PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RX-8 R3 Istanbul Park Hot Lap ve birkac video

MTZ
07-02-2014, 14:15
Herkese Merhaba:

Uzun suredir kayip olan hafiza kartimi bulunca; en son Istanbul Park Track Day inde kaydini bulmus oldum boylece gecte olsa begeninize sunuyorum :)

Aracta bu videoda koltuklar sokuk, lastiklerim cok iyi durumda degil,

Pilotaj hatalari affola :)

watch?v=bge5Oy8hOz4

Link: RX-8 R3 - Hot Lap - Istanbul Park - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=bge5Oy8hOz4)

Bu butun seansin videosu

watch?v=g5emBHSz7QY

Link:RX-8 R3 Istanbul Park - HD - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=g5emBHSz7QY)

Buda daha once paylasilmisti ama bonus olsun, 2 sene once bir arkadasimin geyigine hazirladigi video

watch?v=zkaaUKfadG4

Link: RX-8 Teaser - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=zkaaUKfadG4)

Bunuda eski videolar arasinda buldum gecen sonbahar satilan e55 imizden tadimlik :)

watch?v=vajhQ0zyNoc

Link:E55 A.M.G 100-240 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=vajhQ0zyNoc)

Tunç
07-02-2014, 14:37
maşallah kocaman :) videolar çok iyi pistte dsc tam olarak kapalımı yoksa yarımmı ?

ondertopcu
07-02-2014, 14:53
Maşallah çok iyi araç

Berkan
07-02-2014, 14:54
210 da 3 den 4 e hey maşallah uzunmuş vitesler biraz :D

gp74
07-02-2014, 15:05
RX8 i bilmemde E55 fenaymış...

Octavia RS
07-02-2014, 15:10
Hot lap sure 2.27 mi yanlis hesaplamadim dimi?

Sh4rk
07-02-2014, 15:15
Rx8 lerin sesi cok hosuma gidiyor hele vites aralarinda o patlama sesleri :) masallah araca

tool
07-02-2014, 15:21
rx8 turbolasa birisi oyy oy :D

sinanbaysal
07-02-2014, 15:39
Masallah cok hosuma gıtmeye basladı son kasa rx8 ler . 3 vdeoda basarılı olmus 1.45 sn de hangı arabalar var dıye yakınlasmıstım gozumu aldı :D

Arenimo
07-02-2014, 15:40
ZH rx 8 iyi pilitu cok cok daha iyi masallah kral

MTZ
07-02-2014, 16:18
maşallah kocaman :) videolar çok iyi pistte dsc tam olarak kapalımı yoksa yarımmı ?

Çok teşekkürler Tunç :D Tamamen kapalı, ama o zaman henuz kanat takılı değildi şimdi bide son haliyle çıkmak istiyorum kısmetse

Maşallah çok iyi araç

Çok Teşekkürler, sizin aracınızda kazasız belasız inşallah

210 da 3 den 4 e hey maşallah uzunmuş vitesler biraz :D

5 ileri :D 5 sonu 330 :D

Hot lap sure 2.27 mi yanlis hesaplamadim dimi?

Transponder verisi olmadığı için kesin konuşamıyorum, bir dahaki sefere transponderli çıkıçaz inşallah. Ama videodan göründüğü kadarıyla 2.28 civarı birşey gibi görünüyor :)

Rx8 lerin sesi cok hosuma gidiyor hele vites aralarinda o patlama sesleri :) masallah araca

Onlar hep zengin çalışmasından :D cebe zarar :D

rx8 turbolasa birisi oyy oy :D

Valla ben düşünüyordum, ama şimdilik NOS bastık, ileriki zamanlara kaldı :D

Masallah cok hosuma gıtmeye basladı son kasa rx8 ler . 3 vdeoda basarılı olmus 1.45 sn de hangı arabalar var dıye yakınlasmıstım gozumu aldı :D

Teşekkürler :D Videoyu zamanında reklamcılık okuyan bir arkadaş hazırlamıştı, okulla ilgili ödev tarzı birşeydi

ZH rx 8 iyi pilitu cok cok daha iyi masallah kral

Rotary motor sensiz yetim kaldı kral :D

FuKu
07-02-2014, 17:44
Gerçekten çok başarılı süreler. Birdahaki organizasyona yine beraber ve daha hazırlıklı gitmek dileği ile... Tebrikler bro ;) Vitesler Gaddar araba ipline maşallah auhauahuahua

Gko
07-02-2014, 21:44
maşallah öğlen 3-5 kere izledim ama yorum yazamadım :D

bu arada arabada kısa mı var bana mı öyle geldi ?

MTZ
07-02-2014, 23:15
Gerçekten çok başarılı süreler. Birdahaki organizasyona yine beraber ve daha hazırlıklı gitmek dileği ile... Tebrikler bro ;) Vitesler Gaddar araba ipline maşallah auhauahuahua

Evet kral hazirlikli gitmek sart :) yeni speclerle ve transponderla cikmak sart :D Senin sponsorlugunda hahahaha

maşallah öğlen 3-5 kere izledim ama yorum yazamadım :D

bu arada arabada kısa mı var bana mı öyle geldi ?

Cok tesekkurler :) Evet 5.125 FD var aracin uzerinde, arabanin detayli specleri ile bilgiyi bu konudan edinebilirsiniz, Sadece bu videoda kanat yok aracta bide nos basmadik.

http://www.techturkey.com/forum/otomobilleriniz/173275-forced-induction-rx-8-34zh2971.html

Gko
07-02-2014, 23:27
Sadece ist. Park olarak dusunursek orj. Final drive ile sure -1 2 saniye fark edebilir :) masallah tekrardan

fms
08-02-2014, 12:46
maşallah, araç ve sürüşünüz mükemmel, soluksuz izledim

B.cihangir
08-02-2014, 13:47
koltukları sökmüş kilo yapmasın diye pantolon bile giymemiş adam :D maşallah çok beğendim

Masterpiece
08-02-2014, 14:00
Adaşız :) normalde fazla karşılaşmadığım bir isim birde ortak tutku otomobil olan adaş görünce sevindim :)

Araca maşallah tam bir zevk makinesi..

bomonti
08-02-2014, 21:21
Herşey çok iyi.. Kazasız belasız sürüşler.

kalipson
08-02-2014, 21:53
Harbi iyiymiş... Fiyat olarak tam benlik araçlar bu RX-8'ler de yakıt tüketiminden tırstıydım. Megane RS aldım ben de...

Ama harbi harbi çok iyiymiş yav... Pilotaj da baya iyi hani. :)

kelalper
09-02-2014, 08:27
maşallah oğulcan daha çok ileri taşırsın o süreyi panik yapmasan. Direksiyon tepkin çok iyi. Ama sürekli kararsız kazım el bi vitese gitse mi gitmese mi vites uygun mu değil mi modundasın. Rahat olman lazım. Yoksa pilotajın zaten çok iyi. Bi de sürekli koltukla mücadele etmeyi bırak rahat otur la.

MTZ
10-02-2014, 02:32
maşallah, araç ve sürüşünüz mükemmel, soluksuz izledim

Cok cok tesekkur ederim! :)

koltukları sökmüş kilo yapmasın diye pantolon bile giymemiş adam :D maşallah çok beğendim

Sicaginda etkisi oldugunu itiraf etmem lazim :D Cok tesekkurler :D

Adaşız :) normalde fazla karşılaşmadığım bir isim birde ortak tutku otomobil olan adaş görünce sevindim :)

Araca maşallah tam bir zevk makinesi..

Evet az var :D Cok tesekkur ederim, senin aracinada masallah. Kazasiz belasiz :)

Herşey çok iyi.. Kazasız belasız sürüşler.

Cok tesekkurler :)

Harbi iyiymiş... Fiyat olarak tam benlik araçlar bu RX-8'ler de yakıt tüketiminden tırstıydım. Megane RS aldım ben de...

Ama harbi harbi çok iyiymiş yav... Pilotaj da baya iyi hani. :)

Cok cok tesekkurler! evet biraz masrafli bir arac :D Lastigi benzini vs... Megane RS cok guzel tercih, kazasiz belasiz kullanin hayirli olsun :)

maşallah oğulcan daha çok ileri taşırsın o süreyi panik yapmasan. Direksiyon tepkin çok iyi. Ama sürekli kararsız kazım el bi vitese gitse mi gitmese mi vites uygun mu değil mi modundasın. Rahat olman lazım. Yoksa pilotajın zaten çok iyi. Bi de sürekli koltukla mücadele etmeyi bırak rahat otur la.

Abi cok haklisin, Istanbul parka ilk cikisimdi, zamanla daha iyi olucak insallah.. Sende gel arada ya bayadir goremedim senide... Abi rahat oturamama sikintim var bilirsin beni :D Cok tesekkurler bu arada

HLK
10-02-2014, 15:17
Arabanın içinde ne garip hareketler yapıyomuşsun olm sen izlerken yarıldım gülmekten ahahah .. şaka bi yana pilotaj, araba her şey 10 numara maşallah gardaşım :)

MTZ
11-02-2014, 19:48
Arabanın içinde ne garip hareketler yapıyomuşsun olm sen izlerken yarıldım gülmekten ahahah .. şaka bi yana pilotaj, araba her şey 10 numara maşallah gardaşım :)

hahahaha bidahaki sefere sag koltuktasin :D