PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : turbo eğitim

g_k_n
20-05-2006, 19:01
arkadaşlar merak ettiğim bişi var turbo hakkında yurt içi veya yurt dışında eğitim veren kuruluşlar veya servisler var mı? varsa açık adresi

grkm
20-05-2006, 20:45
Forumumuzdan ara$tırıp öğrenebilirsiniz :) Extra bilmek istediğiiniz varsa bizlere sorabilirsiniz.

Bu linke göz atınız lütfen
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=18

g_k_n
20-05-2006, 22:42
onlar herkes tarafından bilinen şeyler benim öğrenmek istediğim sökülüp takılması falan

grkm
20-05-2006, 23:12
onlar herkes tarafından bilinen şeyler benim öğrenmek istediğim sökülüp takılması falan

herkes biliyor mu gerçekten ? O zaman turbonun takılı$ını da herkesin biliyor olması gerekmez mi ?

sami_z01
21-05-2006, 12:57
selam

hmm herkes tarfindan biliniyor ilginc....

sokulup takilmasi : turbonun ozelligine gore 4 tane vidasi var..eksoz

manifoltuna baglanan..1 tane de kelepce emme tarafina baglanan..1 tane de

yag ve modeline gore su hortumu..

turboyu dagitmak ve islem yapmak iste burasi zor olan kisim...ama buraya gelmek

icin biraz sabir ve uzuncana 1 yol almak lazim...:)

tam olarak ogrenmek istedigin nedir ?

saygilar
sami

g_k_n
22-05-2006, 10:26
abicim duyduğum kadarıyla yurt dışında gerek turbo gerekse atmosferik modifiye hakkında eğitim veren yerler varmış. ben bunu sordum arkadaşlar bana turbonun çalışma prensibini anlatıo

grkm
22-05-2006, 12:14
abicim duyduğum kadarıyla yurt dışında gerek turbo gerekse atmosferik modifiye hakkında eğitim veren yerler varmış. ben bunu sordum arkadaşlar bana turbonun çalışma prensibini anlatıo

Turbo gibi aslında oldukça basit olan mekanizma için neden kurs açılsın ki .. Bence sizin bahsettiğiniz bir çok konuda modifiye üzerine yada komple motoru içine alan modifiye kursları. Türkiye de böyle bir kurs yok bildiğim kadarıyla.

Oz`
22-05-2006, 12:38
çok masrafsız bir fikir verim internetten turbo tech yazarak okuyabilirsin