PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CUPRA vs S3 vs GTC

iynn-RS
05-02-2014, 08:29
2013 ün dostça yapılmış güzel denemelerinden biriydi.

Hem GTC nin gidişini , hemde benim ölçü alma hassasiyetimi test etmiş olduk :D
denemeden once çok yakın gidersiniz demiştim görkeme.Arabası çok güzel oldu gerçekten maaşallah diyelim tekrar.

Alican abinin s3 de cok guzel ozellıkle 1 ve 2. vıtstekı tutunması süper Allah kaza bela vermesin.

HD izleyebilirsiniz. herkese iyi seyirler :)

57QuxIgBLTo
CUPRA vs. S3 vs. GTC - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=57QuxIgBLTo)

SEÇKİN172
05-02-2014, 08:35
bu cupra yürümüyor söylim :) maşşalah ibo abi :)

ondertopcu
05-02-2014, 08:41
Maşallah araçlara, cupra çok güzel gitmiş

orhan_guney
05-02-2014, 08:43
cupra kanatlanıyor :) Maşallah deneyen araçlara.

TFSİ
05-02-2014, 08:43
çupra hafıflıgını ıyı kullanmış :)

CLIORS
05-02-2014, 08:44
İbo cupra 350 üstü olabilir mi? ya da s3 320 mi :D arada çok fark oluyor. Maşallah araçlara da, cupra bambaşka.

turbogsi
05-02-2014, 08:45
Görkem maşşallah ,

astran çok güzel olmuş orj. turbo ilemi kullanıyorsun

Emre.

murat çelik
05-02-2014, 08:49
bu s3 320 ise sen 400 bg sin maşallah güzel gidiyor araçlar görkem ikinçi denemede ıyı gıtmiş ayrıca maşallah araçlara

iynn-RS
05-02-2014, 08:51
teşekkürler iyi dilekleriniz için arkadaşlar.

çupra hafıflıgını ıyı kullanmış :)

aslında çok hafif sayılmaz cupra sunroofta var. 2 çekerin avantajı desek daha dogru olur.

İbo cupra 350 üstü olabilir mi? ya da s3 320 mi :D arada çok fark oluyor. Maşallah araçlara da, cupra bambaşka.

teşekkürler alper abi. o basınçta 350 den fazla çıkmaz abi. tork lar ne sevıyede bılemıyorum. 2 ceker olması buyuk avantaj cupra ıcın.

Görkem maşşallah ,

Emre.

opc turbosu var su an, soft bı yazılım la kullanıyor su an gorkem.

TFSİ
05-02-2014, 08:52
çupranın hp si doğru bence yazılım egsoz fıltre ve benzın pompası ıle dyno da 338 hp 440nm cıktı aracımda

Anti
05-02-2014, 08:55
Tebrik ederim hepinizi, araçlar güzel siz de hakkını vermişsiniz. Havalar toparlayınca 4'lü olanını yapalım bunun :)

guwen_ar
05-02-2014, 09:02
Cupra pis gitmis agaaa :D
Ciddi ciddi cok begendim yururunu.tum araclara nazar degmesin.

turbogsi
05-02-2014, 09:09
opc turbosu varsa daha iyi gitmesi gerekirdi diye düşünüyorum

tekrardan maşşallah araçlara

Letkid
05-02-2014, 09:20
maşallah tüm araçlara cupra fenalarda :)

iynn-RS
05-02-2014, 09:22
bu s3 320 ise sen 400 bg sin maşallah güzel gidiyor araçlar görkem ikinçi denemede ıyı gıtmiş ayrıca maşallah araçlara

teşekkürler murat abi ama hp lerde yanlıs oldugunu sanmıyorum.

Tebrik ederim hepinizi, araçlar güzel siz de hakkını vermişsiniz. Havalar toparlayınca 4'lü olanını yapalım bunun :)

yaparız hacı lastık al ama once sen :D

Cupra pis gitmis agaaa :D
Ciddi ciddi cok begendim yururunu.tum araclara nazar degmesin.

teşekkürler:icon_tup:

opc turbosu varsa daha iyi gitmesi gerekirdi diye düşünüyorum

tekrardan maşşallah araçlara

su an opc turbo ıle opc den baya hızlı ama :)

tr de ornegı yok baska galiba, avrupa orneklerı ıle kıyaslıyosanız o aracların cogunda 100 oktanlık yazılım var.

RsErdi
05-02-2014, 09:25
Masallah iyi gidiyormus balik :)

life is life
05-02-2014, 09:42
Maşallah bütün araçlara.

PD130
05-02-2014, 09:47
Maşallah araçlara Cupra mermi olmuş ibo.:)

Görkem
05-02-2014, 10:02
öncelikle yorum yapan maaşallahları eksik etmeyen herkese çok teşekkürler,

İbo cuprayı tutamıyoruz bundan sonrada daha da tutamayız zaten :D teşekkürler her konudaki yardımların ve bu güzel açılı video çekimin için :)

Görkem maşşallah ,

Emre.

teşekkürler Emre çok saol,,,ibonun da dediği gibi astra opc turbosuna geçtim yazılım 95 oktana göre ,,basıncımız video görünen değer conti değil 1.4 bar peak conti 1.1 bar şuan orjinal dump valf olduğundan da üstlerde düşüyor baya kesicide 0.3 bar :) benim için yeterli seviyelerde şuan gerisi teferruat zaten günlük kullandığım bir araç herhangibir iddası yok ;)

ilk denemede kornayı duyamadığımdan biraz geç bastım birde ilerde trafik yoğun olunca erken bıraktım abi ,,2. deneme daha düzgün oldu,,çok teşekkürler

eyvallah çok saol,,,yaparız tabiki Hikmetcim :icon_tup:

Vtec_2
05-02-2014, 10:05
Masallah araclara. Astrayada ayrıca masallah. 3.vites te cok daha ıyı gıdıyor. Kazasız belasız.

KA®ANLIK
05-02-2014, 10:28
Gündüz çekimi,
kaliteli çekim,
net videolar.
Elinize sağlık...

Astra çok güzel yürüyor, Maşallah
Cuprayı da çok beğendim... ona da ayrı bir maşallah...

fatiii
05-02-2014, 10:30
araçlara maşşallah s3 sanırım alican abinin aracı biraz daha iyi gider diye bekliodum onu.

MuratGürakan
05-02-2014, 10:32
Hepinize maşallah. Bende ufak hacimli bir rakip olabilirim sanki sizlere :D

G60
05-02-2014, 10:53
Opc turbosu mu. Bence kötü gitmiş F430la falan gitmesi lazım.

CasabLanca
05-02-2014, 11:25
uçan balık :D :D

fangio
05-02-2014, 11:30
İbo maşallah. Allah tekerinize taş değdirmesin.

Cupra03
05-02-2014, 11:49
Maşallah deneyen araçlara.Opel baya iyi gitmiş s3 ile,Cupra ise deniz çuprası gibi:)

vlkn07
05-02-2014, 11:51
Güzel deneme olmuş cupra iyi gitmiş deneyen araçlara maşallah

Westi555
05-02-2014, 12:10
Astra gtc Görkem'in elinde çok daha kıymetli bir arabaya dönüştü, s3'ün 320 hp olduğu düşünülürse GTC mükemmel gidiyor, cupra 350hp+ gibi tahminimden çok daha iyi gidiyor, hepsine maşallah.

chiefkadir
05-02-2014, 12:13
Ibo,Görkem,Alican üçünüzün arabasına da maşallah ,
Cupra klasman dışı olduğunu göstermiş :)

semsialtunbas
05-02-2014, 12:26
Ankara bulvarı büyük nimet oldu valla :D maşallah araçlara

iynn-RS
05-02-2014, 13:16
Masallah iyi gidiyormus balik :)

sagolasın erdı

Maşallah bütün araçlara.

tesekkurler

Maşallah araçlara Cupra mermi olmuş ibo.:)

tesekkurler murat abi.Bu eski hali ama :)

öncelikle yorum yapan maaşallahları eksik etmeyen herkese çok teşekkürler,

İbo cuprayı tutamıyoruz bundan sonrada daha da tutamayız zaten :D teşekkürler her konudaki yardımların ve bu güzel açılı video çekimin için :)

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Masallah araclara. Astrayada ayrıca masallah. 3.vites te cok daha ıyı gıdıyor. Kazasız belasız.
tesekkurler

Gündüz çekimi,
kaliteli çekim,
net videolar.
Elinize sağlık...

tesekkurler

alttan basınca f430 u gecer :D

uçan balık :D :D

:D

İbo maşallah. Allah tekerinize taş değdirmesin.

sağolasın abi.

Maşallah deneyen araçlara.Opel baya iyi gitmiş s3 ile,Cupra ise deniz çuprası gibi:)

tesekkurler

Güzel deneme olmuş cupra iyi gitmiş deneyen araçlara maşallah
tesekkurler

Astra gtc Görkem'in elinde çok daha kıymetli bir arabaya dönüştü, s3'ün 320 hp olduğu düşünülürse GTC mükemmel gidiyor, cupra 350hp+ gibi tahminimden çok daha iyi gidiyor, hepsine maşallah.

teşekkurler hakan abı :)

sagolasın kadır abi :)

Ankara bulvarı büyük nimet oldu valla :D maşallah araçlara
tesekkurler

EEE
05-02-2014, 16:32
ıbo cok guzel yuruyor masallah

speed_emre
05-02-2014, 16:34
maşallah çok güzel denemeler olmuş Kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Görkem abi s3 le durumun nasıl oluyor 1 boy ondemi oluyorsun. Çok güzel gidiyor araban maşallahı var. Dahada hızlandırırsın artık :) 100 - 200 beklıyorum :)

Görkem
05-02-2014, 18:20

çok teşekkürler evet en zevkli vitesim 3 sanırım :) gerçi araba baya bi zevki oldu bu haliyle ilk günler vitese ben bile bakıyodum 3 ü 2 gibi 6 da 4 de gibi felan hissettiriyodu :D

Gündüz çekimi,
kaliteli çekim,
net videolar.
Elinize sağlık...

çok teşekkürler ,,

Hepinize maşallah. Bende ufak hacimli bir rakip olabilirim sanki sizlere :D

senden ufak hacimli ama büyük bir rakip olur bize Muratım :) teşekkürler :icon_tup:

hahahah :D ibo vermiş cevabı 1000 devirden basarım :p günlük kullanımda en güzel hali bu pampa :)

çok sağolun evet gerçekten zevkli bir deneme oldu ,,,

açıkcası Alican abinin s3 daha stock ken bile harika gidiyodu yapıldıktan sonra iyi ötesine geçti :) ikimizin arabasınıda boosterperformans Erhan yaptığından hep gözümüzün önündeydi,,,,,,bende daha ufak ufak uğraşırken bile s3 le yürürmüyüm ne kadar güzel olur öle olsa diye aklımdan da geçiriyodum itiraf edeyim :D Allah a şükür bu günlerede geldik :icon_tup:

eyvallah sağolasın Hakan abi ,,,yukarda da dediğim gibi S3 hedeflediğim yerlerde yer alıyodu,,,bizde değeri binilememiş bir Astra GTC lerin nereye gelebilceğine iyi bir örnek olduk diyebiliriz

Kadir abim çok teşekkürler,,,ben cuprayı tavada severim zaten sadece :D

maşallah çok güzel denemeler olmuş Kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Görkem abi s3 le durumun nasıl oluyor 1 boy ondemi oluyorsun. Çok güzel gidiyor araban maşallahı var. Dahada hızlandırırsın artık :) 100 - 200 beklıyorum :)

sağolasın Emre,,,S3 le aşağı yukarı aynı gidiyoruz 2. denemede az bişi öndeydim evet,,, şimdilik bu hali yeterince keyifli ,,,

100-200 ölçmedim ama bi kadran videosu yaparım bende merak ediyorum kadranda nasıl hızlanma diye :)

benim için çokta anlam ifade eden bir değer oluşturmuyo aslında 100-200 ler süreler felan ama şöle söleyim RUR golf tsi le de aynı gidiyoruz o aralıkta zaten Hakan abi bol bol ölçüyor saolsun +- 12 sn ler civarındayızdır diye düşünüyorum :icon_tup:

ben arabayı kendime göre yapar keyif almaya bakarım sadece herhangibir iddam yok ,,,ama bu specler de ve güçlerde TR de ki tek GTC benim şimdilik ;)

Mikrop_Ali
05-02-2014, 18:23
maaşallah araçlara iki arabanın ikisiylede rolling yaparmı bir insan ya birine günlük bineydin :)

speed_emre
05-02-2014, 19:53
maşallah görkem abi ciddi hızlanma biraz daha biseyler yapıp dbnde 10 11 lerı gorursun yanı :) kazasız belasız kullanmak nasıp etsın. Hakan abiylede denemenızı beklıyorum :)

EEE
05-02-2014, 20:33
Gorkem araba gayet iyi bence seninkini hayirlamayi atladik kusura bakma maşallah arabana

izo
05-02-2014, 23:31
gorkem gtc ciddi iyi giden bi arac olmus, emeginize saglik..dump valve olayi seni cok yavaslatiyor o zmn, acil degissen?

penguinhakan
06-02-2014, 00:06
Maşallah güzel deneme olmuş İbrahim.

VWci
06-02-2014, 02:30
95 oktana gore yazilim en iyi tercih olmus Gorkem, Turkiye'de ne yazik ki benzin konusunda gunluk kullanilan araclar da tedbiri elden birakmamak gerekiyor... Tebrik ediyorum guzel gidiyor Astra GTC... digerlerini de masallah...

Görkem
06-02-2014, 09:02
maşallah görkem abi ciddi hızlanma biraz daha biseyler yapıp dbnde 10 11 lerı gorursun yanı :) kazasız belasız kullanmak nasıp etsın. Hakan abiylede denemenızı beklıyorum :)

bakalım önümüzdeki senelerde bişiler yapılır illaki bu halinden sıkılınca,,arabalarımla genelde uzun süreli birliktelikler geçirdiğimizden :)

Gorkem araba gayet iyi bence seninkini hayirlamayi atladik kusura bakma maşallah arabana

estafurullah Ender çok sağol :icon_tup:

gorkem gtc ciddi iyi giden bi arac olmus, emeginize saglik..dump valve olayi seni cok yavaslatiyor o zmn, acil degissen?

çok teşekkürler adamım,,bakalım normal kullanımda bana bi sıkıntı teşkil etmiyo şimdilik ,,tabi bi ara müdahale ederiz illaki ,,amerikaya selamlar :)

95 oktana gore yazilim en iyi tercih olmus Gorkem, Turkiye'de ne yazik ki benzin konusunda gunluk kullanilan araclar da tedbiri elden birakmamak gerekiyor... Tebrik ediyorum guzel gidiyor Astra GTC... digerlerini de masallah...

çok teşekkürler Alihan abi,, evet seninde dediğin gibi günlük bindiğimiz bir aracı fazlada limitlere çekmenin anlamı yok,,hadi ankara içinde ben her zaman aynı benzinlikten hatta nerdeyse aynı pompadan alırım benzini ama yeri gelir şehir arası yola çıkmak gerektiğinde bilmediğimiz bir benzin kullanmak mecburiyetindeyiz ,,sağolsun yazılımcım Erhan da 95 oktana göre bile olsa hem güzel güçler çıkartmayı hemde en optimum noktalarda tutmayı başardı aracımı,,,

vakit buluncada şu sport moda göre değişken bir yazılım hale getircez zaten,,normal modda 220-230bg ler kısık basınç,,sport moda alınca bu kullandığımız şekli olucak ,,dahada güvenli hale gelmiş olucak araç :icon_tup:

leoncupra
06-02-2014, 11:52
opel e yürümez derler bide,tr şartlarında daha ne olsun iyi gitmiş gtc,maşallah araçlara

skyviewer
06-02-2014, 23:06
gtc yi kullanan arkadaşı ilk basmada makasa girmeyip sürat kesmesinden ötürü tebrik ederim

Görkem
07-02-2014, 11:15
opel e yürümez derler bide,tr şartlarında daha ne olsun iyi gitmiş gtc,maşallah araçlara

aynen öle çok teşekkürler,,bence standartken bile gayet başarılı bir araç,,ki sadece down pipe la bile stage 2 ibiza cupra dır polo gti dır rocco dur bu tip araçların hepsiyle yürüyebiliyordum

gtc yi kullanan arkadaşı ilk basmada makasa girmeyip sürat kesmesinden ötürü tebrik ederim

bu ince noktayı gördüğünüz için bende size teşekür ederim :icon_tup: sadece kendimizi tatmin ve eğlence için ne kendimizi nede başkalarını riske atmaya hiç gerek yok ;)

cheers
07-02-2014, 16:54
Maşallah maşallah :D

BMK TypeR
08-02-2014, 21:57
Maşallah bütün araçlara cupra dahada hızlanır:)