PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Air ride hakkında merak ettıklerım

GKHNGS
08-02-2014, 00:48
Air ride olayına gırmek ıstıyorum yakın zamanda aracım leon , ama aklıma takılan şeyler var,bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevınırım...

1-)Araç değişimi yapıldıgında sıstem aynı sekılde sadece körükler değişerek diğer bır araca aktarılabılıyormu ?

2-)Bu sıstemler ne kadar guvenlı ? Ben cok arastırdım ama korugu patlayıp kaza yapan hıc duymadım duyan goren varmı ?

3-)Bagajdakı kompresor sureklı calısır bır halde mi? sureklı calısıyorsa onun sesı adamı cok rahatsız eder dıye dusunuyorum...

4-)İstanbul da bu işi yaptırabılecegım en profesyonel yer neresidir ?

Teşekkurler şimdiden...

boretto
08-02-2014, 07:01
AIRMADZ (http://www.airmadz.com) suan istanbulda bu isi yapiyor ve aradiginda ya da gittiginde butun sorulara samimi cevap bulabiliyorsun.:icon_tup:

Ali Burak Şık
08-02-2014, 07:28
Bagajdaki kompresor surekli calisir halde degil diye biliyorum, tirlardaki sistem gibi havalar dolunca calismayi durduruyor :)

Alpero
08-02-2014, 07:45
Nekadar güvenli olup olmadıgı yaptırdıgınız sisteme bağlı önemli olan arac en dipteyken dahi yürür halde olması

Kompresör sadece tanktaki basınc azaldıgında 30 saniye kadar calışıyor okadar

Türkiyede bu işi en profesyonel yapan yer Airmadz

0533 229 41 03 İsmail Koc airmadz satıs temsilcisi

buradan ulaşabilirsniz en net bilgiyi kendisi verir

metehancihangir
08-02-2014, 10:48
-Körük patlayınca kaza yapmazsın korkma bizim tırımız var ön arka körüklü ön körükte patladı arka körükte patladı araç baya alçalıyo fakat sağa sola aşırı bi çekmesi yok

-Kompresör belirli bi basınçta havayı hava tüpünde depolar atıyorum 5 bar bu 5 bar dolana kadar çalışır dolunca kapanır yine örnek veriyorum 1 bar hava kaldıktan sonra çalışması için ayarlanır hava 5 bardan 1 bara düşünce çalışır havayı doldurur stop eder

-ilk soruna kendi kafamdan cevap veriyorum körükler ve sistem sökülür başka araca aktarılır ama söktüğün arabayı ilk haline çevirmen lazım yaylarını falan takmalısın