PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : New York-Central Park Yakınlarında Araç Kiralama

Ozan Özer
09-02-2014, 21:29
MErhabalar;
8 MArt'ta 1 haftalığına New York'a gideceğim ve bu süre içerisinde 1 veya maksimum 2 gün araç kiralayacağım;şehir dışına çıkmak için.Bilen arkadaşlara sormak isterim ki Central PArk yakınında araç kiralayabileceğim,bildiğiniz bir acenta tavsiyeniz var mı?
Özellikle istediğim araç Mustang yada eşdeğeri bir araç..Hangi firmayı tavsiye edersiniz? Önceden rezervasyon yapmak daha uyguna geliyor diye biliyorum,değerli yorumlarınızı rica ederim.

alicancalis
09-02-2014, 21:36
Gitmeden havaalanından kiralamanız en ucuzu ve kolayı olur.

turbo&quattro
09-02-2014, 21:42
Araci havalimanindan kiralamak her zaman daha ucuzdur. Enterprise, alamo, budget, hertz vsss bakabilirsiniz.

Ozan Özer
09-02-2014, 21:42
Aracı indiğim gün kiralamayacağım;bu yüzden CEntral Park yakınlarında bir acenta gerekli..Biraz araştırdım ancak çoğu yerde bu tarz bir araç bulamadım.Bu yüzden bu aracı bulabileceğim bir acentayı bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Ozan Özer
09-02-2014, 21:43
Araci havalimanindan kiralamak her zaman daha ucuzdur. Enterprise, alamo, budget, hertz vsss bakabilirsiniz.

Havaalanı dışında bu tarz bir araç bulamaz mıyım? eğer zor ise havaalanından kiralayacağız anlaşılan..:)

ayku82
09-02-2014, 22:35
NY da arac kiralari ciddi diger eyalerlere gore pahali, 20 dolarlik arac 30 dolar en basiti oyle dusunun bence imkanin Nj'den kirala. Ha 1 gunlugune kiralicaksan cokta fark etmez ..

Shadow_Dancer
09-02-2014, 22:36
Ben yeni geldim 1 haftalik seyahattan, tavsiyem new york disina cikmayacaksan ulasimini metro ile saglaman.. Oto park olsun, trafik yogunlugu olsun ciddi problem new torkta.. Eger ios cihaz kullaniyorsan appstore'da NYC Subway diye bi uygulama var onu indirip rahatlikla metro kullanabilirsin.. Ayrica manhattan icerisinde taksi de oldukca ucuz..

M_PROJECT
09-02-2014, 22:55
cp yakinlarinda oyle bir acenta bulmaniz zor bulsaniz bulsaniz zipcar bulursunuz , en iyisi laguardia airporttan rezervasyon yapin , taxi ile gidin flat rate odersiniz , alin aracinizi kullanin . manhattanda cp yakinlarinda acenta yok bildigim kadari ile , var olanlar west side tarafinda . kiralama icin avis yada hertz tavsiye ederim

hbatuhanc
09-02-2014, 23:00
Dostum şehrin birçok bölgesinde Hertz'in yerleri var arabayı istediğin şubesinden kiralayabilirsin.

halilkarakas
09-02-2014, 23:33
ahh ni york bee ne anılarımız geçti

emrhn28
10-02-2014, 01:36
New york'da araç kesinlikle tavsiye etmiyorum, yollar bile paralı. En mantıklısı havalimanı olucaktır. Aracın lazım olduğu gün metro ile çok rahat havalimanına ulaşabilirsiniz :) Kesinlikel sigorta yaptırın kiralarken.

Saygılarımla

Ozan Özer
10-02-2014, 07:32
Çok teşekkürler arkadaşlar..Havaalanından kiralayacağım aracı.
Subway haritasını indirmiştim telefonuma :) 1gün dışında zaten metro-yaya-taksi kullanıyor olacağım.