PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiesta 1.6 TDCi Sport, Bilecik'te nereye baktırabiliriz?

ege_c
16-02-2014, 19:20
Beyler iyi akşamlar.. Daha önce 1.6 TDCi Sport'lar hakkında konu açmış,yedek parça bulunabilirliği,fiyatları,2.el piyasası,kronik problemleri vs hakkında fikirlerinizi almıştık,tekrar teşekkür ederiz.. Aracı bulduk,karar verdik,hayırlısıyla yarın Bilecik'e satışı almaya gidiyoruz.Satıştan önce son kez baktıralım dedik,Bilecik küçük bir il,herkes birbirini tanıyordur diye düşünüyorum.Tarafsız ve işinde profesyonel bir ekspertiz servisine ihtiyacımız var.Yardımcı olursanız mümkünse de fiyatları ile birlikte bilgi verirseniz çok sevinirim.

İlgili aracın linki:

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-112-binde-otokoc-bakimli-tertemiz-aciiilll-142487640/detay)

rapstar
16-02-2014, 22:17
Bu aracın 1 ay kadar önce İstanbul - Kayışdağı'nda ilanı vardı sahibi Bilecik'e mi taşındı yoksa yeni satılıp tekrar satışamı çıktı acaba.

'Burak'
16-02-2014, 22:54
kardeş bilecik merkez de baktırabilirsin diye düşünüyorum bilecikte başka bi yer yok zaten.ufacık memleket..oralarda vardır heralde..

ontheair
16-02-2014, 23:07
Eğer bilmediğin bir şehirse en güzeli yetkili servise gitmek...

ege_c
16-02-2014, 23:11
Bu aracın 1 ay kadar önce İstanbul - Kayışdağı'nda ilanı vardı sahibi Bilecik'e mi taşındı yoksa yeni satılıp tekrar satışamı çıktı acaba.

PM atıyorum size.

Diğer yanıtlar için teşekkür ederim.

aeraus1
16-02-2014, 23:20
Araca Bilecikte baktırabileceğiniz pek fazla yer yok imkanınız varsa ustanızla gelin eğer yoksa Star otoda baktırabilirsiniz araca. Olmazsa oradan yönlendireceklerdir. Fakat benm gördüğüm kadarıyla temiz bir araç

tylan
16-02-2014, 23:23
Bence de en guzeli yetkili servise göstermek. Hos bazi firmalarin yetkili servisin de expertiz hizmeti yok diye duydum ama ne kadar dogru bilmiyorum

ege_c
16-02-2014, 23:44
Beyler araç sahibi öğrenci,İstanbul'da okuyor,okulu Çarşamba günü başlayacakmış.Biz yarın Bilecik'e gidip satışı alıp dönersek 2 gün sonra arabasız gelmek zorunda kalacağı için son yaptığımız görüşmede ''2 gün erken gelirim ama arabayla gelirim,hem sizin için iyi olur hem benim için'' dedi,anlaştık.Konu kirliliği yaratmak istemezdim ama 10 dakika önceye kadar yarın ne yaparız nerde gösteririz diye düşünüyorduk,böyle daha iyi oldu,burada ustamız var zaten,herkese çok teşekkür ederim.