PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Drift Academy Antremanı - ATV Haber 02.02.2014

oenal
03-02-2014, 11:46
02.02.2014 Drift Academy Antremanı - ATV Haber | Serkan Tahmaz - YouTube (http://youtu.be/1KoiCYlqYEo)

02.02.2014 Drift Academy Antremanı - ATV Haber | Serkan Tahmaz - YouTube (http://youtu.be/1KoiCYlqYEo)

Sh4rk
03-02-2014, 12:05
Guzel organizasyon :) muhabir cok mutlu :D

coder
03-02-2014, 12:09
"Yan Yan gidiyoruz" dedi ya la hahauahuah :D

Melih-Ö
03-02-2014, 12:10
Süper olmuş gerçekten, spikerin anons güzel düz gitmiyoruz yan yan gidiyoruz :D

jettuna
03-02-2014, 13:58
Spiker abimizin aklı çıkmış :D :D

SekoLive
03-02-2014, 14:15
bugunde bir haber var 3 kişiye çarpıldı v.s. diye kötü olmus böyle bi haber.

skunk11
03-02-2014, 14:30

Hocam haberin kaynağı var mı acaba?

Gko
03-02-2014, 14:45

Otoparkta kendini bilmezin biri cevirmeye calsiirken oldu o

b.arica
03-02-2014, 14:45
Krmızı bi e30 otoparkta dönmeye çalışırken 3 kişiye çarptı diye bende duydum. Ben çıktıktan sonra olmuş.

TigeR
03-02-2014, 15:16
adam arabaya binince tepkileri değişti haha çok iyi ya bende o heyecanı yaşamak isterdim :D

NakkaSss
03-02-2014, 15:51
Evet bi e30 otoparkta yanlıyordu. Daha sonra sanırım organizasyonda görev alan arkadaşlardan birisi uyardı dostum burada yapma etme gibisinden güzel bir dille ama dinlemedi arkadaş sinir yaptı deli gibi döndürmeye devam etti aracı sonucundada aracın arka çamurluğunu 2 kişiye falan çarptırdı.. Böle güzel organizasyonların bu tarz apaçiler yüzünden yasaklanması üzücü olur. Şimdi o haber kanalı oradayken bu olay yaşansaydı bir daha zor izin alınırdı.. Cahillik hat safhada sadece o e30 lu arkadaş değil otoparkta bir çok araç milletin ve izlemeye gelenlerin arabalarının içinde yanlamaya çalıştı kimisi az daha park halindeki araçlara çarpacaktı.. Böle organizasyonlar çok bizim milletimize..

rebeloghy
03-02-2014, 16:05
Gerçekten kapıda tipe bakarak almaları gerekiyor :(

NakkaSss
03-02-2014, 16:15
Bilinçli olmak lazım. :)

_cAgdAsH_
03-02-2014, 16:56
Drift Yaparken 3 Kişiye Çarptı! Haberi ve Son Dakika Haberler Mynet (http://www.mynet.com/haber/yasam/drift-yaparken-3-kisiye-carpti-1034995-1?utm_source=facebook&utm_medium=referral&utm_campaign=haberwallpost) olayın vıdeosu

Dodoo
03-02-2014, 17:19
Drift Yaparken 3 Kişiye Çarptı! Haberi ve Son Dakika Haberler Mynet (http://www.mynet.com/haber/yasam/drift-yaparken-3-kisiye-carpti-1034995-1?utm_source=facebook&utm_medium=referral&utm_campaign=haberwallpost) olayın vıdeosu

Apaçi işte ne bekliyosun

Sh4rk
03-02-2014, 17:25
Bu kotu olmus, bilincsiz vurdum duymaz insanlar yuzunden yasanan olaylar
Bi bitmediniz hiaminaa ya

peace
03-02-2014, 18:09
gereksiz insanlar ,aslında plakasını deşifre etmek lazım...

XoR
03-02-2014, 18:12
Kırmızı e30 bütün haberlerde, güzelim organizasyonun içine sıçtı ayı

HellRot06
03-02-2014, 19:43
Onu güzelce bir benzetmek lazım ,İbreti alem için...

rebeloghy
03-02-2014, 20:14
Onu güzelce bir benzetmek lazım ,İbreti alem için...
gerçekten lazım. Yani hala drift'in el freni çekmek olmadığının anlaşılamadığı bir ülkede birileri bilinçli , temiz bir organizasyon yaratıyor. Emekleri , yılları var bu işte. Bir tane embesil yüzünden bu kadar kötü bir reklamla insanların gözünden düşmeyi haketmiyor bu oluşum..:ofk:

Kadyr
03-02-2014, 20:20
bu muhabir manyak zaten her haberi bomba adamın içinde yaşıyor:D
bu arada gökhan abinin kayincosu kim oluyor buraya üyemidir. gokhan abi sıyah nissana binmişti. üyemi kayınco merak ettim :)

EmreS13
03-02-2014, 20:25
bu organizasyonu ilk acildigi gunden beri tebrik ve imrenerek takip ediyorum..
Ankarada da boyle bi organizasyon yapilabilse keske..
muhabir zaten catlak :D guzel haber olmus gercekten tebrik etmek lazim

dasemert
04-02-2014, 01:26
muhabir araca bindikten sonra fena :D
kaza anına kadar gayet güzel gündü sonrasında herkes dağıldı pisti kapattılar..yazık oldu uzaktan gelenler içinde aylardır araclarını hazırlayıp piste gelenler içinde...

GokhanRS
04-02-2014, 09:14
ayıp ya. orda organizasyon var. geç adam gibi izle profesyonel arkadaşlarımızı. sen otoparkta kime neyin havasını atıyorsun dangalak!

şu akademiye yüzlerce milyar para, yıllarcada emek harcandı. yazıklar olsun ki bir tane dangalak gelip bu kadar yapılan emeğin yasaklanmasına sebep olabilecek davranışlarda bulunuyor.

bu haberi gören valisi belediyesi zartı zurtu, hiç suçu olmayan akademiye boş yere ceza verebilir.

inş hiç bir ceza olmadan kurtulur profesyonel olan arkadaşlarımız.

MatraX_07
04-02-2014, 09:24
fox haber ekibinide bekliyorum pistte :D hatta go-pilot bölümüne :D

MrtYILDIZ
04-02-2014, 09:27
Şiddet iyi bir şey değil belki ama bazılarına mübah, buda onlardan biri

SmT
04-02-2014, 09:37
Ulan dangalak , pistte işin ehli adamlar varken onların dibinde senin neyine drift(!)..3 gramlık aklınla kime neye hava atmaya çalışıyorsun orada...Hemde o kalabalığın içinde..

Gry
04-02-2014, 09:39
Emrullah bizi bitirdin hııamınnaa :D

neothenew
04-02-2014, 09:43
Daha önce Olimpiyat stadında yarışları da antrenmanları da izlemeye giderdim, pek de keyif alırdım, güzel kareler yakalardım, hoş videolar çekerdim...

Buna karşın kırmızı bmw'li şahıs gibi bu insan demeye bin şahit gereken, bilinçsiz, geri, zekası gelişmemiş heriflerin otoparkta deli gibi kendilerini tatmin etme denemelerinden ötürü gitmez olmuştum. Ölümlü bir kaza ile sonuçlanmaması iyi yine de... Ama ben orada olacaktım, o kendini bilmeyip millete çarpan herifi evire çevire döver ders niyetine dirft pistinin ortasına kuka niyetine çakardım...Yazık... Zaten etkinlik yok, şimdi bu herifler yüzünden millet motorsporlarından kaçıyor...

dj_batukaan
04-02-2014, 10:01
ayni gun aksami organizasyonda yer alan birisiydi sanirim onunlada ayni seyi konustuk.. hatta bir kac hafta once forumdada okumustum.. antalyada baslatilan ve gercekten yuklu araclarla yapilan drag yarisinda yasanan olumlu kaza sonucu iptal edilmisti bu durum boyle devam ederse ayni sey istanbul icinde gecerli..

o yuzden sonuc bu hali almadan o hayvanlara ( ben insan olduklarini dusunmuyorum ) ayni sekilde davranip daha donme cabasi gostermeye baslar baslamaz durdurup allah ne verdiyse hasat edeceksin... fazla degil 3 bilemedin 4 tane hayvan ayni durumla karsilasirsa birdaha ya izlemeye gelmezler gelselerde sesleri cikmaz

dolayisi ilede esiyle cocuguyla piste gelenler gonul rahatligiyla yarislari antremanlari izler ve eglenir...

Mechanix
04-02-2014, 10:52
Arkadaşlar öncelikle bizim gibi düşündüğünüz için kendi adıma teşekkür ederim. Yıllardır verilen emekler kül olup gitme tehlikesi altında.

Kaza olduktan sonra bu şahış olay yerinden kaçtı. Plakasını Drift Kulübü olarak polise verdik. Umarım yakalanır.

Şahsın facebook profili budur:
https://www.facebook.com/profile.php?id=1106451138&fref=ts

Kadyr
04-02-2014, 11:03
Aynen abi sikayet etmek lazim.lavugu.

Frid
04-02-2014, 11:10
sorumsuz düşüncesiz insanlar yüzünden yılların emeği çabası boşa harcanmamalı. polis umarım gerekeni misli ile yapar. yaralanan arkadaşlara geçmiş olsun. davacı olmalılar kesinlikle peşini bırakmasınlar.

ghibli06
04-02-2014, 11:12
öncelikle geçmiş olsun, böyle güzelim organizasyon, bu denyolar yüzünden sekteye uğramaz umarım...

yeri gelmişken belirteyim, araba 'döndürme'yi erkeklik zanneden bir güruh var, bu eskiden de vardı... Ankara'da drag yaptırmayan kişiler bunlar işte... en son draglarda Gurcell çok mantıklı bir iş yapıp bunlara kendilerince dönebilecekleri, seyircisi tribünü olan bir mekan verdi ki dragları rahat bıraksınlar diye, yine de olmadı...

yıllardır mücadele ediyoruz, etkinliklerimize almıyoruz, bu sebepten bir çok akıllı uslu e30 cu akadaşımızı kırıyoruz ama olmuyor işte görüyorsunuz, çözümünü bilen biri var Allah aşkına yazsın şuraya biz de sebeplenelim, bu kadar kişinin emeğine yazık değil mi?

BıD-Clio
04-02-2014, 12:18
Sen oraya drıftcıler ıcın ayrılmıs guvenlı alanda gosterısı yapanları ızlemeye gıt ızlerken keyıf al ... baskaları da cıksın otoparkta drıft yapıcam dıye ınsanlara carpsın ... madem o kadar kendıne guvenıyorsun gır pıste ınsanların oldugu arabaların oldugu alanda ne bu cesaret ... denıcek soz cok ama neyse ... umarım yaralananlarda cıddı bısey yoktur.. bu tur olaylardan dolayın umarım etkınlıkler etkılenmez .

bu arada sahıs ıle ılgılı facebook lınkı dogrumudur aracın plakaları aynı degıl gıbı geldıde ?

SSagnak
04-02-2014, 12:24
şu son yapılan antrenmanlara gelmiyorum sırf şu beyinsizler yüzünden hani e30-36 cı tayfa şahin doğancı tayfa yada onu da geçtim önden çeker arabalarla neyin egosu neyin kafası bu ya kimsiniz lan siz !!! ken blockmusnz yada drift pilotumu varsa yiyorsa cakanız parasını verin eğitim alın pistin içinde takılın madem meraklısınız boş işlerle uğraşmayın bunlar hep milletin gazına gelip olan şeyler sağda solda dönen yolda yan giden arkadaşlara özeniyorlar lan dallama adam neyle dönüyor sen tüplü şahinle yanlama peşindesin allah korusun bi patlasa facia çıkıcak inşallah drift ekibi kurumuna bi ceza yada başka bir olay çıkmaz emekler boşa gitmesin

BıD-Clio
04-02-2014, 12:54
aynen oyle bı kac kısı kendı kafasına gore takılıyor dıye ızlerken zevk aldıgımız etkınlıklerın etkılenmesı ne bız ızleyenler nede etkılıgı duzenleyn ııcın yazık olur

cem_dalda
04-02-2014, 12:55
Bizde kardeşimle bir dönem her antremanı kaçırmaz giderdik ama ne zamanki kafasına göre sıfır çizenler piste girmeye çalışan şahinler E30 lar olmaya başladı soğuduk malesef türk insanı olarak acayip bi o yapıyorsa bende yaparım düşüncesi durumuna sahibiz sonucu ne olur ortaya ne çıkar düşünmeden ilgili şahsın bi an önce yakalanıp kasten adam yaralama suçundan içeri alınmasını yaralı arkadaşların bi an önce sağlığına kavuşmasını diler Drift Academy İstanbul ekibine başarılar dilerim.

Mechanix
04-02-2014, 13:16
Bundan sonra otopark alanına araç sokulmayacak , çözüm olarak bunu bulduk. Ana cadde de hareket yaparsa da , görevli polisler tarafından icabına bakılacak. Bıktık artık bunlarla uğraşmaktan.

SSagnak
04-02-2014, 13:47
işte bu mallar yüzünden kurunun yanında yaşta yanıyor bilet satışında fiyat arttırımı yapsanız güzel olur kanıtındayım mesela yurt dışı organizasyonları gibi hem görsel hem yarış organizasyonu dj ler farklı etkinlikler ama bilet fiyatları 50+ üzeri olursa böle dangalaklarda sadece tepede izlemiş olurlar beleştepeden içeride atmosferi yakalayamazlar parası olan adamda girer içeride arabası güvende olur yanında arkadaşıyla eşiyle rahat vakit geçirir

sedat s
04-02-2014, 13:51
2007 de antremanlara çanakkaleden kalkıp gelıodum. sımdı beylıkduzunden oturuyorum sırf bu sığırlar yüzünden 2-3 senedır adım atmadım. ekıbe gecmıs olsun ıns sıze kotu yansımaz

Mechanix
04-02-2014, 13:55
Asıl bilet rakamlarını bu şekilde yükseltmek yaşın yanında kurununda yanması demek oluyor zaten :) Böyle birşeye gerek yok. Gelir düzeyine göre insanları sınıflandırmak çok yanlış.
İnsanlar zaten stada binbir zorlukla , 10 tane taşıt değiştirerek geliyorlar. Bunların arasında öğrenciler dolu. Bu insanlar bizim geleceğimiz. Ben yaşlandığımı hissediyorum artık. Allahtan bizden sonra büyük bir heves ve doğru bilgi ile yükümüzü üzerimizden alan arkadaşlarımız var. Zamanında bu insanlara bizden biri gibi davrandığımız için bugün yanımızdalar. Bundan sonra da böyle olmalı.
Bilinçsiz olanları ise gerekirse cımbız ile alıp boş bir arsaya bırakmak lazım.

SSagnak
04-02-2014, 14:14
haklısınız genellemem yanlış oldu kusura bakmasın benim bahsettiğim kısım abuk subuk hareketleri olan kısımdı

peace
04-02-2014, 15:40
güncel pistin yanında geniş otoparkın olması da bir etken bu tarz olayların olmasında, yapacak adam heryerde yapar o ayrı ama ilk zamanlar antremanların yapıldığı alanın yanına çekiliyordu araçlar kordon şeklinde bu tarz bu olay olmamıştı. Sanırım bariyer olmadığı için değiştirildi ilk pist.

DoganSuper
04-02-2014, 16:09
organizasyon harika umarım e30 cunun yaptıgı sacmalıktan dolayı bi zarar görmez.

lethaldoze
04-02-2014, 16:20
O arabayı çevirene diyecek laf yok....... ah be kardeşim abim sende delinin biri araba çevirirken ne işin var yakınında....

kelalper
04-02-2014, 18:24
bunun kafasını taşla ezeceksin. O.çocuğu.

bahadırtelli
04-02-2014, 21:44
DRİFT YAPARKEN 3 KİŞİYE BÖYLE ÇARPTI - Hürriyet TV Haber (http://webtv.hurriyet.com.tr/2/60228/25735418/1/drift-yaparken-3-kisiye-boyle-carpti.aspx)
video açıklamasında drift gösterisi yapan araçlardan biri diyor insanları yanluş yönlendirecekler.
Hurriyette falan tanıdık varsa ulaşılıp düzeltme yapılsa iyi olur gibi. Hatta şerefsizin adını vs vererek otoparkta iziznsiz kendi başına hareket yaparken yazsalar habere daha dogru olur gibi.

EmrahErdogan
05-02-2014, 09:56
İşte Türkiye'de modifiye'nin gelişmemesi ve suç olması .

Gokmen Erbas
05-02-2014, 10:19
O videoyu kuzenim çekti benim arabadan. Geri geri uzaklaşıyorduk o sırada e30'dan. Yüksek çözünürlüklü ve sesli hali linktedir.

https://www.youtube.com/watch?v=zzUmKEII7Ug

Mechanix
05-02-2014, 11:24
Gökmen bu videonun haber ajanslarına servis edilmesi yüzünden başımız olmadık derlere girdi. Emeği olanlara teşekkür ediyorum.

Gokmen Erbas
05-02-2014, 12:15
Gökmen bu videonun haber ajanslarına servis edilmesi yüzünden başımız olmadık derlere girdi. Emeği olanlara teşekkür ediyorum.
Mustafa abi ben size gönderdim polis vs mevzusu olursa elinizde olsun diye. Bir de kapalı grubunuzda paylaştım. Gruptan alıp servis etmişler. Ben de hiç memnun olmadım medyada görünce..