PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DE S2000 vs DP Rx8

Cansın
17-02-2014, 09:43
DE S2000 Specler

Aem Gen2 beyin
PPR stage 2 emme
Oem t.body
Oem headers (PPR final desing)
70mm ex.
70mm Greddy

DP Rx8 Specler

Feh
İgnition
Volan
Arka koltuklar sökülü

Bana gönderilen videolar bunlardır. Denemeler dostça olmuştur. Yorum yaparken biraz dikkatli yazalım.
Şimdiden teşekkürler...
2 aracada maaşallah :D

Tt6WZbdzFSE

DE S2000 vs DP Rx-8 - 2 - YouTube (http://youtu.be/Tt6WZbdzFSE)

5s-xQZ8PAZc

DE S2000 vs DP Rx-8 - 3 - YouTube (http://youtu.be/5s-xQZ8PAZc)

MbTphGKmV7I

DE S2000 vs DP Rx-8 - 4 - YouTube (http://youtu.be/MbTphGKmV7I)

auN1SUmaTcI

DE S2000 vs DP Rx-8 - 5 - YouTube (http://youtu.be/auN1SUmaTcI)

SEÇKİN172
17-02-2014, 10:13
maşşalh s2000 iyi gitmiş sonuç gayet normal

y.güner
17-02-2014, 10:14
Maşallh DE s2000 e gen2 yaramış ;)

guwen_ar
17-02-2014, 10:18
Rx-8 iyi bile yurumus fazlasiyla normal bi sonuc.

Nazar degmesin araclara.

ahmet3425
17-02-2014, 10:38
Onceden denemeler 2 ye 2 yapilir iki aracda video ceker seyirin tadina doyum olmazdi.

Simdilerde dikkat ediyorum kayit yapan co pilot sayisi neredeyse 0 a inmis haliyle yapilan denemelerden izlerken zevk falan alamiyoruz. Gecmis mi ? Gecmis ha iyi o zaman :)

Araclara masallah diyelim

Cansın
17-02-2014, 10:46
İlk mesaj edit....

RsErdi
17-02-2014, 10:49
maşallah diyelim bizde :)

F.Esen
17-02-2014, 10:49
Cansın cvl yle yürütün bide onu :D

FaTlH
17-02-2014, 11:04
cansın cvl yle yürütün bide onu :d

cvl hazir beklİyor sikinti yok bİz herzaman denİyoruz zaten bİr kaÇtene araÇ kaldi denemedİĞİ gÜcÜ tartiŞilmaz.denemek İsteyen varsa cvl İle denetİrİz sorun deĞİl yeterkİ denemek İsteyİn.

F.Esen
17-02-2014, 11:09
cvl hazir beklİyor sikinti yok bİz herzaman denİyoruz zaten bİr kaÇtene araÇ kaldi denemedİĞİ gÜcÜ tartiŞilmaz.denemek İsteyen varsa cvl İle denetİrİz sorun deĞİl yeterkİ denemek İsteyİn.

Ben diyorum serkan abiye deniyelim diye olmaz diyo bana :D

FaTlH
17-02-2014, 11:11
ben diyorum serkan abiye deniyelim diye olmaz diyo bana :d

serkan bu ;)

orhan_guney
17-02-2014, 11:16
Maşallah deneyen araçlara içten çekim daha kaliteli olurdu.

s2kfreak
17-02-2014, 11:19

abi cok urastınmı bole yazarken :) masallah bıraz daha hızlı ceksen kanatlanıcak

FaTlH
17-02-2014, 11:37
abi cok urastınmı bole yazarken :) masallah bıraz daha hızlı ceksen kanatlanıcak

Harfler büyük fonda kalmış :)

yasinipek79
17-02-2014, 12:36
DE s2000 tebrik ederim.ancak o gece s2000 ninde rx8 de onune rx 8 sahibi berk(yanlis hatirlamiyirsam)gecmistir.adamligiyla mutevaziligiyle gecenin galibi olmustur.ben kendisini egolarindan vazgecmis olmasindan dolayi tebrik ederim.

Patisever
17-02-2014, 12:52
Berk çok sağlam,adamdır arabanın hakkını veriyor keza fatihde öyle teşekkürler arkadaslar

sayinozlu
17-02-2014, 13:01
tüm arabalara maşallah ama 3 üncü vidyodaki vti dikkatimi cekti ona ayrı masallah :)

Setre
17-02-2014, 14:12
Rolling deki kalabalık dışında çok güzel gitti iki araçta. S2K daki arkadaşı tebrik ederim araç güzel gidiyor ... Berk'te bizi iyi temsil etti açıkçası teşekkür ediyoruz re78 ailesi olarak ...

Arada birkaç tehlikeli hareket oldu özellikle cooper lı bir arkadaş çok kötü daldı araya keşke olmasaydı... Ama gayet dostça güzel yürüdü iki araçta :)

FaTlH
17-02-2014, 17:33
Seviyeli gorusleriniz icin herkeze teşekkür ederim.

-Ata-
17-02-2014, 17:40
maşallah iki araca da böyle dosthane denemeler görmek güzel canlı izlemeyi yeğlerdim actionu kaçırmışız :D

yasinipek79
17-02-2014, 17:44
maşallah iki araca da böyle dosthane denemeler görmek güzel canlı izlemeyi yeğlerdim actionu kaçırmışız :D

Actionlari kacirmak istemiyorsan Serkan ve Fatih abilerini aricaksin Atakan

Görkem
17-02-2014, 17:49
iki aracada maaşallah,,ikiside gitmesi gerektiği kadar iyi gidiyor bence,,rx 8 le atmosferik pek uğraşan yok,,,yinede bence yeterli ve keyfili bir araç ;)

Onceden denemeler 2 ye 2 yapilir iki aracda video ceker seyirin tadina doyum olmazdi.

Simdilerde dikkat ediyorum kayit yapan co pilot sayisi neredeyse 0 a inmis haliyle yapilan denemelerden izlerken zevk falan alamiyoruz. Gecmis mi ? Gecmis ha iyi o zaman :)

Araclara masallah diyelim

son zamanlarda hatta belkide 1-2 yıldır benimde sürekli sölemek istediğim konuyu çok güzel özetlemişsiniz sizede ayrıca teşekkürler tamamen katılıyorum :icon_tup:

bence aynı zamanda araç içi video o heyecanı o sesleri o atmosferi her zaman aynı keyiflede yaşatan güzel bir anıdır,,kii yine bence kimin geçtiğinden de bin kat değerlidir :heyoo:

konudan çıktık biraz genel olarak sölemek istediklerimi yazdım sadece deneme yapan arkadaşlar kusura bakmasınlar ;)

-Ata-
17-02-2014, 17:55
Actionlari kacirmak istemiyorsan Serkan ve Fatih abilerini aricaksin Atakan

haklısın abi adamlar tehlike :D gelememe nedenimi biliyorsun en kısa sürede sahalardayım insallah :)

firat_07
17-02-2014, 20:30
her iki araçta yürümesi gerektigi gibi gitmiş maşallah ikisinede

APO
17-02-2014, 21:06
her iki aracada maşallah...fatih hiç gaz kesmiyorsun maşallah...:)

ÇALIŞKAN07
17-02-2014, 21:11
Fatih abi maşallah aracına her vites arası kesici şeklin yeter:icon_tup:

Sh4rk
17-02-2014, 21:29
Masallah s2k ile rx8 sonuc normal :)

Kekuti*
17-02-2014, 22:02
Arada birkaç tehlikeli hareket oldu özellikle cooper lı bir arkadaş çok kötü daldı araya keşke olmasaydı... Ama gayet dostça güzel yürüdü iki araçta :)

tehlikeli hareket 40 tane rx ile yola çıkanlar yüzünden oldu. Araya dalmasaydı da TIR'a mı girseydi ?
he derseniz ki, bitane honda orta şeritte açtı sunroof u yukardan video çekti.. hemde Roll'e hazırlanan araçların önünde
Tehlike budur ;)

Kekuti*
17-02-2014, 22:04
Bu arada DE s2k'ya maşallah.
Berk'in araçta güzel giden bir RX. Klasmanının ciddi anlamda üzerinde.. Onuda tebrik etmek lazım. Ama nitekim, denediği s2k'nın yanlış olduğunu daha baz speclerde daha güzel sonuçlar alabileceğini düşünüyorum..

Bulut Y.
17-02-2014, 22:04
Bu rxler ne zaman yürüyecek

HLK
17-02-2014, 22:05
DE s2k ya maşallah :) Muharrem bey in de eline koluna sağlık :) .. Düşman kuvvetler de büyük cesaret örneği göstermiş bu da bişey tabii ;)

Setre
17-02-2014, 22:21
tehlikeli hareket 40 tane rx ile yola çıkanlar yüzünden oldu. Araya dalmasaydı da TIR'a mı girseydi ?
he derseniz ki, bitane honda orta şeritte açtı sunroof u yukardan video çekti.. hemde Roll'e hazırlanan araçların önünde
Tehlike budur ;)

Videosu elimde benim aracımdam çekildi cooperın araya nasıl girdiği hatta plakasına kdr çıkmış yarın vakit bulursam eklerim rx8 ler tamamen arkadan izlediler öne atlayan olmadı .

Tıra girmek yerine sağ şeride yada frene basabilirdiki roll yapan aracon yanından gitmeye çalışmak yerine arkalarından izleyebilirdi rx8 lerin yaptığı gibi... Berkin önüne kırmak çok mantıksız ve tehlikeli bir hareketti .

Murcielago
17-02-2014, 22:21

daha o rxin gideri var takılı halde 19 jantla gazlıyorlar bilgine

Setre
17-02-2014, 22:22

Biz pistte yürüyoruz 😋 yol turuşu sağolsun

HLK
17-02-2014, 22:29
Videosu elimde benim aracımdam çekildi cooperın araya nasıl girdiği hatta plakasına kdr çıkmış yarın vakit bulursam eklerim rx8 ler tamamen arkadan izlediler öne atlayan olmadı .

Tıra girmek yerine sağ şeride yada frene basabilirdiki roll yapan aracon yanından gitmeye çalışmak yerine arkalarından izleyebilirdi rx8 lerin yaptığı gibi... Berkin önüne kırmak çok mantıksız ve tehlikeli bir hareketti .

Cooper iki araçtan da hızlı olunca gaza oturduklarında oda oturmuş geçmiş gitmiş :) rollinglerde tek şeride iki araba girdiği oluyo bazen bu kadar büyütecek bi durum yok ortada, bu işin içindeyseniz bilirsiniz zaten

_muhaRRem
17-02-2014, 22:31
birşeyi merak ediyorum

rx8 alana mazda hediye gopro mu veriyor.

ee nerde gopro görüntüleri.

Setre
17-02-2014, 22:34
Cooper iki araçtan da hızlı olunca gaza oturduklarında oda oturmuş geçmiş gitmiş :) rollinglerde tek şeride iki araba girdiği oluyo bazen bu kadar büyütecek bi durum yok ortada, bu işin içindeyseniz bilirsiniz zaten

Hatta son video benim araçta çekilen 35 nci saniyeden itibaren izlerseniz görürsünüz ... Benim bildiğim 2 araç roll yaparken araya girilmez bu saygıdır ... Hızlı isen sıranı beklersin sonra sen yaparsın.

Geçmiş gitmiş dediğiniz orda berk fren yapmak zorunda kaldı ... Neyse yapılan hareket yanlış ztn kendise anladıki bitince geri gelmedi ataşehire

Kekuti*
17-02-2014, 22:39
Geçmiş gitmiş dediğiniz orda berk fren yapmak zorunda kaldı ... Neyse yapılan hareket yanlış ztn kendise anladıki bitince geri gelmedi ataşehire

Hayır bütün akşam oradaydı.
Yanlış olduğunu düşünen gelebilirdi yanımıza oradaydk :)

Murcielago
17-02-2014, 22:41
birşeyi merak ediyorum

bizde bişey merak ettik aksam aracın sahibi olmamana ragmen senin kullanmanı hernese gopro ile degil telefonla cekim yapılamadıgı belırtıldı konuyu uzatmanın anlamı yok 3-4 boy asagı yukarı sonuc net speclerıne gore gıdıyor her ıkı aracta atasehıre gelen herkes araba denese keske.

ErT_ThM
17-02-2014, 22:53
Her iki aracada maşallahh

_cAgdAsH_
17-02-2014, 23:14
ıkı aracada masallah...

sinanbaysal
17-02-2014, 23:18
Seslere gellllll :D Masallah deneyen araclara

HLK
17-02-2014, 23:21
Hatta son video benim araçta çekilen 35 nci saniyeden itibaren izlerseniz görürsünüz ... Benim bildiğim 2 araç roll yaparken araya girilmez bu saygıdır ... Hızlı isen sıranı beklersin sonra sen yaparsın.

Fren yapmak zorunda kalmış diyosun da videoda frenin F si yok, fren lambası ampullerini de mi söktünüz arabadan :) neyse bu denli tehlikeler hep yaşandı ve yaşanacak da abartmaya gerek yok .. Cooper lı arkadaş buluşma noktasındaydı tüm gece zaten adamın evi orda kaldı ki rahatsızlığı olan gelir konuşurdu ordaydık..

Escobar
17-02-2014, 23:42
S.a iyi aksamlar. Keyiflimis denemeler masallah araclara. S2k tahmin edildigi gibi durbun olmus. Rx'in de masallahi var guzel duruyor gercekten. Bir de cooper var sanirim orda son videoda arkadan iyi geliyor. Roll da oyle salcalar iki aracin tek seride girmesi vs olagan seyler. Abartmamak gerek ya. Bir de ne sorucam ya bu go prolari nerden temin edebiliriz ? Bende almak istiyorum da aparatiyla. Biliyo musunuz ? Tenks

Seccop
18-02-2014, 02:13
Rx 8 ci arkadaş arkadan izledik dediniz arkaları karıştıran rx8 ciler bu bir. berk fren yapmak zorunda kaldı dedin berk arkadaşım olmasına rağmen söyleme gereği duyuyorum önü boşken de fren yaptı bu iki. üçüncüye gelecek olursak ben mininin içindeydim orda bas biz bunu çok rahat geçeriz dedim ve geçtik, yani iki kişi ile geçtik kimse alınmasın buna. arabamızı benzine koyup gelip butun gece ordaydık bu dört. Son olarak bende eski rx8 ciğim burda miniyi savunuyor muhabbeti yapma iki aracında eti ne butu ne az çok biliyorum bu da beş.

Merthan
18-02-2014, 02:18
Her 2 aracada maşallah.

Gözüken kırmızı Subaru Wrx mi Sti'mı plakasını bilen var mı arkadaşlar?

MiaMi
18-02-2014, 02:33
Rollingler çok güzel olmuş herkesi tebrik ederim mininin yaptığı gayet olağan bir durumdur büyütecek hiçbirşey yok 9 10 sene önceki rollinglerimizi görseydiniz ehliyet bırakırsınız bu mantıkla.

Gürkan
18-02-2014, 02:44

Ben rollingten sonra ordaydim birader sen nerdeydin gelip bana konussaydin

_muhaRRem
18-02-2014, 03:10
bizde bişey merak ettik aksam aracın sahibi olmamana ragmen senin kullanmanı hernese gopro ile degil telefonla cekim yapılamadıgı belırtıldı konuyu uzatmanın anlamı yok 3-4 boy asagı yukarı sonuc net speclerıne gore gıdıyor her ıkı aracta atasehıre gelen herkes araba denese keske.

çok heyecanlı ve hevesliyim ondan ben sürüyorum.

buda bakkal muhaRRemin arbası

http://www.youtube.com/watch?v=-sXMp96JvxU

Setre
18-02-2014, 06:41
Videolar güzel çekilmiş arkadaşlar güzel saygılı gittiler berk ide s2k yıda tebrik ediyorum tekrar

Tunç
18-02-2014, 08:08
tamam uzatmanın bi anlamı yok bence aracların sahiplerinin sesi çıkmamış bu konuda sizin tartışmanız anlamsız iki aracada maşallah gerçekten

Setre
18-02-2014, 08:19
tamam uzatmanın bi anlamı yok bence aracların sahiplerinin sesi çıkmamış bu konuda sizin tartışmanız anlamsız iki aracada maşallah gerçekten

Aynen doğru söylüyorsun bencede ... Herkeze iyi forumlar maşallah iki aracada .

CocoRe
18-02-2014, 08:26
kupır çokmu hızlıydı arkidişler?

Nameless34
18-02-2014, 09:36
iki araca da maşallah güzel deneme olmuş,Berk i tanıyorum da diğer s2000 sahibine de tartışmasız deneme için ayrıca tebrikler.

AykutB.
18-02-2014, 11:12
2 aracada maşallah. Fatih abi sana ayrıca maşallah tebrik ederim..

yasin_R
18-02-2014, 18:19
çok heyecanlı ve hevesliyim ondan ben sürüyorum.

buda bakkal muhaRRemin arbası

Mth turbos2k 3-4-5 hızlanma - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=-sXMp96JvxU)

Deneyen araçları pilotlarını tebrik ederim de bu video ne alaka onu anlamadım

aLperTunga
18-02-2014, 18:25
Deneyen araçları tebrik ederim de bu video ne alaka onu anlamadım

arkadaş egosunu tatmin ediyor yasin anlamadın mı?

maşallah araclara ve sahiplerine.

FaTlH
18-02-2014, 19:21
2 aracada maşallah. Fatih abi sana ayrıca maşallah tebrik ederim..

:icon_tup:

_muhaRRem
18-02-2014, 19:28
Deneyen araçları pilotlarını tebrik ederim de bu video ne alaka onu anlamadım

yasin anlamıcak birşey yok kardeşim.

de s2000 süren benim. arkadaşda sormuş sen neden sürüyorsun bunun sebebini gösteren bir video koydum.

Yani s2k merakımdan v.s den değil fatih rica ediyor bende sürüyorum . sende biliyorsunki s2k ile 6 yıl önce falan gazlıyordum typeR keza öyle.

rollingde sıkca rastlanan şeyler bunlar isteyen arabasını istediği kişiye sürdürebilir.

FaTlH
18-02-2014, 19:31

de s2000 süren benim. arkadaşda sormuş sen neden sürüyorsun bunun sebebini gösteren bir video koydum.

Yani s2k merakımdan v.s den değil fatih rica ediyor bende sürüyorum . sende biliyorsunki s2k ile 6 yıl önce falan gazlıyordum typeR keza öyle.

rollingde sıkca rastlanan şeyler bunlar isteyen arabasını istediği kişiye sürdürebilir.

Arabam senin sıkıntı yok kanka senin benim olaylarını bitirdik biz :icon_tup:

yasin_R
18-02-2014, 20:20

Yok de s2 süren sensin ondada sıkıntı yok, herkez istediğine aracı kullandırırr ona da saygım sonsuz dediğin gibi olağan birsey ama bu işte eski olduğunu ve bilinçli olduğunu çatara patara video ile değilde acıklayıcı bi dille alaysızz gibi yorumlasan Alper veya alperinn gibi düşünenlere böyle izlenimler vermessin bence. Algısı farklı oluyor keza senin. Kullandığın zaten belli değil gibi. Bu işte yeni olanlara veya yeni rol video işine giren arkadaslara alçak gönüllü davranırsak dostluk daim olur diye düşünüyorum.

_muhaRRem
18-02-2014, 20:24
Yok de s2 süren sensin ondada sıkıntı yok, herkez istediğine aracı kullandırırr ona da saygım sonsuz dediğin gibi olağan birsey ama bu işte eski olduğunu ve bilinçli olduğunu çatara patara video ile değilde acıklayıcı bi dille alaysızz gibi yorumlasan Alper veya alperinn gibi düşünenlere böyle izlenimler vermessin bence. Algısı farklı oluyor keza senin. Kullandığın zaten belli değil gibi. Bu işte yeni olanlara veya yeni rol video işine giren arkadaslara alçak gönüllü davranırsak dostluk daim olur diye düşünüyorum.

genel itibariyle haklısın ama .

kardeşim bilmediğin şeyler var özelden atarım sana . az sonra

BoraRS
19-02-2014, 09:37
Fark bana da normal geldi. Hatta uzunda yurunse s2k daha da acardi. Bende Rx8 olsa nossuz cikmam. Ucana kacana NOS basarim :)

Masallah her iki araca da. Muharrem olm acsana genclerin onunu ne kapatiyon? Yeter artik birak su rolling islerini evlen coluga cocuga karis parklarda bebek gezdir :D

Burhan Type R
19-02-2014, 10:43
2 aracada maşallah

orcunnn
19-02-2014, 10:46
birşeyi merak ediyorum

hoşlanmamışlardır belki deneme sonucundan senin gibi

mustang denemesinde dikiz aynasına bakamıyordum flaşlardan ordaki videolar nerde muharrem :beuj:

devolation
19-02-2014, 11:07
maasallah araclara ve efendiligini bozmadgi icin rx8 in sahibine

miniks
19-02-2014, 12:47
hoşlanmamışlardır belki deneme sonucundan senin gibi

mustang denemesinde dikiz aynasına bakamıyordum flaşlardan ordaki videolar nerde muharrem :beuj:

Orçun AB yi ben aldım ve komple söktüm

motorunu falan sattım gitti

artık o mevzuyu kapatsak rica ediyorum kardeşim uzatmayın artık

Ortada araba kalmamış hala mevzusunu yapmanıza gerek yok

Muharremin kendi vteci yakında çıkıcak aksların 1 parçası orta şaft dediğimiz eksik onu bekliyoruz gelsin

ozaman denemek istersen muharremin kendi aracı ile denersiniz

orcunnn
19-02-2014, 12:55
Orçun AB yi ben aldım ve komple söktüm

motorunu falan sattım gitti

artık o mevzuyu kapatsak rica ediyorum kardeşim uzatmayın artık

Ortada araba kalmamış hala mevzusunu yapmanıza gerek yok

Muharremin kendi vteci yakında çıkıcak aksların 1 parçası orta şaft dediğimiz eksik onu bekliyoruz gelsin

ozaman denemek istersen muharremin kendi aracı ile denersiniz

abi konu vtec konusu değil aslında adamın herkesi aşalayıcı yorumları beni benden alıyor
herşeyin söyleme uslubu vardır
onun arabası hazır olsun zaten deneyecek benle o zaman sadace 2 kimiz çıkar basarız benim yapacaklarım var biliyorsun abi
sanada saygım sonsuz kapat dedın benim için bitti kapattım gitti
ama benle bir kerede olsa deneyecek s2000 turbo ile

Tufan Job34
19-02-2014, 13:41
Masallah fatih abi DE s2k cok keyifli
2 aracında masallahı var.:icon_tup:

FaTlH
20-02-2014, 23:16
Masallah fatih abi DE s2k cok keyifli
2 aracında masallahı var.:icon_tup:

Eyw kardesim benim.