PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir haber faciası daha....

ygtrn
05-02-2014, 00:39
DRİFT YAPARKEN 3 KİŞİYE BÖYLE ÇARPTI - Hürriyet TV Haber (http://webtv.hurriyet.com.tr/2/60228/25735418/1/drift-yaparken-3-kisiye-boyle-carpti.aspx)

haberi az önce gördüm, olayıda biliyorum, olimpiyat stadında drift academynin antrenmanının yapıldığı sırada, bu kırmızı bmw li vatandaş antrenmanla hiç bir alakası olmadan, izleyici olarak gelenlerin araçlarını park etmesi için ayrılan alanda bu hareketleri yaparken ***** kazaya sebebiyet veriyor... bu videoyu hemen hemen herkez izlemiştir zaten,

Ancak hürriyetçi arkadaşlar haberi öyle bi yazmışlarki, sanki kaza orada adam gibi güvenlik önlemleri alınmış alanda, orada esas gösteriyi yapan araçlar tarafından meydana getiriliyor...

yazık günah değilmi... bu işi hakkıyla yapan adamların adları niye bukadar basit bir şekilde karalanıyor, o haberi orada kaç kişi okuyor izliyor, gören adam demezmi vay magandalara bak diye... evet orada bi maganda var ama, malesef bu işi hakıyla yapanlarda payını alıyor....

yorum sizin......

OnurGTI
05-02-2014, 00:41
Medya ayrı bir dert, bu tarz insanlar apayrı bir dert.

Yazık günah, otoparkta 2 tur dönecek diye..

zıpzıp
05-02-2014, 00:43
Yaramıyorsa yapma kardeşim

ygtrn
05-02-2014, 00:43
aşşada yazıyor.. haberi doğan haber ajansından Sinan BİLGİLİ yapmış... daha doğrusu yapamamış... haberciliğine so...yım

Agah
05-02-2014, 00:44
ben bu videoyu medyaya veren kişiyi merak ediyorum ne gerek duydu acaba ?

mert_can 41
05-02-2014, 00:47
ben bu videoyu medyaya veren kişiyi merak ediyorum ne gerek duydu acaba ?

para için böyle haber ajansları böyle videolara para veriyo diye biliyorum :)

GökhanAkdeniz
05-02-2014, 07:57
Ben anlamıyorum arkadaş, noluyo otoparkta öyle tribe girip yanlayınca, içeriye seni pilot olarak filan mı davet edecekler sanıyorsun amk gazetesi ?

Caesar
05-02-2014, 08:00
DRİFT YAPARKEN 3 KİŞİYE BÖYLE ÇARPTI - Hürriyet TV Haber (http://webtv.hurriyet.com.tr/2/60228/25735418/1/drift-yaparken-3-kisiye-boyle-carpti.aspx)

haberi az önce gördüm, olayıda biliyorum, olimpiyat stadında drift academynin antrenmanının yapıldığı sırada, bu kırmızı bmw li vatandaş antrenmanla hiç bir alakası olmadan, izleyici olarak gelenlerin araçlarını park etmesi için ayrılan alanda bu hareketleri yaparken ***** kazaya sebebiyet veriyor... bu videoyu hemen hemen herkez izlemiştir zaten,

Ancak hürriyetçi arkadaşlar haberi öyle bi yazmışlarki, sanki kaza orada adam gibi güvenlik önlemleri alınmış alanda, orada esas gösteriyi yapan araçlar tarafından meydana getiriliyor...

yazık günah değilmi... bu işi hakkıyla yapan adamların adları niye bukadar basit bir şekilde karalanıyor, o haberi orada kaç kişi okuyor izliyor, gören adam demezmi vay magandalara bak diye... evet orada bi maganda var ama, malesef bu işi hakıyla yapanlarda payını alıyor....

yorum sizin......

Kanka bu haberin yapılmasınndan bende hoşlanmadım ama azcıkda olsa haklılık payı var gibi.

İzleyicilerin otoparkınada güvenlik konulması lazım. Çünkü bu bir organizasyon.

Örneğin Rock'n Coke organizasyonunda içeride insanları zabdetmesi gereken güvenlikler var olduğu gibide dışarıda da var.

Driftacademy bu işten para kazanıyor bu tür olayları engellemeli bence.

Çünkü bu şekilde devam ederse birileri ölebilir bunu görmüş olduk hep birlikte.

sweap07
05-02-2014, 08:00
medya:yalan dolan

Emre Ekrem
05-02-2014, 08:13
Gazeteyi taglayarak haberin yanlış olduğunu ve aracın etkinlikle hiç bir alakası olmadığını, antrenmanı seyretmeye gelen seyirciye ait olduğunu yazdım, size de tavsiye ederim, en azından hatalarını düzeltirler tepki çok olunca.

orhan_guney
05-02-2014, 08:17
Fox tv eline gecerse haber siz ozaman görün,abarta abarta anlatır artık.

SekoLive
05-02-2014, 08:21
aksam evdekilerle haber izlerken bir kanalda denk geldi yine benimde bir kaç kez gitmişliğim var hepsi aynı anda sen buraya mı gidiyordun diye bi sordular :)
yok başka yerdi diyip geçiştrdim. anlatan kişi direkt orası drift alanı hiç bir güvenlik alanıda yok v.s. diye anlatıyordu.....
Hala otoparka 10 tl alınma olayı devam ediyormu uzun zaman oldu gitmeyeli

ygtrn
05-02-2014, 11:08
Kanka bu haberin yapılmasınndan bende hoşlanmadım ama azcıkda olsa haklılık payı var gibi.

Örneğin Rock'n Coke organizasyonunda içeride insanları zabdetmesi gereken güvenlikler var olduğu gibide dışarıda da var.

tabi sende haksız sayılmazsın abi :rolleyes:

Mechanix
05-02-2014, 11:49

Ankara draglarından tutunda , herhangi bir otomobil organizasyonunda bunun önüne geçebilen olmuş mu ? Federasyonun kendi organizasyonlarında bile yarıştan çok bu tarz kendini bilmezler konuşulmuyor mu zaten ? Araç başı 5tl otopark parası alındığı için her arabanın başına elinde elektroşok tabancalı bir güvenlik tutamazsınız. Kaldı ki güvenlik yayadır , otomobilin üzerine atlayıp durdurması pek mümkün değil. Zaten bu arkadaşlar bu hareketleri yaptıktan sonra kaçıp gidiyorlar. Orada kalabilecek kadar delikanlı değiller. Çözüm olarak bundan sonra otoparka araç alınmayacak.

SmT
05-02-2014, 13:12
Otoparka güvenlik koymak yerine iki ekip otosu dursa bu çakallar bırak böyle artistlik yapmayı uğramaz bile eminim..

timucintt
05-02-2014, 13:13
Şerefsizler....

selim bayrak
05-02-2014, 13:22
Ankara draglarından tutunda , herhangi bir otomobil organizasyonunda bunun önüne geçebilen olmuş mu ? Federasyonun kendi organizasyonlarında bile yarıştan çok bu tarz kendini bilmezler konuşulmuyor mu zaten ? Araç başı 5tl otopark parası alındığı için her arabanın başına elinde elektroşok tabancalı bir güvenlik tutamazsınız. Kaldı ki güvenlik yayadır , otomobilin üzerine atlayıp durdurması pek mümkün değil. Zaten bu arkadaşlar bu hareketleri yaptıktan sonra kaçıp gidiyorlar. Orada kalabilecek kadar delikanlı değiller. Çözüm olarak bundan sonra otoparka araç alınmayacak.

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

ghibli06
05-02-2014, 13:32
Otoparka güvenlik koymak yerine iki ekip otosu dursa bu çakallar bırak böyle artistlik yapmayı uğramaz bile eminim..

hiç emin olma... polis ne yapacak tutuklayacak mı? trafik cezası zaten yazamaz evrakları varsa, Ankara'da polisin karşısında e30 çeviren bir sürü kişi oldu...

otoparka araç alınmaması şu aşamada tek çözüm gibi görünüyor...

MTZ
05-02-2014, 16:33
Peki bunu yapan densizin akıbeti ne oldu bilen varmı??

burakcan
05-02-2014, 18:26
otoparka araç alınmaması şu aşamada tek çözüm gibi görünüyor...

mkerim
05-02-2014, 18:39

Bu tür organizasyonları etkileyen sebeplerden biri bu tür olaylar. Adam seyretmeye gelmiş ama kendisini göstermek istiyor. Sonuç ortada. Organizasyon etkileniyor. Adam organizasyona kötülük yapmak istiyorsa gitsin bir kaza yapsın işte bitti.

Caydırıcı güç olarak çok etkili oluyor. Kesin çözüm. İmkan olsa bir trafik ekibi koyabilseler o zaman sonuç daha başarılı.