PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : en uygun egzoz boru çapı ölçüsü

burakgt
03-02-2014, 07:59
arkadaşlar 1.4 t-jet grande puntoma(lpg li) catback egzoz yaptırmayı düşünüyorum. ardındanda yazılım olayına girişcem. bir kaç egzozcuyla görüştüm hepsi farklı ölçü yaparım diyor(51,60 vs) sizce en uygun ölçü ne olur.tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim...

t-jet ali
03-02-2014, 22:55
arkadaşlar 1.4 t-jet grande puntoma(lpg li) catback egzoz yaptırmayı düşünüyorum. ardındanda yazılım olayına girişcem. bir kaç egzozcuyla görüştüm hepsi farklı ölçü yaparım diyor(51,60 vs) sizce en uygun ölçü ne olur.tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim...

biz 60 lık dp, 60 lık düz boru sonda varex tarzı vanalıyla biniyorduk gayet memnunduk , yazılım şart yoksa geriye düşersin.bu egzos ve yazılımla 155 hp. almıştık, 160 alanlar var

burakgt
04-02-2014, 07:38
kat dan sonra 60 lık düz boru sona da 60 lık güzel bir susturucu yazılımla bereber işimi çözecektir diye umuyorum. saolasın bu arada cevap için

t-jet ali
04-02-2014, 17:35
kat dan sonra 60 lık düz boru sona da 60 lık güzel bir susturucu yazılımla bereber işimi çözecektir diye umuyorum. saolasın bu arada cevap için

rica ederim kardeşim, dp düşünmüyorsun galiba, dediğin gibi yazılımla beraber işini çözer, ama sana tavsiyem yazılım konusunda işi ehli birine yaptırman ve mümkünse öncesi ve sonrası dyno yapman. bedava para verip geriye düşmek, gereken gücü alamamakta var.

ansell
23-02-2014, 19:24
Aynen bu konuda bende müzdaripim. Hangi egzozcuya gitsem hepsi farklı bir çap ölçüsü öneriyor. Kendi bildiğim bile artık şaşırır oldum.