PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chip tuning hakkında yardım

efermzn27
20-02-2014, 23:56
beyler fıkırlerınız almak ıstıyorum yazılım yaptırmak bana mantıklı gelıyo ama kulladıgım aracı daha onceden yazılım yapan bır fırma bulamadım yenı oldugu ıcın dogal olarak aklımda soru ısaretlerı var ve bende denemek ıcın aracın performansını race chıp almayı dusunuyorum yasadıgım sehırdede yetkılı bayısı bulunmakta fakat yazılım yapan duzgun guvenılır bı bayı bulamadım 4 5 ay denemek ıcın race chıp almam mantıklımı sızce ne yapabılırım 8 9 aydır arastırma yapıyorum fakat tatmın olmadım bı turlu yardımlarınızı beklıyorum :(
ayrıcada 4 5 ay kullanıcam demıstım begenırsem ve aracta sorun cıkmazsa kullanmaya devam eder belkıde duzgun bı yer bulursam yazılım yaptırabılırım ama en azından servıse gotururken cıkarma gıbı bı rahatlıgım var chıpı eger araba sorun cıkarırsa

Boldenon
21-02-2014, 00:05
Aracın motoru ne? 1.5 dizel mi

efermzn27
21-02-2014, 00:18
Aracın motoru ne? 1.5 dizel mi

evet 1.5 dizel 110 ps a180 aracım

efermzn27
21-02-2014, 16:51
konu guncel kullanan yada fıkırlerı olan arkadaslar yorumlarınızı beklıyorum

01ayk01
21-02-2014, 17:39
bunlarin motoru yanlis hatirlamiyosam megane motoru. eger o motorsa chip yapan cok var tr'de. ama beyine girisi kesmis olabilir mercedes. emin olmak lazim. isin cozumu ecufast'e bi ugrarsaniz pc'ye baglanip bakilir eger yazilim yapilabiliyosa yaparlar en iyi sekilde.

Boldenon
21-02-2014, 18:03
Bir yazılımcıya gidip danışın bence. Yazılım atılması gerek.

efermzn27
21-02-2014, 18:21
yazılım atılır zaten muhakkak motor reno motoru degıl tam olarak o yuzden tedırgınım tr yazalım yapan bı yerde bulamadım benım araca daha onceden ilklerden olup magdur olmak ıstemedıgım ıcın teredutlerım

efermzn27
21-02-2014, 18:24
bunlarin motoru yanlis hatirlamiyosam megane motoru. eger o motorsa chip yapan cok var tr'de. ama beyine girisi kesmis olabilir mercedes. emin olmak lazim. isin cozumu ecufast'e bi ugrarsaniz pc'ye baglanip bakilir eger yazilim yapilabiliyosa yaparlar en iyi sekilde.

ecufast cok uzagımda arastırdım yoksa bulundugum sehırde malesef bayilerı bulunmamakta :(