PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kk gsi (let)-job typer- buf İbİza cupra..

KADİR KIRIŞ
18-02-2014, 20:05
KK GSI
C20LET ORJ K16 turbo
250 hp civarlarında
2 kişi yanda oturan (130 kg)

JOB TYPER
k-pro emme incee conta f/h/e ve bildiğim kadarıyla sökük

BUF ibiza cupra
stage 2
2 kişi

deneyen araçlara maşallah...

https://www.facebook.com/photo.php?v=10203304060871071&set=vb.1496665627&type=2&theater

https://www.facebook.com/photo.php?v=10203303606019700&set=vb.1496665627&type=2&theater

https://www.facebook.com/photo.php?v=10203303820185054&set=vb.1496665627&type=2&theater

ErT_ThM
18-02-2014, 20:39
Maşallah deneyen araçlara JoB typer'da conta oem sadace arka koltuk söküktü o akşam turbo gsı iyi tutunmuş walla bu videoda iyice anladm gitmesi gerektiğinden daha iyi gittiğini

hakanguclu
18-02-2014, 20:47
BUF cupra stage 2+ değil ayrıca denemelerde 2 kişiydik bizde yukarı doğru yazılmamış.

emirarslan34
18-02-2014, 20:51
maşallah araclara.

FaTlH
18-02-2014, 21:03
maşallah iki aracada jop typer da vtec sesi duyamadım yanılmıyorsam 3 cü vites vtec altı gibi gözüküyor doğrumudur bu rollde.

ggtoker
18-02-2014, 21:06
maşallah araçlara...

Tufan Job34
18-02-2014, 21:06
Yukarıya yazanın eksik bilgisi var! Cupra yanımdaydı araç full takılı iki kişiydi!! Stage 2+ değil.
JOB typerla denerken 2/80 basınca sizi gectiğim video nerde ? Astranın devrinde beni o kadar gecti.
Vtec altı senın devrinde bastık sıkntı yok olabilir bide benim devrimde bastığımı koyarsanız sevinirim
Job typer KK gsi gectiği video olsaydı güzel yorum alırdı astra;)

ErT_ThM
18-02-2014, 21:15
BUF cupra stage 2+ değil ayrıca denemelerde 2 kişiydik bizde yukarı doğru yazılmamış.

Yanındaki kaç kilo onu yaZ kanka:)

Gry
18-02-2014, 21:56
Berkay senin çekeceğin videonun ben .. :D

Denemeler pek sağlıklı gelmedi bana korna ve devir sorunu yaşanmış.

Tufanın dediği gibi başka video varsa koyun onlarıda görelim.

ferroo
18-02-2014, 22:02
typer bellıkı cok ıyı gıdıyo vtec altı o sekılde olmussa vtec ustunu dusunemıyorum :D

Throttle
18-02-2014, 22:03
maşallah araçlara
bütün araçlar 2 şer kişimi anlayamadım tam o kısmı

ufuck
18-02-2014, 22:08
Jop denemesinde bi yanlislik oldugu belli de ama ne :) masAllah araclara

KADİR KIRIŞ
18-02-2014, 22:22
Maşallah deneyen araçlara JoB typer'da conta oem sadace arka koltuk söküktü o akşam turbo gsı iyi tutunmuş walla bu videoda iyice anladm gitmesi gerektiğinden daha iyi gittiğini
bence typer iii tutunmus desek dogru olurdu heralde ;)

BurakCengizhanoğlu
18-02-2014, 22:23
Bana garip gelen kısım gsi turbo ve vtec altı job u o kadar mı geçebiliyor ?Ok job iyi gidiyor,turbo gsi ın daha hızlı olması gerekmiyor mu ?

KADİR KIRIŞ
18-02-2014, 22:26
Yukarıya yazanın eksik bilgisi var! Cupra yanımdaydı araç full takılı iki kişiydi!! Stage 2+ değil.
JOB typerla denerken 2/80 basınca sizi gectiğim video nerde ? Astranın devrinde beni o kadar gecti.
Vtec altı senın devrinde bastık sıkntı yok olabilir bide benim devrimde bastığımı koyarsanız sevinirim
Job typer KK gsi gectiği video olsaydı güzel yorum alırdı astra;)

cuprayi stage2+diyebiliyodum duzeltris
o videoyu yanlislikla silmis ama 80 sardigi icin bi kafa cikar gibi olmussun ama devaminda olmasi gerektigi gibi olmus masallah job a ;)

KADİR KIRIŞ
18-02-2014, 22:30
Bana garip gelen kısım gsi turbo ve vtec altı job u o kadar mı geçebiliyor ?Ok job iyi gidiyor,turbo gsi ın daha hızlı olması gerekmiyor mu ?

evet birasdaha gideri varda idare edin 130 kg ne demek oldugunu biliyorus hepimis :icon_tup:

onur_S
18-02-2014, 23:10
İbiza cuprada stage 2 ile 2+ farkı nasıl oluyor?

ErT_ThM
18-02-2014, 23:19
bence typer iii tutunmus desek dogru olurdu heralde ;)

Zaten feh kprolu ep3'ü turbo gsı ile geçmen laZım tutunma kelimesi job typer için söyledim senin koyduğun videoda boy boy açmıyosun tutunma kelimesine takılman bu setuptaki bi araba için garip değilmi:)

Görkem.Y
18-02-2014, 23:20
Buf stg2+ değil maşallah araçlara ayriyeten job typer"a da maşallah iyi yürümüş kendi devrinde olmamasına rağmen.

Throttle
19-02-2014, 07:47
maşallah iki aracada jop typer da vtec sesi duyamadım yanılmıyorsam 3 cü vites vtec altı gibi gözüküyor doğrumudur bu rollde.

maşallah araçlara
bütün araçlar 2 şer kişimi anlayamadım tam o kısmı

İbiza cuprada stage 2 ile 2+ farkı nasıl oluyor?

hiç bir soru cevaplanmıcaksa neden açtınız bu konuyu arkadaş ?

Tufan Job34
19-02-2014, 08:46
cuprayi stage2+diyebiliyodum duzeltris
o videoyu yanlislikla silmis ama 80 sardigi icin bi kafa cikar gibi olmussun ama devaminda olmasi gerektigi gibi olmus masallah job a ;)

Sacmalama be kardesim arabanız gidiyo olabilir.. Benim videomu sildik diyemiyosunzda buraya sonucu olmayan konu acıyosunz :) astraya en az 3 boy oldu 5 e kadar cırpınıyodu arkamda;) ben olsamda videoyu yanlışlıkla silerdim millete ne izletcen dimi;) cupracı arkamdaydı oda yazar ztn
Bole komik işlerde astracı uzun arkadsa hiç yakışmadı;) kırmadık bastık böle oldu oda haklı;)

Sende bilmiyosan konu acmasan iidi KADiR..

Firattoptas
19-02-2014, 11:14
maşallah deneyen tüm araçlara :icon_tup::icon_tup:

devolation
19-02-2014, 11:27
ozman ben derimki birdaha hakkiyla denensin teke tek ve bahanesiz video koyulsun 5. vitese kadar 3 boy cok iddali oldu cunki. 5e attgnda rahat yuruyecek gibi geldi bana ve bu gsi benim aracima cok yakin setupta bir astradir onuda uyandirayim ;)
maasallah iki aracimizada ve astrayla sikinti yapmadan vtec alti deneyen tufan kardese.. tekrarini isteriz

Tufan Job34
19-02-2014, 11:57
ozman ben derimki birdaha hakkiyla denensin teke tek ve bahanesiz video koyulsun 5. vitese kadar 3 boy cok iddali oldu cunki. 5e attgnda rahat yuruyecek gibi geldi bana ve bu gsi benim aracima cok yakin setupta bir astradir onuda uyandirayim ;)
maasallah iki aracimizada ve astrayla sikinti yapmadan vtec alti deneyen tufan kardese.. tekrarini isteriz

Ben her türlü denerim geri olmaz kardess..yokkk simdi olmadı ama o şişmanda arabada olucak 130kiloluk videomu cekicek eger o modelde buraya koydugu video kadar gecsin ondan sonra tek kişi olarak basarım onada sıkıntı yok!

Benim devrimde olan videoyu koysun ondan sonra gene basarız onun devrinde!!;)
Ama sen değilde bu deneme olayını o yazsın belki daha iyi olur die düşünüyrm

İllaki bi acıklaması olur abimizin.. Bekliyrm

orhan_guney
19-02-2014, 11:59
deneyen araçlara Maşallah. biraz dagınık bir deneme olmuş, buf cupranın tam specleri nelerdir ? stage 2 + neleri kapsıyor ? jop typer vtec altı kalmış, ona göre iyi gitmiş keşke video silinmiş olmasaymış.

Tufan Job34
19-02-2014, 12:02
deneyen araçlara Maşallah. biraz dagınık bir deneme olmuş, buf cupranın tam specleri nelerdir ? stage 2 + neleri kapsıyor ? jop typer vtec altı kalmış, ona göre iyi gitmiş keşke video silinmiş olmasaymış.

Eyv orhan bide videoyu koyan bunu millete video koyup geçti sekli yapıyo 2 kişi mümkün değil ama;)
Vtec actığımdaki videoyu koysunda bide ole yorumlara bakalım tesekkürler

ErT_ThM
19-02-2014, 12:04

Cupra stage 2
Dw dp coller yazılım war
Plus için methonol yazılım günceleme ve avans ve basınç açılabiliyor:icon_tup:

rüzgar hakan
19-02-2014, 12:21
Benim aracım stage 2 +degil burada denemeleri yalansız soyluyum size ben iki kişiydim astranın devrinde bastıgımda astra beni gecti ama benim devrimde bastıgımda 5. Vitesin sonunda anca geliyordu yolda cok musait olmadıgından devamı gelmedi job ve astra bastıgında hemen arkalarından izledim job un devrinde onde job gidiyor ama 200 ama 220 ye kadar nitekim top speed yapmıyoruz rolling yapıyoruz

Cansın
19-02-2014, 12:21
Cupra stage 2
Dw dp coller yazılım war
Plus için methonol yazılım günceleme ve avans ve basınç açılabiliyor:icon_tup:

Cupra ile bu haftasonu denemeye geleyim :D:D:D

Sonuç olarak güzel denemeler olmuş. Araçlara maaşallah :D

ErT_ThM
19-02-2014, 12:38
Cupra ile bu haftasonu denemeye geleyim :D:D:D

Sonuç olarak güzel denemeler olmuş. Araçlara maaşallah :D

Bu tarafa gelirsen denersinz hacı c.tesi günü telefonlaşırz tekrardan:icon_tup:

ErT_ThM
19-02-2014, 12:41

Videolarda bitek job typer tek kişi buf cupra ile gsı 2'şer kişi okan.

mustafa_yaman
19-02-2014, 13:02
Ep3 ün devrinde basilirsa sonuc farkli olucaktir bnce.
typerla vtec alti denemek anlamsiz.

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 13:03

devamlı giremediğim için hemen cvp veremiyorum kardeşimmm k. bakma ;)

Throttle
19-02-2014, 13:04
Benim aracım stage 2 +degil burada denemeleri yalansız soyluyum size ben iki kişiydim astranın devrinde bastıgımda astra beni gecti ama benim devrimde bastıgımda 5. Vitesin sonunda anca geliyordu yolda cok musait olmadıgından devamı gelmedi job ve astra bastıgında hemen arkalarından izledim job un devrinde onde job gidiyor ama 200 ama 220 ye kadar nitekim top speed yapmıyoruz rolling yapıyoruz

ozaman anlaşılan buf cuprada job typer da astra ile kendi devirlerinde bastıklarında 200-220 ye kadar önde gidiyorlar astranın kendi devrinde basıncada astra önde oluyor videolar yanıltıyor sorunda o zaten açıklama için teşekkürler :icon_tup:

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 13:07
Sacmalama be kardesim arabanız gidiyo olabilir.. Benim videomu sildik diyemiyosunzda buraya sonucu olmayan konu acıyosunz :) astraya en az 3 boy oldu 5 e kadar cırpınıyodu arkamda;) ben olsamda videoyu yanlışlıkla silerdim millete ne izletcen dimi;) cupracı arkamdaydı oda yazar ztn
Bole komik işlerde astracı uzun arkadsa hiç yakışmadı;) kırmadık bastık böle oldu oda haklı;)

Sende bilmiyosan konu acmasan iidi KADiR..

elimizde olan videolar bunlar başka olsaydı paylaşırdım niye paylaşmıyım ama silinmişşş yoksa sıkıntı yoktu seni doğru düzgün tanımasken neden yalan sölim kimseylede sidik yarıştıramıcam k. bakma şimdilik aracımızın gideri bu kadar ;)

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 13:11

devo zaten bu hondaları geçmicen her zaman bi bahane olurr :p birisi dürüstçe kardeşim maşallah çok güzel gidiyo diye tebrik etmesler hep yok şöleydi yok böleydi diye savunma yapar alıştıkkk :D

Throttle
19-02-2014, 13:13
devo zaten bu hondaları geçmicen her zaman bi bahane olurr :p birisi dürüstçe kardeşim maşallah çok güzel gidiyo diye tebrik etmesler hep yok şöleydi yok böleydi diye savunma yapar alıştıkkk :D

kardeşim olay honda lada pejo değil çoğu insan burda msj atmadan önce maşallah diyor bende dahil bakarsan görürsün ilk mesajıma ama detaylı birşey sorup detaylı bir cevap bekliyoruz ama cevap yok sadece video var olayın detayına girince farklı denemelerde farklı sonuçların olduğunu videoların silindiğini öğreniyor insanlar durum böyle olunca olayda farklı oluyor önemli olan geçmek geçilmek değil dürüstçe bişeyleri cevaplamak :icon_tup:

Görkem
19-02-2014, 13:19
bütün araçlara maaşallah ,,typer tek kişi ise bence astra zaten iyi gitmiş,,evet vtec üstü basıldığında mutlaka ilk basılan viteste öne çıkıcaktır Typer ;) 200+ hızlarda güzel çekişmeli bi deneme olurmuş o halde de ,,zaten yapılan diğer denemede bu şekildeymiş anladığım kadarı ile

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 13:22
kardeşim olay honda lada pejo değil çoğu insan burda msj atmadan önce maşallah diyor bende dahil bakarsan görürsün ilk mesajıma ama detaylı birşey sorup detaylı bir cevap bekliyoruz ama cevap yok sadece video var olayın detayına girince farklı denemelerde farklı sonuçların olduğunu videoların silindiğini öğreniyor insanlar durum böyle olunca olayda farklı oluyor önemli olan geçmek geçilmek değil dürüstçe bişeyleri cevaplamak :icon_tup:

zaten bizde dürüstçe olanı anlatıyorus ama anlamak istemiyolar ;)

Tufan Job34
19-02-2014, 13:32
zaten bizde dürüstçe olanı anlatıyorus ama anlamak istemiyolar ;)

Kardesim dürüstlüğe girme yanlış olur.. adamı top speed gecemem eyv. ama videoda koyuyosan Vtec actığımı koyunda izliyelim o silinmedi şişman abi cok gecilince torpıdonun altına soktu samsung telini sen ona böle sole o anlar;)
Aracın sahibi tayfun galiba onada selamlarımı iletiyrm!!

Tufan Job34
19-02-2014, 13:36
Sadece honda degil burda cuprada var..
Ama isterseniz bide o aksam Uf typer denediklerinizi izliyelim:)

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 13:36
Kardesim dürüstlüğe girme yanlış olur.. adamı top speed gecemem eyv. ama videoda koyuyosan Vtec actığımı koyunda izliyelim o silinmedi şişman abi cok gecilince torpıdonun altına soktu samsung telini sen ona böle sole o anlar;)
Aracın sahibi tayfun galiba onada selamlarımı iletiyrm!!

k.bakma kardeşim senle tartışamıcamm elimde bunlar bunlarla idare edersin artıkkk :icon_tup: bakar bakar hatırlarsın ;)

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 13:38
Sadece honda degil burda cuprada var..
Ama isterseniz bide o aksam Uf typer denediklerinizi izliyelim:)

ya işte böle yapıyosun ya üzülüyorum sevinmen gerekirkennnn ;)

Tufan Job34
19-02-2014, 13:39
Bakarak hatırlıcaz bu astrayı cok hızlı:) sen değilde sahibi yazsın!! Tartışmayalım haklısın

Throttle
19-02-2014, 13:41
herkes kendi devrinde basınca geçiyor 200-220 lerden sonra ise astra gücü ile her iki şekildede geçiyor anlaşılan
herşey bir kenera cuprada 2 kişiyse 2 ye 2 1.4 e göre gerçekten çok iyi gitmiş ki sanırım astradan daha ağır ibiza cupralar yanlış bilmiyorsam ?

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 13:42
Bakarak hatırlıcaz bu astrayı cok hızlı:) sen değilde sahibi yazsın!! Tartışmayalım haklısın

belki haberi bile yokturdur kendisinin burayada kabul edilmediği için ben koydum
ha fark etmes ha o ha ben ;)

ErT_ThM
19-02-2014, 13:45

Çok sert yazıyosun arkadasm bilgine mewzuyu hondacıların çamurluğunamı getiriyosn anlamadm geçtiğin job'un videosunu atmışsın güzel tebrikler typerın dewrinde basılan videoda'da geçmiş olman lazmki böyle bi cümle kurmana kimsenin sesi çıkmasn:icon_tup:

alperkirman
19-02-2014, 13:47
deneyen araçlara maaşallah
astrayada helal olsun maaşallah tütütütü :D

Tufan Job34
19-02-2014, 13:49
Ben rahatım kardesim benim yaram yok her zaman adam gibi denerim!

Tufan Job34
19-02-2014, 13:51
Çok sert yazıyosun arkadasm bilgine mewzuyu hondacıların çamurluğunamı getiriyosn anlamadm geçtiğin job'un videosunu atmışsın güzel tebrikler typerın dewrinde basılan videoda'da geçmiş olman lazmki böyle bi cümle kurmana kimsenin sesi çıkmasn:icon_tup:

:icon_tup:

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 13:55

böle çamura yatılmasaydı bizde ona göre yazardık ama işte yok şöleydi yok böleydi denilince olmuyoo.... ;)

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 13:57
deneyen araçlara maaşallah
astrayada helal olsun maaşallah tütütütü :D

sağol kardeşimmm

ErT_ThM
19-02-2014, 14:05
böle çamura yatılmasaydı bizde ona göre yazardık ama işte yok şöleydi yok böleydi denilince olmuyoo.... ;)

Kimsenin bişey dediği yok arkadsm sen denediğin araçlara kafana göre setup hazırlıyorsn kendi dewrinde basılmış videoları atıyosn vtec üstü videolar nerde diyince silinmiş diyosn buna kimin inanacagıda muamma lafa gelince mangalda kül bırakmıyorsn hondacı adamada çamur diyosn arabanı tebrik ettiğim gibi senide tebrik ediyorm pilotajın gerçekten çok iyi vitesler çatalla sokuyosn :icon_tup:

Cansın
19-02-2014, 14:08
Kimsenin bişey dediği yok arkadsm sen denediğin araçlara kafana göre setup hazırlıyorsn kendi dewrinde basılmış videoları atıyosn vtec üstü videolar nerde diyince silinmiş diyosn buna kimin inanacagıda muamma lafa gelince mangalda kül bırakmıyorsn hondacı adamada çamur diyosn arabanı tebrik ettiğim gibi senide tebrik ediyorm pilotajın gerçekten çok iyi vitesler çatalla sokuyosn :icon_tup:

Hacı adalet sağlamaya geliyorum :D:D
Gsi ile de denemek isterim :)
Teke tek basarım :)

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 14:16

Kimsenin kafadan setup uydurduğu yok yanlış bilgi vardı düzelttik :icon_tup:
video konusu gelince elimizde olan bunlar başka video olsaydı emin koyardımmm ama kimseye laf anlatmak durumunda değilim madem zaten anlamak da istemiyosunuzz ;) tebriklerin içinde teşekkür ederim :icon_tup:

ErT_ThM
19-02-2014, 14:16

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 14:17

olur müsait bi günde denerizzz ;)

ErT_ThM
19-02-2014, 14:22
Kimsenin kafadan setup uydurduğu yok yanlış bilgi vardı düzelttik :icon_tup:
video konusu gelince elimizde olan bunlar başka video olsaydı emin koyardımmm ama kimseye laf anlatmak durumunda değilim madem zaten anlamak da istemiyosunuzz ;) tebriklerin içinde teşekkür ederim :icon_tup:

Tabikide laf anlatmak zorunda değilsin ben alıcagım cevabı aldm çok teşekkürler çamurluktan bi hondacı olarak aklandm:)
Sewgili tech ailesine anlatırsın videoyu neden sildiğini hepinize iyi forumlar:icon_tup:

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 14:27
Tabikide laf anlatmak zorunda değilsin ben alıcagım cevabı aldm çok teşekkürler çamurluktan bi hondacı olarak aklandm:)
Sewgili tech ailesine anlatırsın videoyu neden sildiğini hepinize iyi forumlar:icon_tup:

anlayışın için teşekkürler...

vedat86
19-02-2014, 14:34

brs_odbs
19-02-2014, 14:44
k.bakma kardeşim senle tartışamıcamm elimde bunlar bunlarla idare edersin artıkkk :icon_tup: bakar bakar hatırlarsın ;)

şu işleri anlamıyorum tam yazıcaktım gsi çok güzel gitmiş maşallah diye ama yorumların hepsini okuduktan sonra fikrim değişti adamın videosu varmış koymuyosunuz silindi diyip .. Allah aşkına yapmayın böle şeyler valla komik oluyor stres atmak zevk işi değil mi bu ? hem aracın sahibi sen değilsin hem adama bakar bakar hatırlarsın gibi cümle kuruyosun bence hiç yakışmamış madem ARKADAŞININ arabasına bukadar güveniyosun teke tek çıkarlar typerın devrinde basılır sende bakar bakar hatırlarsın herzaman ;)

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 14:56
şu işleri anlamıyorum tam yazıcaktım gsi çok güzel gitmiş maşallah diye ama yorumların hepsini okuduktan sonra fikrim değişti adamın videosu varmış koymuyosunuz silindi diyip .. Allah aşkına yapmayın böle şeyler valla komik oluyor stres atmak zevk işi değil mi bu ? hem aracın sahibi sen değilsin hem adama bakar bakar hatırlarsın gibi cümle kuruyosun bence hiç yakışmamış madem ARKADAŞININ arabasına bukadar güveniyosun teke tek çıkarlar typerın devrinde basılır sende bakar bakar hatırlarsın herzaman ;)

bu kadarmı dert oldu anlayamadım ki :eek:

brs_odbs
19-02-2014, 14:59

bana dert olduğu falan yok ;) neyse anlatsamda sen anlamassın zaten Allah çarşına göre pazar versin ... :heyoo:

yasin_R
19-02-2014, 15:04

konuyu tam okumadım ama eğer jop typerında iyi yürüdüğü video ceklipte koyulmadıysa bence sen iyi niyetli biri olabilrsin ama yaptığın görünen davranış bu camiada hoş karşılanmıyor maalesef.

her zaman derim. takın benim gibi koltuğun köşesine hd kamera hiçbişeye ihtiyaç olmadan herkez elindeki kozları sunsun. çeken çekiyor çekmeyene de polimik oluyor...

Gry
19-02-2014, 15:05
bu aracın sahibi Tayfun mu ?

turbogsi
19-02-2014, 15:09
Maşşalah araçlara

Astranın sahibi k26/24 var diyordu sanırım bir ara yanlışmı hatırlıyorum?

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 15:09
konuyu tam okumadım ama eğer jop typerında iyi yürüdüğü video ceklipte koyulmadıysa bence sen iyi niyetli biri olabilrsin ama yaptığın görünen davranış bu camiada hoş karşılanmıyor maalesef.

her zaman derim. takın benim gibi koltuğun köşesine hd kamera hiçbişeye ihtiyaç olmadan herkez elindeki kozları sunsun. çeken çekiyor çekmeyene de polimik oluyor...

heh işte aynen öle elimde olan videolar bunlar diyorum anlamıyolar diğeride yüklenirken silindi varsa video koysunlar benden yana sıkıntı yok benim elimde bunlar var diyorum hadi onuda geçtik o denemede araba patiye kaldığı için önce kafa çıkardı ama sonrasında olması gerktiği gibi oldu diyorum bunu da belirtiyorum ama art niyet arıyolarrr işte insanoğluna anlatamassın ...

orcunnn
19-02-2014, 15:12

kanka typer o speclerde o astrayı gecemez

saçma sapan deneme olmuş bence tekrar gelin bi araya ben cam car olurum her anınız için hepsinide yüklerim :icon_tup:

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 15:13
Maşşalah araçlara

Astranın sahibi k26/24 var diyordu sanırım bir ara yanlışmı hatırlıyorum?

yanlış hatırlıyosun ;)

brs_odbs
19-02-2014, 15:15
kanka typer o speclerde o astrayı gecemez

saçma sapan deneme olmuş bence tekrar gelin bi araya ben cam car olurum her anınız için hepsinide yüklerim :icon_tup:

doğrudur başkan ben sadece bu işi sonuçta hepimiz zevk için yapıyoruz anlamında söledim hırsa gerek yok yani :icon_tup:

bence denemelerin hepsi kötü olmuş sen teşkilatı topla ortaya karışık bişeler yaparsın artık :D

orcunnn
19-02-2014, 15:15
hadi hadi denemeye uzatmayın bence teke tek 250 260 kadar basın izleyelim hep beraber :hahaha:

turbogsi
19-02-2014, 15:16
yanlış hatırlıyosun ;)

doğrdur

maşşallah diyim tekrardan.

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 15:17
doğrdur

maşşallah diyim tekrardan.

eyw sağoll ;)

Gry
19-02-2014, 15:23
c20let stock beyin ve stock yazılım ile yürüyordur tabi arac Tayfunun arac ise

pitstop
19-02-2014, 15:26
Bak kardeşim dünden beri konuyu takip ediyorum pekde yazmam yazmayacaktımda ama 2. 3. sefer jopun sadece bi kafa çıkardığını sonra hemen gene astranın geçtiğini ima ediyorsun.Astra Tayfun kardeşimizin maşaallah gerçekten çok sebat etti ve güzel bi araç çıkardı.Benim denemelerle ilgili diyeceğim bişeyde yok zaten geçen geçer bu kadar.Ama şu olmayan videoyla ilgili iki kelam etmek istiyorum.Tayfun ya cumartesi ya cuma günü tam hatırlamıyorum yanıma geldi ve videoları bana izletti.3 de oturulduğunda jop vtec altı kalıyor ve gsi net geçiyor ama şu senin bahsettiğin jop sadece bi kafa çıkarıyor dediğin video hiçde öyle olmuyordu.jop net olarak 2.5-3 boya kadar açıyor ve tahmin ediyorum 220 civarları olabilir gsi hızla geliyor ve jopda o yaklaşırken bırakıyordu.Hatta Tayfunla gülüştük Tufan bırakınca ama roll işte TAyfun böyle şeyler olabiliyor dedim.Kendisine sorabilirsin.Şu an sende bende net bu şekilde olduğunu biliyoruz bunun.gsi ile ilgili yazmıyorum bunları bana göre çok güzel ve çok emek verilmiş bi araç.Ama senden rica ediyorum madem video silindi buda olabilir ama net olarak doğruları yazın.Birbirinizi kırmanın anlamı yok bu işler için.Polemik anlamında yazmadım bunları.Tayfunada selamlar.

yasin_R
19-02-2014, 15:26
heh işte aynen öle elimde olan videolar bunlar diyorum anlamıyolar diğeride yüklenirken silindi varsa video koysunlar benden yana sıkıntı yok benim elimde bunlar var diyorum hadi onuda geçtik o denemede araba patiye kaldığı için önce kafa çıkardı ama sonrasında olması gerktiği gibi oldu diyorum bunu da belirtiyorum ama art niyet arıyolarrr işte insanoğluna anlatamassın ...

herkes kendine göre haklı onlara yüklenirken silindi diyorsun onlarda sana senin geçtiğin video neden silinmiyor_?? diyebilme özgürlüğüne sahip. bu işte egolar ön planda olduğu için art niyet aranır. anlatacağın laf yok. belkide gerçekten rabbim biliyor doğru söylüyorsundur. ama anlatamazsın kimseye. nasip olursa birdaha adaletli dener mevzuyu kaparsınız. herkez kendi arabasına güvenip rolle çıkarıyor sonuçta.

Throttle
19-02-2014, 15:33
bu astra ile bende denemek isterim beylikdüzü taraflarına gelirse.. teke tek

devolation
19-02-2014, 15:35
herkes kendine göre haklı onlara yüklenirken silindi diyorsun onlarda sana senin geçtiğin video neden silinmiyor_?? diyebilme özgürlüğüne sahip. bu işte egolar ön planda olduğu için art niyet aranır. anlatacağın laf yok. belkide gerçekten rabbim biliyor doğru söylüyorsundur. ama anlatamazsın kimseye. nasip olursa birdaha adaletli dener mevzuyu kaparsınız. herkez kendi arabasına güvenip rolle çıkarıyor sonuçta.

yasin arabani cikarda rolling yapalim ben seni gecerim :) osmanida cagiralim
jop-gsi mevzusunu ben halledicem gerekli organizasyonu yaparim merak etme :)

Throttle
19-02-2014, 15:40

abi bişi sorcam anlamadığım bir nokta
TM gsi turbo intercool beyin basınç vs vs ile 250hp alabiliyorken
bu gsi sadece turbo ile 250hp civarında nasıl olabiliyor anlayamadım
turbosu dahamı iyi yada uygun ?

orcunnn
19-02-2014, 15:42
abi bişi sorcam anlamadığım bir nokta
TM gsi turbo intercool beyin basınç vs vs ile 250hp alabiliyorken
bu gsi sadece turbo ile 250hp civarında nasıl olabiliyor anlayamadım
turbosu dahamı iyi yada uygun ?

tm dynodynamis de 255.7 0.85
okan senin tm ile denemen lazım bu astraya hızlı gelirsin bence

Throttle
19-02-2014, 15:45
tm dynodynamis de 255.7 0.85
okan senin tm ile denemen lazım bu astraya hızlı gelirsin bence

bu hafta adliyede nöbetçiyim haftaya bir org. yapalım istanbulda :icon_tup:

Tufan Job34
19-02-2014, 15:53
Herkezin anlayısından dolayı tesekkür ederim JOB typer adına eger yanlış bi sözüm olduysa k.bakmayın ama sonuç ortada kendi devrinde beni geçiyo yanımzda konustu senin devrinde 5 geliyo evet yüzüne söledim ama geliyo gecmiyo onlar 2 kişi ben tek kişi 1 kişi olsa ve aynı sekilde bassak gecer bu video egodur!! Baska bi sebebi yok tayfun abide iyi biri yüzyüze konuştuk bole polimik olmamıştı hiçte gerek yoktu.

Aracımın garajı PowerTune bahadır abıdir gerekeni yazmış araçla ilgili
Not: hondacı olmaktanda mutluyum;) saygılar

devolation
19-02-2014, 15:54
tm nin turbosu daha buyuk sanzumani daha kisa tm daha hizli tm nin deger dnamics degeri
kk nin deger baraorosun dyno degeri tm normal dynoda 280 civaridir tahminimiz

Tufan Job34
19-02-2014, 15:56

:icon_tup: eyv kardesim

yasin_R
19-02-2014, 16:30

az kaldı yavru azzzzzzz yettim gari:):)

osman artık gelmezz hacı. he beni geçme konusuna gelince buyur gel gec ben fitekimi açar arkadan gelir yetişir itelerim seni :):):)

ya hayırlısı ile bi çıksaydı suç benim ilgilenemediğimden sonra gel gec ben yıkayıp izliym aracımı uzaktan yeter:)

Hikmet Gönül
19-02-2014, 22:09
GSI Tayfun abi nin arabaysa daha gecen hafta UF TypeR la denedik.
Jop unda yururunu iyi biliyorum.
O sonuca bakilirsa; ya gsi cok hizlanmis..ya jop yavaslamis..
Masallah diyelim..

Throttle
19-02-2014, 22:31
GSI Tayfun abi nin arabaysa daha gecen hafta UF TypeR la denedik.
Jop unda yururunu iyi biliyorum.
O sonuca bakilirsa; ya gsi cok hizlanmis..ya jop yavaslamis..
Masallah diyelim..

UF ile turbo gsi ne oluyor ?

KADİR KIRIŞ
19-02-2014, 23:24
tufan kimsenin arabasını kötülücek bişey yazmadım kimsede sıkıntılı bişey yazmadı ama sen direk savunmaya geçtin yok diğer video yok ben geçtim diye bende buna kızıyorum;)yoksa ben o videoyu da izledim tam 4 atıyo ve frene basıyosun yoksa gsı o setup göre aracın iyi gitti videolardan göründüğü gibi ama sen bunu anlayıp sıkıntılı veya eksik bilgiler için özelden yazsaydın düzeltirdim ama bunu da yapmadın direk savunmaya geçtinn :icon_tup:
neyse güzel bi hafta sonu ayarlarıs benim külüstür atmo gsı la denemek istiyomuşsun onuda leti de alır geliris deneris tabi o zamana job speclerine eklemeler olmassa :soru: yoksa benim külüstürle yetişemem sana :D

Hikmet Gönül
19-02-2014, 23:54
[QUOTE=Throttle;7336928]UF ile turbo gsi ne oluyor

uf rahat geciyor.devir vites farketmiyor.
tabi tayfun abinin gsi ise bu.
Sen sari megan coupe nin sahibisin sanirim.
Senide aradik ertugrul vasitasiyla ama sanirim isin oldugunu solemissin sanirim. gelmemistin.

Throttle
20-02-2014, 07:52
uf rahat geciyor.devir vites farketmiyor.
tabi tayfun abinin gsi ise bu.
Sen sari megan coupe nin sahibisin sanirim.
Senide aradik ertugrul vasitasiyla ama sanirim isin oldugunu solemissin sanirim. gelmemistin.

evet o akşam aradıda ters bir zamana denk geldi önceden bilgim olsa mutlaka gelirdim bu taraflara gelişinizi daha önceden bigün haberdar ederseniz mutlaka ayarlamaya çalışırım :icon_tup:

Tufan Job34
20-02-2014, 08:24
tufan kimsenin arabasını kötülücek bişey yazmadım kimsede sıkıntılı bişey yazmadı ama sen direk savunmaya geçtin yok diğer video yok ben geçtim diye bende buna kızıyorum;)yoksa ben o videoyu da izledim tam 4 atıyo ve frene basıyosun yoksa gsı o setup göre aracın iyi gitti videolardan göründüğü gibi ama sen bunu anlayıp sıkıntılı veya eksik bilgiler için özelden yazsaydın düzeltirdim ama bunu da yapmadın direk savunmaya geçtinn :icon_tup:
neyse güzel bi hafta sonu ayarlarıs benim külüstür atmo gsı la denemek istiyomuşsun onuda leti de alır geliris deneris tabi o zamana job speclerine eklemeler olmassa :soru: yoksa benim külüstürle yetişemem sana :D

Kadir gene olmadı 5 attığımda frene basıyrm! Tayfunun araba beni top speed gecer bsy demiyrm simdi konu sensin..

Sen KZ gsi'ınla hazır olduğun zaman deniyelim.job hep hazır! tech ailesi bakıp bakıp hatırlasın KZ gsini. Bende sonradan ekleme olmaz olursada sen benim setupları kafandan atarsın conta egzantrk falan;)

KADİR KIRIŞ
20-02-2014, 09:15
Kadir gene olmadı 5 attığımda frene basıyrm! Tayfunun araba beni top speed gecer bsy demiyrm simdi konu sensin..

Sen KZ gsi'ınla hazır olduğun zaman deniyelim.job hep hazır! tech ailesi bakıp bakıp hatırlasın KZ gsini. Bende sonradan ekleme olmaz olursada sen benim setupları kafandan atarsın conta egzantrk falan;)

tufan kardeşim altan alıyorum olmuyo anlatmaya çalışıyorum olmuyooo 230-240 hp lik arabnla 180 hp lik arabnın peşine mi düştün acıyorum haline geçilmek bu kadar sıkıntılıysa hiç çıkarma arabnı sabah akşam yıka :D ama yinede denerisss.. benden yana sıkıntı yokkk.. benim geçme ve geçilme derdim yok kardeşim 94 model arabalarla uğraşıyorus sonuçta.... ama senin için üzülüyorumm......

Tufan Job34
20-02-2014, 09:31
tufan kardeşim altan alıyorum olmuyo anlatmaya çalışıyorum olmuyooo 230-240 hp lik arabnla 180 hp lik arabnın peşine mi düştün acıyorum haline geçilmek bu kadar sıkıntılıysa hiç çıkarma arabnı sabah akşam yıka :D ama yinede denerisss.. benden yana sıkıntı yokkk.. benim geçme ve geçilme derdim yok kardeşim 94 model arabalarla uğraşıyorus sonuçta.... ama senin için üzülüyorumm......

K.bakma kardesim ben senin arabanın bu kadar yavas olduğu bilsem ztn yazmazdım.
Sen otur kendi haline acı bence:) senin arabanı kücümseyen yok ama üzerine vazife olmayan işleri millet adınada olsa yapma;) bin eski model arabana giderin kadar gazla kimle gazlıcaksan sen bize göre çok yavassın. Senlede laf ebeliği yapıcak halim yok çoluğum cocuğum var onlarla uğrastığım yetiyo.. Hadi selametle konu kapanmıştır benim için.

turbogsi
20-02-2014, 09:35
Sen otur kendi haline acı bence:) senin arabanı kücümseyen yok ama üzerine vazife olmayan işleri millet adınada olsa yapma;) bin eski model arabana giderin kadar gazla kimle gazlıcaksan sen bize göre çok yavassın. Senlede laf ebeliği yapıcak halim yok çoluğum cocuğum var onlarla uğrastığım yetiyo.. Hadi selametle konu kapanmıştır benim için.

yanlış analama ama arkadaşın arabasını çok küçümsemişsin hoş olmamış.

gsi ların en büyük sıkıntısı aftermarket parçasının bulunmaması japon araçları kadar çok alternatif parçaları olsaydı şuan çok farklı yerde olurlardı.

aLperTunga
20-02-2014, 09:48
yavf kadir ne boşa uzatıyorsunuz ki boş yazıp kalap kırmaya gerek yok.. teke tek çıkılır uzun uzun basılır sonuç görülür. zaten saçma sapan deneme yapmışsınız 2 ye tek deneme mi olur he olursa da böyle polemikler yaşanır.

Tufan Job34
20-02-2014, 09:53
yanlış analama ama arkadaşın arabasını çok küçümsemişsin hoş olmamış.

gsi ların en büyük sıkıntısı aftermarket parçasının bulunmaması japon araçları kadar çok alternatif parçaları olsaydı şuan çok farklı yerde olurlardı.

Kardesim araçla ilgili sıkıntı yok. Benim aracta diger araclara göre yavaş ama haddimi bilirim! Bu arkadasımız boş yere kalp kırıyo bşy demiyrm.

ErK_aY
20-02-2014, 09:54
masallah deneyen araclara.
kim kiminle neyi merak ediyor ben yazayım :)

Tufan Job34
20-02-2014, 09:56
yavf kadir ne boşa uzatıyorsunuz ki boş yazıp kalap kırmaya gerek yok.. teke tek çıkılır uzun uzun basılır sonuç görülür. zaten saçma sapan deneme yapmışsınız 2 ye tek deneme mi olur he olursa da böyle polemikler yaşanır.

Kardesim sorunda o yaa araba baskasının adam bana bşy demiyo baska biri video koyup uzatıyo ne gerek var anlamıyrm:)

Tufan Job34
20-02-2014, 09:57
masallah deneyen araclara.
kim kiminle neyi merak ediyor ben yazayım :)

Hakan yazdı seninde yorumlarını bekliyrz:)

ErK_aY
20-02-2014, 10:04
Hakan yazdı seninde yorumlarını bekliyrz:)
kardeşim benım yorumum su olacak ister darılın ister darılmayın.
senın devrinde oturdugunda gsi ile 2-3 boy olmuyor aranızda. 4 sonunda bırakıorsun. 4 ünde sonunda kac görüyorsun bilmiyorum. ama tahminim 190-200 arası bırakıyorsun :icon_tup:

Throttle
20-02-2014, 10:54
haydaa işler iyice karıştı :D:D olaylara gel :D

Patisever
20-02-2014, 10:57
masallah bu jop cok yakısıklı ayrıca

alperkirman
20-02-2014, 11:00
yanlız kz ile deneme olursa süpriz yaşatabilir kz yabana atılcak bi gsi değil atmoda

Tufan Job34
20-02-2014, 11:22
yanlız kz ile deneme olursa süpriz yaşatabilir kz yabana atılcak bi gsi değil atmoda

KZ yabana atılmadı sınıfında iyi olabilir lafımız yok..
Süprizi hepimiz severiz bizim için değilde onun için süpriz olur gecerse;)

Tufan Job34
20-02-2014, 11:23
masallah bu jop cok yakısıklı ayrıca

Allah razı olsun kardesim.senin aracta öle :icon_tup:

KADİR KIRIŞ
20-02-2014, 13:59

KADİR KIRIŞ
20-02-2014, 14:07

ya kanka benim uzattığım bişi yok kiii adama düzgünce anlattık ama anlamıyooo görenlerde sölüyo ama arkadaş sanki 10 boy geçmiş gibi o videoyu istiyooo bende yüklerken sildim diyorum istesem bunlar var kardeşim derdim çıkardım işin içinden... tekrar da deneris dedik ama işte egoları var arkdaşınnn...

ErT_ThM
20-02-2014, 14:39
tufan kardeşim k.bakma da bu kadar paramıs var bu kadar yaptıkk he şunu da unutma halimizden de sikayetimiz yokkk ama sana bayağı yara vermiş zoruna gitmişş bi GSI seni geçti diye bu kadar sıkıntı yapcağını bilseydim sölerdim tayfuna seni geçmesine izin verirdi :p sen git parkta çocuklarınla oyna boşuna yorulma buralarda.. bi gsı daha çıkar seni böle üzer sonra arabayı yakarsın 10 liralık araba 60-70 liralık arabyı geçti diye o yüsden aile babası olarak devam et..... :icon_tup:

Sen yazdığını okuyomusun ?
Yoksa boş boşmu yazıyosun sen şu arabanı bi getirsene ekspertizini biz yapalım

yasinipek79
20-02-2014, 14:40
tufan kardeşim k.bakma da bu kadar paramıs var bu kadar yaptıkk he şunu da unutma halimizden de sikayetimiz yokkk ama sana bayağı yara vermiş zoruna gitmişş bi GSI seni geçti diye bu kadar sıkıntı yapcağını bilseydim sölerdim tayfuna seni geçmesine izin verirdi :p sen git parkta çocuklarınla oyna boşuna yorulma buralarda.. bi gsı daha çıkar seni böle üzer sonra arabayı yakarsın 10 liralık araba 60-70 liralık arabyı geçti diye o yüsden aile babası olarak devam et..... :icon_tup:

Gecip gecilme onemli degil.birdaha denenit gorulur.ama su alayci sekilde git parkta cocuklarinla oyna filan hos degil.burada kimse kimsenin cocuguna ailesinw alayci sekilde konusamaz.herkes ne konustugunu bilecek,tufanda cocuk degil.Tufan sana tavsiyem tanimadigin kisilerle deneme,deniceksende goproyu tak oyle dene.Burada coluk cocugu aile vesaire karistirmayin.sonra olaylar farkli yerlere gider farkli bir yerde farkli bir aile babasi sizi uzer.

yasinipek79
20-02-2014, 14:42
Bu arada yanlis anlasilma olmasin tufanida sizleride tanimam.sonucta heriki tarafta ufak degil.

isotta
20-02-2014, 15:46
her 2 araçada maşallah,Allah kaza bela vermesin.yazılanları okudum sonuçta ha 1 boy ha 3-5 boy geçilmişse geçilmiştir.KK GSİ-JOB TYPE R bir daha denersiniz olur biter.geçilmiyecek araba yoktur sonuçta.bi çuval cıvata için hırs yapmaya,birbirinizi kırmaya gerek yok.KZ gsi lada denersiniz olur biter.yasinin dediği gibi alaycı ve birbirinize laf sokmadan muhabbet devam ederse ortadaki ufak tefek sorunlar kalkar.

Firattoptas
20-02-2014, 15:46

ilk öncelikle şunu söyliyim konuyu başından beri takip ediyorum tatlı sert atışmalar olabilir o gecti ben geçtim falan filan.... imzamda şimdi powertune yazısını görerek dayanışma içerisine girdiniz diyede yorumlanabilir sıkıntı yok herkes kendi içini bilir benide tanıyan herkes bilir lafı ağzımdan bir kere çıkaracığamı iyi veya kötü. tufanı tanırım ama karsı tarafı tanımam tanısırızda hiç problem yok sıkıntı değil.şunu söylemek istiyorum benim görüşüm yada düşüncem adını ne koyarsanız koyun aile ile alakalı coluk cocuk konuşmaları bence tatsız olmuş olmaması gerekir

yapılan iş alt tarafı bir yığın civata parcası tenekeden oluşuyor.sen beni gecmişsin ben seni geçmişim benim arabam 10 lira senin araban 20 lira o eski bu yeni şahsım adına konusuyorum bence bu söylemlerin hiç birine gerek yok.iki taraftada emek var... ortak gün kararlaştırııp çıkılıp denenir iki tarafta kamerasını kurar konu açılır videolar konuşur ve konu kapanır .

herkese bol gazlamalar kazasız belasız :icon_tup:

by_hayali
20-02-2014, 16:29
denerken videoyu her iki tarafında çekmesi bu tür polemiklerin çıkmasını engeller. job typerda da kamera olsaydı hiç bir sıkıntı çıkamyacaktı. tekrar denenir görülür araba için kalp kırmaya değmez!

KADİR KIRIŞ
20-02-2014, 16:30
arkadaşlarrr k.bakmayın bi yanlış anlaşılma olduğu için bu durumlara geldi istemezdim buralara gelmesini
tufanlada konuştuk aramısda hallettik mevzuyu olay tatlıya bağlandı...daha fazla uzatmaya da gerek yok
en azından tufan gibi bi arkadaş sahibi olduk o da tahminimce öle düşünüyodur.. ;)

sasuta
21-02-2014, 01:41
Eee noldu şimdi deneme tekrarı yok mu ?

Tufan Job34
21-02-2014, 10:15
JOB TYPER & KK TURBO GSI - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=G1kuLrLf_Rk)

Arkadaslar video ekledim.
Buda benim devrimde basıpta yürüdüğümüz videomuz 220 de bırakıyorum.Vtec altı kalmadan bastığım.
Tabi o arac hızlı lafımız yok ama JOB kendi speclerine göre yürüyo bunu görmenizi istedim :icon_tup:

ErT_ThM
21-02-2014, 10:24
Adaletli oldu şimdi maşallah deneyen araçlara...

orhan_guney
21-02-2014, 10:28
Dosthane bitmesine sevindim. Maşallah deneyen araçlara.
G1kuLrLf_Rk

Tufan Job34
21-02-2014, 10:30
Adaletli oldu şimdi maşallah deneyen araçlara...

Eyv kardeşim eline sağlık:)

Tufan Job34
21-02-2014, 10:31
Dosthane bitmesine sevindim. Maşallah deneyen araçlara.
G1kuLrLf_Rk

Saol orhan senlede deniyemedik bi;) bir ara basalım beraber

KADİR KIRIŞ
21-02-2014, 10:32
Eee noldu şimdi deneme tekrarı yok mu ?

kanki bakalım güzel bi günde deneris bende kz yi de götürcem tufana söledim beni geçmicekmiş zaten :D :D

35AR5226
21-02-2014, 10:33
maşallah job typer a . deneniyosa tüm videoların koyulması lazım sadece gectiklerinin arasından seçilmemesi lazım bunu namus meselesi haline getirmeye gerek yok sonuçta hepsi kul yapısı ve hepsi paraya bakıyo bu araçların..

orhan_guney
21-02-2014, 10:34
gecen sefer geldiğinde ben buf cupra ile denedim ama aracımın sorunlu olduğunu fark ettim, sente ayarım bozuktu , o yuzden başka sefere yakın zamanda deneriz İnşallah dosthane olduğu sürece sorun yok.

Saol orhan senlede deniyemedik bi;) bir ara basalım beraber

KADİR KIRIŞ
21-02-2014, 10:36
JOB TYPER & KK TURBO GSI - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=G1kuLrLf_Rk)

Arkadaslar video ekledim.
Buda benim devrimde basıpta yürüdüğümüz videomuz 220 de bırakıyorum.Vtec altı kalmadan bastığım.
Tabi o arac hızlı lafımız yok ama JOB kendi speclerine göre yürüyo bunu görmenizi istedim :icon_tup:

tufan maşallah job iyi gidiyooo :icon_tup:

KADİR KIRIŞ
21-02-2014, 10:38
gecen sefer geldiğinde ben buf cupra ile denedim ama aracımın sorunlu olduğunu fark ettim, sente ayarım bozuktu , o yuzden başka sefere yakın zamanda deneriz İnşallah dosthane olduğu sürece sorun yok.

başkan seni de ortaya alırısss :p

orhan_guney
21-02-2014, 10:40
kadir yarın gece bir deniyelim kavacıkda buluşalım ok :) 208 gti +cupra stage1+ ve ben.
başkan seni de ortaya alırısss :p

KADİR KIRIŞ
21-02-2014, 10:44
kadir yarın gece bir deniyelim kavacıkda buluşalım ok :) 208 gti +cupra stage1+ ve ben.

kanka benim araba haftaya hazır oolur ;) haftaya yaparıs bişilerrr :icon_tup:

Tufan Job34
21-02-2014, 10:49

Ee ben yokmuyum içinizde senten düzeldiyse basalım orhan. Ne dersin?

Tufan Job34
21-02-2014, 10:51
Herkezin iyi yorumları için tesekkrler.

KADİR KIRIŞ
21-02-2014, 10:51
Ee ben yokmuyum içinizde senten düzeldiyse basalım orhan. Ne dersin?

tufan ayarları bitirelim sonra orhanı ortaya alırıs :p

Cansın
21-02-2014, 11:26
Yarına ekşın yohmu?
Bak heryere gelirim :D
Turbo gsi , fmv - buf cupra ve job'u merak ediyorum ve ısrar ediyorum :D:D

rüzgar hakan
21-02-2014, 11:36
Ben isteyen herkesle denerim nos mos olmasın yeterki.sente ayarını yaptırdıysa orhan bidaha basarız bakalım ne degişiklik olucak geçen aracıda tebrik etmesini biliriz.kalp kırmaya gerek yok.

aLperTunga
21-02-2014, 11:46
kanka benim araba haftaya hazır oolur ;) haftaya yaparıs bişilerrr :icon_tup:

kanka sen hazırla arabayı haftaya bizim hafif siklet 106 ile deneyecem seninle :)

orcunnn
21-02-2014, 11:49
Yarına ekşın yohmu?

turbo gsi istiyorsan gebzedeki ayarlıyım sana :D

Cansın
21-02-2014, 11:51
turbo gsi istiyorsan gebzedeki ayarlıyım sana :D

Sinanınkini diyorsan o bana fazla gelir ama denenir ne olcak :D
Biraz altta basarsa ok :D:D

orcunnn
21-02-2014, 11:57

onun sanzımanı kısa sorun olmaz cumartesi çıkıcaz büyük ihtimal

haberleşebiliriz dbn yi alda süre alalım bari

Tufan Job34
21-02-2014, 12:02
Yarına ekşın yohmu?

Tamam kardesim benim araba yrn için hazır olursa basalım:)

Tufan Job34
21-02-2014, 12:05

KK gsi da gelicek avrupada basalım buyrun bu tarafa fatih abide gelsin bekliyrz.

KADİR KIRIŞ
21-02-2014, 12:12
kanka sen hazırla arabayı haftaya bizim hafif siklet 106 ile deneyecem seninle :)

kanka haftaya hafta sonu hazır inş deneris sikinti yok :icon_tup:

orhan_guney
21-02-2014, 12:26
başkan yaptırmadım cumartesi yarın yapılcak inşallah, yapılınca zaten tekrar denemek isterim seninle, on numara deneme yapıyorsun sorun yok benim için.
Ben isteyen herkesle denerim nos mos olmasın yeterki.sente ayarını yaptırdıysa orhan bidaha basarız bakalım ne degişiklik olucak geçen aracıda tebrik etmesini biliriz.kalp kırmaya gerek yok.

Tufan Job34
21-02-2014, 14:55
başkan yaptırmadım cumartesi yarın yapılcak inşallah, yapılınca zaten tekrar denemek isterim seninle, on numara deneme yapıyorsun sorun yok benim için.

Orhan ben senle denemek için atasehire geliyrm sen kalkıyon BUF deniyosunuz. Kıskanıyrm olmuyo böle;) merak ediyrm arabanı.. artık hallet işini deniyelim. Konularıma yazıyosun JOB typer denemek için sonra benle denemeden baska bi araçla deniyosun BJ rc bekliyrm;

rüzgar hakan
21-02-2014, 18:47

Tamamdır orhanım istedigimiz zaman telefonlasıp deneriz

Cansın
21-02-2014, 21:56
onun sanzımanı kısa sorun olmaz cumartesi çıkıcaz büyük ihtimal

haberleşebiliriz dbn yi alda süre alalım bari
Bende dbn yokki :D
Başkasından ödünç alıp kendi arabamı ölçmüştüm :)

KK gsi da gelicek avrupada basalım buyrun bu tarafa fatih abide gelsin bekliyrz.
Fatih abiyi ayarlamaya çalışıcam :)
Numaramı pm atıyorum :)

Throttle
24-02-2014, 21:54
deneme olmadımı bu hafta :)

cnatkr
25-02-2014, 11:46
deneme olmadımı bu hafta :)

Anadolu yakasında kendi aramızda gazladık okan video falan cekilmedi.Benim titreme ve patirdama sorunu hala devam ediyo yabanci yok diye denedim:) müsait oldugun zaman gel misafirimiz ol bide deneyelim bende halletmis olurum insallah sorunlarimi.

Throttle
25-02-2014, 11:50
Anadolu yakasında kendi aramızda gazladık okan video falan cekilmedi.Benim titreme ve patirdama sorunu hala devam ediyo yabanci yok diye denedim:) müsait oldugun zaman gel misafirimiz ol bide deneyelim bende halletmis olurum insallah sorunlarimi.

sen sorununu hallettiğin zaman haber edersin
benimde daha headers yakıt ve dyno üstü ayar işleri falan varda
bunları yapmadanda deneriz :icon_tup:

cnatkr
25-02-2014, 11:57
sen sorununu hallettiğin zaman haber edersin
benimde daha headers yakıt ve dyno üstü ayar işleri falan varda
bunları yapmadanda deneriz :icon_tup:

Bende basınc acmadan deneyelimki sonra farkı görmüs oluruz güzel olur:)

Cansın
25-02-2014, 14:03

Ne gündü beee :D
Yusuf yusuf oldum bea :D:D

cnatkr
25-02-2014, 16:00
Ne gündü beee :D
Yusuf yusuf oldum bea :D:D

:D aynen sen frene bastın benimde aklım gitti valla kaçamadımda biyere toz bulutunun arasına daldım.7 8 araç çıkınca çok yakın gidiyo herkes tehlikeli oluyo ama her seferinde aynı şeyi yapıyoruz:)

Cansın
25-02-2014, 17:26
:D aynen sen frene bastın benimde aklım gitti valla kaçamadımda biyere toz bulutunun arasına daldım.7 8 araç çıkınca çok yakın gidiyo herkes tehlikeli oluyo ama her seferinde aynı şeyi yapıyoruz:)

Olm siz böyle yaparsanız fazla yaşamazsınız :)
Bak orda Sinan zaten önde gidiyor. KK gsi niye gazı bırakmadı anlamadım. Bariyerin yanından silme geçtim :)
Ben sizinle bir daha basmam olm :)
210da bırakın ya. Sonuna kadar niye basıyorsunuz :)

devolation
25-02-2014, 22:13
Olm siz böyle yaparsanız fazla yaşamazsınız :)
Bak orda Sinan zaten önde gidiyor. KK gsi niye gazı bırakmadı anlamadım. Bariyerin yanından silme geçtim :)
Ben sizinle bir daha basmam olm :)
210da bırakın ya. Sonuna kadar niye basıyorsunuz :)

5te kesici sesi duymadan rahatlamiyoruz dibini gorcez:) Allah korudu harbiden.. ama lavukta goz gore gore atladiya sol seride

KADİR KIRIŞ
27-02-2014, 21:54
Eee hafta sonu çıkan varmııı orhan-alper tufan-hakan yapalımmı bi ekşın..

aLperTunga
01-03-2014, 16:35
Kanka aksam 106 ile gelebiliriz. Kabusun olacam olm senin :))))))))