PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NX Nitrous B16a2

Agah
18-02-2014, 22:51
Selamlar, halihazırda NX nos kitimiz mevcut, stock b16a2li aracımızda kullansak herhangi bi sorunla karşılaşırmıyız ?

Can's
18-02-2014, 22:54
kollar ve pıstonların durumu nedır km orjınallık vs olarak bılgılendırırsen daha saglıklı bılgıye ulasırsın

Agah
18-02-2014, 23:10
kollar ve pıstonların durumu nedır km orjınallık vs olarak bılgılendırırsen daha saglıklı bılgıye ulasırsın

150k km de ve motorun sağlığı gayet yerinde :icon_tup:

Can's
18-02-2014, 23:13
150k km de ve motorun sağlığı gayet yerinde :icon_tup:

oem parcalarla mı? toplandı segman mı? atıldı gomleklerdekı bosluklar segmanla mı kapatıldı? pıston kollar yenılendı mı? bunlar onemlı cunku nos bastıgında kolların ve pıstonların saglamlıgı durumu cok onemlı bu tabı benım kendıme gore bılgım ıllakı benden daha ıyı bılen vardı yanlısım varsa bılenler duzeltsın

picasso
19-02-2014, 08:37
50 shot basılanı biliyorum stok motora hiç birşey olmamıştı

glockevo
19-02-2014, 08:41
Hiç bir sıkıntı olmaz kesiciye düşürme yeter..

Agah
19-02-2014, 16:53
oem parcalarla mı? toplandı segman mı? atıldı gomleklerdekı bosluklar segmanla mı kapatıldı? pıston kollar yenılendı mı? bunlar onemlı cunku nos bastıgında kolların ve pıstonların saglamlıgı durumu cok onemlı bu tabı benım kendıme gore bılgım ıllakı benden daha ıyı bılen vardı yanlısım varsa bılenler duzeltsın
hocam motor hiç açılmadı niye üsteliyorsunuz :D :hahaha:

50 shot basılanı biliyorum stok motora hiç birşey olmamıştı

Hiç bir sıkıntı olmaz kesiciye düşürme yeter..

ilginize teşekkürler giricez bi yola bakalım hayırlısı :)

EEE
23-02-2014, 19:55
Fakire düşmesin bişey olmaz

BaDCaT
23-02-2014, 20:07
Zengine düşmeyin..nitrous kullanmak çok özen ve dikkat ister düşük shotlarda belki birşey olmaz ama fazla shot basmayın tedbirsiz.

EEE
23-02-2014, 20:08
Zengine düşmeyin..nitrous kullanmak çok özen ve dikkat ister düşük shotlarda belki birşey olmaz ama fazla shot basmayın tedbirsiz.

Zenginde napiyor sekman yagsiz falan mi kaldigindan yoksa baska birseydemi oluyor

BAR22
23-02-2014, 20:16
biz 120k km deki otomatik accordda kullandık..çok zevkliydi s2000 type r gibi araçları geçiyoduk accordla..
ama bir gece çok fazla kullandık 2 tüp bitirdik..en son çamlıca gişelerden çıkıp bastık viaportun orda sağa çektik bi baktıkki kollardan biri çamlıca gişelerde kalmış :D :D

Can's
23-02-2014, 20:19
biz 120k km deki otomatik accordda kullandık..çok zevkliydi s2000 type r gibi araçları geçiyoduk accordla..
ama bir gece çok fazla kullandık 2 tüp bitirdik..en son çamlıca gişelerden çıkıp bastık viaportun orda sağa çektik bi baktıkki kollardan biri çamlıca gişelerde kalmış :D :D

aynen abı benımde anlatmak ıstedıgım bu cok dıkkatlı olmak lazım kullanmak ıcın benımde favorılerımden nos :D severiz ailece

EEE
23-02-2014, 20:20

Kac shot basiyordunuz
Islakmi kurumu

BAR22
23-02-2014, 20:21
75 ıslak basıyoduk

EEE
23-02-2014, 20:25
75 ıslak basıyoduk

50 ideal demekki
Maşallah

Can's
23-02-2014, 20:25
75 ıslak basıyoduk

ovvvv güzel hatta fena güç geliyordur ben olsam konuyu acan arkadasa yorumum 25 basardım kafa rahat olurdu :D

orcunnn
23-02-2014, 20:49
ovvvv güzel hatta fena güç geliyordur ben olsam konuyu acan arkadasa yorumum 25 basardım kafa rahat olurdu :D

bu işin dibi yok valla ben 75 dedim şimdi 250 oldu :D
50 shotlada bişey anlamasınız
anlamak isteniyorsa kesinlik basınç saati baglayın 900 psi ayarlayın tadını çıkartın

Can's
23-02-2014, 20:53
bu işin dibi yok valla ben 75 dedim şimdi 250 oldu :D
50 shotlada bişey anlamasınız
anlamak isteniyorsa kesinlik basınç saati baglayın 900 psi ayarlayın tadını çıkartın

işte zevkini bir kere alınca boyle oluyor ki senin araçta nosun verdiği keyif çok farklıdır :D sen daha nos olmayan hatta hacım olmayan araca bınemezsın zevk vermez mesela

levent
23-02-2014, 21:03
50 shot basın, 2. viteste basmayın.. bir gözünüz de afr de olsun bişeycik olmaz :)

Alınan zevk alışkanlık yapar yalnız, ben 10 sene önce tattım ilk seferinde o zevki :D

orcunnn
23-02-2014, 21:09
işte zevkini bir kere alınca boyle oluyor ki senin araçta nosun verdiği keyif çok farklıdır :D sen daha nos olmayan hatta hacım olmayan araca bınemezsın zevk vermez mesela

aynen ama bizimde çözeceklerimiz var 50 degil belki ama yüksek shotlarda araba yürütmek cesaret ve gerçekten dikkat göstermek gerekiyor ben bile daha yeni çözdüğüm oha dediklerim oldu nosla bakalım yaza gani gani gelecek :D

BaDCaT
23-02-2014, 21:12
Zenginde napiyor sekman yagsiz falan mi kaldigindan yoksa baska birseydemi oluyor

Fakirin düşman olduğu kadar nitrous kullanırken zengin de düşmandır.Fazla yakıt ile nitrous birleştiğinde puddling yapar backfire'a neden olur ya da muhtemelen birşeyleri eritecektir..AFR okumak ile beraber bujileri de daimi olarak kontrol ederek durumu gözlemlemek gerektiğini düşünüyorum.

Can's
23-02-2014, 21:16
aynen ama bizimde çözeceklerimiz var 50 degil belki ama yüksek shotlarda araba yürütmek cesaret ve gerçekten dikkat göstermek gerekiyor ben bile daha yeni çözdüğüm oha dediklerim oldu nosla bakalım yaza gani gani gelecek :D
zaten sende butun takım tamamdır gosterge olarak, daha fazla ne kadar basabılırsın merak ettım yaza inşallah herkezın suresı asagılara ıner bir de bir ricam olucak tam olarak gösterge cekmeden (gösterge çekmek istemeyebılırsın diye diyorum) noslu bir video istiyoruz :D

Can's
23-02-2014, 21:20
Fakirin düşman olduğu kadar nitrous kullanırken zengin de düşmandır.Fazla yakıt ile nitrous birleştiğinde puddling yapar backfire'a neden olur ya da muhtemelen birşeyleri eritecektir..AFR okumak ile beraber bujileri de daimi olarak kontrol ederek durumu gözlemlemek gerektiğini düşünüyorum.

söylediğine katılıyorum ama arkadas dırek basıp nasıl etkı gosterdğini görmek istiyor yanlış anlamadıysam yani limitlerde basmayacak bu sartlarda ve bu motorda ömrünü de hesaba katarak 25 bence yeterli olur hiç uğraşmaya gerek yok ver 25 i gitsin

3rk4n
23-02-2014, 21:33
206 ya koyucam bende isallah önümüzdeki haftalarda yazarim gorusleri 50 shot :)

BAR22
24-02-2014, 04:48

valla ben yazdım işte ordan kendine pay biçip basar zevkini alınca zaten ben 25 bas desemde o bigün mutlaka arttırıcak :D

orcunnn
24-02-2014, 07:55
zaten sende butun takım tamamdır gosterge olarak, daha fazla ne kadar basabılırsın merak ettım yaza inşallah herkezın suresı asagılara ıner bir de bir ricam olucak tam olarak gösterge cekmeden (gösterge çekmek istemeyebılırsın diye diyorum) noslu bir video istiyoruz :D

2 -3 ay içinde çok güzel videolar gelicek aksilik yaşamassak

3 köşe hd ler her açıdan ama azcık zamanı var