yolda basmayalım viraja dardan giren hep 1 2 boy öne cıkıyo.Madem deneme yapıcaz düz otobanda basalımda adaletli olsun dimi:) dedigim gibi 1160 kilo+ söför.Gecen sefer denemeye geldim arabanı gör diye ama bu sefer geçmeye gelicem haberin olsun;)

cnatkr
20-01-2014, 13:53
peugeot un kendi sitesi yalan atıyo yani ? Adamların katalog verileri bile 1060 yazıyor :) 1160 nerde ben bulamadım?

Ben servise soruyorum 1160 diyo.Ruhsatta 1245 yazıyo :) servisin bana söyledigi söför agırlıgı ile 1245
Bu arada servis yalan atıyo yani diyosun biz yalan söylüyoruz yani öyle mi?

orhan_guney
20-01-2014, 13:56
sen neyin sıkıntısını yaşıyorsun ? sana yalancı diyenmı var? arabanın sahıbınden iyi bilicen ? ayrıca verilen bilgi peugeot resmi sitesi verdiğim linki incelersen solda alt tarafda yazıyor kocaman iyi okursan görürsün.
Teknik Özellikler | Peugeot 208 GTi (http://www.peugeot.com.tr/kesfet/208/gti/p=teknik-ozellikler/)

tuFAN
20-01-2014, 13:57
yabancı kaynaklarda sürücü dahil 1265 KG

ortalama bir sürücü 75 kilodan hesaplanıyor yani sürücüsüz boş ağırlığı 1190 KG

guwen_ar
20-01-2014, 14:04
Bi ara bende arastirdim baya bi yabanci karsilastirma sitelerin bazilarbda 1060 yazio bazilarnda 1160 surucu dahil yazio bazisinda 1090 turkiye araba karsilastirma sitelerindede 1060 yazio yaw gerci bos muhabete gerek yok cumartesi aksami konustuk can'la cikicak kantara bu kadar basit :D

cnatkr
20-01-2014, 14:05
yabancı kaynaklarda sürücü dahil 1265 KG

ortalama bir sürücü 75 kilodan hesaplanıyor yani sürücüsüz boş ağırlığı 1190 KG

Pardon ruhsata şimdi bidaha baktım agırlık 1265 olarak geciyo:) aklımda 1245 kalmıs:)

orhan_guney
20-01-2014, 14:06
10 yıldır sıfır araç satıyorum katalog verileri herzaman farklı olur Türkiye ile başka ülkeler arası, konu kg değil esasında Throttle arkadaşın 208 gti hafifden küçümsemesi.
Bi ara bende arastirdim baya bi yabanci karsilastirma sitelerin bazilarbda 1060 yazio bazilarnda 1160 surucu dahil yazio bazisinda 1090 turkiye araba karsilastirma sitelerindede 1060 yazio yaw gerci bos muhabete gerek yok cumartesi aksami konustuk can'la cikicak kantara bu kadar basit :D

http://www.arabalar.gen.tr/peugeot-208-gti-1-6-thp-i3843.html

200hp
275nm
1060kg
6 vites

cnatkr
20-01-2014, 14:10

Yani neyin gerginligi bu anlamadım:D kantara çıkıcam zaten

ahmet_xy
20-01-2014, 14:10
throttle haklı galiba

http://sv171.piclect.com/ecd008ee17488a80a4f90aca97f44e9f/18a29187d/o/14/01/20/208gti.jpg

Throttle
20-01-2014, 14:11
sen neyin sıkıntısını yaşıyorsun ? sana yalancı diyenmı var? arabanın sahıbınden iyi bilicen ? ayrıca verilen bilgi peugeot resmi sitesi verdiğim linki incelersen solda alt tarafda yazıyor kocaman iyi okursan görürsün.
Teknik Özellikler | Peugeot 208 GTi (http://www.peugeot.com.tr/kesfet/208/gti/p=teknik-ozellikler/)

benim verdiğim link renaultun resmi sitesimi
sen 1160 yazan yer görüp onu yazıosun bende 1060 gördüm bunu yazdım bunda sıkıntı ne ?
Öğrenmeye çalışıyoruz resmi site verileri bunlar ayrıca şimdi araştırdım sunroof opsiyonel sanırım 208 gti da can da varmı yokmu hatırlamıyorum varsa 1160 olabilir yoksa 1060 tır aradaki farkta muhtemelen bundan kaynaklanıo :icon_tup:

ayrıca şöförle beraber ağırlık diye bir saçmalık ilk defa duyuyorum :D
Dolu ağırlık max yüklenebilecek ağırlıktır birde boş ağırlık olur
şöförle beraber ağırlık nedir abi ya :D

orhan_guney
20-01-2014, 14:14
:) peugeot- renault değil neyse, geçen sefer 208 gti gelmiş sizin oraya bu sefer İnşallah siz gelirsiniz anadolu yakasına dört gözle bekliycem aracını denemek için. 7/24 hazır aracım.

benim verdiğim link renaultun resmi sitesimi
sen 1160 yazan yer görüp onu yazıosun bende 1060 gördüm bunu yazdım bunda sıkıntı ne ?
Öğrenmeye çalışıyoruz resmi site verileri bunlar ayrıca şimdi araştırdım sunroof opsiyonel sanırım 208 gti da can da varmı yokmu hatırlamıyorum varsa 1160 olabilir yoksa 1060 tır aradaki farkta muhtemelen bundan kaynaklanıo :icon_tup:

ayrıca şöförle beraber ağırlık diye bir saçmalık ilk defa duyuyorum :D
Dolu ağırlık birde boş ağırlık olur şöförle beraber ağırlık nedir abi ya :D

Throttle
20-01-2014, 14:17
:) peugeot- renault değil neyse, geçen sefer 208 gti gelmiş sizin oraya bu sefer İnşallah siz gelirsiniz anadolu yakasına dört gözle bekliycem aracını denemek için.

ben seninle aynı güçlerde 207 rc ile denedim zaten geçen gece sahibi sana sonucu söyler tanışıomussunuz zaten sanırım :icon_tup:

illa deneyelim dersen geldiğimde haberleşiriz tabiki red 106 ile kaç boy oluo sizin ?

orhan_guney
20-01-2014, 14:25
benım aynı gucumde 207 yok ya aşagısı vardır yada yukarsı vardır. 106 ne alaka red 106 ? 70 boy yedim sen ona deneme diyorsan neyse bak ben gine dıyorum sana sadece sana istanbul anadolu yakasından olurda köprülerden birinden gecersen 7/24
telefonum acık sana pm de atdım, telimi.senın ıcınde sıkıntı yok ise dener görürüz ozaman bu konuşmayı tekrar masaya koyararız, :icon_tup:
ben seninle aynı güçlerde 207 rc ile denedim zaten geçen gece sahibi sana sonucu söyler tanışıomussunuz zaten sanırım :icon_tup:

illa deneyelim dersen geldiğimde haberleşiriz tabiki red 106 ile kaç boy oluo sizin ?

cnatkr
20-01-2014, 14:28
Okan neyin gerginligi neyi ispat etmek istiyosun amacın ne anlamadım.Benim arabam 1060 olsa ne 1160 900 kilo olsa napicaksin onu anlamadim denemicekmisin yani:) ayriyetten yazilim yaptir daha zevkli olur diyosun:) baris abinin f7r ile denerken aracin sökük degil ama ben diyorumki okan güvenlerin arkadasi ins beni 10 15 boy gecer cok ugrati arabasini gorsun diye geliyorum ama bi bakıyorum araba full sökük.Arkamdan 5 6 boy gectim sapladim koydum artik ne dersen.Bu tarz seyler yanlis.Sırf muhabbetim var diye video cekmedim keske alsaydimda gorseydik farki.Bidaha söylüyorum seninle denemeye degil gecmeye gelicem.artik 900 1000 kilo mu olurum orasini ben bilirim.

guwen_ar
20-01-2014, 14:34
Yaw can biliorm defalarca dedin en cok yurumesini istedigim araba f7r die 15 boy gecsin beni falan da şakalasiyosunuz sen okana laf atiosun o sana atio olayi ciddiye dokmeyin hepimiz arkadasiz lutfen !

Throttle
20-01-2014, 14:48
Okan neyin gerginligi neyi ispat etmek istiyosun amacın ne anlamadım.Benim arabam 1060 olsa ne 1160 900 kilo olsa napicaksin onu anlamadim denemicekmisin yani:) ayriyetten yazilim yaptir daha zevkli olur diyosun:) baris abinin f7r ile denerken aracin sökük degil ama ben diyorumki okan güvenlerin arkadasi ins beni 10 15 boy gecer cok ugrati arabasini gorsun diye geliyorum ama bi bakıyorum araba full sökük.Arkamdan 5 6 boy gectim sapladim koydum artik ne dersen.Bu tarz seyler yanlis.Sırf muhabbetim var diye video cekmedim keske alsaydimda gorseydik farki.Bidaha söylüyorum seninle denemeye degil gecmeye gelicem.artik 900 1000 kilo mu olurum orasini ben bilirim.

güzel kardeşim senin aracın 800kg olsada ben yine denerim ben senin aracın gelio die koltuğu sökmedim zaten aracı bu şekilde kullanacağım ve deneyeceğim için herkesle.. bu şekil geldim sen niye kendi üstüne alınıon bu koltuk olayını anlamadım benim seni geçeceğim zaten barışla denedikten sonra belliydi biz farkı görmek için çıktık sadece :) ha şuda var ben arkandan okadar geçtim bu kadar geçtim lafı yapmadım hatta çıkmadan öncede sadece aracı görcem ne seviyede olduğunu dedim geçip millete laf yapma çabasında olsam kamera çekerim yada diğerleride gelsin izlesin derdim dimi ama sen kafanda baya bir büyütmüşsün. sen beni geçmek için gel eyvallah insanların bi amacı olması güzel :) ama ben seni geçmek için araba yapmadım :) pek ihtimaller dahilinde durmasada yap yazılımını intercoolünü dv dp zp mp ni inş geçersin bende daha fazla hızlandırmaya çalışırım aracımı :)

cnatkr
20-01-2014, 15:02
güzel kardeşim senin aracın 800kg olsada ben yine denerim ben senin aracın gelio die koltuğu sökmedim zaten aracı bu şekilde kullanacağım ve deneyeceğim için herkesle.. bu şekil geldim sen niye kendi üstüne alınıon bu koltuk olayını anlamadım benim seni geçeceğim zaten barışla denedikten sonra belliydi biz farkı görmek için çıktık sadece :) ha şuda var ben arkandan okadar geçtim bu kadar geçtim lafı yapmadım hatta çıkmadan öncede sadece aracı görcem ne seviyede olduğunu dedim geçip millete laf yapma çabasında olsam kamera çekerim yada diğerleride gelsin izlesin derdim dimi ama sen kafanda baya bir büyütmüşsün. sen beni geçmek için gel eyvallah insanların bi amacı olması güzel :) ama ben seni geçmek için araba yapmadım :) pek ihtimaller dahilinde durmasada yap yazılımını intercoolünü dv dp zp mp ni inş geçersin bende daha fazla hızlandırmaya çalışırım aracımı :)

Zaten benim bu arabayı alma amacımda illa belirli sahısları geciyim diye degildi.Yada seni gecmek icin yazılım yapmicam.Hic biseyide kafamda büyütmüyorum sadece bu kadar takılmana anlam veremedim.Neyse artik 240 250 ne cıkar bilmiyorum cooler takmadan gelicem zaten yoksa methonel ile cok acicam öylede senle denemenin bi anlamı kalmaz:) Ben yazılım atıp gelirim.Ama bak gene söylüyorum cok ugrastin biliyorum insallah daha cok hızlanırsın.

Throttle
20-01-2014, 15:17
Zaten benim bu arabayı alma amacımda illa belirli sahısları geciyim diye degildi.Yada seni gecmek icin yazılım yapmicam.Hic biseyide kafamda büyütmüyorum sadece bu kadar takılmana anlam veremedim.Neyse artik 240 250 ne cıkar bilmiyorum cooler takmadan gelicem zaten yoksa methonel ile cok acicam öylede senle denemenin bi anlamı kalmaz:) Ben yazılım atıp gelirim.Ama bak gene söylüyorum cok ugrastin biliyorum insallah daha cok hızlanırsın.

aynen turbo olunca at yazılımı tak coolerı devam et :icon_tup:
bence yapabileceğin herşeyi yap coolerını falan hallet öyle gel :) artık 300hp mi olursun 350 mi olursun :)
babaeski otobanına çıkarız 70-250 yaparız gerçek sonucu görürüz :icon_tup:

MertSerhanÖ.
20-01-2014, 15:21
siz deneyin bende arkanizdan selektor atarim bi zahmet cikarsiniz kenara artik.

:D:D ahaha

cnatkr
20-01-2014, 15:31
aynen turbo olunca at yazılımı tak coolerı devam et :icon_tup:
bence yapabileceğin herşeyi yap coolerını falan hallet öyle gel :) artık 300hp mi olursun 350 mi olursun :)
babaeski otobanına çıkarız 70-250 yaparız gerçek sonucu görürüz :icon_tup:
Ben yazılım yapıyım haberlesiriz:)

Kanka yeterki selektör atan sen ol ben hemen çekilirim:D

orhan_guney
20-01-2014, 15:33
sen seleltör yap yolu ac bende sana telefon acarım geliyorum ahahha :D

Cansın
20-01-2014, 15:34
Can deneyeceğin zaman banada haber et geleyim. Arabamdan uzak kaldım bari gazımı atayım :D

cnatkr
20-01-2014, 15:38
sen seleltör yap yolu ac bende sana telefon acarım geliyorum ahahha :D

He bahçıvan uşak hizmetçi :D güven de motorla el sallar:D

cnatkr
20-01-2014, 15:41
Can deneyeceğin zaman banada haber et geleyim. Arabamdan uzak kaldım bari gazımı atayım :D

Mutlaka haber veririm deneriz sonra edirne de köfte yer döneriz:D

guwen_ar
20-01-2014, 15:52
He bahçıvan uşak hizmetçi :D güven de motorla el sallar:D

Kanka arabalar beni sarmiyo bas bas yok bisey sen gelde gezeriz biraz havalar guzel 100-200 4.5 sn :D

Belki motora gecersn :D

MatraX_07
20-01-2014, 16:06
Her iki aracada Maşallah Ama RS'te sıkıntı olduğu belli

Neyse kırmayın birbirinizi sağlıklı şekilde tekrar deneyin

cnatkr
20-01-2014, 16:06
Kanka arabalar beni sarmiyo bas bas yok bisey sen gelde gezeriz biraz havalar guzel 100-200 4.5 sn :D

Belki motora gecersn :D

Yok kanka ben motor sevmiyorum böyle iyi:)

guwen_ar
20-01-2014, 16:14
Her iki aracada Maşallah Ama RS'te sıkıntı olduğu belli

Neyse kırmayın birbirinizi sağlıklı şekilde tekrar deneyin

Konustuk anlastik tekrar denencek zaten.

Rs te sıkıntı oldugunu nasil anladiniz acaba ?

chiefkadir
20-01-2014, 22:28
Deneyen araçlara maşallah,

Can deneyeceğin zaman banada haber et geleyim. Arabamdan uzak kaldım bari gazımı atayım :DAbicim senin denemelerini merakla bekliyorum :)

SefaBıyıkoğlu
20-01-2014, 23:21
FA ile cupra FArkini hisset :) 2 aracada maşallah.

MertSerhanÖ.
20-01-2014, 23:24
FA ile cupra FArkini hisset :) 2 aracada maşallah.

:) saol kardesim

ferroo
20-01-2014, 23:32
:) saol kardesim

bu 2011 cupralarla 2013 cupralar arasında tahmını ne kadar fark var denedınmı kardesım :)

MertSerhanÖ.
20-01-2014, 23:51
bu 2011 cupralarla 2013 cupralar arasında tahmını ne kadar fark var denedınmı kardesım :)

valla deneyemedım cok ıstıyorum aslında ama gercekten cıddı fark olur:)

Cansın
21-01-2014, 11:43
0LQoXWfZUig

41 TU Polo Gti - 208 Gti 1. Deneme - YouTube (http://youtu.be/0LQoXWfZUig)

VcohFbWoXog

41 TU Polo Gti - 208 Gti 2. Deneme - YouTube (http://youtu.be/VcohFbWoXog)

Dün vaktim olmayınca videoları yükleyemedim.
İlk videoda geç basıyorum :D
İkinci video daha güzel oldu :)
2 arabaya tekrardan maaşallah :icon_tup:

orhan_guney
21-01-2014, 11:52
kanka Maşallah Allah izin verirse bende denemek isterim gti ile.
0LQoXWfZUig

41 TU Polo Gti - 208 Gti 1. Deneme - YouTube (http://youtu.be/0LQoXWfZUig)

VcohFbWoXog

41 TU Polo Gti - 208 Gti 2. Deneme - YouTube (http://youtu.be/VcohFbWoXog)

Dün vaktim olmayınca videoları yükleyemedim.
İlk videoda geç basıyorum :D
İkinci video daha güzel oldu :)
2 arabaya tekrardan maaşallah :icon_tup:

SEÇKİN172
21-01-2014, 12:03
maşşşallah ikiside çok güzel gidiyor ama pola ayrı bi nefesli 208 de çok başarılı

AykutB.
21-01-2014, 12:20
Herkese teşekkürler Cansın abime ayrı teşekkürler :)

Cansın
21-01-2014, 12:22
kanka Maşallah Allah izin verirse bende denemek isterim gti ile.

Araç sahibi ile konuşulur denenir abi sorun yok :D
Bu sefer ben kullanmayacağım :D
Aykut hazırlan koçum :D:D:D

orhan_guney
21-01-2014, 12:22
tamam kardeşim sen ne dersen o senin olduğun yerde denemede sıkıntı olmaz aykut hazırmısın bu akşam cıkalım bir ?

Sercan AKCAN
21-01-2014, 12:24

zaten sen değilde o cocuk denerse araba 2 boy hızlanır :D

Cansın
21-01-2014, 12:27
zaten sen değilde o cocuk denerse araba 2 boy hızlanır :D
Hadi leeeen :D:D:D
Toton düzeldi mi len :D:D:D

Sercan AKCAN
21-01-2014, 12:31
Hadi leeeen :D:D:D
Toton düzeldi mi len :D:D:D

Yalanmı adam senin çeyreğin kadar :)
gibi gibi

guwen_ar
21-01-2014, 12:32
Guzel denemler olmus.

208 downpipe ve egzoz sonrasi ara sira cok sacmaliyor.o rol gecesi baya bi yurumedi sanirim arac :/
Bnm mini'yi normalde 190-200 lere kadar en az 6-7 boy geciyor gece sonunda denedik 200 e kadar zar zor 1 boy onume gecti araclari degistik sonuc ayni :/

Can kesinlikle yazilim yapmalisin yoksa bu sorundan kurtilamicaksin saniirm

AykutB.
21-01-2014, 12:47
tamam kardeşim sen ne dersen o senin olduğun yerde denemede sıkıntı olmaz aykut hazırmısın bu akşam cıkalım bir ?

Orhan abi deneriz ama neden bu gece :D

AykutB.
21-01-2014, 13:04
Ama gebze tarafına gelirsen burda deneyebiliriz abi bu akşam. Yoksa biraz bekletirim seni :)

orhan_guney
21-01-2014, 13:07
kardeşim herşeyin sıcağı güzeldir :) tamam ilk fırsatta deneriz, ayrıca kar yağcak bır kac hafta :)
Orhan abi deneriz ama neden bu gece :D

cnatkr
21-01-2014, 13:34
Evet her denemede daha çok geri gitti.Mini ile denedik çok sasırdım bu kadar geri düsücegini beklemiyodum.Polo ile denerken 2. Deneme de sanki bi erken basma daha var:D neyse sonuç olarak arızanın oldugunu bile bile gelmedim bahane sunmuyorum konuyu acan bizdik canımı sıktı bu durum haliyle ve polo gecmis oldu.Düzeltirsem poloyla bidaha denemek istiyorum olmazsa yazılım yapılıcak en kısa zamanda isterseniz öylede deneriz sıkıntı yok benim icin.Her devirde basarım aykutla konusuk zaten kendi aramızda zevkine basarız :) masallah polo ya:)

Throttle
21-01-2014, 14:25
yokmu trakya tarafına gelen sıkalım bu gece ?

BurakCengizhanoğlu
21-01-2014, 14:37
Egsozumu taktım koltuklarımıda öyle tamponumu da düzelttim varsa deneme anca izlemeye gelirim :)

ErT_ThM
21-01-2014, 14:39
yokmu trakya tarafına gelen sıkalım bu gece ?

Okanım akşama sana çok hızlı czt getircem çayı demle:)

guwen_ar
21-01-2014, 14:43

Tam czt icin firati ariyodum iyi oldu buyrun abi siz yemek cay corba sorun deil :)

Throttle
21-01-2014, 14:50

çay demli alo demen yeterli biliosun araba senin :D

Cansın
21-01-2014, 14:55
Evet her denemede daha çok geri gitti.Mini ile denedik çok sasırdım bu kadar geri düsücegini beklemiyodum.Polo ile denerken 2. Deneme de sanki bi erken basma daha var:D neyse sonuç olarak arızanın oldugunu bile bile gelmedim bahane sunmuyorum konuyu acan bizdik canımı sıktı bu durum haliyle ve polo gecmis oldu.Düzeltirsem poloyla bidaha denemek istiyorum olmazsa yazılım yapılıcak en kısa zamanda isterseniz öylede deneriz sıkıntı yok benim icin.Her devirde basarım aykutla konusuk zaten kendi aramızda zevkine basarız :) masallah polo ya:)

Erken basma yok :D
Normal basmışım :D:D
İlk videoda da akıttın o zaman :D

orhan_guney
21-01-2014, 14:58
can, cansın yapmaz öyle şeyler farkında olmadan belki olmuştur, birdahikine ödeşirsiniz :)

birazcık :) akıtma normeldir.

ErK_aY
21-01-2014, 15:04
Catalca tarafina dogru gelirseniz bnde denerim ;) yok dersen sikinti yok bekleriz bu tarafa gelmeni.

ErT_ThM
21-01-2014, 15:13
Catalca tarafina dogru gelirseniz bnde denerim ;) yok dersen sikinti yok bekleriz bu tarafa gelmeni.

Sıkıntı adam yazdı a.q:)
Olm czt ile senlede deniyek ozmn akşama sana wasgate dinleteyim:))

cnatkr
21-01-2014, 15:19

Daha öncede denedik yapmam ben ayıp ediyosun ve ikimizde erken basmısız biraz tekrar izledim:) sen iste her zaman deneyelim o aksam sorun var denk gittigim arabaların arkasındayım dedim gayet normal karsıladın.Denemeden sonra Yanınıza muhabbete gelicektim ama olmadı:) bu arada yakında hd polo ile denemek istiyorum bu sefer akıtırım ama:D

MertSerhanÖ.
21-01-2014, 15:21
bugun denememı var ? :):)

AykutB.
21-01-2014, 15:47
Daha öncede denedik yapmam ben ayıp ediyosun ve ikimizde erken basmısız biraz tekrar izledim:) sen iste her zaman deneyelim o aksam sorun var denk gittigim arabaların arkasındayım dedim gayet normal karsıladın.Denemeden sonra Yanınıza muhabbete gelicektim ama olmadı:) bu arada yakında hd polo ile denemek istiyorum bu sefer akıtırım ama:D

Can Hd Polo çok sıkıntı yürüyo haberin olsun :) Bu arada senin ısınma problemin var araban çabuk ısınıyor anladığım kadarıyla bunu çözmeye çalış ısınmazsan araban çok iyi yüriyecek belli. Yazılımdan sonrada farketmez yani ısındıkça geri düşersin bunu çöz bi şekilde..

cnatkr
21-01-2014, 15:52
Can Hd Polo çok sıkıntı yürüyo haberin olsun :) Bu arada senin ısınma problemin var araban çabuk ısınıyor anladığım kadarıyla bunu çözmeye çalış ısınmazsan araban çok iyi yüriyecek belli. Yazılımdan sonrada farketmez yani ısındıkça geri düşersin bunu çöz bi şekilde..

Biliyorum hd polo sıkıntı bende stock gelmicem gecemesem bile maksat zevk almak:) aynen dostum ısınma problemi cok hemen şişiyo ama en büyük sıkıntı dp yaptıktan sonra kesme basladı ne zaman yapıcagıda belli olmuyo.Sensör arıza veriyo.Yazılımı bu yüzden hemen halletmek istiyoruz.