PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SEC JCW vs E46 M3

Arenimo
09-02-2014, 09:58
Sonunda sec jcw yi bitirip roll gecelerine kazandirdik :D

SEC JCW vs DAN E46 M3 - YouTube (http://youtu.be/mZhnNUdiNsY)

http://youtu.be/uA-OKJFCjYc

Dosthane denemeler oldu murat abide kamera vardi kendiside yukleyecek

M3 ss headrs eksoz kutu ici filtre be pasaoglu yazilim

SEC jcw oem turbo
Ppr kapak emme kelebek
DP eksoz
DV
Meth
Ingiltere'den yazilim alinmistir MANIC Motorsport
Arac full takili arti tesisat uzerindedir

Aracta emegi gecen
AYN auto
Iskender eksoz
Ppr motorsport
Hizli rektifiye Mustafa abime
Powershop ailesine tesekkur ederiz

Diger videolarida yukluyorum onlari da ekleyecegim

emre_
09-02-2014, 10:04
İlk Maşallah benden gelsin emeklerin karşılığını almak kadar güzel birşey olamaz herkesin eline sağlık :)

ggtoker
09-02-2014, 10:07
maşalllah allah utanduırmasın

HLK
09-02-2014, 10:09
Seçkin kardeşim parana emeğine sağlık daha çok canlar yakacak SEC inşallah :)

34tb9544
09-02-2014, 10:12
Massllah seccopa guzel olmus arabasi guzel yurumus atesli miniler :)

MuratGürakan
09-02-2014, 10:28
Maşallah çok güzel. Araç içi çekimler olsa daha güzel anlarız aslında.

Sh4rk
09-02-2014, 10:42
Masallah sec miniye guzel yurumus :)

Selcuk_RoL
09-02-2014, 10:47
Hey massallah be mini ye bak hele kazasiz belasiz arac ici fln varsa ekle kanka daha iyi olur

Antalyalogy
09-02-2014, 10:56
MaşAllah araçlara..İnşAllah m3 var m3 var tartışmasına dönmez yine :)

brs_odbs
09-02-2014, 11:09
maşallah mini süper gitmiş .

öskür
09-02-2014, 11:10
maşallah seçkine

Ugu-RR
09-02-2014, 12:10
Öncelikle maşşallah gerçekten jcw seven birisi olarak araç gayet güzel olmuş verilen emeklerin karşılığını almış.1. ve 2. denemede devrimde olmamasına,uyuşmamasına rağmen bastım 2 de çok üste hemen vites atmak zorunda kaldım 3. viteste attığım zaman alt devirde kaldım ve korna sorunu yaşadık.3. denememiz güzel oldu sorunsuz 3. denemede tam uyuştuğumuzda 3. viteste bastım 260 kadar çıktık gene önümdeydi fark sabit kaldı gerçekten çok güzel gidiyor.Sökülmeden yakıtsız sağlıklı m3 bu setuptaki jcw karşı böle gidiyor.M3 var m3 gibi şeyler söylencekse varsa iddası olan denenir.Aracıma güveniyorum daha önce diğer m3 lere karşı test ettim.Önemli olan zevk almak.Güzel geceydi.Maşşallah bütün araçlara.

yiğit
09-02-2014, 13:03
İkisinede maşallah güzel yürüyolar.m3 sağlıklı olması gerektiği gbi giden bi araç ztn.ama diğerinin adı mini gidişi maxi olmuş :)

JDM VTİ
09-02-2014, 13:05
maşallah araçalara.

neden yurt dışı yazılımı tercih ettiniz özel değilse?

ecz_murat
09-02-2014, 13:21
300 hp 1200 kilo turbo araç e46 m3' ü geçer normal bence hatta iyi tutunmuş sağlıklı bir m3 dan
Ayrıca arabanada maşallah dielim motor içi başarılı olmuş

focus musty35
09-02-2014, 16:20
300 hp 1200 kilo turbo araç e46 m3' ü geçer normal bence hatta iyi tutunmuş sağlıklı bir m3 dan
Ayrıca arabanada maşallah dielim motor içi başarılı olmuş

mını 1.6 bmw 3000 cc ama onuda unutmayalım masallah her ıkı aracada sec r56 ların en hızlısu oldu herhalde

focus musty35
09-02-2014, 16:55
Öncelikle maşşallah gerçekten jcw seven birisi olarak araç gayet güzel olmuş verilen emeklerin karşılığını almış.1. ve 2. denemede devrimde olmamasına,uyuşmamasına rağmen bastım 2 de çok üste hemen vites atmak zorunda kaldım 3. viteste attığım zaman alt devirde kaldım ve korna sorunu yaşadık.3. denememiz güzel oldu sorunsuz 3. denemede tam uyuştuğumuzda 3. viteste bastım 260 kadar çıktık gene önümdeydi fark sabit kaldı gerçekten çok güzel gidiyor.Sökülmeden yakıtsız sağlıklı m3 bu setuptaki jcw karşı böle gidiyor.M3 var m3 gibi şeyler söylencekse varsa iddası olan denenir.Aracıma güveniyorum daha önce diğer m3 lere karşı test ettim.Önemli olan zevk almak.Güzel geceydi.Maşşallah bütün araçlara.

keske her denıyen senınkı gıbı olsa helal olsun valla ne guzel yazmssın

ecz_murat
09-02-2014, 17:22
mını 1.6 bmw 3000 cc ama onuda unutmayalım masallah her ıkı aracada sec r56 ların en hızlısu oldu herhalde

Keyfi başkadır 3.2 litre ///M makinenin ama amaç performans ise dünya kabul etti artık turbonun gücünü zaten sonuçta kanıtı değilmi..ayrıca unutmayalımki arenin minisi sıradan bir mini değil motor içi yapılı sıkıştırma oranları farklı..!!

ahmetuzun
09-02-2014, 17:44
Maasallah her iki aracada

Cooper cok iyi gitmiş yapanların elıne koluna saglık

FuKu
09-02-2014, 22:36
Gercekten cok iyi hazirlanmis cok emek verilmis ve emegin karsiliginin toplanmaya baslandigi bir arac. Daha da iyi yuruyecegi , daha hafif , daha atesli denemeler dilegi ile...
Merak ettigim bir konu var, atmosferik yuklu typeR larla ne olur acaba??

öskür
09-02-2014, 23:01
Keyfi başkadır 3.2 litre ///M makinenin ama amaç performans ise dünya kabul etti artık turbonun gücünü zaten sonuçta kanıtı değilmi..ayrıca unutmayalımki arenin minisi sıradan bir mini değil motor içi yapılı sıkıştırma oranları farklı..!!

benim bildiğim seçkinin minisinin makinesi stock...

Alper_
09-02-2014, 23:11
maşallah güzel deneme olmuş :)

Arenimo
09-02-2014, 23:16
benim bildiğim seçkinin minisinin makinesi stock...

Motor ici var oda sekman kati kirdgi icin zamaninda yapildi

Arenimo
09-02-2014, 23:17
Gercekten cok iyi hazirlanmis cok emek verilmis ve emegin karsiliginin toplanmaya baslandigi bir arac. Daha da iyi yuruyecegi , daha hafif , daha atesli denemeler dilegi ile...
Merak ettigim bir konu var, atmosferik yuklu typeR larla ne olur acaba??

Denemek lazim ama bircok type R a agar gelebilir sahsen denemeleri kendim yaptim az cok kimle ne kadar yurur biliyorum kanka :D

FuKu
09-02-2014, 23:55
Kanka bence M3 gecebilen kategorideki atmosferik tayper lerle zewkli olur =)))

_muhaRRem
10-02-2014, 00:02
yine sağlıklı bi m3 ve ezcazı murat :) hayırlı olsun ..

kabasakal mini mini değil kocoman olmuş. maşallah kardşmm.

Kekuti*
10-02-2014, 08:56
Bizzat arka planda izledim. Hatta benim aractan da video vardi..
Seccop gercekten isi ilerletti, helal olsun.

MINI'nin Turbo stok arkadaslar..
Gram sokulmedi, hatta ekstra agirlikli denedi. Bence hak yemeyelim ;)

orhan_guney
10-02-2014, 08:58
Sec Kocaman Maşallah.

Kekuti*
10-02-2014, 08:59
Sökülmeden yakıtsız sağlıklı m3 bu setuptaki jcw karşı böle gidiyor.M3 var m3 gibi şeyler söylencekse varsa iddası olan denenir.Aracıma güveniyorum daha önce diğer m3 lere karşı test ettim.Önemli olan zevk almak.Güzel geceydi.Maşşallah bütün araçlara.

DAN plaka sizin ise, araciniz kesinlikle yavas sagliksiz vs deil. Hakkaten guzel yuruyen bir 46. Baska esdeger m3lere rahatlikla siknti yasatabilir..

Ancak arabada hafifletme yokmuydu, bagaj sparcolar vs ? Yanlis mi hatirliyorum

Mpower
10-02-2014, 09:33
Güzel deneme olmuş mini hızlıymış maşallah

Arenimo
10-02-2014, 09:55
Herkesin değerli yorumlarına teşekkür ederiz

Ctesi akşam Seçkin kırmadı ve aracını bana teslim etti bizde aramızda gazladık

DAN M3 gerçekten kondisyon olarak gayet iyi M3 var M3 var diyenler olabilir ama seve seve deneriz her kes ile yeter ki seviyeli denemeler olsun

sanırım hızlı JCW ler artıcak şu an AYN auto 'da yapılan 3 adet daha jcw var :D

McS_R53
10-02-2014, 14:59
nazar değmesin muhteşem valla :)

Seccop
10-02-2014, 15:05
Herkese yorumları için teşekkür ederim yorumları hakkında brni bilenler rollingle flan işim olmadığını bilirler araçları denemek için arkadaşlar arasında toplandık sadece. genel olarak araç hakkında bilgi verecek olursam aracımın ağırlığı 1300 kg civarında ekstra olarak aracım da müzik sistemi mevcuttur ağırlığı hatırı sayılacak kıvamında yani günlük kullanım modunda getirdim aracımı. Arabamda ekstra olarak piston ve üst kapak çalışması mevcuttur. Bunun dışında yazılımım hakkında bir soru vardı onada cevap vereyim. Evet özel sebebi var aracımı en başta dediğim gibi günlük kullanan birisiyim o yuzdem switch sistemi olan bir yazılım istedim her an tam performans dolaşmayı seven biri değilim ve aracıma zarar vermeyi seven biride değilim.

Turboğuz54
10-02-2014, 15:11

aradaki kilo farkı aktarma farkı bunları es gecmeyelim maşallah miniye o speklerde gecmesi gayet normal

cembozbey
10-02-2014, 15:39
Herkese yorumları için teşekkür ederim yorumları hakkında brni bilenler rollingle flan işim olmadığını bilirler araçları denemek için arkadaşlar arasında toplandık sadece. genel olarak araç hakkında bilgi verecek olursam aracımın ağırlığı 1300 kg civarında ekstra olarak aracım da müzik sistemi mevcuttur ağırlığı hatırı sayılacak kıvamında yani günlük kullanım modunda getirdim aracımı. Arabamda ekstra olarak piston ve üst kapak çalışması mevcuttur. Bunun dışında yazılımım hakkında bir soru vardı onada cevap vereyim. Evet özel sebebi var aracımı en başta dediğim gibi günlük kullanan birisiyim o yuzdem switch sistemi olan bir yazılım istedim her an tam performans dolaşmayı seven biri değilim ve aracıma zarar vermeyi seven biride değilim.

beraber deneyebilirmiyiz ? aracınız cok hızlı olmus masallah:icon_tup:

Seccop
10-02-2014, 15:48
Herkeze var sana yok bozbey :)))

cakaragol
10-02-2014, 16:06
seckınım masalllah boyle gormek cok guzel hem gorsel hem gıdıs hem sahıbı cok ıyı ınsan masallah aren kullanmıss sanırım oda pılotaj konusturmus kazasız belasız m3 de masallah tabıkı

Ugu-RR
10-02-2014, 16:54
DAN plaka sizin ise, araciniz kesinlikle yavas sagliksiz vs deil. Hakkaten guzel yuruyen bir 46. Baska esdeger m3lere rahatlikla siknti yasatabilir..

Ancak arabada hafifletme yokmuydu, bagaj sparcolar vs ? Yanlis mi hatirliyorum

Evet m3 benim aracım.Teşekkürler gitmesi gerektiği gibi gidiyor.Katları taktım altlar güçlendi ama üstler düştü onlarıda çıkarcam.Sparco koltuk vardı çıkardım onları tamamen orjinaldi.Ben 105 kiloyum benle birlikte 1650 kg civarlarında oluyor.Csl carbon bagaj var.Onunda orjinaliyle 5-10 kg fark eder.Ben görüntüsü için yaptım zaten.Bende tam özelliklerini yazıyım aracın SS headers SS ara borular son susturucu orjinal ortanın sonunda qtp vanalı sistem var.Bunun dışında yazılım var.Sizde izledim diyosunuz Arende biliyo zaten en sağlıklı sonuç 3 denemedeydi.Önemli olan zevk almak ben denk olan her araçla denerim typer s2000 mini fark etmez:)

Eyup Duygun
10-02-2014, 17:18
İkisinede masallah , minide emeklerın karsılıgının alınmıs olması sevındırıcı.