PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ..:: Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD hakkında ::..

ANDURİL
24-02-2014, 17:21
Arkadaşlar selam...

Uzun zamandır mantıklı binilebilicek temiz A3 bakıyordum.. İlk etapta 2.0 TDI lara baktım. Çoğunun sahibi fiyatta uçmuş.. Tam mantıklı bir paraya buldum diyorsun km ile oynanmış mı ararsın... Gram boya yok deyipte komple boyalı araba mı ararsın...

Sonra A3 kullanan arkadaşlar 1.6 102 hp olan versiyonu tavsiye ettiler LPG ile uyumlu yıllık vergisi 2.0 TDI kadar yüksek değil... Tamam dedik ama beğeniyosun sunroofu yok başka buluyosun km olmuş 200.000 ve üstü başka buluyosun s-line değil.. Bir başkasında digital klima yok...

Neyse esas konuya gelelim.. ***** satılık sitesinde gezinirken alfa giulietta buldum dizel 2011 model .... Sizce nasıl araba araba benim bulduğum dictinctive model deri koltuk cam tavan pedal vites topuzu metal vs vs hepsi var.. Sizce bu arabayı alırken nelere dikkat etmek lazım bu arabaya özgü olarak 1.6 multijet motor sonuçta fiat alt yapılı ve doblolarda bravolarda olan motor ve verimli bir motor ancak eksileri var mıdır?

Klasik italyan arabaları gibi ön takımlardan ses problemi falan yaşar mıyız?
Benim niyetim alırsam orjinal 17" jantlarını söküp alfanın orjinal 18" leri takmak bu şekilde problem yaşatır mı....

Elektrik aksamı sunroofu vs vs vs ileride sorun çıkaran cinsten midir ?

Şimdiden çok teşekkür ederim en azından kullanan sahip olan kişiler cevaplarsa çok sevinirim

PiscocuK
24-02-2014, 17:24
ilanıda koy istersen kuzen ona göre yorum yapalım :)

By_HaNNibaLL
24-02-2014, 17:25
Forumda berkay satiyor giulietta sini gayet temiz ve dolu bi araç kendisiyle görüşün araç hakkinda bilgi verir.

ANDURİL
26-02-2014, 08:35
Yok mu yaw fikri olan :)

B.Koçer
26-02-2014, 10:13
Forumda berkay satiyor giulietta sini gayet temiz ve dolu bi araç kendisiyle görüşün araç hakkinda bilgi verir.

Eyvallah abicim ilanı görebilirsek yardımcı oluruz

sımdı alıcak kısı begenmıs arac bizim aracımızın ilanı atmak hos olmaz sanırım bu konuya.

MCN21
26-02-2014, 10:27
2011 den beri kullanıyorum cam tavanda ve elektrik aksamda bir sıkıntı cıkmadı :) ben 18 jant ve 35mm lik eibach yaylar ile kullanıyorum ön takımda biraz ses gelmeye basladı bazı kasislerden gecerken veya cok cok bozuk yollara girdigimde ama genel onun dısında bir sıkıntı görmedim
bu arada araba 62.000 km de

rebeloghy
26-02-2014, 13:18
valla berkay'ın aracını bir kere daha dahil edeyim konuya. Giulietta bakacağım demişsiniz , buna da bir bakmakta yarar var :)

dagsus
26-02-2014, 15:29
culiyetta güzel araba berkay koçer'de var arkadaşların bahsettiği gibi bende bindim bir kaç kere hem araba güzel hemde berkayın araba ayrı bi güzel maşallah :) alıncaksa berkayınki düşünmeli kesinlikle

Met
26-02-2014, 15:32
Berkayın arabanın yürürü, duruşu, sesi falan çok güzel. Yakıtı da çok uygun. Kesin düşünülmeli.

BERKİN
26-02-2014, 15:34
Berkayin arabayi bende tavsiye ederim hem temiz hem dolu + kirmizi :)

PiscocuK
26-02-2014, 16:04
berkayın arabayı görelim ozaman :) ilan varmı

By_HaNNibaLL
26-02-2014, 16:06
http://www.techturkey.com/forum/otomobiller/173886-giulietta-satilik.html

Konusu burda aracın

canozgur106
26-02-2014, 17:33
Arabayı yakından tanıyan biri olarak kesinlikle tr de ki giulietta ların başında gelir kendi yaşında emsalinin bakımlar,görsellik ve doluluk olarak olmadığı düşünüyorum eğer bu aracı almayı kafanıza koyduysanız berkayın arabasına kesinlikle bakın derim...

PiscocuK
26-02-2014, 17:39
Fiyat olarak asar cam tavan olmamasina ragmen..kismet

ANDURİL
26-02-2014, 19:56
Tabi berkaya saygı duyarım ama bira pahalı ..

B.Koçer
26-02-2014, 21:56
Bende size saygı duyarım .

İyi mal iyi para :)

B.Koçer
26-02-2014, 23:41
Bende size saygı duyarım .

İyi mal iyi para :)

Demişim demekki aracı görmeden ;

- Cam tavan araç tavan hariç boyalı ,
- Start stop ve kilit tuşu yanındaki tus yok kayıp ,
- Arka park sensörleri orjiinali ile değişmemiş veya yok park sensörü bulunmamakta,
- Arka giulietta yazısı kayıp ,
- Arka difizör rengi orjinal değil ,
- Fotoğraflara iyi bakın sağ aynanın arkasındaki kapak yok iç tarafta ,

Kabaca alıcagınız araç ağır hasarlı olup üstünkörü toplanıp az hasarlı diye satılan araçlardandır yanlısa düsmeyin basınıza is almayın :) Ama aileye yeni bir evlat eklemek istiyorsanız cok iyi bir arac :)

Bir alfaromeo giulietta kullanıcısı olarak gördüğüm eksikleri yazmak istedim hayırlısı olsun :icon_tup:

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-cam-tavan-deri-koltuk-acil-bu-fiyata-dusurdum-ihtiyac-son-fiyat-145837741/detay)

Mutu
26-02-2014, 23:46
Kaput çizgisini de tutturamamışlar gibi.

B.Koçer
26-02-2014, 23:54
Kaput çizgisini de tutturamamışlar gibi.

Yazamadım artık :) gögüs de eğik sol çaprazdaki fotoğrafta

PiscocuK
27-02-2014, 07:19
Berkay kardesim neden her yazdigin kelimenin sonunda :) smildy kullaniyorsun.ozel mesajla konusuyoruz sonrasinda buradan devam ediyorsun.ben dunyaya bugun geldim buda kuzenimin ilk araci bugune kadar kosarak gitti heryere
Bunun yetkili servisi var benim cok saglam ustam var ki ben araci aldik demedim bakicaz yarin dedim cuma izmirdeyiz bu arac olmazsa senin aracinin olur fiyatini yaz dedim ama sen buralarda cosmussun..saol Allah razi olsun amacin yardim etmek ama alayci tavir kullanma piyasadaki tek arac senin aracin degil..sadece komple boyali yada boyasiz diye fazladan 15.000 tl verecek kadar zengin degilim

He suda var ben kuzenime araci cok begenmedigimi belirttim oda bakalim baktiralim dedim son karar yine kendisinin ama yine belirtiyorum ortada alinmis edilmis bisey yok

Acik konusayim dun arac sahibini aradim tavri hosuma gitmedi kuzen adam araci bedava veriyorum dese almam dedim

Ayni kelimeleri senin icinde kullanirim bu satten sonra..farkli birsey yazacaksan ozelden devam edelim bir ordan bir burdan degil

ANDURİL
27-02-2014, 08:38
Kaldı ki hasarsız boyasız arabaya fazladan 10-15 bin fazla vericem ... Burası istanbul denyonun biri bi çakıcak arabana gitti fazladan verdiğin 15 lira.. Babamda 2012 mercedes var komple boyalı ama kaza yok değişen yok eşe dosta gidecek araba..

Kaputtaki açıklığa gelince onu resimde ben de fark ettim o kadar kör değilim ve dikiz aynasının iç kapağını da sahibinden beni tatmin edecek açıklamayı aldım.. Tamponun kazayla ilgisi yok.. Herkesin başına gelebilecek bir olay ve sahibi o kısmı onarmış foto eski foto... kazasına gelince tramerde vurduğun arabanın hasarı da sana yazılıyor berkay bunu da unutma..

Bence bilip bilmeden araca b.k atmanın bir anlamı yok aracı almış değilim kazalı taklalı arabayı körü körüne alacak kadar öküz değilim...
Ayrıca talip olduğum arabanın ilanını açık açık link atman da hoş olmamış.. Daha önce istendi koysaydım ben koyardım zaten

B.Koçer
27-02-2014, 09:03
Berkay kardesim neden her yazdigin kelimenin sonunda :) smildy kullaniyorsun.ozel mesajla konusuyoruz sonrasinda buradan devam ediyorsun.ben dunyaya bugun geldim buda kuzenimin ilk araci bugune kadar kosarak gitti heryere
Bunun yetkili servisi var benim cok saglam ustam var ki ben araci aldik demedim bakicaz yarin dedim cuma izmirdeyiz bu arac olmazsa senin aracinin olur fiyatini yaz dedim ama sen buralarda cosmussun..saol Allah razi olsun amacin yardim etmek ama alayci tavir kullanma piyasadaki tek arac senin aracin degil..sadece komple boyali yada boyasiz diye fazladan 15.000 tl verecek kadar zengin degilim

He suda var ben kuzenime araci cok begenmedigimi belirttim oda bakalim baktiralim dedim son karar yine kendisinin ama yine belirtiyorum ortada alinmis edilmis bisey yok

Acik konusayim dun arac sahibini aradim tavri hosuma gitmedi kuzen adam araci bedava veriyorum dese almam dedim

Ayni kelimeleri senin icinde kullanirim bu satten sonra..farkli birsey yazacaksan ozelden devam edelim bir ordan bir burdan degil

Yaşınızdan ötürü koyuyorum o smileyi assalamak isteseydim ;) koyar geçerdim
neyse forum ortamına cok takılmayın .

yardım istemissiniz yardım ettik araba feleğin çemberinden geçmiş herkes görüyor . kuzenınız bundan sonrada sanayilere kosarak gitmesin diye diyorum .
baktıgınız araba , size ilerde sorun cıkartır problemleri tektek yazdık fena mı yaptık .
38 liraya düzgün giulietta varsa gidip onu alıcam bu kadar da net konusuyorum .

Mal ortada
benım ıcın ne kelimesi kullanırsanız kullanın fark etmez yardım ıstedınız arabayı anlattık suclu mu olucak birde
tekrar saygılar :)

B.Koçer
27-02-2014, 09:05
Kaldı ki hasarsız boyasız arabaya fazladan 10-15 bin fazla vericem ... Burası istanbul denyonun biri bi çakıcak arabana gitti fazladan verdiğin 15 lira.. Babamda 2012 mercedes var komple boyalı ama kaza yok değişen yok eşe dosta gidecek araba..

Kaputtaki açıklığa gelince onu resimde ben de fark ettim o kadar kör değilim ve dikiz aynasının iç kapağını da sahibinden beni tatmin edecek açıklamayı aldım.. Tamponun kazayla ilgisi yok.. Herkesin başına gelebilecek bir olay ve sahibi o kısmı onarmış foto eski foto... kazasına gelince tramerde vurduğun arabanın hasarı da sana yazılıyor berkay bunu da unutma..

Bence bilip bilmeden araca b.k atmanın bir anlamı yok aracı almış değilim kazalı taklalı arabayı körü körüne alacak kadar öküz değilim...
Ayrıca talip olduğum arabanın ilanını açık açık link atman da hoş olmamış.. Daha önce istendi koysaydım ben koyardım zaten

Ben herseyi biliyorum merak etmeyin orası ıstanbul cokta güzel araba satarlar on tampon sokulup takılınca oyle acıklık kalmaz .

aynı kısı on goguslukteki kabarmayıda acıklasın o zaman size araba basınıza ıs acar ılla gelin bizim arabamızı alın demiyoruz,

yardım istediniz ettik selametle büyük abiler :)

ANDURİL
27-02-2014, 09:13
2011 den beri kullanıyorum cam tavanda ve elektrik aksamda bir sıkıntı cıkmadı :) ben 18 jant ve 35mm lik eibach yaylar ile kullanıyorum ön takımda biraz ses gelmeye basladı bazı kasislerden gecerken veya cok cok bozuk yollara girdigimde ama genel onun dısında bir sıkıntı görmedim
bu arada araba 62.000 km de

Aracınızın resmi var mı özelden de alabilirim..

35 mm yayı merak ettim internetten çok araştırdım 35 mm üstü yay yok

onur_S
27-02-2014, 09:40
Arkadaşlar selam...

Uzun zamandır mantıklı binilebilicek temiz A3 bakıyordum.. İlk etapta 2.0 TDI lara baktım. Çoğunun sahibi fiyatta uçmuş.. Tam mantıklı bir paraya buldum diyorsun km ile oynanmış mı ararsın... Gram boya yok deyipte komple boyalı araba mı ararsın...

Sonra A3 kullanan arkadaşlar 1.6 102 hp olan versiyonu tavsiye ettiler LPG ile uyumlu yıllık vergisi 2.0 TDI kadar yüksek değil... Tamam dedik ama beğeniyosun sunroofu yok başka buluyosun km olmuş 200.000 ve üstü başka buluyosun s-line değil.. Bir başkasında digital klima yok...

Neyse esas konuya gelelim.. ***** satılık sitesinde gezinirken alfa giulietta buldum dizel 2011 model .... Sizce nasıl araba araba benim bulduğum dictinctive model deri koltuk cam tavan pedal vites topuzu metal vs vs hepsi var.. Sizce bu arabayı alırken nelere dikkat etmek lazım bu arabaya özgü olarak 1.6 multijet motor sonuçta fiat alt yapılı ve doblolarda bravolarda olan motor ve verimli bir motor ancak eksileri var mıdır?

Klasik italyan arabaları gibi ön takımlardan ses problemi falan yaşar mıyız?
Benim niyetim alırsam orjinal 17" jantlarını söküp alfanın orjinal 18" leri takmak bu şekilde problem yaşatır mı....

Elektrik aksamı sunroofu vs vs vs ileride sorun çıkaran cinsten midir ?

Şimdiden çok teşekkür ederim en azından kullanan sahip olan kişiler cevaplarsa çok sevinirim
Madem a3 ler kötü, komple boyalı, temiz değil , bu bulunan alfa nedir ? Komple boyalı diye 10-15 veremem diyordunuz boyaya takılmıyorsunuz yukarıya komple boyalı diye almadım yazmıssınız , Siz deseydiniz uygun fiyatlı araç arıyorum diye millette gösterirdi.. Maalesef sizin istediğiniz fiyatlara hiçbir araba ne km dusurulmemiş olur ne de temiz olur, siz ucuz olanı arıyorsunuz onu söyleseydiniz konu baştan çözülürdü..

Met
27-02-2014, 09:53
Onur konuyu çözmüş.

En dolusunu, en iyisini, en ucuza alma isteği. Yani alırken kazanayım diyosun, ticaret mantığı.

Büyüklerimize saygılar ;)

PiscocuK
27-02-2014, 10:03
arkadaşlar bakın konuyu taşşak muhabbetine çeviriyorsunuz ama yanlış yapıyorsunuz
saygı bu şekilde gösterilmez gerçekten gösterecekseniz adam gibi gösterin abla gibi kaş göz yapmayın ortam gerilmesin durduk yere

ayrıca ortada alınmış bir mal yok kesin alıcaz diye birşeyde yok araştıyoruz bugün gidip araca bakıcam

sizden ilandaki aracı yorumlamanız istenmiyor..genel olarak bu araç nasıldır bunun bilgisini verebiliyorsanız verin

_Burak_
27-02-2014, 10:08
bravolara hiç baktınız mı
tuş takımından amortisörüne aynı amlzemeler hemen hemen
120 lik bir bravo işinizi görebilir
hem o paralara daha derli toplu bulunabilir sanırım

1.6 multijetten sıkıntınız olmasın bende kullanıyorum
gayet yeterli

Maxi
27-02-2014, 10:34
sadece ilk mesajı okudum, bu yazı audi A3 içindir.

102hp lik araba alınırmı arkadaşlar günümüzde?
artık canlanın biraz, 100 hp ne yahu? :)

aynı modelmi bilmiyorum
ben 102hp lik A3 ile bodruma gidip gelmişliğim var
nasıl söylesem araç *** çuvalından bir tık daha iyiydi fazla uzatmadan kısaca öyle söylim.