PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nm golf r küçük bir kadran

typermelih
23-01-2014, 21:10
https://www.facebook.com/photo.php?v=10152150032268535

KSE71
23-01-2014, 21:13
abi gizliliği açabilirmisin erişilemiyor diyor.

typermelih
23-01-2014, 21:27
arkadaşa belirttim durumu,açacak kusura bakmyın :(

orcunnn
23-01-2014, 21:36
Specler nedir veya guc

Masallah cok zevkli gidiyor

TYPERHAKAN
23-01-2014, 21:44
maşaallah.çok keyifli ses,gidiş bence harika.ALLAH yeni sahibine kazasız belasız binmeyi nasip etsin.melih çim ilk sen yaptın bazı sıkıntılar yaşadın ama ortaya güzel bir golf r çıkardın ve yeni sahibine keyiflr binmesi için teslim ettin.alan arkadaşımız şanslı insanmış.

typermelih
23-01-2014, 22:20
maşaallah.çok keyifli ses,gidiş bence harika.ALLAH yeni sahibine kazasız belasız binmeyi nasip etsin.melih çim ilk sen yaptın bazı sıkıntılar yaşadın ama ortaya güzel bir golf r çıkardın ve yeni sahibine keyiflr binmesi için teslim ettin.alan arkadaşımız şanslı insanmış.

Evet abi 3 yil birlikteydik ve ayrilma zamani gelmisti artik
Artik cocugum gibi olmustu
Satali 20 gun oldu ve uzuntum inan hala gecmedi
Cok ama cok emek ettim ve en iyi kondusyonunda sattim.allah alan arkadasa kaza bela ve sıkıntı yuzu gostermesin.

typermelih
23-01-2014, 22:21
Specler nedir veya guc

Masallah cok zevkli gidiyor

Gtx3076 turbo kit
Revo stage 5 yazilim
Ve motor ici girildi
Güç 500 hp. Saten ustu cikmaz bu enjektorle...tesekkurler

Sh4rk
23-01-2014, 22:24
O ustundeki parcalar emek gidisi durusu herseyi on numara Allah daha iyilerini nasip etsin

TURBO_S2K
23-01-2014, 22:35
ya yanlış anlamazsan bişey sorcam
tamam 100-200 ölçümü alıcak olsan direk 3 ten otururdun gaza heralde ama bu şekilde 9-10 saniye arası çıkıyor video ya göre. direk 3 ten gelsen de 8.5-9 saniye arası olur heralde
araban daha hızlı olmalıydı bence, eski setup a göre bi eksik mi var?

typermelih
23-01-2014, 22:43
ya yanlış anlamazsan bişey sorcam
tamam 100-200 ölçümü alıcak olsan direk 3 ten otururdun gaza heralde ama bu şekilde 9-10 saniye arası çıkıyor video ya göre. direk 3 ten gelsen de 8.5-9 saniye arası olur heralde
araban daha hızlı olmalıydı bence, eski setup a göre bi eksik mi var?

Aracta toplam 3 kisiler videoyu ceken arkada oturan bir kisi.ve arac suan basinc kisik 1.5 basiyor ve avans 2 de. Alan arkadas araca yabanci.bakarsaniz araci 2 sefer kesiciye sokuyor :(

Dem-Er
23-01-2014, 23:39
Sanada alan arkadaşada hayırlı uğurlu olsun Melih çim.çok uğraştın emek harcadın fakat bu işler hep alıcıya yarıyor inanki.sen işin pisliğini sıkıntısı üzüntüsünü çekersin yapılmamışı yaparsın sonra alan keyfini sürer.olsun bu işler böyle yapacak bişi yok.alan arkadaş kıymetini bilsin yeter :)

PD130
24-01-2014, 00:40
Maşallah kazasız belasız.

penguinhakan
24-01-2014, 00:47
Melih senin adına sattığın çok üzüldüm inan , emek emek emek kokuyor , maşallahı olan bir araç , yeni sahibi de kazasız belasız biner inşallah...

ferroo
24-01-2014, 01:02
masallah zımbaa

typermelih
24-01-2014, 06:18
Aslinda istanbul yada ankara gibi sehirlerde yasasaydim.satmazdim belkide.adanada tfsi motoru cok iyi biliyorum diye gecinen ustalar var,ama elletince aracini vıcık vıcık ediyorlar.bu sebeple çok soğudum bu isten.istanbul adana arasi 1000 km ve aracla alakali bir sıkıntı oldugunda , tıra bindiriyordum ve istanbula baycuya gonderiyordum.simdiye kadar 4 sefer nm tıra binip istanbula gitmistir.küçücük bir sorun oluyor adanada ariza nerede bulunamuyor.zamanim yokki her seferinde istanbula gideyim.birde arabam 4 ceker ,ağız tadiyla 4 ceker aracla deneyemedim.pistte deneyemedim .istanbul ankara gibi bir sehire cok istiyorum tasinmak.1.5 yildir tainimin cikmasini bekliyorum .cikarsa istanbul a , ozaman ya yeni kasa golf r alacam yada kullanilmis rs3 allah izin verirse.ama bu modifiye isi para ve en onemlisi sabır işi bakalim. Artik bir yada iki yil ayri kalacam bu gibi seylerden.zaten adanada oleceksem :) dizelci melih olacam :)) simdilik kalin saglicakla.allah kimsenin emeklerini bosa cikarmasin ve dahada onemlisi kaza bela vermesin.allaha emanet olun

Can Job
24-01-2014, 09:32
Masallah güzel arac :D

TYPERHAKAN
24-01-2014, 20:26
Aslinda istanbul yada ankara gibi sehirlerde yasasaydim.satmazdim belkide.adanada tfsi motoru cok iyi biliyorum diye gecinen ustalar var,ama elletince aracini vıcık vıcık ediyorlar.bu sebeple çok soğudum bu isten.istanbul adana arasi 1000 km ve aracla alakali bir sıkıntı oldugunda , tıra bindiriyordum ve istanbula baycuya gonderiyordum.simdiye kadar 4 sefer nm tıra binip istanbula gitmistir.küçücük bir sorun oluyor adanada ariza nerede bulunamuyor.zamanim yokki her seferinde istanbula gideyim.birde arabam 4 ceker ,ağız tadiyla 4 ceker aracla deneyemedim.pistte deneyemedim .istanbul ankara gibi bir sehire cok istiyorum tasinmak.1.5 yildir tainimin cikmasini bekliyorum .cikarsa istanbul a , ozaman ya yeni kasa golf r alacam yada kullanilmis rs3 allah izin verirse.ama bu modifiye isi para ve en onemlisi sabır işi bakalim. Artik bir yada iki yil ayri kalacam bu gibi seylerden.zaten adanada oleceksem :) dizelci melih olacam :)) simdilik kalin saglicakla.allah kimsenin emeklerini bosa cikarmasin ve dahada onemlisi kaza bela vermesin.allaha emanet olun

melih inşaallah istanbul a tainin çıkarda buraya gelirsin .