PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç muaneye istasyon tavsiye ?

GKHNGS
16-02-2014, 15:53
Arkadaşlar bu hafta ıcı muaneye goturcem aracımı...İstanbul avrupa da tavsıye edecegınız ıstasyon varmıdır...Araba bır 6 cm basık sıkıntı olmasın ?

cookies
16-02-2014, 15:55
sıkıntı olabilir, tavsiye derken sadece bir duyum: Mimarsinan istasyonu biraz daha gevşekmiş.. Nasıl oluyorsa bir kaç kişiden duydum.. Lakin ben 5 cm yay ile kalmıştım teraziye çıkartıyor arabayı..

GKHNGS
16-02-2014, 15:56
sıkıntı olabilir, tavsiye derken sadece bir duyum: Mimarsinan istasyonu biraz daha gevşekmiş.. Nasıl oluyorsa bir kaç kişiden duydum.. Lakin ben 5 cm yay ile kalmıştım teraziye çıkartıyor arabayı..

Gerçektenmı basık arabalar ıcın ayrı bır muamelemı var yanı ?

cookies
16-02-2014, 15:59
Vallahi bende ilk defa görmüş oldum.. Bakındı durdu etrafına yanındakilerle konuştular fln, sonrada bıraktılar.. Demir rampalar oluyor ya dükkan önlerinde onun gibi bir şeye çıkarttılar orj. lastik ebatı değil diye ağır kusur yazmış..

usk
16-02-2014, 16:00
istasyondaki personele göre de değişen bir durum açıkçası. Bende hatrı sayılır bir basıklıkla geçmiştim.Fakat kafanın rahat etmesi amaçlı aracı yükseltmekte fayda var.

-fatih-
16-02-2014, 21:12
hadımköy çok iyi geldi bana bir kaç kez gittim..özellikle ramazan ayında akşam 9 gibi gittik sigaramı yaktım sigara bitti araba çıktı o derecede hızlılar :D

Saro-Ş
16-02-2014, 22:24
Hep kavaklıya gideriz muayene için en son Mini cooper S aracımızı götürdük araçta yay downpipe komple alta egzoz ve alta Filitre kiti vardı kusursuz geçti kavaklı bana göre rahat bir istasyon

GKHNGS
17-02-2014, 00:08
Hep kavaklıya gideriz muayene için en son Mini cooper S aracımızı götürdük araçta yay downpipe komple alta egzoz ve alta Filitre kiti vardı kusursuz geçti kavaklı bana göre rahat bir istasyon

Ne zaman goturdunuz yakın zamanlardamı ?

TT_BOY
17-02-2014, 12:43
Aralık ayında 4cmlik aracımı haramidere' sıkıntısız muayne ettirdim..

CRUEL
17-02-2014, 19:33
istasyondaki muayeneyi yapan arkadaşın o anki keyfiyle alakalı durum bence istasyonla alakalı değil yani.. çok rahat geçtiğin biyerde kıl birine denk gelirsn saçma nedenden kalırsın gibi..

Oznsrl
17-02-2014, 21:07
airbag arıza lambası yanıyor muayenede sıkıntı olur mu. konu açmak istemedim muayene konusu denk gelsin diye bekliyodum :D

S.Özeren
17-02-2014, 21:21
valla rahat nerden geçersin bilmiyorumda esenyut hızlı

Okan.A.A
17-02-2014, 21:28
Arabanın yere yakınlığıyla alakalı ben çalışan arkadaşa sorduğumda o fren testi için girdigin silindir aşşağı yukarı sarsınca tamponu orda bırakmasın diye almıyoz demişlerdi :D Bu arada aracım coilleri kaldırınca yerden 4 parmak yukardaydı sıkıntısız geçirdiler kaç cm basıkdı ozaman o haliyle bilmiyorum :D

emregc8
22-02-2014, 00:24
Bende gecen hafta muayine yaptirttim Xenon ve eksoza sorun cikarmislar. Orj taktilar
Arka camlardaki filmede hafifkusur bulmuslar
Benim lastikler camurluklardan disarda duruyor birsey dememisler sadece sürtmesin demisler..

canimrecepcim
22-02-2014, 00:30
valla rahat nerden geçersin bilmiyorumda esenyut hızlı

Aynen esenyurt hızlı bir kere bende denk geldim oraya.

Ama çatalca'ya gitme.Bizim otobüse abartmıyorum 2 sayfa kusur çıkardılar,ben dedim ki baba bu arabayı buraya nasıl getirdin.2010 Era düşün hiç sıkıntısı yok yarım saatte çıkardılar bi sayfa hafif kusur.Lpg stickerinden tut cartına curtuna kadar.

Mimarsinan'da emniyet kemerinden muayne tekrarına gittim.Bitane inceden basık araç vardı benden sonra merak ettim geçti mi diye ama beklemedim o kadar.

Habibler tarafında biryer vardı orası rahat diyorlar ne kadar doğru bilemem tabi.

Can's
28-02-2014, 23:04
beyler guncel cekelım hafta ıcı gıdıcem ama aracımda hatrı sayılır basıklık var surtme yok tabı takoza cıkmadım cıkarmakta ıstemıyorum resım koyuyorum bu arada silivri kavaklıya gıtmeyı dusunuyorum
http://i.hizliresim.com/Kdak07.jpg (http://hizliresim.com/Kdak07)

huse_inn
01-03-2014, 13:12
[QUOTE=Can's;7353795]beyler guncel cekelım hafta ıcı gıdıcem ama aracımda hatrı sayılır basıklık var surtme yok tabı takoza cıkmadım cıkarmakta ıstemıyorum resım koyuyorum bu arada silivri kavaklıya gıtmeyı dusunuyorum

benim c4 vts seninkinden biraz daha baık (ön) sıkıntı cıkardılar. ama senınkine ne derler bilmiyorum zamanın varsa bı sansını dene olmazsa aynı gun ıcınde takoz koydurup tekrar gıdersın ?

bg_cano
01-03-2014, 15:38
ön palakanı tak kesinlikle ağır kusur. Basıklıktan bi sıkıntı cıkacağını zannetmiyorum .

yusufaltintepe
01-03-2014, 21:39
cuma günü hadımköyde yaptırdım şansımamı bilmiyorum ama koni spor amortisor 5 lik eıbach kn typhoon filtre kiti film camlar sıkıntısız geçtim

rdmmm
01-03-2014, 23:21
valla istasyondan istasyona baya değişiyor galiba. Geçen sene İzmir Çiğli'de çift aplikasyon janttan ağır kusur verdiler bu sene daha gitmedim nolcak bakalım :D