PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaliteli silecek motoru tavsiyesi

izmirlicem
27-01-2014, 00:05
Astra h ye orta susturucu yerine kumandalı egzoz taktım,ses çok çılgın oldu, özellikle 1 hafta geçince ses baya bi güzelleşti ve patlama sesleri çıkıyo mini cooper s gibi :)10 gün oldu ve bugün ilk defa 4-5 kerede kapatabildim egzozu, sanırım motor dandirik bişey *****, birde kumanda beynini akünün önüne koydum acaba orda bi sıkıntı olurmu? çok ısınırsa bi sorun olurmu? çok ısıncağını sanmıyorum ama, kumanda beyni tam öne bakıyor akünün sağında solunda değil yani, motoru ztn değiştiririm yakında, bide yağlamak lzm glb arada

kkursat01
27-01-2014, 00:24
silecek motoru rahat dönemiyorsa da yapar kumanda algılamıyoda olabilir denemek lazım

izmirlicem
27-01-2014, 01:06
gündüz bakıcam artık gene yapacakmı diye, yağmur yağdı bugün kabloloara 1-2 damla su gittiyse ondanda yapmış olabilir, kumanda pili bitiyo yd

Sierra Rs
27-01-2014, 08:02
Ford Sierra 83-93 Silecek Motoru Orjinal (http://www.fordyedekparcacisi.com/Urunler/Ford-Sierra-83-93-Silecek-Motoru-Orjinal.html)

bu orjinal ford alman malı bosch üretimidir istersen 90 tl' den gönderebilirim. Sıfır ürün.

tolga_55
31-01-2014, 16:31
Motora baktırmadan önce kumandanı kontrol ettir. Benim kapama tuşu bozulmuş gittim egzozcuya motor yanmış dedi . Aküden direk akım verdim kapadı