PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gtc turbo esp iptali yardım !!!

ynstrkmn
18-02-2014, 22:51
arkadaşlar yeni aldığım gtc turbo aracımın gördüğüm kadarıyla esp iptal tuşu yok buda hızlanmalarda keyfimi kaçırıyo nasıl bi çözüm sağlıya bilirim acil yardımlarınızı bekliyorum :(

SGTI
18-02-2014, 23:30
Kendi aracimdan yola cikarak soyliyeyim sistem tahminimce aynidir ve yuksek ihtimalle kapatamayacaksiniz.hizlanmalarada bir zarari yokko zaten o sirada devreye giren asr dir, esp degil.yan olaylari,el freni cekme isini bilemiycem ona cozum yok

speed_emre
18-02-2014, 23:47
esp kapatılıyor. sport tusuna basın uzun sure esp kapalı yazısı cıkacaktır ekranda. 1.6 105 bglık sport paket arkadasımınkınde kapatılıyor oyle 2006 model.

ynstrkmn
19-02-2014, 14:10
Kendi aracimdan yola cikarak soyliyeyim sistem tahminimce aynidir ve yuksek ihtimalle kapatamayacaksiniz.hizlanmalarada bir zarari yokko zaten o sirada devreye giren asr dir, esp degil.yan olaylari,el freni cekme isini bilemiycem ona cozum yok

valla bilmiyorumda esp mi asr mi aynen şu oluyo misal yokuş çıkıyorum birden gaza yüklenince hissedilir bi güç geliyo fakat lastikler ufacık bi sarma yapsa birden kesiyo araba:soru:

ynstrkmn
19-02-2014, 14:12
esp kapatılıyor. sport tusuna basın uzun sure esp kapalı yazısı cıkacaktır ekranda. 1.6 105 bglık sport paket arkadasımınkınde kapatılıyor oyle 2006 model.
benim araç 2009 turbo 180 hp bundada inşallah öyledir akşam denicem gerçi aldığım adam kapatılıyo demişti bende sormayı ununttum nasıl kapatılır diye ama oda yurt dışına çıktığı için ulaşamıyorum onada valla inşallah vardır bi yöntemi

Görkem
19-02-2014, 14:28

aynen sport tuşuna 5-6 sn kadar basılı tutun ,,normal km nin göründüğü yerde esp off yazısı çıkıcak ve devir saatinin içinde de ikaz lambası yanıcaktır ;) hem esp hem asr sistemini ikisini birden devreden çıkartır

ynstrkmn
19-02-2014, 21:30
söylendiği gibi sport tuşuna basılı tutunca esp iptal oldu gerçekten yardımlarınızdan dolayı teşekkürler arabamı artık dahada bi çok seviyorum :)