PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : samsung s5 acıklandı !!!

sansar34
24-02-2014, 21:25
samsung s5 ın tanıdtımları yapıldı ınternetten bazı sıtelerden ızledıgım canlı yayın vıdeoları ve haber sıtelerınden baktıgıma gore samsung bu sefer s5 modelınde 16megapıxellı ISOCELL modulune sahıp bır kamera kullanmıs andorıd 4.4 ısletım sıstemı ıle pıyasanın altını ustune getırecek gıbı gorunuyor bazı yardımcı uygulamalar telefonun ıcerıgınde gelıyor bu uygulamalarla bırlıkte 30m ve ustu ındırmelerde LTE ve WIFI kullanılıcagı yazıyor 5.2 ınc bır ekrana sahıp olan telefon 1920x1080 cözünürlüge sahıp 2.5ghz lik bir işlemcisı oldugu yazlıyor ultrahd cekım yapabılen ve NFC aktarımı ıceren bır telefon 2GB ram e sahıp.

detaylar ve resımler

İşte yeni Samsung Galaxy S5 - CNN TÜRK (http://www.cnnturk.com/haber/bilim-teknoloji/teknoloji/iste-yeni-samsung-galaxy-s5)

semsialtunbas
24-02-2014, 21:28
bide apple'a laf ederler samsungda ısıtıp ısıtıp sunuyo tasarımı bi malzeme kalitesini artıramadı hala plastik :Deli:

Buğra A.
24-02-2014, 21:29
ben pek fazla bir fark göremiyorum. şunu her sene değilde, 2 senede 1 çıkartsalar daha avantajlı olur diye düşünüyorum.

MCN21
24-02-2014, 21:29
Cerceveler cok kalin Olmus. Paramak izi okuma zaten gereksiz ama ustune birde apple in ki gibi degilde surtmeyle acilma sekli dahada gereksiz olmusn

ProdriveSTI
24-02-2014, 21:30
Daha note 1 kullanıyorum.Fakirliğin gözü kör olsun. :D

atituti
24-02-2014, 21:34
bugun super temiz s3ume 450 lira fiyat verdiler , halbuki 2 bin liraya almıstım teknolojinin anasını diyip dükkandan cıktım dahada telefon falan almam

By_HaNNibaLL
24-02-2014, 21:34
s4 ile ne farklilik var acaba ?

::ZaFeR::
24-02-2014, 21:36
Hala Galaxy S2 kullanıyorum.Canı çıkana kadar devam : ) S5'de de pek bi yenilik yok gibi

Sezgin
24-02-2014, 21:36
S4 u andiriyor tasarimi, cok fazla ozellik farki olmazsa alinmaz

Sh4rk
24-02-2014, 21:37
Teknolojiye yetisemez olduk

Mutu
24-02-2014, 21:38
Hala Galaxy S2 kullanıyorum.Canı çıkana kadar devam : ) S5'de de pek bi yenilik yok gibi

Ben s2'mi satı üstüne ekleyip s3 aldım.

Pişman da oldum. Kesinlikle s2'nizi kullanmaya devam edin derim.

ferroo
24-02-2014, 21:39
yakında 6 da cıkar :D

hondaa
24-02-2014, 21:45
hoparlör cızırtılı yandakı cerceveler soyulcakmı acaba bundada :)

Dodoo
24-02-2014, 21:49
General Mobile Elite çıksın onu alıcam, kafa rahat. :D

tylan
24-02-2014, 21:54
Suan s4 kullanıyorum cokta memnunum ama ciksin yaza s5 alirim diyordum bunu görünce fikrimi degistirdim note3 candir :-D

blumenberg
24-02-2014, 21:56
bazen uprade'leri bilerek telefonları yavaşlatsın kullanıcılar yeni telefonlara geçsin diye yaptıklarını düşünüyorum..

yiğit
24-02-2014, 21:56
diğerlerine benziyo buda pek bi farkı yok tasarımı berbat yine bide malzeme kalitesi yüzünden olduğundan daha ucuz duruyo bi sevemedim samsungu

Low-Rider
24-02-2014, 21:57
bazen uprade'leri bilerek telefonları yavaşlatsın kullanıcılar yeni telefonlara geçsin diye yaptıklarını düşünüyorum..

aynen öyle, bilgisayarlarda olduğu gibi

beğenmedim bende pek

cookies
24-02-2014, 22:04
Milli sermayeye bir darbe daha..

34btr1907
24-02-2014, 22:09
bıldıgın tipi s2 bunun

bkaraca
24-02-2014, 22:12
ben htc one kullanıyorum, mart ayı içerisinde htc one 2(+) tanıtılacak, 6-7 ay sonrasında ona geçiş yapmayı düşünüyorum.S5 i pek beğenmedim.

Jön Türk
24-02-2014, 22:18
note 3 ü hiç etmeye değmez
rakamı merak ettim 2000+ mü acaba

FATİH
24-02-2014, 22:23
note 3'ü hiç etmeye değmez.
kesinlikle. ;)

EserBodrum
24-02-2014, 22:34
Samsung ilk zamanlarda roket gibi çalışıyor şimdi sürekli takılıyor kendi kendine triplere giriyor bidaha Samsung almıcam. iPhone 6 çıksın çok güzel bişeye benziyor satış rekoru kıracak bence

ulas79
24-02-2014, 22:49
su toz geçirmez vs denmiş xperia z1 varken bu tel boş olmuş ,z1 in alüminyum kasası arka cam kaplaması tasarım olarak bunu ezer.

Tayfun.O
24-02-2014, 22:59
Daha note 1 kullanıyorum.Fakirliğin gözü kör olsun. :D

Sen iyisin yine ben 5800 kullanıyorum bi bozulsa hemen değiştircem adamlar takoz gibi yapmış telefonu bozulmuyo :D

SerkanYazgan.
24-02-2014, 23:37
Olmamış, boyutu büyümüş bide sony den su geçirmemezliği apple dan dokunmatiği almış. Ayrıca o çözünürlükle ve o donanımla 6 aya kalmaz kasmaya başlayacağıda bir gerçek. Gm elite çıksın 1000-1100 arası olsun peynir ekmek gibi gider. Artık çoğu duyarlı insan samsunga, apple a 2000+ vermemeye çalışıyor. Çünkü 6 ay sonra telefonu 1000 liraya satmak koyuyor.

Uur
24-02-2014, 23:38
Tasarım gene berbat.
Al htc'nin kasasını sok samsungun içini ona yok satar. Kaybettiği tek şey görünüşü

can03
24-02-2014, 23:58
bildiğin s2 nin makyajlısını yapmışlar

HondatugraL
25-02-2014, 00:37
Htc One kullanıyorum aynı durumda kalsam s4 karşısında gene Htc alırım. Değil s5 s7 de gelse tipi değişirmi sanmıyorum samsung tipsiz dandik plastık üretmekten vazgeçemiyor. 2000 tl veripde ellerimde çıtır çutur ses çıkaran bi telefonum olsun istemezdim. Alumınyum kasa candır :D

Ertug_T.
25-02-2014, 00:42
bir apple değil

srkn
25-02-2014, 02:40
Arkasi bildigin hastane terligi , sahsen begenmedim

OnurD.
25-02-2014, 05:46
Dahada Samsung alırsam. Bune arkadaş kaç yıllık Applecıydım bir note 2 aldım daha senesi yeni doldu Maşallah üstüne Minileri vs. saymazsak 3 tane yeni model çıktı.

MiaMi
25-02-2014, 07:01
S3 ilk çıktığında almıştım sanırım bir dahaki telefonum s10 falan olur fazlası ile işimi görüyor nazar değmesin çok memnunum bazen bi apple kullanayım diyorum ama kime sorsam buna alışmışsın şarj pil sorunu seni delirtir alma diyorlar.

Berkan
25-02-2014, 07:55
forum olarak sanatsal filmlere ve metal kasaya nekadar meraklıymısız. öyle oluyorda noluyo kenarı pul pul dökülen ip5/s leri benmi görüyorum bitek

Evrenoz
25-02-2014, 08:56
1 senedir S4 kullanıyorum.. Çıktığı gün aldım cihazı..

Dağda, karda, kumda, havuz başında, soğukta, sıcakta kısaca akla gelebilecek her yerde bazen kılıfla bazen de kılıfsız olarak kullandım. Plastik dediğimiz kasasında, düğmelerinde ya da herhangi bir dış aksamında zerre problem yok. Halen ilk günki gibi.. Plastik diye burun kıvıranlar tamamen saçma bir düşüncede, metal matah ve "en iyi" ise uçağa da binmeyeceksiniz herhalde..

S5'e gelince; açıklamalardan okuduğum kadarıyla 4'ten 5'e geçilecek majör bir özelliği yok sanırım. Android 4.4 ile ek özellikler gelir ise; S4'e de gelir kısa vadede.. Kameranın birkaç pixel daha iyi olması, işlemcinin biraz daha hızlı olması, lüzumsuz olduğuna inandığım parmak izi okuyucunun gelmesi bana yeterli gelmiyor. Tek cazip özellik, su geçirmezlik.. Bir sonraki telefonumda mutlak suretle arayacağım bir şey bu.. Çıktığında daha detaylı inceler, tekrar değerlendiririm cihazı

HaKo
25-02-2014, 09:20
tasarım yine çirkin olmuş , aynı s2 ye benziyor kalas gibi. Elimdeki S4ü suyu çıkana kadar kullanıcam bi daha da samsung telefon almam zaten.

Berkan
25-02-2014, 09:22
1 senedir S4 kullanıyorum.. Çıktığı gün aldım cihazı..

Dağda, karda, kumda, havuz başında, soğukta, sıcakta kısaca akla gelebilecek her yerde bazen kılıfla bazen de kılıfsız olarak kullandım. Plastik dediğimiz kasasında, düğmelerinde ya da herhangi bir dış aksamında zerre problem yok. Halen ilk günki gibi.. Plastik diye burun kıvıranlar tamamen saçma bir düşüncede, metal matah ve "en iyi" ise uçağa da binmeyeceksiniz herhalde..

S5'e gelince; açıklamalardan okuduğum kadarıyla 4'ten 5'e geçilecek majör bir özelliği yok sanırım. Android 4.4 ile ek özellikler gelir ise; S4'e de gelir kısa vadede.. Kameranın birkaç pixel daha iyi olması, işlemcinin biraz daha hızlı olması, lüzumsuz olduğuna inandığım parmak izi okuyucunun gelmesi bana yeterli gelmiyor. Tek cazip özellik, su geçirmezlik.. Bir sonraki telefonumda mutlak suretle arayacağım bir şey bu.. Çıktığında daha detaylı inceler, tekrar değerlendiririm cihazı

su geçirmezlik sıkıntı abi arkadasımın sony si(su sualtı resim cekin edin diye reklamlara cıkan modeli unuttum) çatır catır aldı suyu içine davalık oldular bugunde davası var hatta vodafone kabul etmiyor ye yapıyor ne yenisini veriyor garantiden üstüne 1400 tl istedi yapıma :D 1 metre suda 30dk gecirmezlik iddaları var buarada sony nin. nası becerdin diye sordum arkadasımada su aldırmayı valla 10 saniye suda durdu durmadı resim cektim okadar diyor

altugkocer
25-02-2014, 09:25
Bunu alsam 3 ay sonra note 4 çıkacak, bekleyim de note 4 alayım desem 3 ay sonra S6 çıkacak :D En iyisi note2 bozulana kadar devam :D

Evrenoz
25-02-2014, 09:26
su geçirmezlik sıkıntı abi arkadasımın sony si(su sualtı resim cekin edin diye reklamlara cıkan modeli unuttum) çatır catır aldı suyu içine davalık oldular bugunde davası var hatta vodafone kabul etmiyor ye yapıyor ne yenisini veriyor garantiden üstüne 1400 tl istedi yapıma :D 1 metre suda 30dk gecirmezlik iddaları var buarada sony nin. nası becerdin diye sordum arkadasımada su aldırmayı valla 10 saniye suda durdu durmadı resim cektim okadar diyor

Aslında benim derdim suyun içinde fotoğraf çekmesi değil.. Üzerine su döküldüğünde, 20-30 cm derinliğinde ufak bir su birikintisine düştüğünde "hemen çıkarmak" şartı ile yaşanan olumsuz etkilerden korunmak. Gelişmesi gereken teknoloji, daha tam olmamış sanırım..

Yiğit G.
25-02-2014, 09:48

beğenmedim bende pek

3gs ilk çıktıgında türkcell hediye etmişti.1 sene falan kullandım 2010 gibi.Deli gibi hızlıydı hatta bugune kadar çıkmış en güzel telefon olduguna karar verdim.Sonra androide geçtim vs vs... 4 sene sonra yani geçen ay iş hattımda kullanmak için tertetmiz bir 3gs aldım.Oda ne... 2010 da kullandıgım 3gs ile uzaktan yakından alakası yok ! Ağır hantal menüler açılmıyor 50 saatte... şok oldum... Meğer güncellemelerdenmiş.E dedim bende eski o zmaanki versiyon neyse onla kullanayım... O zamanda facebook falan uygulamalar açılmıyormuş bak sen şerefsizlere ya.. Bilerek kullandırtmıyorlar eski versiyonlarla uygulamaları ki insanlar yeni telefon alsın.Böyle şerefsiz bu insanlar.

wiesmann
25-02-2014, 09:54
bende s3 ilk çıktığında 1900 bayıldım şimdi zorlasan 500-600 civarı ederi var,

açıkçası ben "bunutut" teknolojisine ayak uydurmam bozulursa telefon htc,sony,gm,huawei gibi markalara yönelicem. samsung iyice b*kunu çıkardı kendi elleriyle piyasayı iphone' a bıraktılar. hayırlı olsun

Alpero
25-02-2014, 10:01
Apple kullanıcısı oldugum icinmidir bilmiyorum bütün samsunglar birbirinin aynısıymış gibi geliyor. Note 2-3 galaxys 4-5

Berkan
25-02-2014, 10:04
Aslında benim derdim suyun içinde fotoğraf çekmesi değil.. Üzerine su döküldüğünde, 20-30 cm derinliğinde ufak bir su birikintisine düştüğünde "hemen çıkarmak" şartı ile yaşanan olumsuz etkilerden korunmak. Gelişmesi gereken teknoloji, daha tam olmamış sanırım..

onda işe yarayabilir ama daha var sanırım bide unutulmaması gerekn nokta bu gibi durumlar için sürekli sarj ,kulaklık, ses acma kapama vs'de olan tüm kapakcıkların sıkı sıkıya kapanması lazım :)

Apple kullanıcısı oldugum icinmidir bilmiyorum bütün samsunglar birbirinin aynısıymış gibi geliyor. Note 2-3 galaxys 4-5

http://www.concept-phones.com/wp-content/uploads/2013/10/galaxy-s1-s2-s3-s4-s5-evolution.jpg

http://i1.ytimg.com/vi/aM2fQqgq_vM/maxresdefault.jpg

MDeniz
25-02-2014, 10:09
Bunu alsam 3 ay sonra note 4 çıkacak, bekleyim de note 4 alayım desem 3 ay sonra S6 çıkacak :D En iyisi note2 bozulana kadar devam :D

s4 den yada note 3 den fazla bir farkı olmayacak kaçımız temassız kontrolü kullanıyoruz yada daha farklı bir çok özelliği s3 felan tamam iyi değil donmalar oluyor ama s4 ve tone 3 dışında alınan telefonlar bence gereksiz samsung bazında bakıyorum olaya. çünkü zaten her şey var ve donmuyorlar o yüzden gereksiz bir para harcamazı tabiki zevk hariç. ustamada da tamamen katılıyorum

Evrenoz
25-02-2014, 10:09
onda işe yarayabilir ama daha var sanırım bide unutulmaması gerekn nokta bu gibi durumlar için sürekli sarj ,kulaklık, ses acma kapama vs'de olan tüm kapakcıkların sıkı sıkıya kapanması lazım :)

Silikon çerçeveli sürmeli, silikon çerçeveli mıknatıslı sistemler sanırım bu sorunun ilacı olacak. Yoksa standart sok çıkar "kapak" kurtarmaz o işi..

Ya da öyle bir yapı kuracaklar ki ***** delikler her daim kasanın iç kısmında su geçirmez modda kapalı duracak; ben deliğe kulaklık- şarj - usb taktığımda kapalı kapağı aşağı itip açılacak. çıkardığımda bir yay mekanizması iç kısımdaki yalıtımlı kapağı tekrar kapatacak

Emre Ekrem
25-02-2014, 10:11
aynısının laciverti :D

sansar34
25-02-2014, 21:44
apple ve dıger markalar arasındakı tek fark işletim sistemi bence. yazılımsal olarak cok fazla sorun cıkartmayan urunler her zaman daha cok tutuluyor ve daha kolay kullanıslı oluyor bu yuzden ıphone pahalı ve marka satıyor ama samsung ole degıl samsung her turlu kullanıcıya hıtap edebılen urunler satıyor plastık kullanmasının sebebı hafıflı ve daha ucuz ıscılık daha yuksek performanslı donanım kullanmasına ragmen androıdı sıstemı ucu acık olan bır sıstem oldugu ıcın her turlu oynamalar ve bozulmalar olabılıyor kı adamlar sattıgı telefonlardan kazanıyor sureklı uretım olması gerek ve satısın olması gerekkı adamlar ıslerını yola koysunlar bu yuzden her yenı cıkan bır sıstem eskı yenı uretılen mımarılerle daha hızlı ıken eskı mımarılerde uretılen cıhazlarda bıraz daha guc kaybına neden olabılıyor.

lafın kısası herkes cebınde oldugu kadar konusabılıyor tasarım ve kullanım acısından bır samsung kullanıcısı olmama ragmen HTC derım gercekten hos ve sık tasarımları var

S.Özeren
25-02-2014, 21:51
valla iphone dayanıklılık konusunda samsung dan çok ötede

apple verip şuan kullandığım s3 'ü almıştım biraz elim bollansın satmadan çöpe atıcam o derecedeyim

Mpower
25-02-2014, 21:59

sony xperia p telefonum vardı her yeni güncellemede biraz daha yavaşlıyordu telefon en son rolling yaparken camdan uctu kurtuldum :D

dahan
25-02-2014, 22:06
samsunga bi türlü ısınamadım ,galaxy s almıştım kasası dandik oldugundan 1 hafta dayanabildim sonra sattım,,samsungların ekranı çok güzel

academian97
25-02-2014, 22:20
samsung s5 ın tanıdtımları yapıldı ınternetten bazı sıtelerden ızledıgım canlı yayın vıdeoları ve haber sıtelerınden baktıgıma gore samsung bu sefer s5 modelınde 16megapıxellı ISOCELL modulune sahıp bır kamera kullanmıs andorıd 4.4 ısletım sıstemı ıle pıyasanın altını ustune getırecek gıbı gorunuyor bazı yardımcı uygulamalar telefonun ıcerıgınde gelıyor bu uygulamalarla bırlıkte 30m ve ustu ındırmelerde LTE ve WIFI kullanılıcagı yazıyor 5.2 ınc bır ekrana sahıp olan telefon 1920x1080 cözünürlüge sahıp 2.5ghz lik bir işlemcisı oldugu yazlıyor ultrahd cekım yapabılen ve NFC aktarımı ıceren bır telefon 2GB ram e sahıp.

detaylar ve resımler

Konuyla alakası yok ama bi soru soracağım;

Bu bol "I" harfli yorumu kendin mi yazdın yoksa herhangi bir yerden mi kopyaladın acaba?

Yok yanlış anlama, hani bazılarında da "I" harfi yoktur, "sıkıcı, sıkıntılı" yazacağına noktalısını yazar ya, ondan soruyorum, bi tür alışkanlık mı, klavyede harf eksikliğinden mi, ne?

Doğa977
25-02-2014, 22:31

Apple gerçekten farklı çok farklı birbirlerinden :p

2 sene 3GS ve 1 sene de 4 kullanmış biri olarak, bidaha iphone'a bulaşmayacağım :)

sansar34
25-02-2014, 22:34
Konuyla alakası yok ama bi soru soracağım;

Bu bol "I" harfli yorumu kendin mi yazdın yoksa herhangi bir yerden mi kopyaladın acaba?

Yok yanlış anlama, hani bazılarında da "I" harfi yoktur, "sıkıcı, sıkıntılı" yazacağına noktalısını yazar ya, ondan soruyorum, bi tür alışkanlık mı, klavyede harf eksikliğinden mi, ne?

abicim kusura bakmayın alışkanlık olmuş bende sürekli böyle yazıyorum anlaşılır olmuyor sizde haklısınız bi yerden kopya fanlan değil kendi yorumlarım :)

academian97
25-02-2014, 22:45
abicim kusura bakmayın alışkanlık olmuş bende sürekli böyle yazıyorum anlaşılır olmuyor sizde haklısınız bi yerden kopya fanlan değil kendi yorumlarım :)

Tamam kardeşim, estağfirullah, anladım olayı, çok sağol. ;)

blumenberg
04-04-2014, 13:49

beğenmedim bende pek

iphone'um kırıldı ön yüzü, acaba note 3 falan mı alsam diye düşünmeye başladım :S onlarda da yavaşlama oluyo dimi zamanla?

ygtkrmdnz
04-04-2014, 14:30
Note3 inceledim 1 hafta kadar once 10 dk kastim telefonu hemen pes ediyor

Iphone5 saatlerce kullanayim isinmiyor bile

Samsung ozellik eklemek yerine biraz daha duzgun cihazlar yapmasi gerekiyor :) o kadar para verip rezil olmak istemezdim

Kahn23
04-04-2014, 14:34
Turkcell'de ön siparişler alınıyor. 2199TL
Samsung Galaxy S5 16GB - TURKCELL (http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-s5?place=device_category)

Falmor
04-04-2014, 14:55
Hala S1 kullanıyorum 4.4.2 cyanogen mod yüklü.Taş gibi çalışıyor alet.S5 e geçmek için bir sebep bulamadım beni cezbeden.

douu
04-04-2014, 15:22
şarj aleti satışlarını patlatmak için yapmıyorlarsa bişey bilmiyorum :D her telefona yeni şarj aleti anasını satim yana yakıla şarj arıyoruz ortalıkta :D

aypon candır gerisi heyacan. hikaye samsung falan. ben bu kadar değer kaybeden bi telefon görmedim. note 2 aldım 9 ay sonra yarı parasından azına zor sattım.

MiaMi
04-04-2014, 16:18
Hala S1 kullanıyorum 4.4.2 cyanogen mod yüklü.Taş gibi çalışıyor alet.S5 e geçmek için bir sebep bulamadım beni cezbeden.

S3 kullanıyorum aynen hiçbir cazibesi yok s9 çıksa belki düşünürüm zaten sıkıldım androidden bir sonraki telefonum İphone olacak birazda değişik bişeyler kullanalım.

M3CSL
04-04-2014, 16:57

Aynen s2ım var s4 yada s5e gecmek ıcın gecerlı neden yok, zaten teknolojı gelecegı yere geldı, işlemci hızı ilerliyor sadece..

ONURRBAKI
04-04-2014, 17:00
diğerlerine benziyo buda pek bi farkı yok tasarımı berbat yine bide malzeme kalitesi yüzünden olduğundan daha ucuz duruyo bi sevemedim samsungu

iphone nun gözünü seveyim 4 var hala taş mübarek :)

Berkan
04-04-2014, 17:01
s3 kullanıyorm slim romla beraber bende memnunum gayet. buarada

tipi en hoş olanır s2 bence hala

Falmor
04-04-2014, 17:05
Iphone sürekli yeni çıkan model alınacaksa mantıklı.İşletim sistemi olarak hem telefonlarda hem de bilgisayar ve tabletlerde rakiplerinden çok üstün kullanım olarak.Ancak şu an 3GS e son çıkan ios u yükleyince durumu ne oluyor belli.Orjinal yazılım kullanan arkadaşlar eski android cihazlarına,markalar ve google tarafından şişirilmemiş bağımsız geliştirilen daha yalın modları yüklerlerse cihazları daha yüksek performansla çalışacaktır.Samsungun çıkarttığı ilk amiral gemisi android telefon Galaxy S de son sürüm 4.4.2 gayet başarılı çalışıyor.S2 ve S3 de çok daha iyi çalışacaktır.Oyun oynamayı sevenler snapdragon işlemcilerden şaşmasın yinede.

Shadow_Dancer
04-04-2014, 18:20
Valla hanima aldik s4, sacma sapan bi isletim sistemi bu android..

HondatugraL
04-04-2014, 19:47
HTC yi hala tek geçerim. Tasarımı tasarım gücü güç hızı hız. Üstüne yok benım gözümde

Falmor
04-04-2014, 20:08
Tasarımda 1.Apple,2.HTC,3.Sony benim gözümde ama Samsung unda pili çıkabiliyor ki en önemli özellik benim için :)

onursumer
04-04-2014, 22:07
11 nisanda stoklara giricek çok bir beklentim yok aşağı yukarı aynıdır diye düşünüyorum

samsungda note3 dışında para vermem acıkcası ben :)

Kahn23
09-04-2014, 12:52
Samsung Galaxy S5 Çekiçle Kırma Videosu - ShiftDelete.Net (http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-s5-cekicle-kirma-videosu-51615.html?ref=promo)

Tugral
09-04-2014, 18:47
sony z var, çoğu kimsede yok , tipi köşeli ve malzemesi kaliteli bana hitap ediyor. Zevkle kullanıyorum uzun sürede kullanırım bir arıza yapmazsa