PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boya Ustası Yardımı.

FK.Sub
23-02-2014, 13:50
Aracımı aldığım bayan sol arka çamurluğunu sürtmüş aracın lokal boya attırmak istiyorum o aradada tamponlarda ufak tefek çizikler mevcut onlarıda boyatıyım diyorum ama araç gri olduğu için renk tonunun tutmamasından korkuyorum onun için iyi bir ustaya ihtiyacım var arkadaşlar maslak atatürk sanayide önerebileceğiniz ve memnun kaldığınız işini hakkıyla yapan usta tavsiyelerinizi bekliyorum saygılar.

aliberkaytuna
24-02-2014, 16:43
Laz Picasso lakaplı bi usta duymuştum çok iyi olduğunu söylüyorlardı Istanbulda ikamet ediyor sanırım.

ANIL ERCAN
24-02-2014, 16:47
İstanbul / Kağıthane'de Ali fuat cebesoy ilk öğretim okulu Karşısında, Kardeşler Oto boya Kaporta var Orda Mustafa Abi Senin ilacın götür Aracını Fabrikasyon Boyanın Birebir aynı tonunda boyasın Aracını ;)

Megane'cı AnıL Yonlendirdi dersen Fiyatta İkram bile yapar ;)

S.Özeren
24-02-2014, 17:00
Laz Picasso lakaplı bi usta duymuştum çok iyi olduğunu söylüyorlardı Istanbulda ikamet ediyor sanırım.

Aziz abi :) çok güzel boyar , hata bulamazsınız ama ona görede para alır

aliberkaytuna
24-02-2014, 18:13
Aziz abi :) çok güzel boyar , hata bulamazsınız ama ona görede para alır

Bu usta bana anlatılanlardan sora benim için efsane haline geldi. Bu ustaya nası ulaşabilirim :)

FK.Sub
24-02-2014, 19:36
Bu usta bana anlatılanlardan sora benim için efsane haline geldi. Bu ustaya nası ulaşabilirim :)

2 tampon 1 parça boyaya 2 bin çekti aziz abi arada tanıdık olmasına rağmen :)

FK.Sub
24-02-2014, 19:38
İstanbul / Kağıthane'de Ali fuat cebesoy ilk öğretim okulu Karşısında, Kardeşler Oto boya Kaporta var Orda Mustafa Abi Senin ilacın götür Aracını Fabrikasyon Boyanın Birebir aynı tonunda boyasın Aracını ;)

Megane'cı AnıL Yonlendirdi dersen Fiyatta İkram bile yapar ;)

teşekkür ederim kardeşim bir yerle anlaştım bugün bakalım umarım iyi yapar yapamazsa dediğin yere giderim :)

BurakCengizhanoğlu
24-02-2014, 19:38
Bugatti mi boyuyormuş amk ? 2 bin tl neymiş öyle

FK.Sub
24-02-2014, 19:40
Bugatti mi boyuyormuş amk ? 2 bin tl neymiş öyle

Valla bilemiyorum kanka :D

SULTANOGLU
24-02-2014, 19:41
2 bin tl :) 2 tampon bir camurluk. Net

FK.Sub
24-02-2014, 19:42
2 bin tl :) 2 tampon bir camurluk. Net

kaporta işçiliği var diye sanırım net fiyat öyle malesef :)

01ayk01
24-02-2014, 20:14
aziz usta mikron boya atiyor. yani arabanizin boyasi 150 mikronsa attigi boyada oyle oluyor :) o yuzden fiyatlar boyle yapicak bise yok isciligi harika otesi.

mrtysn
24-02-2014, 21:00
Aziz ustada fiyatlar oyle, beklemesi de ayri :) Ama Allah var fazla iyi usta.

ANIL ERCAN
24-02-2014, 21:18
İstedigi kadar mikron boya atsın 3 parca boyaya nasıl 2.000 tl cekiyor anlamıyorum, Ya bu maslak sanayi esnafları beni irriti ediyor Müsterisi bol Olan fiyatları ayyuka cıkartıyor.

Sana tavsiye ettigim boyacıya git.

Kahverengi olan Tampon bant ve kapı çıtalarımı aracımın rengine boyattım onda 3 Kat astar + İlaç + Vernik + Fırın boya Yaptı Gel bak Plastik mi Kaportamı Ayırt edemezsin Fabrika öyle boya atamaz :D Yani İşini en iyi sekilde Yapar baştan sağma iş yapmaz..

Not : Mercedes Mengerlerde Camurlugu ve sag iki kapısı boyanan 2012 Model Mercedes C180 Renk farkı oldugundan Tekrar Ustamda Boyattı aracını Kimse Boya Oldugunu anlayamaz Makinayla olcmedikce :)

S.Özeren
27-02-2014, 12:51
valla Aziz abinin işçiliğinde en ufak hata bulamazsınız , boyandığını bile anlıyamazsınız yani o yüzden fazla söze gerek yok ne kadar ekmek o kadar köfte