PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BJ 207 RC 80-215 Km Kadran

orhan_guney
03-02-2014, 13:28
Yazılım,downpipe,kat iptali,bagaj dolu.

80-215
Lw7uqemjt1o

Link:
http://www.youtube.com/watch?v=Lw7uqemjt1o

onursoytam
03-02-2014, 13:33
maşallah çok güzell

Kahn23
03-02-2014, 13:36
Orhan başgan :) yeter bu kadar yüklediğin. Maşallah Rc'ye.. :D

dragon07
03-02-2014, 13:36
bagajda ne var dolu olarak usta, sen koskocaman orhangüneysin bagaja un çuvalımı koyuyorsun bi foto çekiverde merak ettim bagajda yük ne varmıs her videoda bagaj dolu çekiyosun birde meguiarslar bidonlarınamı diyorsun yük var diye ?

basıncın nedir aracının 0.9 barmı ?

guwen_ar
03-02-2014, 13:47
Link rica etsem

16EC813
03-02-2014, 13:49
maşallah
bagaj dolu derken ,motor mu var :D

Antalyalogy
03-02-2014, 13:55
Neden takildiniz ki bagaj dolu lafina.Ceset tasiyor belki adam size ne ?
Begendiyseniz MasAllah deyin veya sadece yurumemis deyin..
MasAllah baskan :)

ahmet_NLS
03-02-2014, 13:56
Masallah

Bagajda hep dolu.nakliye isi falan mi yapiyosunuz :D

S.Ucar
03-02-2014, 14:05
stepne kriko takımı bas amfi vs 50 kilo eder extra bişe olmasına gerek yok. benım öyle mesela çıkarttım mı fark oluyo baya.

orhan_guney
03-02-2014, 14:17
Efe gecen haftada pm attın gerekeni yazdım sana, senin bu araba ile veya benim şahsım ile bir sıkıntın sorunun varsa söyle bilelim,nedense kendi eski aracını istanbula sattın,ne olduysa ben onunla denedikden sonra oldu,nedir seni böye rahatsız eden bagajımda kimene? 0,9 basıyorum canım istiyor 1,3 basıyorum,aracda olanları herkes biliyor zaten, neyse biz seninle şöyle anlaşalım benim postlarıma yorum yapma,bende sana yapmıyım, tanımıyım ben seni sende beni. işin rast gelsin.

bagajda ne var dolu olarak usta, sen koskocaman orhangüneysin bagaja un çuvalımı koyuyorsun bi foto çekiverde merak ettim bagajda yük ne varmıs her videoda bagaj dolu çekiyosun birde meguiarslar bidonlarınamı diyorsun yük var diye ?

basıncın nedir aracının 0.9 barmı ?

Başkan teşekkürler senin ve diğer arkadaşların yolunda yürümeye devam ediyoruz :)

Neden takildiniz ki bagaj dolu lafina.Ceset tasiyor belki adam size ne ?
Begendiyseniz MasAllah deyin veya sadece yurumemis deyin..
MasAllah baskan :)

evet bazen nakliye yapıyorum vay arkadaş ne bagajmış :) akşam bir resim çeker koyarım, size özel.

Masallah

Bagajda hep dolu.nakliye isi falan mi yapiyosunuz :D

arkadaşlar anlamıyor, bagaj muhabbetini benim bagajımda mevcut olanlar istetme tam takım/10 litrelik methanol seti agzına kadar dolu ayrıca + 5 kg bıdonda methanol,ve 15 kg agırlığında kocaman bir kutu resmini ekliycem akşam. bunları cıkarınca rolde en az 1 veya 1,5 boy fark edıyor defalarca denedim.

stepne kriko takımı bas amfi vs 50 kilo eder extra bişe olmasına gerek yok. benım öyle mesela çıkarttım mı fark oluyo baya.

öncel
03-02-2014, 15:04
maşallah orhan.

dahada gideri var:)

orhan_guney
03-02-2014, 15:06
Saol başkan hep beraber, İnşallah.
maşallah orhan.

dahada gideri var:)

ErT_ThM
03-02-2014, 15:08
maşallahhh gün geçtikçe beygirler çoğalıcak sanırım :D

TOSHi
03-02-2014, 15:10
allah kaza-bela göstermesin

dragon07
03-02-2014, 18:49
kardes seni tanısam ne yazar tanımasam ne yazar sürekli bi ispat etme çabası bilmemne .

bnm neye takıldıgımı sen biliyosun adam sana efendi gibi 0.9 1 bar basıyorum demiş ooo sen bni geçersin demişsin kolpa yapmaya gerek yok yani ne basıyosan bas kimseyi baglamaz ama frr35i bn sattım nasıl gittiginide iyi bilirim kendi arabana prim yaptır ama bunu başkalarının araçlarını kötülemeden yap .gel antalyaya yazın bide benimle denede görelim nasıl gidiyomuş bu senin rcin :))

kimse yürümüyorda demedi bnm seninle aramdaki mevzuya başkaları girmesi kalp kırarım.

civelek
03-02-2014, 19:03
Bizi vtecci yaptin pendin kendin pecocu oldun senin hevesini vtecle kursaginda birakicam baskan :D maasallah

orhan_guney
03-02-2014, 21:44
beni güldürüyorsun :) konuya dahil olanlarla bir konuş istersen,Adam arabasını yeni almış sen satmışsın,böyle konulara dahil ediyorsun,arac sahibinin haberi bile yoktu ben arıyana kadar bugun,sen olsan aracını böyle bir konuya dahil edilmesinden hoşnuk kalırmısın ?ben artık arkadaşın aracı hakkında konuşmak istemiyorum seninle,sen biraz fesat birisin,beni bilen bilir bu forumda, Allah nasip ederse bu sene antalyaya gelicem,yeni aldığın rc ile gine denerim :)

kardes seni tanısam ne yazar tanımasam ne yazar sürekli bi ispat etme çabası bilmemne .

bnm neye takıldıgımı sen biliyosun adam sana efendi gibi 0.9 1 bar basıyorum demiş ooo sen bni geçersin demişsin kolpa yapmaya gerek yok yani ne basıyosan bas kimseyi baglamaz ama frr35i bn sattım nasıl gittiginide iyi bilirim kendi arabana prim yaptır ama bunu başkalarının araçlarını kötülemeden yap .gel antalyaya yazın bide benimle denede görelim nasıl gidiyomuş bu senin rcin :))

kimse yürümüyorda demedi bnm seninle aramdaki mevzuya başkaları girmesi kalp kırarım.

GOKTAN
03-02-2014, 23:00
Maasallah aga 207 miz herzamanki gibi formunda.kazasiz belasiz

orhan_guney
03-02-2014, 23:03
saol kardeşim intercooler haberını aldım ilgilencem :)

Maasallah aga 207 miz herzamanki gibi formunda.kazasiz belasiz

Semii
03-02-2014, 23:19
Masallah keyifli olmuş :)

Tuncay
03-02-2014, 23:24
Masallah reyiz fazla geriyosun insanlari azicik yavas :)

MTNVTI
03-02-2014, 23:28
Vay benim orhan başkanım :) sen 10 numara adamsın ve adamın dibisin :icon_tup: MaşALLAH aracına yürürü harika :) benzin depon full olduğu halde sağlam yürümüş :D:D:D

Sh4rk
03-02-2014, 23:55
guzel indirmis , masallah :)

ahmet_NLS
04-02-2014, 00:03
Hacim bi alinti yapiyosun yaziyosun falan kime ne yazdin naptin kafami karistiriyosun herkes gibi alintinin altina yazsan ya :D
Neyse konuya gelelim.dragon kardes karismayin kalp kirarim falan demiste 07 frr i o satmis herhalde.
07 frr la bu 207 nin arasina herhalde hava alani falan girdi denediklerinde.
En son gordugum güvenin mini countrymanle denk gidiyordu 07 rc.
Bj fazlasiyla hizli kimse yavas sanmasin yirtik bi 207 ;)

guwen_ar
04-02-2014, 00:29
Hacim bi alinti yapiyosun yaziyosun falan kime ne yazdin naptin kafami karistiriyosun herkes gibi alintinin altina yazsan ya :D
Neyse konuya gelelim.dragon kardes karismayin kalp kirarim falan demiste 07 frr i o satmis herhalde.

Stock 207 rc leri 2-3 boy geciyorum yazilimlisida beni o ayarda geciyor.07 rc de kimse gormemis ama ilerde 1 boy cikariyo bana.yani biraz 2-3 boy falan geride gibi.ama cozulmicek bi sorum degil sahibide cok iyi bi insan.bj rc zaten cok fazla giden bi arac denedigi araclari az cok biliorz kiyas alirken onlarida goz onunde bulundurmak lazim.

ferroo
04-02-2014, 00:36
masallah 207 ye :)

Merthan
04-02-2014, 01:07
Şimdi dostum yaş olarak benden büyüksün bişey demek istemiyorum sana ama biraz edebini takın yaşına uygun konuş benim canımı sıkma.
Havaalanı mavaalanı nasıl sözler bunlar terbiyesiz herif.
Sor bakalım Orhan abi'ye aramızda o günkü denemelerde herhangi bi rekabet varmıydı?
Arabamı aldığımda tek bildiğim şey yazılımlı olduğuydu,ben yeni araba almışım tanıdığım insanlarla deneyip arabamın nasıl gittiğini öğrenmek istedim.
Hatta Orhan abinin isteği ile sadece 208-207-207 lemans olarak denicektik sırf arabalarımızı görmek için ama baştan konu öyle açıldığı için diğer gelecek arkadaşlara ayıp olmasın diye konuyu değiştirmedim.
Şimdi o yazdığını sil,bi dahada benim arabam hakkında yorum yapma dostum!

Jeandan-R
04-02-2014, 01:35
Orhan abi maşallah. 2 tane megane rs var deneyelim bir ara

Merthan
04-02-2014, 01:41
Stock 207 rc leri 2-3 boy geciyorum yazilimlisida beni o ayarda geciyor.07 rc de kimse gormemis ama ilerde 1 boy cikariyo bana.yani biraz 2-3 boy falan geride gibi.ama cozulmicek bi sorum degil sahibide cok iyi bi insan.bj rc zaten cok fazla giden bi arac denedigi araclari az cok biliorz kiyas alirken onlarida goz onunde bulundurmak lazim.
Demekki yazılım bu kadar kadam veya dumpvalve falan kaçırıyor bilemiyorum bende.
Deneme gününde neyse arabam şuan da o yani değişen hiçbirşey yok.
Arabamı merak ettim denedim gördüm,demekki stock bi Rc'den 3-4 boy öndeyim şimdilik bunu anlamaktı zaten amacım.
Konuyu Can(cnatkr) ve ben birlikte açtık,sonra Orhan abi dahil oldu 3ümüz açmış olduk konuyu hatta benim adıma Orhan abi denemeyle ilgili bilgiler verdi.
Resmen bile bile yapılan bir deneme oldu bu,3ümüzün arasında ne rekabet var ne bişey biz zaten hergün konuşan insanlarız.
Ben zaten Orhan abinin arabasının nası gittiğini Cupra'm varken biliyorum. Kıstas almak için denemek istedim.
Orhan abiye sordum neden böyle gidiyor dedim; ''Antalya yazılımı burda pek iş yapmıyor,yazılımdan kaynaklı sorunun var senin'' dedi bana. Eğer yalansa ben böle bişey söylemedim desin Orhan abi.
Ama böyle havaalanı falan filan bunlar çok ayıp ve arkadaşın yaşına yakışmayan seviyesizce cümleler. Keşke gelmeseydi...

Tuncay
04-02-2014, 01:46
Merthan bence cok sanslisin hoc sorun yapma orhan kafa adamdir yani kafasi her daim denktir
Aracini sende yeni aldin zaten deneye yanila orhanla beraber degisiklikler yaptikca farki gorursun
Burada yazilanlara fazla takilma orhan guney e slip don bile giydirmistik hafiflesein diye vtec zamaninda :)))
Adamin dibidir :)

devolation
04-02-2014, 06:06
orhanim maasallah son hali cok iyi oldu aracin.. rabbim agiz tadiyla binmeyi nasip etsin

cnatkr
04-02-2014, 07:53
Öncelikle orhan abi maşallah nazar değmesin sesi gidişi çok güzel.İster 1.2 ister 1.5 bas bu kimseyi ilgilendirmez zaten onuda anlamış değilim.
Merthan ben orhan abi sürekli konuşuyoruz zaten arabalarımızın eksiklerini görmek için hep denemek istiyoruz.Merthanın aracı yeni gelmişti görmek istedik denediler ve araç ordaki herkes tarafından görüldü bariz yavastı.Bende söyledim mutlaka baktır diye çünkü bişeyler eksik belli.
Merthan sende takma kardeşim inşallah daha çok hızlanıcak şu yazılım olayına bi el at zamanı gelince;)

aLperTunga
04-02-2014, 08:03
orhan maşallah makina hızlıymış güzel indiriyor.

guwen_ar
04-02-2014, 08:08
Demekki yazılım bu kadar kadam veya dumpvalve falan kaçırıyor bilemiyorum bende.
Deneme gününde neyse arabam şuan da o yani değişen hiçbirşey yok.
Arabamı merak ettim denedim gördüm,demekki stock bi Rc'den 3-4 boy öndeyim şimdilik bunu anlamaktı zaten amacım.
Konuyu Can(cnatkr) ve ben birlikte açtık,sonra Orhan abi dahil oldu 3ümüz açmış olduk konuyu hatta benim adıma Orhan abi denemeyle ilgili bilgiler verdi.
Resmen bile bile yapılan bir deneme oldu bu,3ümüzün arasında ne rekabet var ne bişey biz zaten hergün konuşan insanlarız.
Ben zaten Orhan abinin arabasının nası gittiğini Cupra'm varken biliyorum. Kıstas almak için denemek istedim.
Orhan abiye sordum neden böyle gidiyor dedim; ''Antalya yazılımı burda pek iş yapmıyor,yazılımdan kaynaklı sorunun var senin'' dedi bana. Eğer yalansa ben böle bişey söylemedim desin Orhan abi.
Ama böyle havaalanı falan filan bunlar çok ayıp ve arkadaşın yaşına yakışmayan seviyesizce cümleler. Keşke gelmeseydi...

Aynen kadam konustuk zate seninle ne guzel eksiklerini gordun cagir beni tekrar gelirim dedim vs sıkiıntı yok.
O gece ki muhabete gelincede ben sadece kardesim serhanla geldim (fa cupra) gebzeli arkadaslar haric ordaki kimseyle yuz yuze muhabetim yoktu.

ahmet_NLS
04-02-2014, 08:18
Şimdi dostum yaş olarak benden büyüksün bişey demek istemiyorum sana ama biraz edebini takın yaşına uygun konuş benim canımı sıkma.
Havaalanı mavaalanı nasıl sözler bunlar terbiyesiz herif.
Sor bakalım Orhan abi'ye aramızda o günkü denemelerde herhangi bi rekabet varmıydı?
Arabamı aldığımda tek bildiğim şey yazılımlı olduğuydu,ben yeni araba almışım tanıdığım insanlarla deneyip arabamın nasıl gittiğini öğrenmek istedim.
Hatta Orhan abinin isteği ile sadece 208-207-207 lemans olarak denicektik sırf arabalarımızı görmek için ama baştan konu öyle açıldığı için diğer gelecek arkadaşlara ayıp olmasın diye konuyu değiştirmedim.
Şimdi o yazdığını sil,bi dahada benim arabam hakkında yorum yapma dostum!

Banabak araclarinizi canli varlik haline getirmissiniz gozunuz baska bisey gormuyor.senin sahsinla ilgili bi kelime dahi cikmadi agzimdan arabinin senin oldugunu bile bilmem umrumdada degilsin.kimsenin gelmesinide istemiyosaniz buraya konu acmayin.
Ama guzel kardesim sana acik ve net soyluyorum araba ortamlarimda bi yerde denk geliriz o 'terbiyesiz herif' olayini cok acik ve net konusucaz pesin pesin haberin olsun !

dragon07
04-02-2014, 08:39
kardeş sen kimsin ya peşin meşin konuşuyosun sen kimsin olm kralını getir seni keserim çocuk akııllı ol boş yere ortalıgı karıstırma o havaalanına seni gömerim

0.8 basıyor stock rc frr plakalı rcde 0.9 1 bar arası basıyor yarım yamalak aklınla gerilim verme herkes zaten neyin ne oldugunu biliyorda o yüzden konuşmuyor. bizim derdimiz geçmesi degil kolpacı 5boy orhanın adam 1 bar basıyorum diyince oooo sen geçersin diyip kolpa yapması elinkini yemeyen kendininkini piyade tüfegi sanarmıs

sen cok güveniyosan maçana getir gel hızlı arabanı yada bj midir nedir yıkıntı rcyi ona havaalanı degil ilçe sokarım

JDM VTİ
04-02-2014, 08:48
aynı speclerde ki arabalar birbirini geçiyorsa birinde ya fazla bişey vardır yada birtanesi sorunludur, 2+2= 4. kimse boşuna benim arabam efsunlu moduna girmesin. burada ki video için yapmıyorum sadece bu yorumu yanlış anlaşılmasın.

çocuk daha yeni almış arabasını eksikleri görmek için denemiş. yazılımı güncellesin tekrar dener vs. bunlar normal olması gereken şeyler. bş yere uzatmayın bence, gereksiz çünkü. çocuk değil kimsede, olgunluk göstermek için daha ne bekleniyor?

maşallah rc'ye.

dragon07
04-02-2014, 09:22
bu frefly kim ya nerde bu kime şekil yapıyor bn bu adamı ilk defa görüyorum kimle neyi yüzyüze konuşucakmıs ?

bnm derdim geçme geçilme degil zaten bunu ilk önce anlayın...kolpa yapılması herkese efsunlu gibi gösterip kendi aracını başkalarının aracını kötülemek anlatabilmişimdir umarım
bi adamın arkasından 10kişi kaypak diyorsa o adam kaypaktır.

orhan_guney
04-02-2014, 09:25
ulan kıskanc it benim agzımı bozma haddini bil cocuk cocuk konuşma bir sikim yiyceksen çık gelde görüm götünü.oturduğun yerden aslan olma terbiyeli ol görgüsüz, benim asabımı bozma,yalak yalak konuşuyorsun ortalık karıştırıp millete top atma.sana terbiyeli ol diyoruz altdan alıyoruz onu yapıyoruz bunu yapıyoruz iyice azıtıyorsun tek kelime daha etme artık iyice batıyorsun.Millet üstüne gülüyor farkında değilsin.
kardeş sen kimsin ya peşin meşin konuşuyosun sen kimsin olm kralını getir seni keserim çocuk akııllı ol boş yere ortalıgı karıstırma o havaalanına seni gömerim

0.8 basıyor stock rc frr plakalı rcde 0.9 1 bar arası basıyor yarım yamalak aklınla gerilim verme herkes zaten neyin ne oldugunu biliyorda o yüzden konuşmuyor. bizim derdimiz geçmesi degil kolpacı 5boy orhanın adam 1 bar basıyorum diyince oooo sen geçersin diyip kolpa yapması elinkini yemeyen kendininkini piyade tüfegi sanarmıs

sen cok güveniyosan maçana getir gel hızlı arabanı yada bj midir nedir yıkıntı rcyi ona havaalanı degil ilçe sokarım

Gry
04-02-2014, 09:36
bi adamın arkasından 10kişi kaypak diyorsa o adam kaypaktır.

senin içinde aynısını diyorlar..

Vtec_2
04-02-2014, 09:49
orhan abı 2 de nıe 80 basıyorsun :D masallah 7/24 roll e hazır adam !

orhan_guney
04-02-2014, 10:04
Teşekkürederim semi.

Masallah keyifli olmuş :)

gerilcek bişey yok kanka araba bu bir gider bir gitmez.

Masallah reyiz fazla geriyosun insanlari azicik yavas :)

metinim soal kardeşim benim,uzun zamandır denk gelmiyoz bu hafta sonu bir toplanak bacanaklarla :)

Vay benim orhan başkanım :) sen 10 numara adamsın ve adamın dibisin :icon_tup: MaşALLAH aracına yürürü harika :) benzin depon full olduğu halde sağlam yürümüş :D:D:D

Daha güzeli ilerki zamanlarda olacak inşallah,saol.

guzel indirmis , masallah :)

Benim Merthan ile bir sorunum yok on numara adam arabasıylada tek sorun bu arkadaşın boş yere ortam germesi dedıkodu yapması. saol yorum için sendne rica havalimanı kelimesini silmen en azından merthan için ve benim için.

saol başkan.

masallah 207 ye :)

Sen gerekeni yazmış ben birşey eklemiyim buraya,saol.

Allah razı olsun saol :)

orhanim maasallah son hali cok iyi oldu aracin.. rabbim agiz tadiyla binmeyi nasip etsin

Saol alper birazdaha iyi indirmesi için uğraşıyoruz,ve paylaşıyoruz.

orhan maşallah makina hızlıymış güzel indiriyor.

;) kelim benim.

senin içinde aynısını diyorlar..

hep 2/70de basıyordum artık 2 de 80 sex kuşum :)

orhan abı 2 de nıe 80 basıyorsun :D masallah

emoro
04-02-2014, 10:10
Maşallah Orhan başkan.

ahmet_NLS
04-02-2014, 10:10

Sen bugune kadar kac kisiyi kestin kac kisiyi gömdün hödük.
Delikanliysan bana numarani yaz.sattigi araba yurumuyo diye burda gelmis gelen gecene *** atiyor.senin gibi degisikleri iyi bilirim arada mesafe olmasa agzini acmazsn.
Nickine kendini fazla kaptirma dikkat et.

öncel
04-02-2014, 10:13
ortamı germeyin arkadaşlar,probleminiz varsa işinizi özel mesajdan halledin.

orhanında konusunu daha fazla kirletmeyin.

dragon07
04-02-2014, 10:29
ulan kıskanc it benim agzımı bozma haddini bil cocuk cocuk konuşma bir sikim yiyceksen çık gelde görüm götünü.oturduğun yerden aslan olma terbiyeli ol görgüsüz, benim asabımı bozma,yalak yalak konuşuyorsun ortalık karıştırıp millete top atma.sana terbiyeli ol diyoruz altdan alıyoruz onu yapıyoruz bunu yapıyoruz iyice azıtıyorsun tek kelime daha etme artık iyice batıyorsun.Millet üstüne gülüyor farkında değilsin.

sen çok erkeksin ya antalyaya gelicekmissin ya gel bide bu lafları bnm yüzüme söylede görelim nekadar erkekmişsin organ güney,senin neyinin kıskanayım bn gebeş

kip senin adını sanını bilmem sende gel organ abinle 2sinizede etek giydirip oynatırım antalyada adam ol herkes kendi önünden yesin .
frefly bnm derdim geçme geçilme degil kaypaklık kaşarlık her araba geçebilir birbirini tammı üstüne vazife olmayan seylere burnunu sokma kırarım senin burnunu 0532 779 44 84 efe ugur öztaylan

Vtec_2
04-02-2014, 10:31
Burda boşyere tartısıyorsunuz. Orhan abı vıdeo cekmıs koymus. masallah dıyın yada begenmedım dıyıp gecın. Tartısma yerı burası degıl.

16EC813
04-02-2014, 10:33
Burda boşyere tartısıyorsunuz. Orhan abı vıdeo cekmıs koymus. masallah dıyın yada begenmedım dıyıp gecın. Tartısma yerı burası degıl.

orhanı al fregrupta biraz stres attır laa :D relaxsss

Vtec_2
04-02-2014, 10:35
orhanı al fregrupta biraz stres attır laa :D relaxsss

yenı ekledım şeyler var :D kalbı olan bakmasın ahuashlşfkashldfkhasf:D:D

orhan_guney
04-02-2014, 10:35
susyorum Adminleri bekliyorum, küfür etmiycem daha.

Tuncay
04-02-2014, 10:36
Ulan nerelere geldi yine ayni hikayeler atip tutmalar falan :)
Yeni moda asarim keserim hortletirim :)

16EC813
04-02-2014, 10:38
yenı ekledım şeyler var :D kalbı olan bakmasın ahuashlşfkashldfkhasf:D:D

şuan bankadayım işyerinde yasak :D

susyorum Adminleri bekliyorum, küfür etmiycem daha.

sen sus gözlerin konuşsun laa :D

orhan_guney
04-02-2014, 10:38
arkadaş 1992 senesindeki Mortal Kombat oyununda sanıyor kendisini ve nickini :)
Ulan nerelere geldi yine ayni hikayeler atip tutmalar falan :)
Yeni moda asarim keserim hortletirim :)

Vtec_2
04-02-2014, 10:39
[QUOTE=16EC813;7309935]şuan bankadayım işyerinde yasak :D

furkan coştu :D

Tuncay
04-02-2014, 10:39
Organ hadi la en hizli rc senmisin simdi kardesim :)

Gry
04-02-2014, 10:40
Aslan benim adım Güray soy adım Sevinç

klavye delikanlılığını bırak yolun düşerse istanbula beklerim bakalım burda da böyle yazıp çizebilecekmisin.

inş. gelirsin.

16EC813
04-02-2014, 10:40
Organ hadi la en hizli rc senmisin simdi kardesim :)

yakında gelecem istanbulaa ,görcem hızını :D

Tuncay
04-02-2014, 10:41

Bursa kamyon pazarina benzemez aksaray kopru alti ona gore :)

orhan_guney
04-02-2014, 10:42
hayatın film bursadan kafanı cıkaramassın sen :) gelde seni tuncay obey nişantaşına götürsün insan gör biraz :) esmer ile tanıştırsn :)))

Vtec_2
04-02-2014, 10:43
Gürsel abi , istanbul'ada beklerız :D

Tuncay
04-02-2014, 10:44

Ula atarli ergen nerelerdesin bak hortletirim senide ha :)

16EC813
04-02-2014, 10:46
Bursa kamyon pazarina benzemez aksaray kopru alti ona gore :)

:D

hayatın film bursadan kafanı cıkaramassın sen :) gelde seni tuncay obey nişantaşına götürsün insan gör biraz :) esmer ile tanıştırsn :)))

bekle beni nişantaşı :D

sen götürcen ama beni :D

Tuncay
04-02-2014, 10:47
Bak telefonumu yZdirmayin bana :)))
Sonra reklamcilar ariyo :)

orhan_guney
04-02-2014, 10:48
Cik gel günah larindan gurcel aga :)

Vtec_2
04-02-2014, 10:49
Tuncay abi hep buralardayız :D Gürsel abi olmamı ya show must go on :D !

Vtec_2
04-02-2014, 10:50
Orhan abi birde bu bagaj nıe hep dolu :D benzın bıtık ama bagaj dolu . 3 de 100 üzerim seni :d

orhan_guney
04-02-2014, 10:51
Bagajda + 18 anladin sen :)
Orhan abi birde bu bagaj nıe hep dolu :D benzın bıtık ama bagaj dolu . 3 de 100 üzerim seni :d

Skyhawk34
04-02-2014, 10:51
adamı aksraya goturcem sözüm var :D: :D:D:D

Tuncay
04-02-2014, 10:52
Ara beni boya beni :)
Ferri sende yazma nan bu masi nick bulasik deterjani gibi degistir kardesim :)

Vtec_2
04-02-2014, 10:55
Bagajda + 18 anladin sen :)

yollukmu yaptırdın sonunda :D

16EC813
04-02-2014, 10:55
güraydan henüz bi teklif gelmedi ,beklemedeyim :D

Vtec_2
04-02-2014, 10:56

Senı aksaray yenikapı duragında bırakcaz abi , sonrası sana kalmıs :D kalbının goturdugu yere :D

16EC813
04-02-2014, 10:57
Senı aksaray yenikapı duragında bırakcaz abi , sonrası sana kalmıs :D kalbının goturdugu yere :D

paralı askerlerle işimolmaz benim :D

Vtec_2
04-02-2014, 10:58
paralı askerlerle işimolmaz benim :D

Farklı bir bakış açısı farklı bir dünya :D

Gry
04-02-2014, 10:58

ben sana barış çubuğu yapıcam gürsel abi :D

aksaray piyasasına Şavki bakıyor :D

16EC813
04-02-2014, 11:00
laynn burayıda fregrupa çevirmeyesiniz ha :D

driftboy
04-02-2014, 11:19
ihtiyar başını bankadan çıkaramıyo istanbula anca emekli olunca ozamanda kuşun kolu kanadı kırılır hahahahahaa :D Free grup demeyin uyanmasınlar :D

Orhan abi maşallahı var aracının, Sorunsuz sıkıntısız yürümeye devam et inşallah.

Merthan
04-02-2014, 20:49
Banabak araclarinizi canli varlik haline getirmissiniz gozunuz baska bisey gormuyor.senin sahsinla ilgili bi kelime dahi cikmadi agzimdan arabinin senin oldugunu bile bilmem umrumdada degilsin.kimsenin gelmesinide istemiyosaniz buraya konu acmayin.
Ama guzel kardesim sana acik ve net soyluyorum araba ortamlarimda bi yerde denk geliriz o 'terbiyesiz herif' olayini cok acik ve net konusucaz pesin pesin haberin olsun !
Ulan konu açtıkta seni mi çağırdık? Bizim çağırdığımız adamlar senin gibi burda dedikodu yapacak adamlar değil.
Tamam başkan senin gibi insanlara ne yazsan bundan öte cevap gelmez. Bu kafayla gider gelirsin sen.
İsmim Merthan 0507 650 65 90 bu benim numaram. Serhan'da ve Güven'de numaram var onlardan onaylatırsın doğru mu diye. Araba ortamlarında falan bi araya gelmemiz seninle mümkün değil bu saatten sonra,ama canın istediği zaman ara beni elindeki tesbihide al gel ya da ben geleyim istediğin yerde istediğin zaman yüzyüze geliriz sana daha rahat ve açık söylüyorum.

emirarslan34
05-02-2014, 09:10
kimsenin gelmesinide istemiyosaniz buraya konu acmayin.
Ama sana acik ve net soyluyorum araba ortamlarimda bi yerde denk geliriz o 'terbiyesiz herif' olayini cok acik ve net konusucaz pesin pesin haberin olsun !

edit......................

emirarslan34
05-02-2014, 09:20
maşallah orhan baskan.. speclerine göre canavar gibi.

mert yazılımdandır yavrum. efe iyi bakıyordu araca taş gibi hatasız bir lemans..

ronay
05-02-2014, 10:03
lemans lemanslıktan çıkmış ( : maşallah .

ethm
05-02-2014, 10:57
maşallah kazasız belasız ...

som306
05-02-2014, 11:09
sesi ve kesicisini çok beğendim maşallah..