PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : focus 1.6 tdci fiesta 1.4 tdci roll...

ferroo
24-01-2014, 21:57
arkadaşın aracıyla ***** yerde deneyelim dedik eşit şartlarda yarışmadık benim aracın bitik olduğu devirlerde bastık benim devrimde basılmak istenmedi...ama yinede paylaşıyım dedim :)

fiesta 1.4 tdci specler:

filtre,eksoz,,downpipe,düz boru,egr iptali,kapak polish

14 saj jant

büyük turbo(marka ve modelini bilmiyorum)

1.8 connect ıntercooler

yazılım

on koltuk haric sökük...

focus 1.6 tdci specler:

kat iptali,yazılım(%60 ı açık)...sokuk olan hıcbırsey yok stepnesine kadar duruyor...boş hali 1320 kğ...

2 denemede fiestanın devrinde yapılmıştır...

https://www.facebook.com/photo.php?v=502318579887450&set=vb.100003279364708&type=2&theater

https://www.facebook.com/photo.php?v=503263066459668&set=vb.100003279364708&type=2&theater

CRUEL
24-01-2014, 22:10
maşşallah.
fiestada gt15 var.
intercooler orjnalde yok o yüzden büyük intercooler demek yerine connect intercoolerı denileblir:D

akucukdogan
24-01-2014, 22:14
Videonuz gizli :)

FeVıDun
24-01-2014, 22:23
Bende fiesta nin işlemlerine gore focus un o şekilde gitmesi bence cok basarili.

ferroo
24-01-2014, 22:30
[QUOTE=SR20DE;7292133]Videonuz gizl

düzeltildi :)

ferroo
24-01-2014, 22:31
maşşallah.
fiestada gt15 var.
intercooler orjnalde yok o yüzden büyük intercooler demek yerine connect intercoolerı denileblir:D

ıntercoolerı ne tam bılmıyorum gordum buyuk bısıydı :D

ferroo
24-01-2014, 22:32
Bende fiesta nin işlemlerine gore focus un o şekilde gitmesi bence cok basarili.

elimden geleni yaptım :D

Oznsrl
24-01-2014, 22:41
ben hala göremiorm videoyu erişilemiyor diyor

ferroo
24-01-2014, 22:43
suan acık tekrar bakın ıstersenız

Oznsrl
24-01-2014, 22:45
yok valla

Bu içeriğe şu anda erişilemiyor
İstediğin sayfa şu anda görüntülenemiyor. Sayfaya geçici olarak erişilemiyor, tıkladığın bağlantı artık çalışmıyor olabilir ya da bu sayfayı görüntülemeye iznin olmayabilir.

yazıor hala :)

akucukdogan
24-01-2014, 22:59
Halen kapalı :)

cash
24-01-2014, 23:02
malesef izleyemiyoruz

ferroo
24-01-2014, 23:04
tamam 10 dkkya duzeltıyorum

ferroo
24-01-2014, 23:27
sımdı duzeltıldı :)k bakmayın

PD130
24-01-2014, 23:31
Güzel gidiyo maşallah

akucukdogan
24-01-2014, 23:34
Maaşallah güzel direnmişsin :)

ferroo
24-01-2014, 23:37
onun speclerınde hafıflıgınde ve kendı devrınde bastırınca bole oldu :) benım devrımde denenseydı işler karısabılırdı :D

chiefkadir
25-01-2014, 00:29
onun speclerınde hafıflıgınde ve kendı devrınde bastırınca bole oldu :) benım devrımde denenseydı işler karısabılırdı :DAbicim ben denemeye gelemedim fakat aradılar sağolsunlar bu yazdıklarınıda okumuş ve şaşırmışlar senin yorumlarına,istediğin hız ve devir herneyse tekrar tekrar denemeye hazırlar,
Arabayı Cello sürmüş 2 .vites 50 den basmışsınız sen erken gaza oturmana rağmen geçilmişsin ,hiçde anlattığın gibi özel bir devir seçilmemiş gayet net denenmiş olmuş bitmiş..
Ayrıca düz boru felan yazmışsın, arabada düz boru felanda yokmuş,intercoolde 1.8 connect miş bilgine..

Pars
25-01-2014, 01:03
arkadaşın aracıyla ***** yerde deneyelim dedik eşit şartlarda yarışmadık benim aracın bitik olduğu devirlerde bastık benim devrimde basılmak istenmedi...ama yinede paylaşıyım dedim :)

fiesta 1.4 tdci specler:

filtre,eksoz,düz boru,downpipe,egr iptali,kapak polish

büyük turbo(marka ve modelini bilmiyorum)

büyük intercooler

yazılım (limitte)

on koltuk haric sökük...

focus 1.6 tdci specler:

downpipe,yazılım...sokuk olan hıcbırsey yok stepnesine kadar duruyor

fiestanın devrinde basılmıştır...

https://www.facebook.com/photo.php?v=502318579887450&set=vb.100003279364708&type=2&theater

Dostum kusura bakmada :) bizde Puntoyla ordaydik 4-5 kez denemeye ciktiniz adam 2 sindede gecti en az 3 boy olarak ve uzaktan bakarak soyluyorum o araba sonradan aciyo ve sen bir anda ziplayip kaliyosun hersey apacik ortada bosa debinme yani o arabada limitte degil \70 i acik enjektorlerin sasmazda bir arkadaş acti enjektorlerini motoruda Ankara Turbo Garage Ali Usta yapti birde hemen hemen ayni kilosunuz o aracta 1230 kg senin aracta 1275 kg felan sanirim :) yarinda tisliyolar ve yeni enjektorleri takilacak istersen sende yazilimcinla bir gorus bida deneyin bakalim kac direk geciyo :) bu arada o aracta halen orjinal eksozu var 43 mm sadece son susturucu ve on kat yok yarin guncel resim cekerim :):) (Araçlarin plakasını soran arkadaşlar var özelden burdan yazıyorum FORD FOCUS 06 Y 6227 -- FORD FİESTA 06 EYZ 96 )

FeVıDun
25-01-2014, 06:34
Evet fieasta sonradan sahlaniyor :)

ferroo
25-01-2014, 10:13
o aracın benı gecmesı sorun degıl gecıcek tabı gecmezse ayıp benım arabam bos agırlıgı 1350 kğ...benım arabamın devri 2 40 bızım bastıgımzda devrım 3000 3500 arasındaydı ve ısrarla ben 2 40 basalım dememe ragmen kabul edılmedı... aracın sahıbı yakın arkadasım o deneseydı bız anlasır basardık aramızda sorun olmazdı ama arkadasım denemedıgı ıcın cello dıye bı arkadas bastı onunla anlasamadık ben 2 40 basalım dedıgımde cok olduruyosun dendı ben onun devrınde basınca bısıy olmuyoda benım devrımdede basalım deyıncemı cok olduruosun oluyo??? araba gırtlagına kadar dolu o arabanında bos agırlıgı 1200 kğ yok cocuk degılız neyın ne oldugunu bılıyoruz yoksa o arabanın bana o speclerde bana 2 dırek acması lazım kı acsa bıle bu zoruma gıtmez...bende bundan sonra tanımadıgım adamlarla basmam zaten...adamın arabası hem agzına kadar yuklu bı onun speclerıne bakın bıde benımkıne bakın orda herkes gordu ben ona ayak uydurcam dıye devrım bıtık oldugu halde bastım bısıyde demedım cok onemlı degıl benım onu gecmem benım bıldıgım deneme 2 turlu bı onun devrı bı benım devrım neyın ne oldugu ortada yanı bıdahada sadece gecmek ıcın yarısan adamlarla basmam...dedıgım gıbı gecmek gecılmek sorun degıl bana 2 dırek acması lazımdı o speclerde acamadı uzatmaya gerek yok bıdhada öle adamlarla basmam zaten gerek yok...

ferroo
25-01-2014, 10:21
kımse yanlıs anlamasın benım gecme gecılme gıbı bı derdım yok sadece bana yapılan haksızlıgı anlatmaya calıstım orayada fıesta bana 2 dırek acar dusuncesıyle gıttım ınsanları sadece gecme hırsı burumuş kı o speclerde o agırlıkta fıestanın 1350 kğ sadece yazılımlı focusa 2 dırek acması lazımdı...ALLAHTA YUKARDA fıstanın devrınde bastıgım halde ben arabamın yururunu ogrendım cok sukur o yuzden uzatmaya gerek yok :)

ferroo
25-01-2014, 10:25
Dostum kusura bakmada :) bizde Puntoyla ordaydik 4-5 kez denemeye ciktiniz adam 2 sindede gecti en az 3 boy olarak ve uzaktan bakarak soyluyorum o araba sonradan aciyo ve sen bir anda ziplayip kaliyosun hersey apacik ortada bosa debinme yani o arabada limitte degil \70 i acik enjektorlerin sasmazda bir arkadaş acti enjektorlerini motoruda Ankara Turbo Garage Ali Usta yapti birde hemen hemen ayni kilosunuz o aracta 1230 kg senin aracta 1275 kg felan sanirim :) yarinda tisliyolar ve yeni enjektorleri takilacak istersen sende yazilimcinla bir gorus bida deneyin bakalim kac direk geciyo :) bu arada o aracta halen orjinal eksozu var 43 mm sadece son susturucu ve on kat yok yarin guncel resim cekerim :):)

sen neden agır sadece yazılımlı arabayla hafıf o speclerdekı arabayı kıyas alıyosun onu anlamadım ?egomu?daha bıde nos dıyosun hey allahım...
yakın arkadasımın aracı bı teneke parçası yuzunden aramın bozulmasını hıc ıstemem cok onemlı degıl benım ıcın :) sız aynı speclerde fıesta yapın bende 1749 takıyım ıntercooler buyutuyum aracı sokuyum yazılım yaptırıyım aynı speclerde oluruz o zaman deneyelım olurmu? aradakı farkı hayal edebılıyomusun??? :D

civic@ef
25-01-2014, 10:37
focus haç hp

ferroo
25-01-2014, 10:39
olcturmedım 140 145 vardır dıye dusunuyorum dahda azda olabilir yanlıs konusmuyum

rebeloghy
25-01-2014, 10:55
2. vites 40 kmde kaç devirde oluyor focus 2000-2500 civarı diye biliyorum , 50 de basınca nasıl 3500 devirde oluyor ki

ferroo
25-01-2014, 10:57
Abicim ben denemeye gelemedim fakat aradılar sağolsunlar bu yazdıklarınıda okumuş ve şaşırmışlar senin yorumlarına,istediğin hız ve devir herneyse tekrar tekrar denemeye hazırlar,
Arabayı Cello sürmüş 2 .vites 50 den basmışsınız sen erken gaza oturmana rağmen geçilmişsin ,hiçde anlattığın gibi özel bir devir seçilmemiş gayet net denenmiş olmuş bitmiş..
Ayrıca düz boru felan yazmışsın, arabada düz boru felanda yokmuş,intercoolde 1.8 connect miş bilgine..

abicim ben ne demek ıstedıgımı yukardakı postlarda belırttım o speclerdekı o guctekı arabaya onun devrınde basmama ragmen bu kadar tutunmam sen benden daha cok bılgıne edındıgın tecrubelerle bılırsınkı bu focusun basarısıdır...masallah demek bu kadar zor degıl...sunuda net belırtıyımkı benım devrımdde bassak ben gecerım demedım dememde zaten ama aradakı 2 2.5 boy fark 1 olurdu...kı benım devrımde onceden yasarla denedıgımızde basmıstık 2 40 da ben 3 4 boy rahat atılıyodum sonra yaşar gelıyodu yanıma...bunuda yaşar ve forumdakı fevıdun nıcklı kardesım bılıyo :) saygılarrr

ferroo
25-01-2014, 10:58
2. vites 40 kmde kaç devirde oluyor focus 2000-2500 civarı diye biliyorum , 50 de basınca nasıl 3500 devirde oluyor ki

focus 2. 40 da 2200 devır oluyo...2 50 de 3000 kusurlerde oluyo...2 50 dede benım arabanın hıcbır artısı kalmıyo...full boost 2000 de gelıyo 3500 gıbıde torkun buyuk bı kısmı yok oluyo..

rebeloghy
25-01-2014, 11:18
focus 2. 40 da 2200 devır oluyo...2 50 de 3000 kusurlerde oluyo...2 50 dede benım arabanın hıcbır artısı kalmıyo...full boost 2000 de gelıyo 3500 gıbıde torkun buyuk bı kısmı yok oluyo..

yanlıs anlamayın vites oranlarımız çok yakın , arkadasımın focusu sık sık kullanıyorum ondan sasırdım. 2 40 ta 2200 devirde olan araç 50 km de 3000 deviri geçmemeli diye düşünüyorum. 50 de 3500 de oluyorsa 2. vites 60 ta biter :)

2 40 ve 2 50 arası çok az bi fark olcaktır diye düşünüyorum.

Onur Fatih
25-01-2014, 11:46
focusun geçilmesi normal fiesta dolu göründüğü kadarıyla

Pars
25-01-2014, 11:49
sen neden agır sadece yazılımlı arabayla hafıf o speclerdekı arabayı kıyas alıyosun onu anlamadım ?egomu?daha bıde nos dıyosun hey allahım...
yakın arkadasımın aracı bı teneke parçası yuzunden aramın bozulmasını hıc ıstemem cok onemlı degıl benım ıcın :) sız aynı speclerde fıesta yapın bende 1749 takıyım ıntercooler buyutuyum aracı sokuyum yazılım yaptırıyım aynı speclerde oluruz o zaman deneyelım olurmu? aradakı farkı hayal edebılıyomusun??? :D

:D Dostum şunu bil sen yenilgiyi hazmedemiyosun demekki o arabayla hemen hemen eşit kilolardasınız orjinal enjektörü var üzerinde egzozu orjinal kapak işlenmiş turbosuda oem turbo intercooleru connect sanırım yani yakın arkadaşın oldugu halde bunları forumda tam tersini yazarak kendini + kazandırman yanlış davranış adamın arabası 1.4 tdci 8 valve 65 hp :D senin araban 1.6 tdci 16 valve 110 hp stogu boşuna çırpınma yani sıfırdan denememişsin bugun onuda ögrendik deneseydin seni ne kadar gececegini tahmin bile edemiyorum.:D bendede Punto Tjet var biz bugün akşam yine Enkadayız gel birde benimle dene :D

ferroo
25-01-2014, 12:13
specler belli arabalrin agirliklari belli yapilan islemler belli ewet hazmedemedim bana o speclerde 2 direk atmasi lazimken 2 boy gecebildi oda onun dolu oldugu devirde gece yatamadim o kadar yuklu bi fiesta beni anca 2 boy gecebiliyo diye hc sorma kahrimdan olcem

Pars
25-01-2014, 12:59
:D:D:D:D:D hahahhhaha dostum aksam gelin bir de puntoyla deneyelim :)

FeVıDun
25-01-2014, 15:31
Bence boşuna geriyorsunuz ortami guzel denemeydi herkeze tesekkur etmek lazim

esmerserseriler
25-01-2014, 16:55
maşallah.. ..her konuda boka sararmı bu rol işleri:(....iki aracada maşallah...

ferroo
25-01-2014, 18:32
maşallah.. ..her konuda boka sararmı bu rol işleri:(....iki aracada maşallah...

keske herkes sızın gıbı olsa masallah dıyebılse sagolun :)

ferroo
25-01-2014, 18:38
Bence boşuna geriyorsunuz ortami guzel denemeydi herkeze tesekkur etmek lazim

benlık sıkıntı yok kardesım :) fiesta cok ıyı yuruyo masallah dıyelım :D

ferroo
25-01-2014, 18:40
focusun geçilmesi normal fiesta dolu göründüğü kadarıyla

evet kardesım ne arasan var :) yakında e 92 m3 lerle denıcem :D

ferroo
25-01-2014, 18:51
:D:D:D:D:D hahahhhaha dostum aksam gelin bir de puntoyla deneyelim :)

ya allah askına sen yazma bu konuya daha yasın gelmıs kaca abım yasında adamsın saygımdan bısıy demıyorum daha puntoyla basalım yok fıestaya nos takcaz ole araya dırek gırer fln demıssın...madem cok guvenıyodunuz focusun devrınde neden basmadınız???sıızın dedıgınız devırde bastım kac kere araya 2 dırek gırcekken 2 boymu atabıldınız... orda 500 kere 2 40 basalım dedım kendı devrınıze cektınız 2 kere bastırdınız aptalmı var karsınızda mılletıde ınandırmaya calısıosunuz madem cok ıyı yuruyo aracınız neden benım devrımı kabul etmedınız ??? k bakmayında sızın karsınızda cocuk yok senden cok roll kosturmuslugum var kendınıze yem aramayın geldıgınız ıcınde tesekkur ederım aracımın nasıl yurudugunu oğrendım sayenizde ;)dha uzatmassanız cok memnun olurum...

Pars
26-01-2014, 00:13
Aracının nasıl yürüdügünü gördük evet kendi devrinde basmalar filan adam sana kaç defa söylemiş o devirlerde araç ivmelenmiyor diye :) sen halen basalım diyosun bugün sıfırdan neden kalkmadınız diye aradım Turbo Garage onu kabul etmemişssin yani sen yenilmeyi sevmiyorsun o araçla sıfırdan kalksaydın seni çok geçerdi ama sen hiç bir yola gelmemişssin :D Ama bir gün denk geliriz inşallah Enkada birde tjetle basarız :D Bakalım onda ne dümenler yapacaksın :D hani uyanıksın yaa :D

akucukdogan
26-01-2014, 00:18
Sonuçta araba deniyorsunuz bu işin içinde geçmekte var geçilmekte var. Hırs yapmalara falan gerek yok bence. Dostluk çerçevesinde gelin deneyin olsun bitsin.

Ayrıca focusu olan arkadaşı tebrik etmek lazım geçildiği videoyu koymuş. Herkes iyi niyetli olmaz bu arkadaş kadar. Birde şu var keşke bi focusun istediği hızda bide fiestanın istediği hızda deneseydiniz.. Neyse iki tarafada bi kez daha maaşallah..

ferroo
26-01-2014, 00:25
[QUOTE=SR20DE;7293859]Sonuçta araba deniyorsunuz bu işin içinde geçmekte var geçilmekte var. Hırs yapmalara falan gerek yok bence. Dostluk çerçevesinde gelin deneyin olsun bitsin.

Ayrıca focusu olan arkadaşı tebrik etmek lazım geçildiği videoyu koymuş. Herkes iyi niyetli olmaz bu arkadaş kadar. Birde şu var keşke bi focusun istediği hızda bide fiestanın istediği hızda deneseydiniz.. Neyse iki tarafada bi kez daha maaşallah..[

fıestanın devrınde basıldı zaten benım devrımde denemedıler :) tesekkur ederım ıyı dıleklerınız ıcın

Pars
26-01-2014, 00:41
http://i.hizliresim.com/xYrvy6.jpg (http://hizliresim.com/xYrvy6)

http://i.hizliresim.com/x8DlOa.jpg (http://hizliresim.com/x8DlOa)

http://i.hizliresim.com/KD4l1O.jpg (http://hizliresim.com/KD4l1O)

Resimler kendi facebookundan alıntıdır

Önden arkaya kadar Egsozu olan arabaya bakın... ferroo bey yalan söylüyorsunuz her defasında buda kanıtı size :)

CRUEL
26-01-2014, 08:52
10kere dedik hala orjnal egsozlami gazlio o adam:D

35AR5226
26-01-2014, 09:44
burdkai kimseyi tanımam ama fiestanın gecmesi cok normal ve koltuk sçkük demek 1 buçuk boy demek bunu unutmayalım hepimiz biliyoruz. ayrıca dizelin devri her araçta az cok yakındır 2 de 50 tam turbonun dolu devridir iki araçta atılır 2 de 40 da iki araçta biraz daha zor atılır .bence focus için 2 de 50 daha şanslı bi rakam iki aracada maşallah iki arkadaşın arasını bozmaya hiç gerek yok bizde biliyoruz ki focus biraz daha oynasa cok rahat geçer

Met
26-01-2014, 09:44
Facebooktan alınan fotoğraflar ne zamandan beri 2048x1536 boyutlarında oluyor ? Linki de bi upload sitesi. Hayret.

35AR5226
26-01-2014, 09:47
http://i.hizliresim.com/xYrvy6.jpg (http://hizliresim.com/xYrvy6)

http://i.hizliresim.com/x8DlOa.jpg (http://hizliresim.com/x8DlOa)

http://i.hizliresim.com/KD4l1O.jpg (http://hizliresim.com/KD4l1O)

Resimler kendi facebookundan alıntıdır

Önden arkaya kadar Egsozu olan arabaya bakın... ferroo bey yalan söylüyorsunuz her defasında buda kanıtı size :)

kat iptali ve son susturucu iptali var bu önden arkaaya kadar boş eksoz olduğu anlamına gelmiyomu ankarada?
ve aynı kilolardasınız deniliyo baktınızmı ruhsatlara? fiesta 1165 kilo koltukluyken. focusta 1295 kilo. neden bunu kimse söylememiş hayret bu adamın bence fazla üstüne gidiyosunuz hiç gerek yok adam geçildim diyo zaten sıkıntı yok

ferroo
26-01-2014, 10:16
burdkai kimseyi tanımam ama fiestanın gecmesi cok normal ve koltuk sçkük demek 1 buçuk boy demek bunu unutmayalım hepimiz biliyoruz. ayrıca dizelin devri her araçta az cok yakındır 2 de 50 tam turbonun dolu devridir iki araçta atılır 2 de 40 da iki araçta biraz daha zor atılır .bence focus için 2 de 50 daha şanslı bi rakam iki aracada maşallah iki arkadaşın arasını bozmaya hiç gerek yok bizde biliyoruz ki focus biraz daha oynasa cok rahat geçer

kardesım ılk oncelıkle sunu belırtıyım benım aracımda 2 40 la 2 50 arasında kısaca 4 5 boy farkedıyo bunu oncekı denedıgım araclarlada gordum...benım aracımda kat ıptalıyle yazılımdan baska hıcbırsey yok bos agırlıgı 1295 denmıs ama degıl gıdelım kantara gırelım kac kıloymus gorelım ben 2 farklı kantara gırdım 2 sındede 1320 kğ cıktı bunu ford focusun teknık ozellıklerındende gorebılırsnız...fıesta bos agırlıgı 1165 kğ aramızda 150 kğ fark var kı o gece fıesta on koltuk harıc sokuktu buda -70 80 kğ demek... fıestanın speclerınıde herkes bılıyo turbosundan tut ınterine eksozundan tut fıltre kıtıne delı gıbı duman atan yazılımına kadar var ben bu speclerde bılerek 2 50 de bastım benım 2 50 de basmam kesın ve net olarak 4 boy gerıye dusmem demek...bu konuyuda okuyan herkes bılırkı benım devrımde basılsaydı benı 2 boy gecemezdı bunuda herkes bılıyo...ben orda 550 kere 2 40 basalım dedım cok olduruyosun dendı basılmadı ben o kadar yuklu aracla kendı devırlerınde bastım malım o zaman ben...gecıme gecılme benım ıcın sıkıntı degıl bana o speclerde o hafıflıkte 2 dırek acması lazımdıkı acsaydıda bu zoruma gıtmezdı... fıestayıda gecmek ıcın 14 sac jant takıyım yeterlı benım ıcın ;) iyi dıleklerın ıcın tesekkur ederım keske herkes senın gıbı olabılse...

35AR5226
26-01-2014, 10:22
bi yönden haklısınız ben aracıma güvendiğim için kim ne devir isterse deniyorum onlarında güvenip denemesi gerekirdi. ben 1.6 sport yapılı clio la 90 da bastım dizel benim araçla yani ama yinede aracım kendini gösterdi bunun için bu roll işlerinde kavga yerine birbirimizi tebrik etmeliyiz. düne kadar beni bi boy geçen bi aracımız vardı şimdi 8 boy geçiyo yani bu işler paraya bakıyo sonuçta onlar bi enjektör yapar 5 boyda geçer ha sende yazılım arttırıp düz boru yaparsın onları geçersin kırılmaya üzülmeye gerek yok. kul yapısı bunlar.

ferroo
26-01-2014, 10:24
kat iptali ve son susturucu iptali var bu önden arkaaya kadar boş eksoz olduğu anlamına gelmiyomu ankarada?
ve aynı kilolardasınız deniliyo baktınızmı ruhsatlara? fiesta 1165 kilo koltukluyken. focusta 1295 kilo. neden bunu kimse söylememiş hayret bu adamın bence fazla üstüne gidiyosunuz hiç gerek yok adam geçildim diyo zaten sıkıntı yok

kardesım bılıyorum fıestanın bos agırlıgının kac kılo oldugunu ben sen bakma ona :)onların deyımıyle susturucuları sokmek duz boru olmuyomuş :D ben yınede sıldım speclerden...speclerı azalsın dıye :D

ferroo
26-01-2014, 10:26
bi yönden haklısınız ben aracıma güvendiğim için kim ne devir isterse deniyorum onlarında güvenip denemesi gerekirdi. ben 1.6 sport yapılı clio la 90 da bastım dizel benim araçla yani ama yinede aracım kendini gösterdi bunun için bu roll işlerinde kavga yerine birbirimizi tebrik etmeliyiz. düne kadar beni bi boy geçen bi aracımız vardı şimdi 8 boy geçiyo yani bu işler paraya bakıyo sonuçta onlar bi enjektör yapar 5 boyda geçer ha sende yazılım arttırıp düz boru yaparsın onları geçersin kırılmaya üzülmeye gerek yok. kul yapısı bunlar.

benım gecme gecılme derdım olsaydı zaten o kadar yuklu hafıf aracla onların devrınde basmazdım...benım devrımde basılsaydı benım gececegımı mınımum ıhtımal yanyana yuryecegımızı bıldıklerı ıcın basılmadı yapcak bısıy yok ben yınede tebrık ettım kendılerını benden yana sıkıntı yok :)

Pars
26-01-2014, 10:40

Yalan söylemeye gerek yok dostum Ferro burda yalan söylüyor araç sahibi üye degil bugün gün içerisinde araç sahibi ve Turbo garage ekibine bu yazılanları ve dediklerini okutturcam bakalım onlar ne diyor bu konuda :D :D Birde arka koltugun nerde görülmüş 70-80 kg oldugu Bmw mi sandın bu arabaları :) hahahha

ferroo
26-01-2014, 10:49
tamam dostum arka koltuklar 30 kğ olsun seni kırmayalım :D

06TVR71
26-01-2014, 13:19
ferat ben cello benım anlamadıgım kantara cıkardın fıestayıda bızımmı haberımız yok ıkıncı deneme senn devrınde basıldı sıfırdan deneyelım dedık onuda kabullenmedın bu arada aracın std 110 hp bence daha fazla batma forumda mesur olmak ıcın ugrasma bu kadar

CRUEL
26-01-2014, 16:28
gelecem angaraya ikisinide geçicem o olacak :D
fiesta eksikleri var tam haddiyle yürümüyor speclerine göre o yüzden specleri abartmaya gerek yok. focusda gayet iyi gitmiş yazılımla. sonuç normal yani nie uzatıyonuz

ferroo
26-01-2014, 21:50
https://www.facebook.com/photo.php?v=503263066459668&set=vb.100003279364708&type=2&theater buyrun buda ılk bastıgımız...