PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi Pedi Almalıyım ?

207_TR
18-02-2014, 09:45
Merhaba

Einhell Polisaj Ve Zımpara Makinesi Bt-Po 1100 E (0100.20.932.21) - Yapı Market / Hırdavat - Hepsiburada.com (http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?productId=hreinbtpo110e&categoryId=13003392&sku=HREINBTPO110E&gclid=CPqvjOz60LwCFQ_HtAodHXQAnw)

Amatör bir makina aldım fakat üzerinde gelen pedler iyi değil.

Wax-Glaze ve hafif çizik gidermek için hangi pedleri almalıyım ?

fatihcakin
18-02-2014, 10:01
cutting polishing finishing set alın, ilerleyen zamanlarda da yün keçe alabilirsiniz.

aron76
18-02-2014, 10:15
insanın fikri ne ise zikri de o olurmuş. Başlığı okuyunca aha sonunda forum sınırları aştı, bir bayan kullanacağı kadın pedi soruyor zannettim.:D:D

Faruk_Vtec
18-02-2014, 11:19
insanın fikri ne ise zikri de o olurmuş. Başlığı okuyunca aha sonunda forum sınırları aştı, bir bayan kullanacağı kadın pedi soruyor zannettim.:D:D

ahahha :D aklımda oyle bışy yoktu ama mesajınızı okuduktan sonra başlığı tekrar okuyup sıze hak verdım.. :D

foto ekleyip ped hakkında bılgı vermek ıstıorm ama ban yemektende korkuorm.. :D

asıl konuya gelirsek, yun keçe ıle başla derım nasl alışırsan oyle gıder çünkü :) yun keçe kullanımı süngere gore bıraz zordur ama yaptıkca alışırsın, boya yuzeyını daha çok aşındırıp daha ıyı sonuçlar çıkarır yun keçe, ustunede güzel bı hare ve boya koruma attğn zmn tadından yenmez..

meguiars w4000 yun keçe tavsıyemdır..

M U R A T
18-02-2014, 13:06
ben keçe önermem çok aşındırır ve finisajı kötü olur zaten hafif çizik gidermek için istiyorsun polishing ve finishing al kullandığın pasta ve boyaya göre kombine edersin