PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gerçekten ilginç bir hadise .

canimrecepcim
13-02-2014, 13:06
daha önce verildi mi bilmiyorum ama okuyunca gerçekten şaşırdım ki 2 3 gündür tekrar tekrar okuyorum hala inanamadım .

https://eksisozluk.com/kaan-camur-vs-furkan-topal--4233182?p=1

verildiyse affola.

Mivec_4G63
13-02-2014, 13:15
sazan.avi gibi geldi bana

aTaBeY
13-02-2014, 13:32
Bir gün bu karşıdakini bilmeden yazanlara örnek olur inşallah. :) Ama bence saçma sapan şeyler karşılıklı güç gösterisinden başka birşey değil en iyisi konuşarak anlaşmak sosyal mesajım olsun. Ek olarak ben inandım nedense.

Onamdar
13-02-2014, 13:33
ben baya inceledimde sazan avi değil faceden inceleyin anlarsınız :D

Yalnız Kaan da ağır psikopatmış.

Frid
13-02-2014, 13:37
alınacak ders ne ben onu çözemedim :D

darkmoon
13-02-2014, 13:50
memlekette bu tip binlerce oaly oluyor netten atışıp dışarda buluşup birbirlerini dövenide var öldürenide var..

canimrecepcim
13-02-2014, 14:00
ya işin ilginç kısmı bunlar seneler önce çok samimi arkadaşmış zaten.ayrıca dayak yiyen tarafın da helal olsun delikanlı adammış geldi paket etti demesi falan ne bileyim.sonra bunu bıçaklayan elemanın aynı şekilde hastaneye gitmesine yardımcı olup teslim olması.

hatta sözlükten birinin arkadaşıymış bu döven tarafın , söylediğine göre o kadar entelektüel birisiymiş ki birikimlerinin azıyla kitap yazsa best seller olması şaşmazmış .

BaDCaT
13-02-2014, 14:06
Olay fake..

GÖKTÜRK
13-02-2014, 14:22
fake değil olay

junicb
13-02-2014, 14:47
Çelişkili. :)

GTCihad
13-02-2014, 14:50
iyi zaman ayırıp bakarsanız fake değil bencede , fakesede adamlar yılın senaryosunu yazmıslar en detaylı sekliyle. Ama cok zor bence

Gry
13-02-2014, 14:55
bu ne abi??

GökhanAkdeniz
13-02-2014, 14:56
https://www.facebook.com/sikkadarbeyin

aha da çocuğun profili, löp diye çıkıyo bıçaklı fotoları, ikiside delikanlı çocukmuş vesselam.

Sercan K.
13-02-2014, 15:08
Peki forumda paylaşılma amacı ne ?

GökhanAkdeniz
13-02-2014, 15:10
Peki forumda paylaşılma amacı ne ?

Genel bir konu, ben paylaşıldığına ve okumama vesile olmasına memnun kaldım arkadaşın.

Seni rahatsız eden kısmı nedir asıl _?

Sercan K.
13-02-2014, 15:15
Biri birini bıçaklıyo, bıçaklananda çıkıyo evet beni paket etti bilmem ne diyo sende bu duruma delikanlılık diyosun. Sence delikanlılık bu mu ?

GökhanAkdeniz
13-02-2014, 15:23
Biri birini bıçaklıyo, bıçaklananda çıkıyo evet beni paket etti bilmem ne diyo sende bu duruma delikanlılık diyosun. Sence delikanlılık bu mu ?

İnternette yüzlerce bordo klavyeli eleman var, bu şekilde atışıp, sokağa bile çıkamayan.

Acıtasyon yapma, herkes neyi kasteddiğimi anladı, birbirlerine bu kadar gider yapıp da verdikleri sözü tutan ve birbirlerinin karşısına çıkan 2 kişi var olayda.

Bundan sebeb öyle dedim, sen seni rahatsız eden kısmını bulamadın mı hala ?

individual
13-02-2014, 15:29
https://www.facebook.com/sikkadarbeyin

aha da çocuğun profili, löp diye çıkıyo bıçaklı fotoları, ikiside delikanlı çocukmuş vesselam.

Adamın facebook adresi çok manidar olmuş.

Sercan K.
13-02-2014, 15:32
Acıtasyon ? Boş, gereksiz bi konunun forumda paylaşılması beni rahatsız eden. Burdan çıkarmamız
gereken nedir ? Olayda bıçaklama var sözünü tutsa ne olur tutmasa ne olur. Delikanlılıkla bi ilgisi yok bu olayın.

GökhanAkdeniz
13-02-2014, 15:34
Acıtasyon ? Boş, gereksiz bi konunun forumda paylaşılması beni rahatsız eden. Burdan çıkarmamız
gereken nedir ? Olayda bıçaklama var sözünü tutsa ne olur tutmasa ne olur. Delikanlılıkla bi ilgisi yok bu olayın.

Sana göre gereksiz olabilir, bana göre de gerekli.

Sercan K.
13-02-2014, 15:36
Ne güzel. Saygılar.

Dctrlprn
13-02-2014, 15:37
Kesinlikle olayı tam anlayamadığımdan soruyorum lütfen yanlış anlamayın. şimdi iki eski arkadaş facebookta tartışmışlar. sonra buluşup biri diğerini bıçaklamış daha sonra almış hastaneye götürmüş teslim olmuş bu kadar. ilginç olan kısmı nedir ?

Yiğit G.
13-02-2014, 15:38
8 sene mersinde yaşadım.Neler gördüm neler hikaye doğru olabilir.Oralarda kavgalar da arkadaşlar arasında böyle olabilir.Benimde çok yakın bir arkadaşım diğer yakın arkadasımla birbirlerine girdiler evin içinde , birinin elinde maket bıçağı.Maket bıçagı tutanın burnu kırıldı , diğerininde elleri kolları doğrandı hastanelik oldu.Sonra barışıp hastaneye birbirlerine dayanarak gittiler.O yüzden doğrudur yani inanırım.Bu arada bence eğlenceli bir paylasımdı film gibi :) eğlendim baya , gereksiz konu diye tartısmanın anlamı yok.

Onamdar
13-02-2014, 15:38
Gereksiz görüyorsan mesajın sol alt kısmındaki kişinin profili altındaki şikayet et butonuna basarak yöneticilere bildirebilirsiniz. Bu sayede gereksiz yere polemikde olmaz

Sercan K.
13-02-2014, 15:45
Gereksiz görüyorsan mesajın sol alt kısmındaki kişinin profili altındaki şikayet et butonuna basarak yöneticilere bildirebilirsiniz. Bu sayede gereksiz yere polemikde olmaz

Haklısın. Özür dilerim

GökhanAkdeniz
13-02-2014, 15:45

8 sene mersinde yaşadım.Neler gördüm neler hikaye doğru olabilir.Oralarda kavgalar da arkadaşlar arasında böyle olabilir.Benimde çok yakın bir arkadaşım diğer yakın arkadasımla birbirlerine girdiler evin içinde , birinin elinde maket bıçağı.Maket bıçagı tutanın burnu kırıldı , diğerininde elleri kolları doğrandı hastanelik oldu.Sonra barışıp hastaneye birbirlerine dayanarak gittiler.O yüzden doğrudur yani inanırım.Bu arada bence eğlenceli bir paylasımdı film gibi :) eğlendim baya , gereksiz konu diye tartısmanın anlamı yok.

watch?v=93TY8mrpCaU

Ne güzel. Saygılar.

Sercan K.
13-02-2014, 16:02
watch?v=93TY8mrpCaU

:) 10 Karakter

By CrAzY
13-02-2014, 16:05
Enteresan olmuş :)

M_PROJECT
13-02-2014, 16:29
karşılıklı ortamı germeyin bence .

ahmet3425
13-02-2014, 17:32
Mevzu enteresan yalniz bu kaan denen psikopati biraz arastirdim adam bilgili, kulturlu, entellektuel bi elemana benziyor normalde boyle sacma ve traji komik bi olayi yapmamasi gerekirmis cahil diyecegim adam cahil de degil. Kalifiye psikopat denebilir...

Berkel
13-02-2014, 19:27
harbi öyle gerilmişki ortam bizim forumda yaşanacak şimdi benzeri.

MCC
13-02-2014, 19:56
Her ikisininde espri anlayışları hoşuma gitti :D Eski iki arkadaşın bir birlerini bıçaklıcak kadar kavga etmeleri ya işsizlik yada yetişme şeklinden falan kaynaklanıyordur herhalde.

rebeloghy
13-02-2014, 20:23
Akşam akşam ne güldüm ya :) Sen giderin her türlüsünü yap , yaşından erkekliğinden utanmadan sıkılmadan yok kuzenim var tır dolusu , yok belediye bizim ilçe bizim de :D Sonra böyle parti sonrası sönmüş unutulmuş balona dön. Facebook taki yorumları okudum da , ölene kadar ta**** geçerler , geçsinler :D

h.savas
13-02-2014, 20:47
sosyal mesaj olacak biliyorum ama

DEĞER Mİ ?
hayatları DELİKANLILIK uğruna *** olmuş ....

turbo16
13-02-2014, 21:00
namus mesalesi hariç

birbirine bıçak çekmişlerse zaten hiç arkadaş olmamışlar ;)

Blackbird
13-02-2014, 21:04
8HKWcQeAWmM

canimrecepcim
13-02-2014, 21:19
Buradan kimsenin ne ders alması gerekir ne de pay çıkarması.Fakat bir kaç post üzerine cevap yazma zorunluluğu hissetim.Lütfen polemik veya gerginlik çıkarma amacında olduğumu düşünmeyin.

Öncelikle konuyu gereksiz bulanlar elbette vardır.Fakat görüldüğü üzere konu "Sohbet" kısmına açılmıştır.Kısacası bireyin ilgisini çekmediği veya üzerine sohbet edilmesini gereksiz gördüğü takdirde bu konuya girmeyebilir hatta yanlışlıkla girilmesi durumunda ise post yazma yerine tarayıcısının "Geri" butonuna tıklayıp forum keyfine devam edebilir.

İlginç bulmayan kardeşime de özürlerimi iletiyorum.Affına sığınarak belirtiyorum ki,etrafımda her gün böyle olaylar olmadığından en azından benim kulağıma ilişmediğinden bu tarz bir olayı ilginç buldum.Nitekim olay gerçekleştikten sonra mizahi bir hale dönüşmesi biraz komik olmuş benim açımdan.Ben gülerek okudum.İlginç buldum ve hiç bir sonuç veya ders çıkarma gereği duymadım.Kendi görüşümde birilerinin de aynı duygularını düşünme olasılığını hesaba katıp burada paylaşma durumunda bulundum.

Lisanımda veya tarzımda herhangi bir hata var ise özür dilerim kimseyi kırmak istemem ama benim açımdan olay budur.
Saygılar.