PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UF TypeR & DN kadett gsi

Hikmet Gönül
02-02-2014, 13:37
Uf typer revizyon ve rodaj sonunda ilk denemesini yaptik.
Feh iken kafa burun gidiyoduk.
farki gormek amacli dn ile denedik.
tahir abi kirmadi saolsun.
burdan powertune bahadir abiye tesekkuer..
Deneme 60-190 dir.
Kadetin devri.
Araclar sokuk 1 kisi..

UF spec.
Conta
Polish
Stage 2 deb
Kpro
F e h
Polihs.
11.5 piston.
egzantrik...
yay sapka..

Kadeti bilmiyorum ama uf feh iken 180e kadar 1 boy onde yada kafa kafaya yuruyodu.
Stok typer i temiz geciyor.
Bu kadar biliyorum..
Masallahlari eksik etmeyelim.

Tesekkurler..

https://www.youtube.com/watch?v=DnDkqi-pmUk&feature=youtube_gdata_player

https://m.facebook.com/gonul.otomotiv.9

ggtoker
02-02-2014, 13:39
uf dioruz.... maşallah araçlara elini surdugun hızlanıyor hıkmet usta :D

yalnız video gizli bi el at abi :D

Hikmet Gönül
02-02-2014, 13:40
Saolasin Gokhan im..
Bu arada camcar "KA TypeR"

ErT_ThM
02-02-2014, 13:41
Maşallahh uf typer kazasız belasz inş emeği gecen hikmet usta ve mapped üstadı bahadır abiye tebrikler

Volkann
02-02-2014, 13:46
masallah kazasiz belasiz abi

stlegal
02-02-2014, 13:48
video gizli diyor

ondertopcu
02-02-2014, 13:59
Video gizli yorum yapanlar izleyebiliyormu

Hikmet Gönül
02-02-2014, 14:04
Bi sorun var sanirim bi bakalim

ggtoker
02-02-2014, 14:11
Video gizli yorum yapanlar izleyebiliyormu

facede izledım ben :D

sweap07
02-02-2014, 14:22
aynen vıdeo gızlı
facebook lınkındede acılmıyor

OmeR-FE
02-02-2014, 16:04
MasAllah butun araclara :)

Dscivic
02-02-2014, 16:32
O değilde yürümüyor koşuyor :) uf a bak sen :)

Mutlu Değerli
02-02-2014, 16:57
Maşaallah araçlara, UF çok güzel olduu

aLperTunga
02-02-2014, 21:44
videolar hala açılmıyor.

ErT_ThM
02-02-2014, 21:56
videolar hala açılmıyor.

Yukarıda facebook linkinden girebilrsinz sayfa açılınca biraz aşagıda video:icon_tup:

aLperTunga
02-02-2014, 22:00
Yukarıda facebook linkinden girebilrsinz sayfa açılınca biraz aşagıda video:icon_tup:

face kullanmıyorum o yüzden bende açılmıyor face videoları herkese görünür olması lazım benim görmem için :)

Tufan Job34
02-02-2014, 22:06
Uf tayyara OF diyorum masallah kaddett gsi ve UF'a

KSE71
02-02-2014, 23:23
Maşallah araçlara, güzel denemeler olmuş.

MBozkurt
03-02-2014, 00:35
iki aracada maşallah.kadette uf ta mükemmel makinalar.

devolation
03-02-2014, 08:31
hikmetim eskiye gore baya hizlanmis uf emeklerinize saglik denedigi kadett de soft bir egzantrik ve 80li yillarin beynindeki yazilimiyla ve kisa sanzumanla ayni aracin feh li halinin yaninda hatta 1 boy onunde giden bir aracti hafife almamak lazim maasallah araclara ve sahiplerine

Firattoptas
03-02-2014, 08:41
iki aracada maşallah kazasız belasız gazlamalar :icon_tup:

FaTlH
03-02-2014, 21:22
Masallah araclara carsamba gunu aksam musaitim is yogunlu nediyle hafta sonu gelemiyorum uf typerla denemek isterim carsamba gunu musaitsen bendede s2000 var.

Cansın
03-02-2014, 22:06
UF type-r'ı bende merak ettim. Güzel çekişmeli bir deneme olabilir.

Patisever
03-02-2014, 23:04
way hikmet ustama bak yine konusturmus hondayı ezber bozmaya devam ediyorsun üstad ellerine koluna sağlık araç sahibi kardeşimizinde kesesine bereket

Hikmet Gönül
03-02-2014, 23:39
hikmetim eskiye gore baya hizlanmis uf emeklerinize saglik denedigi kadett de soft bir egzantrik ve 80li yillarin beynindeki yazilimiyla ve kisa sanzumanla ayni aracin feh li halinin yaninda hatta 1 boy onunde giden bir aracti hafife almamak lazim maasallah araclara ve sahiplerine
saolasin devo kardesim...

iki aracada maşallah kazasız belasız gazlamalar :icon_tup:
Saolasin firat im...

Masallah araclara carsamba gunu aksam musaitim is yogunlu nediyle hafta sonu gelemiyorum uf typerla denemek isterim carsamba gunu musaitsen bendede s2000 var.
tabi neden olmasin..speclerinizi belirtirseniz daha iyi olacak..
ancak hafta icide biz gelemiyoruz bu tarafa gelirseniz cikariz..
05333036666..gelirseniz yarindan (SALIDAN) arayin..

UF type-r'ı bende merak ettim. Güzel çekişmeli bir deneme olabilir.
CANSIN..hafta sonu kismetse avrupa yakasinda istersen deneriz..bizde net bilmiyoruz TypeRimizi.yeni daha..

way hikmet ustama bak yine konusturmus hondayı ezber bozmaya devam ediyorsun üstad ellerine koluna sağlık araç sahibi kardeşimizinde kesesine bereket
saolasin cagri.Allah razi olsun.ama emegin buyugu powertune bahadir abinin..saolsun varolsun..

dc_crx
03-02-2014, 23:43
Maşallah UF type-r çok güzel olmş gerçekten ellerinize sağlık ama Devran abinn dediği gibi Kadett 'de gerçekten büyük Maşallah böyle eski evlatlar Koşturunca çok seviniyorum.. :D

ferdierol
03-02-2014, 23:44
Typer guzel gidiyor baya.2jze gte kardesim senin arabani ne zaman gorecegiz ezber bozdugunu 1 seneden beri bekliyoruz en son ankarada kosturmuslardi baya gidiyordu sen neden denwmiyorsun burda alisamadinmi daha??

FaTlH
04-02-2014, 00:04
Arabam su anda dyno dynamics 240 hp.Orasi baya uzak kalır ortada bir yerde bulusalim o zaman ben ararim sizi verdiginiz numaradan aracinizi sokmeden denersek daha adaletli olur.

Hikmet Gönül
04-02-2014, 00:14
Dynamics de bakmadikta burda 229 verdi.
Az gosteriyo da olabilir.
Sokme konusuna gelince bizim arac arkalar sokuk tek koltuk.ok ise gebzede bulusalim insallah.

FaTlH
04-02-2014, 00:20
Sokuk araclarla pek denemiyorum cok adaletli olmuyor. illa sokuk deniycem diyorsaniz mirkelamda bulusuruz farketmez.

jdmbg
04-02-2014, 00:26
kadette masallah type r zaten güzel ;)

Patisever
04-02-2014, 00:38
saolasin cagri.Allah razi olsun.ama emegin buyugu powertune bahadir abinin..saolsun varolsun..[/QUOTE]

o zaman bahadır üstadımıza abimize selam yola devam diyorum

Hikmet Gönül
04-02-2014, 00:41
Sokuk araclarla pek denemiyorum cok adaletli olmuyor. illa sokuk deniycem diyorsaniz mirkelamda bulusuruz farketmez.

Hayirisi abi.kismet biyerde denkgelirsek basariz abi

Patisever
04-02-2014, 00:46
[QUOTE=ferdierol;7309507]Typer guzel gidiyor baya.2jze gte kardesim senin arabani ne zaman gorecegiz ezber bozdugunu 1 seneden beri bekliyoruz en son ankarada kosturmuslardi baya gidiyordu sen neden denwmiyorsun burda alisamadinmi daha??[/QUOTE

konu benim araba değil ama sordum cewaplayayım cok yakında odun olsa alısır arabaya bu arada :) devamını yazdım okursun özelinden soran olursada soylersin ayrıca senide gorelim artık kardeşim denemelerde kendı arabanı kullanırken istenilen arabalarla deneyeceğim zaten denemek için yaptık arabayı

pitstop
04-02-2014, 00:48
Dynamics de bakmadikta burda 229 verdi.
Az gosteriyo da olabilir.
Sokme konusuna gelince bizim arac arkalar sokuk tek koltuk.ok ise gebzede bulusalim insallah.

Kardeşim benim.Alçak gönüllülüğünü Rabbim arttırsın ama çok net şunu söylerim ustalığına eline koluna bilgine sağlık.

ErT_ThM
04-02-2014, 00:49
saolasin cagri.Allah razi olsun.ama emegin buyugu powertune bahadir abinin..saolsun varolsun..

o zaman bahadır üstadımıza abimize selam yola devam diyorum[/QUOTE]

İki tane king araba yapmış emek vermiş sabretmiş azmetmiş o araba yürür :)
Usta dediğin adamın bilgisinden çok tecrübesi olucak bahadır abi ve hikmet usta 'da hondayı yalayıp yutmuş adamlar maşallah :) saygılar iyi formlar

ferdierol
04-02-2014, 01:30
[QUOTE=ferdierol;7309507]Typer guzel gidiyor baya.2jze gte kardesim senin arabani ne zaman gorecegiz ezber bozdugunu 1 seneden beri bekliyoruz en son ankarada kosturmuslardi baya gidiyordu sen neden denwmiyorsun burda alisamadinmi daha??[/QUOTE

konu benim araba değil ama sordum cewaplayayım cok yakında odun olsa alısır arabaya bu arada :) devamını yazdım okursun özelinden soran olursada soylersin ayrıca senide gorelim artık kardeşim denemelerde kendı arabanı kullanırken istediğin arabalarla deneyeceğim zaten yakında denemek için yaptık arabayı

Anladim guzel denemeler olur umarim ben arabayi yakin arkadasima veririm kullanir bwn kullanirim kullaniyorumda farketmez ayrica benim arabam iddali bir araba degilki benim speclerimde araba oldugunda hemen deniyorum zaten.Sende arabanin eski sahibine vermistin bir deneme aksaminda en iyisi yaptin hakkiyla kullanana vererek.Ciksinda izleyelim benim gozumde hizli bir araba istanbul roling piyasina renk katar ama artik gercekten cikart.

Patisever
04-02-2014, 01:40
[QUOTE=2JZ-GTE;7309583]

Anladim guzel denemeler olur umarim ben arabayi yakin arkadasima veririm kullanir bwn kullanirim kullaniyorumda farketmez ayrica benim arabam iddali bir araba degilki benim speclerimde araba oldugunda hemen deniyorum zaten.Sende arabanin eski sahibine vermistin bir deneme aksaminda en iyisi yaptin hakkiyla kullanana vererek.Ciksinda izleyelim benim gozumde hizli bir araba istanbul roling piyasina renk katar ama artik gercekten cikart.

konuyu pij etmeyelimde kusura bakmasın hıkmet ustam yakın zamana videosu war arabanın zaten 3-4 senedir kayıplarda deel ferdi ayrıca gece sabah sularına karsı bazı dostlarımızla haberleşip bekledik araçlarında sıkıntı oldu deneyemedik kim isterse denerim tabi öncesinde tunerim bladerkin kıbrıs dönüşünü bekliyorum bende bahanesiz ,sorunsuz , net düzgün ve hazır bir deneme için dediğin gibi kadir abi daha hakkıyla kullanıyor illaki bütün olmus araçla eskı yenı sahibi durumuda yok araba warsa bizimdir kardeşim.

dc_crx
04-02-2014, 01:45
Typer guzel gidiyor baya.2jze gte kardesim senin arabani ne zaman gorecegiz ezber bozdugunu 1 seneden beri bekliyoruz en son ankarada kosturmuslardi baya gidiyordu sen neden denwmiyorsun burda alisamadinmi daha??

Peki sizin arabanız nedir??