PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : (stlegal's) Yellow Thunder Versus BS Typer (FN2)

miniks
01-03-2014, 02:37
Stlegal's Yellow Thunder specs

Stock block
DC 2.2 cams
PPR ported head
Ktuned header
RRC intake manifold
Skunk2 74mm TB
76m exhaust by Dizayn egzost
Custom stack intake
RDX 410cc injectors
97 + 95 octane mixed fuel special by opet fucked up !
Powered by Fedo Garage
Tuned by Stlegal

Driver Hilmi (miniks) sürücülü 1100 kg

Bonus TDI golf 4 bitirip 5 e attım fren yapmış gibi hissettim Maşallah erdi

1I8_xf7DDuY

Link...

https://www.youtube.com/watch?v=1I8_xf7DDuY

Lütfen rica edicem gereksiz luzumsuz yorumlarda kimse bulunmasın biz serhatla aynı garajın adamlarıyız zevkli deneme yaptık eğlendik döndük videoların hepsini eksiksiz koydum bütün denemeler mevcuttur

Opette 97 oktan yoktu 95 koyduk ve araç deli avans vurmaya başladı bana görede geriye düştü golf erdiyi ben davet ettim kırmamak adına birkezde onla bastım sonra gazlamayı bırakmak zorunda kaldık kimse kusura bakmasın suçlu opet 95 oktan :)

Bulut Y.
01-03-2014, 02:42
Maşallah BS Typer filanlı, sarı eğ de stok blok kafasına göre 10 numara 5 yıldıZ maşallah araçlara.

FaTlH
01-03-2014, 03:04
Maşallah her iki aracada. Aletler gergin ,her iki makinada hakkını vermiş yolda.Birde düzgün kalp kırmadan yorumlar yapılırsa tatından geçilmez bu videoların.

levent
01-03-2014, 04:29
Ben ciddi keyif aldım, ikisine de maşallah teker teker :)

Golf'e ayrı bi maşallah lazım, bir de dbn alınmalı ondan da derim..

Dou
01-03-2014, 04:49
Maşallah deneyen araçlara

Çekim çok iyiymiş teşekkürler.

y.güner
01-03-2014, 05:46
Her ikisinede maşallh vites atan bilekleriniz zeval görmesin

BAR22
01-03-2014, 05:54
iki aracada Maşallah güzel denemeler olmuş...

95 oktan olayı kötü olmuş

AEAlmas
01-03-2014, 06:13
Hersey e ragmen maşallah cok iyi olmus

XoR
01-03-2014, 06:43
Maşallah temiz denemeler olmuş ayağınıza sağlık :)

PiscocuK
01-03-2014, 06:58
araçlara maşallah vites geçişleri çok iyi olmuş

yanlız ufak bir eleştri yapıcam..fn2 yolda çok sabit duramamış gibi geldi bana..önüne araçmı çıkıyor yoksa direksiyon hakimiyetimi zayıf hemen hemen her denemede şeridinden çıkmış

@rd@
01-03-2014, 07:33

yanlız ufak bir eleştri yapıcam..fn2 yolda çok sabit duramamış gibi geldi bana..önüne araçmı çıkıyor yoksa direksiyon hakimiyetimi zayıf hemen hemen her denemede şeridinden çıkmış

Maşallah araçlara güzel denemeler olmuş

Golf de maşallah ışınlanmış

Fn2 nın önüne baya tır çıkmış o yüzden şerit degıstırıyor ....

Erol
01-03-2014, 07:35
Mşllh deneyen
Araçlara

Okan D.
01-03-2014, 07:51
guzel bı akşam geçirmişsiniz iki aracasda maşallah gol 5ayrı bi maşallah hızlı dizel.

KA®ANLIK
01-03-2014, 07:57
Hey maşallah Golf e hayran kaldım...
adeta ışınlanmış...

FN2 EG denemesi de güzel olmuş maşallah araçlara...

ErT_ThM
01-03-2014, 08:24
maşallah deneyen araçlaraa temiz bir rolling olmuş....

EEE
01-03-2014, 08:25
Maşallah....

XoR
01-03-2014, 08:26
Golf'de setup nedir bilen varmı :) ?

Serhat Y.
01-03-2014, 08:27
Hilmi tebrik ederim valla iyi kullaniyosun araci ama biraz arkadan gelip gaza oturma aliskanligi gelismis kanka sende, araclari sabitleyip ayni anda gaza oturdugumuz 2 deneme var ordaki farklarda 1 boy gibi bisey oluyor. Aradaki 250 kg.in farki her viteste hissediliyor ozellikle ilk gaza oturuldugunda. 5 sonu 1 deneme haric hepsinde ondeydin tekrar tebrik ederim şahsını.
Bendeki arac ici videolari gun icinde koyucam bakariz onlarada:)

Sh4rk
01-03-2014, 08:28
Masallah guzel denemeler olmus kameranin acisida cok iyi olmus kesenize bereket

shumi
01-03-2014, 08:28
cok keyıflı bır vıdeoydu,her ıkı aracada masallah

sipsak
01-03-2014, 08:54
vitesler vitesler :icon_tup:

ggtoker
01-03-2014, 09:02
maşallah araçlara keyifle izledim walla

TaGo
01-03-2014, 09:03
fn2 baya baya iyi gitmiş. Ağır bir araca göre tabi. Demekki özel diyet uygulansa rahat 10 sn altı iyi süre elde edilirmiş.

Golf 4 zaten nedir ben anlıyamadım.

Bulut Y.
01-03-2014, 09:04
kepçük erdiyi 24 le bi salıverseniz diyorum hilmi abi ???

bilmeyenler için söyliyim golf pd 105 / 2260vk+nos

CocoRe
01-03-2014, 09:07
egk20 gidişi belli olan bir araç denemelerde genelde 1 boy öndeydi şöförüde çok tecrübeli MASALLAH

Golf zaten ayrı bir dünya, fazlasıyla emek taşıyor.. MASALLAH

BS bizi gidişiyle çok şaşırttı... kendi motoruyla bs yi geçebilecek bir 2.0litre olduğunu düşünmüyorum istanbulda... eline koluna saglık team pasaoglu kesene bereket serhat reyis....:heyoo::heyoo::heyoo:

D.CaN
01-03-2014, 09:11
Maşallah iki aracada, egk20 hızlı vitesler muazzam..

yasin_R
01-03-2014, 09:17
Sonuc bana gayet normal geldi 2 pilotuda tebrik ederim tecrübe başka bişey

By_HaNNibaLL
01-03-2014, 09:22
Güzel denemeler güzel video güzel vitesler maşallah

BS içi sökük mu ?

Resul911
01-03-2014, 09:22
maşallah iki aracada, baya trafik varmış :( tırlar yine anlamlı kornalar çalmış :D

Enes-x
01-03-2014, 09:26
Güzel denemeler oldu kamera açısı apaçık göstermiş her ayrıntıyı.

İki tarafıda tebrik ediyorum Maşallah.

Honda Type_R
01-03-2014, 09:39
masallah cok guzel denemeler olmus her iki arabayida tebrik ederim.

miniks
01-03-2014, 09:41
Hilmi tebrik ederim valla iyi kullaniyosun araci ama biraz arkadan gelip gaza oturma aliskanligi gelismis kanka sende, araclari sabitleyip ayni anda gaza oturdugumuz 2 deneme var ordaki farklarda 1 boy gibi bisey oluyor. Aradaki 250 kg.in farki her viteste hissediliyor ozellikle ilk gaza oturuldugunda. 5 sonu 1 deneme haric hepsinde ondeydin tekrar tebrik ederim şahsını.
Bendeki arac ici videolari gun icinde koyucam bakariz onlarada:)

Serhat sana şu muhabbetleri yapma dedim yok yan yanaymış yok akıtmaymış

İnandırma böyle şeylere kendini videoda herşey ortada izleyende görüyor ne oldugunu

Eger yarım boy ve daha geç basmaya sen akıtma diyorsan bunları sadece hırsından diyırsun

Dün gecede dedim akıtma maıtma yok benzinlikte durduk 1 boy falan oluyor dediniz hatta uzman saçmaladı nerdeyse aynısınız dedi bende güldüm geçtim videoları izler öyle yorumlarız diye

Ben 6 ya aldığımda bile daha fazla hızlanıyorum senden kusura bakmada opetten çıktıktan sonra ne *** okduysa oldu bir tane yan yana gitmişliğimiz var

Orası galiba hafif rampa yukarıydı hayvan gibi avans vurdu araba ve yığıldır resmen ikincisinde yine çok fark oldu :)

Ben ne akıtma yaptım ne erken bastım nede başka bişi sende de videolar var izle koy kardeşim heyecanından kaç sefer erken oturdun ben yinede gazlamayı bırakmadım

Sana da dün whatsapptan bu yersiz muhabbetler olmasın desim ama ısrarla olmamış şeyleri olmuş gibi lanse etmenizi anlıyamıyorum

Patisever
01-03-2014, 09:43
3. deneme cok iyi olacakmıs top speed tır cıkmasaymıs ıleriden masallah araçlara 2. denemede güzeldi

miniks
01-03-2014, 09:45

Tahmin etmek zor olmasa gerek

Rüzgar ...

orcunnn
01-03-2014, 09:45

İnandırma böyle şeylere kendini videoda herşey ortada izleyende görüyor ne oldugunu

Eger yarım boy ve daha geç basmaya sen akıtma diyorsan bunları sadece hırsından diyırsun

Dün gecede dedim akıtma maıtma yok benzinlikte durduk 1 boy falan oluyor dediniz hatta uzman saçmaladı nerdeyse aynısınız dedi bende güldüm geçtim videoları izler öyle yorumlarız diye

Ben 6 ya aldığımda bile daha fazla hızlanıyorum senden kusura bakmada opetten çıktıktan sonra ne *** okduysa oldu bir tane yan yana gitmişliğimiz var

Orası galiba hafif rampa yukarıydı hayvan gibi avans vurdu araba ve yığıldır resmen ikincisinde yine çok fark oldu :)

Ben ne akıtma yaptım ne erken bastım nede başka bişi sende de videolar var izle koy kardeşim heyecanından kaç sefer erken oturdun ben yinede gazlamayı bırakmadım

Sana da dün whatsapptan bu yersiz muhabbetler olmasın desim ama ısrarla olmamış şeyleri olmuş gibi lanse etmenizi anlıyamıyorum

abi herşey net gözüküyor farzet erken bastın diyelim yaptın öyle şeyler :D

eg her vites te açıla açıla gidiyor

aynı hızlanma oranlarına sahip olsaydınız zaten yakardın ne kadar akıtmada olsa erken basmada olsada
çünkü sonuç net görülecek kadar uzun basabilmişsiniz
maşallah arabalarada güzel deneme izlemiş olduk

miniks
01-03-2014, 09:49
3. deneme cok iyi olacakmıs top speed tır cıkmasaymıs ıleriden masallah araçlara 2. denemede güzeldi

Çağrı 3. Deneme güzel oldu zaten ben geç bastığım için yakın gittik ondada 6 ya alınca zaten yine açılıyorum sonra serhat gazı bırakıyor

Ben her denemede 6 ya attım 240 ı geçtim

Birtek opetten ilk çıkış 5 bitiremedim bile okadar

taytay
01-03-2014, 09:52
Araçlara maşallah çok güzel denemeler olmuş izlemesi zevk verdi.
Tartışma amaçlı yazmıyorum video açısındanmı farklı gözüküyor merak ettim 1 boy denilmiş ama egk20 daha fazla açıyor gibi . Bi avans vuruo denilen videoda yanyana gitmiş.

Patisever
01-03-2014, 09:55
Çağrı 3. Deneme güzel oldu zaten ben geç bastığım için yakın gittik ondada 6 ya alınca zaten yine açılıyorum sonra serhat gazı bırakıyor

Ben her denemede 6 ya attım 240 ı geçtim

Birtek opetten ilk çıkış 5 bitiremedim bile okadar

üstadım izledim komple sesler 3. viteste yakın olunca daha kulağa hoş geliyor yoksa her deneme ayrı güzel ayrıca senin pılotaj cok ayrı güzel sırf o yuzden 5 kere izledim videoyu :) 95 oktan sıkıntı olmus ama hakkını vermişsin yine k20'nin eline bileğine sağlık cem abinin kesesine bereket daha ilerilere tasır aracı insallah masallah serhat kardeşimizede tesekkürler fn2 de çığır açtı

8.000rpm
01-03-2014, 09:55
Hilmi bileklerine sağlık kardeşim..
Maaşallah her iki araca da..

Mpower
01-03-2014, 09:56
Maşallah denemeler güzel olmuş golf ayrı bi güzel dumanlaya dumanlaya gidiyor fakat herkes golf 4 demiş araç golf 5 değil mi ?

Cem.B
01-03-2014, 09:56

hilmi whatsapp dan yazdım cevap vermemişsin burdan yazmışsın bende yazayım

ikinizede maşallah öncelikle

ikinciside bize diosunki saçmalıosun senin dediklerin doğru sen bilirkişimisin şimdi burda hakem lik görevi burda sendemi ? bak samimiyetimize güvenerek yazıyorum yılların arkadaşıyız ona göre cevap verde sana göre öyle bize göre böyle senin dediklerine ok dersek biz başka birşey izlemişiz yada o anda orda olmadığımızı varsaymak lazım videolarda bile belli erken basıldığı yanlış birşey yokki

ayrıca senin geçmeye gelmediki serhat hem swap tı hem söküktü bagaj sacı gözüküyor sunroof iptal vs vs bunlar detaylar BS de 2 sparco var bir arka koltuk yok o kadar zaten kilo belli sürücüye 1270 kilo senin araba 960 sende olsan 110 kilo 1170 toplamda 200 kilo fark

fark çok oldu az oldudan çok bunları dikkate alarak irdelemek lazım

tebrikler emeğe saygı çok hızlısınız ikinizde ben gördüklermi söyledim eksik yok fazla yok bnm açımdan yalan söyleyecek adamda değilim ki zaten kendinde söyledin gaz telinden dolayı arabayı sabit tutamıyorum o yüzden arkadan gelip basma gibi bir durummuş gibi hissediliyor die

Aytacd
01-03-2014, 10:06
Deneyen bütün araçların maşallahı var güzel video olmuş

STP
01-03-2014, 10:12
Serhat senin aracin gercek 280+ hp degilmiydi ? 246 hp de egswap bildigim kadariyla.

280/1270 =0.220 hp kilo basina
246/1100 = 0.223 hp kilo basina dusen hp.

Videolardada benzinci sonrasinda bi yanyana var, hilmininde sesi gelio 95 bozdu avans vuruyo felan diye. Ondan onceki denemelerde zaten boylar 2 3 4 diye aciliyor.

Ayrica ben 115 kiloyum hilminin yaninda ufak kaliyorum :)

M3CSL
01-03-2014, 10:14
fn2 cok cok ıyı gıtmıs, ozellıkle ılk tepkımede gec kalmadıgı zaman cok az gerıye dusup sonra arayı sabıtlıyor hatta 5 te yaklastı gıbıme geldı.. 2.dkda başlayan 3. denemede sanırsam..

sonuc olarak guc farkı var yoksa başka türlüsü mümkün olmazdı:)

Serhat Y.
01-03-2014, 10:14
Hilmican net iki denemede akıttın bana ne desende inandıramazsın, hatta söyledimde sana araçları sabitleyip gaza oturalım diye ama sizin araç yerinde durmuyor bitürlü sabitleyemedin heyecan yaptın:) benden hızlı olduğunuz gayet açık her viteste fark açılıyor zaten, bendede videolar var izledim dün gece. Uzunda senin aracın geliyor itirafınıda unutma madem okadar detay hatırlıyosun opetteki muhabbetlerden onuda belirt :) araç kilodan kurtulduğu anda uygun süratte güç konuşmaya başlıyor yapıcak bişey yok.

stlegal
01-03-2014, 10:18
Ya serhat yapma 6 da araban duvara carmis gibi oluyosun eksiklerini gider yine deniyelim heyecan yapan sensin kac kere kacirdin vitesi erken bastin ama yinede ben daha fazlasini beklerdim bs den :) ayni motor ayni motor demedinmi opette hala guluyoruz yine bulusalim panpaaa :))

deeperblack
01-03-2014, 10:20
İki aracada maşallah. Allah nazardan korusun.

dragon07
01-03-2014, 10:25
kornaları kim çalıyor tam duyamadım ama bikaç videoyu izledim akıtma şüphesiyle hepsinde korna biter bitmez eg oturmus gaza kesinlikle erken basma yok bana göre .

sürekli şerit degiştirme demişler rüzgar demişler ama okadar mesafede rüzgar olmaz bikaç denemede hafiften sağa sola kaymıs direksiyon ama zaten onlardada sokulmaya devam etmemiş bs yani rüzgar yapılmamıs :)

miniks
01-03-2014, 10:25
Benim Hilmi mi heyecan yapmış ? Erken basmış akıtmış ?

Götumle guldum amk. Bu camiada ondan daha cok ROLL yapan yok kımınle gazladıgınızı unutmayın. Yazılarınıza dıkkat edın. Gecılmeyı kabullenmek erdemlıktır.

AHMET

s2k
01-03-2014, 10:29
Benim anlamadığım adam sabahın 4üne kadar uğraşmış videoları yüklemiş. Konusup tartısacagınıza neden diğer aracın kayıtlarınıda koymuyorsunuz ? Boşu boşuna neyin geyiği bu anlamadım. Bir tarafın kayıtlarını izledik sizde koyun sizide izleyelim bakalım akan kokan kimin arabası var mı yok mu ?

Serhat Y.
01-03-2014, 10:37
Ya serhat yapma 6 da araban duvara carmis gibi oluyosun eksiklerini gider yine deniyelim heyecan yapan sensin kac kere kacirdin vitesi erken bastin ama yinede ben daha fazlasini beklerdim bs den :) ayni motor ayni motor demedinmi opette hala guluyoruz yine bulusalim panpaaa :))

senin bu yorumu yapabilmen için aracının direksiyonuna geçip yanımda gazlaman gerekir boş konuşma. araç içi videosundan bakarsın nekadar heyecanlanmışım görürsün.
ya sana nedemeli gece sonu yaptığın hareket neydi ööle yaa, hilmi çağırmış gel kanka maxigauges de yazana baksana 60 kere knock var diyor anlarmısın diyor kolumdan tutup aracının başına götürüyor, koştura koştura gelmeler hilmiye naapıyosun sen ne alaka arabaya bindiriyosun tripleri ne huylu adamsın sen yaa.
ben görüceğimi gördüm gayette tatmin oldum, aracınız hızlı dedim tebrik ettim. bidaha deneme falan olmaz. sen yaparsan birgün fn2 güçleri konuşturmaya çıkarız tekrar.

Throttle
01-03-2014, 10:43
masallah bekledigim gibi olmus egk20 yi istanbulda kendi hacminde gececek araba olmadigini soylemistim. cem abi bak hesaplarim dogruymus :p masallah aracina tekrardan. fn2 de duzgun aslinca 4 5 boya kdr aciliyor ara zaten oda kilosuna gore yine iyi gitmis sayilir :) fn2 benim f7r la zevkli olurmus swap k20 olayi bizi asio dogruya dogru :)

stlegal
01-03-2014, 10:46
masallah bekledigim gibi olmus egk20 yi istanbulda kendi hacminde gececek araba olmadigini soylemistim. cem abi bak hesaplarim dogruymus :p masallah aracina tekrardan. fn2 de duzgun aslinca 4 5 boya kdr aciliyor ara zaten oda kilosuna gore yine iyi gitmis sayilir :) fn2 benim f7r la zevkli olurmus swap k20 olayi bizi asio dogruya dogru :)

Moruk hakliymissin ben abartmisim denersin su manifoltunu ayarla :)

stlegal
01-03-2014, 10:49
senin bu yorumu yapabilmen için aracının direksiyonuna geçip yanımda gazlaman gerekir boş konuşma. araç içi videosundan bakarsın nekadar heyecanlanmışım görürsün.
ya sana nedemeli gece sonu yaptığın hareket neydi ööle yaa, hilmi çağırmış gel kanka maxigauges de yazana baksana 60 kere knock var diyor anlarmısın diyor kolumdan tutup aracının başına götürüyor, koştura koştura gelmeler hilmiye naapıyosun sen ne alaka arabaya bindiriyosun tripleri ne huylu adamsın sen yaa.
ben görüceğimi gördüm gayette tatmin oldum, aracınız hızlı dedim tebrik ettim. bidaha deneme falan olmaz. sen yaparsan birgün fn2 güçleri konuşturmaya çıkarız tekrar.

Tabiki kil adamim serhat o arabanin koltuguna oturmak senin ne haddine hilminadam sana gostermis arti o maxigauges degil tesuf ederim arti benim araba denemeleriyle isim olmaz kardesim ben coktan emekli oldum benim seviyeme gel anlarsin komik olma gecildin otur onune bak daha hizlandir arabani ben le ugrasma :)

Throttle
Moruk hakliymissin ben abartmisim denersin su manifoltunu ayarla :)

headers olayini halledeyim birazda hafifleyim direk senle denicem fn2 suanki halim kadar bisi zaten ben onlari halledeyim hedefim her zaman en hizlisi sanatutunmak istiyorummmmm :d

miniks
Hilmican net iki denemede akıttın bana ne desende inandıramazsın, hatta söyledimde sana araçları sabitleyip gaza oturalım diye ama sizin araç yerinde durmuyor bitürlü sabitleyemedin heyecan yaptın:) benden hızlı olduğunuz gayet açık her viteste fark açılıyor zaten, bendede videolar var izledim dün gece. Uzunda senin aracın geliyor itirafınıda unutma madem okadar detay hatırlıyosun opetteki muhabbetlerden onuda belirt :) araç kilodan kurtulduğu anda uygun süratte güç konuşmaya başlıyor yapıcak bişey yok.

Serhat seni severim boşver araba aramıza girmesin sittiret

Ben 6 ya atınca sen geliosun gibi gördüm ama demekki eg nin ayna çok eski fark açıldıkça yakınlaştırıyor :p

CocoRe
01-03-2014, 10:51
Benim anlamadığım adam sabahın 4üne kadar uğraşmış videoları yüklemiş. Konusup tartısacagınıza neden diğer aracın kayıtlarınıda koymuyorsunuz ? Boşu boşuna neyin geyiği bu anlamadım. Bir tarafın kayıtlarını izledik sizde koyun sizide izleyelim bakalım akan kokan kimin arabası var mı yok mu ?

Pardonda iş güç diye bişey var... Serhatla 4 bucukta evlere ayrıldık o saatte videmu editleseydi sabah dükkan açacak poziyon varken sacma bi yorum olmuş az sabredersek tüm videolar koyulacatır...

TURBO_S2K
01-03-2014, 10:54
yarış takımları arabalarını yarıştırdığı kadar pilotları da yarıştırmıyormu? pilotlara milyonlarca dolar vermiyormu? arabayı sürenin tabikide etkisi olucaktır. neden cem abi kendi aracını kullansın böle bi kural mı var? kendi aracını kullan yorumu mantıksız olmuş

yaw deneme yapmanın amacı nedir? ne yapılsın yani arabaları bi makineye bağlayalım o zaman aynı sürücü şartları aynı vites atma ve ilk gaza oturma tepkisi vs vs bu parametreleri ayarlayıp makine kim kazanırdı onu mu söylesin?

sizin akıtma diye bahsettiğiniz şey, hilmi nin tecrübesi ile ilk çıkışı iyi yapmış olması ve bunu yapamadığınız için sizde oluşturduğu düşünce. zaten denk güçlerdeki arabalarda %50 sürücü değiştiriyor sonucu ve hilmi her denemede iyi start almış, akıtmamış.
kusura bakmayın bs typer da evet çok emek verilmiş bir araba çok para ve zaman harcanmış bir araba ama hiçbir zaman bilinçli yapılmış mild setup bi eg swap a rakip olamaz.

iki aracada maşallah sonuç gayet normal

PiscocuK
01-03-2014, 10:56
Tahmin etmek zor olmasa gerek

Rüzgar ...

okadar ince düşünmek istememiştim aslında..öyleymiş demek :icon_tup:

s2k
01-03-2014, 10:59
Pardonda iş güç diye bişey var... Serhatla 4 bucukta evlere ayrıldık o saatte videmu editleseydi sabah dükkan açacak poziyon varken sacma bi yorum olmuş az sabredersek tüm videolar koyulacatır...

Senin algıda problem var anlasılan uykusuzluk yaramıyorheralde ! Nıye koymadınız erkenden demedım laf soyleyecegınıze vıdeo koyun sonra ne solıyceksenız soylersınız. Su anda herkesın ızledıgı tek vıdeo var ordada yok akıtıyo erken basıyo yazıyorsunuz hayır vıdeoda oyle bısey yok sızıde mı 95 oktan carptı neyın kafası onu anlamadım ?

Koyun ızleyelım sızınde vıdeonuzu. Her konuda bu car car car muhabbete uyuz oluyorum zaten sırf olay bu konu degıl. Ikı tarafta koysun vıdeoyu daha neyını tartısabılırız kı bunun uzerıne ?

Cem.B
01-03-2014, 11:05
Senin algıda problem var anlasılan uykusuzluk yaramıyorheralde ! Nıye koymadınız erkenden demedım laf soyleyecegınıze vıdeo koyun sonra ne solıyceksenız soylersınız. Su anda herkesın ızledıgı tek vıdeo var ordada yok akıtıyo erken basıyo yazıyorsunuz hayır vıdeoda oyle bısey yok sızıde mı 95 oktan carptı neyın kafası onu anlamadım ?

Koyun ızleyelım sızınde vıdeonuzu. Her konuda bu car car car muhabbete uyuz oluyorum zaten sırf olay bu konu degıl. Ikı tarafta koysun vıdeoyu daha neyını tartısabılırız kı bunun uzerıne ?

siz- biz oldu yapmayın ya böyle şeyler kendinizdemisiniz

Ogedov
01-03-2014, 11:07
EP3 leri bile geçmesi sorgulanan BS çok çok iyi gitti. EG kilo avantajı ve swap olmasıyla çok hızlı zaten. İki tarafında denk basıldığını kabul ettiği denemelerde anca 1 boy geçebiliyor eg. BS nin kilo dezavantajıyla bu kadar yakın gitmesini kimse beklemiyordu zaten. Ne kadar hızlı olduğunu bir kez daha kanıtladı. İzlemesi çok keyifli denemeler oldu

-Günalp-
maşallah güzel denemeler olmuş. bencede fn2 nin gidişi cok başarılı. dengi ep3 ve fn2 ler ile denerse daha net anlaşılır.

s2k
siz- biz oldu yapmayın ya böyle şeyler kendinizdemisiniz

İsmini bilmediğim için siz yazdım yoksa adıyla hitap ederdim :icon_tup:

sizden kastım diğer aracın videosu yani Hilmi koymasaydı onlarada siz diycektim :D:D:D

tarafsızım :p

stlegal
01-03-2014, 11:17
EP3 leri bile geçmesi sorgulanan BS çok çok iyi gitti. EG kilo avantajı ve swap olmasıyla çok hızlı zaten. İki tarafında denk basıldığını kabul ettiği denemelerde anca 1 boy geçebiliyor eg. BS nin kilo dezavantajıyla bu kadar yakın gitmesini kimse beklemiyordu zaten. Ne kadar hızlı olduğunu bir kez daha kanıtladı. İzlemesi çok keyifli denemeler oldu

Gozler kor sanirim masallah :)

Throttle
01-03-2014, 11:18

kafalari guzel heralde :)

sword
01-03-2014, 11:21
Hilmi nerdeyse benım kadar hızlı vites atmışsın:D

Iki aracada maşallah.. pılotlar yer degıssede 95oktan olayı olmasaydı benım gördüğüm rahat 3-4 boy olur arada buda normal bence

CocoRe
01-03-2014, 11:22
Serhat abi gel gidelim zaten geçiliriz mantığıyla hilmi ustanın samimiyetine dayanarak oraya gitti

İstenilen 30boy fark olmadı diye insanlar neden birbirini kırıyor halen anlamış değilim

Altı üstü bi fn2 :)

guwen_ar
01-03-2014, 11:23
Cem abi suanda egk20 nin ne kadar hizli oldugunu bi kez daha anladim :)

Sadece bir denemede yakin gitmis o da aciklamasi yapilmis 95 oktanin azizligi :icon_tup:
Digerleri zaten videoda cok net belli.

Her iki aracada nazar degmesin egk20 cok pislik :D

Konuyla alakasi yok ama Solemeden edemedim okan senin f7r baya gidiomus be kardesim :icon_tup:

Ogedov
01-03-2014, 11:28

Geçen yektayla dükkanda yediğimiz balıklar yaramadı heralde abi:D

Alper D.
01-03-2014, 11:29
kafalari guzel heralde :)

Kafamiz guzel kardesim aynen ne oldu senin acindan sikinti mi var.uslubuna dikkat edersen sevinirim luleburgazli guzel kardesim ok.

Cem.B
01-03-2014, 11:31
Cem abi suanda egk20 nin ne kadar hizli oldugunu bi kez daha anladim :)

Sadece bir denemede yakin gitmis o da aciklamasi yapilmis 95 oktanin azizligi :icon_tup:
Digerleri zaten videoda cok net belli.

Her iki aracada nazar degmesin egk20 cok pislik :D

Konuyla alakasi yok ama Solemeden edemedim okan senin f7r baya gidiomus be kardesim :icon_tup:

4.sayfada megane seviyesine dustu 5 de 6 da nolucak bakalim

Throttle
01-03-2014, 11:35
4.sayfada megane seviyesine dustu 5 de 6 da nolucak bakalim

hangi seviyeden bahsedion dostum hayirdir? bos konusmayin varsa megane ile derdin cik gorelim 241 dynodynamics yazmakla olmuo ole imzaya oturduguniz yerden boklayip yolda agliyosunuz sonra..

Cem.B
01-03-2014, 11:40
hangi seviyeden bahsedion dostum hayirdir? bos konusmayin varsa megane ile derdin cik gorelim 241 dynodynamics yazmakla olmuo ole imzaya oturduguniz yerden boklayip yolda agliyosunuz sonra..

Ne isim var bnm seninle ayni yolda,cikip arabami denemisimde seninle deniycem

Emege sayginiz olsun sen neyine guvenip kafaniz mi guzel yok bnm fn2 ile ayni gudermis vs die konusuosun senin arabanin muhabbeti yok burda git konunda prim yapmayw calis

Ahmet.S
01-03-2014, 11:45
Heriki aracada maşallah bs fn2 yi swap araçla deneme yaptığı için ayrı tebrik ediyorum.

mami_makinen
01-03-2014, 11:51
Hilmi sana 2 gündür harbi ayar oluyorum ama şunu yazmadan geçemicem çok güzel vites atmışsın her denemede hep aynı tyming maşallah bileğine sağlık
Bs typerada maşallah bir fn2 ye göre bence çok çok başarılı

miniks
01-03-2014, 11:52
Serhat abi gel gidelim zaten geçiliriz mantığıyla hilmi ustanın samimiyetine dayanarak oraya gitti

İstenilen 30boy fark olmadı diye insanlar neden birbirini kırıyor halen anlamış değilim

Altı üstü bi fn2 :)

Aynen öyle boşverin luzumsuz kalp kırmayalım biz aynı garajın adamlarıyız

KCANN_220
01-03-2014, 11:57
masallah araclara..BS nın gıdısı bnce gayet tatmınkar eg nın kılo awantajı asıkar..kor yada gozluk takmaya gerek yok yersız olmus o yazılanlar..eg nın setubıda pıstonsuz olarak guzel setup bnce..sonuc normal..

reyis bnm yumurtayı gonderem ıstersen koy motoru showlu olsunn..:)

miniks
01-03-2014, 11:59
Hilmi sana 2 gündür harbi ayar oluyorum ama şunu yazmadan geçemicem çok güzel vites atmışsın her denemede hep aynı tyming maşallah bileğine sağlık
Bs typerada maşallah bir fn2 ye göre bence çok çok başarılı

Allah razı olsun

Selcuk_RoL
01-03-2014, 12:06
Massallah her iki aracada hilmi abi vites show yapmis:icon_tup: bs type r astra turbo denemesindeki arac ici videosunda harika bir seyir keyfi vardi sanki burda ayni pilotaj yok gibi cok vites kacirma olmus ama tertemiz bir deneme olmus emegi gecenlerin emegine saglik

ronay
01-03-2014, 12:13
maşallah maşallah eg ye baktıkça gururlanıyoruzz

wolrath
01-03-2014, 12:21
maasallah cem :icon_tup: fark gercekten 1 boy :p

*yıl 2014.hala once sen otur koltuga denıyor.arabalar denenıyor soforler degıl :icon_wack

ramo35
01-03-2014, 12:46
1:01 ve 1:51 den sonra başlıyan denemeler gayet sağlıklı olmuş alınan benzinin kötü etkilediği sonraki denemelerde belli ediyor kendini vites atışlara ve her 2 aracada maşallah...

16EC813
01-03-2014, 12:46
heriki araca ve sürücülerine kocaman maşallah ,herşeyden önemlisi kazasız belasız bi deneme olması

c20let
01-03-2014, 12:48
İki aracada maşallah. Eg gerçekten hızlı diyecek laf yok fakat fn2 bana çok başarılı geldi. Böyle güzel çekimli denemeleri izlemek ayrı keyifli oluyor.

onat
01-03-2014, 12:54
hilmi gibi bi adamın heyecanlanması lafına cidden güldüm. fn sürekli tünel yapıyor girip çıkıp bende bunu net görüyorum videolardan.

s2k
01-03-2014, 12:54
Hala yokmu FN2n'n cekimleri ? Hayir kim gecti kim gecildi umrumda degil sesi cok guzeldi namussuzun icerden nasi onu merak ediyorum :D:D:D

inan mpower
01-03-2014, 13:21
tüm araçalara ve yapılan emeklere maşallah bence olması gereken olmuş bs typer tamam hızlı olabilir ama kilo farkı vs vs detaylara bakılırsa diğer aracın bu şekilde bir farkla ufak yada çok açması normal ayrıca golf bonus olmuş :) emeğe saygı tüm araçları tebrik ederim.

_muhaRRem
01-03-2014, 17:46
egk20 gidişi belli olan bir araç denemelerde genelde 1 boy öndeydi şöförüde çok tecrübeli MASALLAH

Golf zaten ayrı bir dünya, fazlasıyla emek taşıyor.. MASALLAH

BS bizi gidişiyle çok şaşırttı... kendi motoruyla bs yi geçebilecek bir 2.0litre olduğunu düşünmüyorum istanbulda... eline koluna saglık team pasaoglu kesene bereket serhat reyis....:heyoo::heyoo::heyoo:

bunun için sökük ep3 lerlede denemesi lazım ama . sökük diye denememezlik yapılmaması lazım.

veya yapılıyorsa en hızlı fn2 yim diyebilir mesela :)

Serhat Y.
01-03-2014, 18:10
bunun için sökük ep3 lerlede denemesi lazım ama . sökük diye denememezlik yapılmaması lazım.

veya yapılıyorsa en hızlı fn2 yim diyebilir mesela :)

fn2 si ep3 ü yok ben o gözle bakmıyorum olaya. motor setup çok daha düşük ama stok ağırlığının çok altındaki araçlarla tabiki denemem. onun için atmosferikte olsan kinglikmiş falan boş işler.

Dem-Er
02-03-2014, 00:04
Tüm araçlara maşallah son zamanlarda seyrettiğm en keyifli çekimler olmuş.eg kilo avantatajından dolayı bu farkı yaratması gayet normal bence.asıl serhatın makinenin bu kadar iyi tutunması beni şaşırttı bravo.kilo çok önemli bir ayrıntı fakat golf 5 yapacağını o diesel makineyle yapmış.onuda ayrıca tebrik etmek isterim.Erdi artk rakibim sensin sana bilendim :)

onursumer
02-03-2014, 01:04
maşallah araçlara benzinciden sonra videoda bariz aracın yavaşladığı belli oluyor nasıl bir benzinse artık :) ayrıca vites atışları muthiş vites aralarında bile fn2 geriye düşüyor :D

bu arada golf kaç hp? geçip giderken nos ilemi yürüyor o süratte ciddi güçlü olması lazım

Ertug_T.
02-03-2014, 01:30
maşallah deneyen araçlara..golf e bayıldım gerçekten başarılı belliki =)

vol23
02-03-2014, 01:43
egk20 çok iyi fn2 ağır olmasına rağmen iyi tutunmuş.Golf e dicek yok zaten ne kadar duman o kadar randuman maşallah.

brs_odbs
02-03-2014, 01:43
maşallah gerçekten eg çok güzel gitmiş hilmi abiyide tebrik ederim vites atışları 10 numara 5 yıldız :) bence kilo,swap,sürücü bunların pek bir önemi yok sonuçta yarışa çıkılıyor elinden gelenin en iyisi yapılır adamlarda yapmışlar ve geçmişler bunu tartışmaya gerek bile yok ayağınıza sağlık ..

levent
02-03-2014, 02:23
maşallah araçlara benzinciden sonra videoda bariz aracın yavaşladığı belli oluyor nasıl bir benzinse artık :) ayrıca vites atışları muthiş vites aralarında bile fn2 geriye düşüyor :D

bu arada golf kaç hp? geçip giderken nos ilemi yürüyor o süratte ciddi güçlü olması lazım

dumanı takip edersen, dumanın kesildiği yerde nos basıyor tam olarak Onur :)

patinaj bitiminde tahminen..

CocoRe
02-03-2014, 09:02
Bu duman kesildi muhabbetini nasıl götünüzden uyduruyorsunuz arkadaş adamın bastığı 20max30shot dır. Golf eg yi benim 100mt önümde gecti biz dumandan geçtimi geçmedimi zor ayırt ettik adamın videosu var kendi arabasından oluk oluk duman var bu millette pc başından kesilen dumanı fark ediyor ne göz varmış valla siz kesilmiş duman görmemişiniz bence....

Throttle
02-03-2014, 09:08
Bu duman kesildi muhabbetini nasıl götünüzden uyduruyorsunuz arkadaş adamın bastığı 20max30shot dır. Golf eg yi benim 100mt önümde gecti biz dumandan geçtimi geçmedimi zor ayırt ettik adamın videosu var kendi arabasından oluk oluk duman var bu millette pc başından kesilen dumanı fark ediyor ne göz varmış valla siz kesilmiş duman görmemişiniz bence....

yaw sen herşeye nie muhalefetsin arkadaş merak ettim ?
kendi arabanla deneme yapınca savun anlarızda el şeyinin derdi sanamı düştü ?

CocoRe
02-03-2014, 09:35
yaw sen herşeye nie muhalefetsin arkadaş merak ettim ?
kendi arabanla deneme yapınca savun anlarızda el şeyinin derdi sanamı düştü ?

peki bu yazdıklarını sorgulamak sanamı düştü

alttan alttan böyle profesyonel yorumlar duyunca yazasım geldi ne yapak

benim golf le mazim uzun........ konuyu oku bakalım baştan eg için bs için araç sahibi dışındakiler birşeyler yazmış hepsimi el şeyinin derdinde
şimdi anlıyorum birçok insanın seni niye takmadıgını
birşey yazarken önce oku amk bu nasıl yazmaktır.

Throttle
02-03-2014, 10:01
sen git yukarı yazdığın yazıya bak yok götünden uyduruyomuşlarda yok dumanı azmış çokmuş sanane arkadaş sanamı battı adamın dumanının derdi nosunun düğmesi aracın sahibi senmisin de nosa kendinmi bastında bastığın noktayı bilion git kendi arabanın derdiyle uğraş sanane dumanın kesildiği osa basıldığı noktadan ne çokta bilionuz anasını satim ilahsınız ilah ...........

Bulut Y.
02-03-2014, 10:39
Nosunun cücüğü sana mı len heee kokocamboo :D

CocoRe
02-03-2014, 10:45
sen git yukarı yazdığın yazıya bak yok götünden uyduruyomuşlarda yok dumanı azmış çokmuş sanane arkadaş sanamı battı adamın dumanının derdi nosunun düğmesi aracın sahibi senmisin de nosa kendinmi bastında bastığın noktayı bilion git kendi arabanın derdiyle uğraş sanane dumanın kesildiği osa basıldığı noktadan ne çokta bilionuz anasını satim ilahsınız ilah ...........

nosun düğmesi bastığı nokta nereden çıktı ne saçmalıyorsun sen?

ne bildiğimi söylemişim amadamların engin bilgisine sinirlenirim ben

sen benim arabama neden takıldın çokmu hoşuna gitti hani sarı falan

sen arabanın derdinle ugraş diosunda benim arabamın bi derdi yokki maşallah taş gibi günlük biniyorum 240hp dd sencede senin uçan tabuttan iyi degilmi

neyse fazla prim yaptın gene hadi daha fazla uğraşamayacagım senle..

Throttle
02-03-2014, 11:06
nolur uğraş prim yapmam lazımmmmm :D

Yigit-Y
02-03-2014, 11:15
Gecenin yildizi golf müş

Araclara masallah hepsinde.
buyuk emek ve meblağ var

emeğe saygı

Volkann
02-03-2014, 11:18
Masallah deneyen araclara.

Firattoptas
02-03-2014, 11:38
iki aracada maşallah kazasız belasız gazlamalar:icon_tup:

Oz`
02-03-2014, 12:21
hersey ok güzelde swap araç katagorisi nedir ya :) komik olmayın Lütfen yeniden Diyorum kendi motorunla onu bunu yaptık öle böle demeyin baqın beyler Modifiye dediğiniz zaman bunun içinde aero da lastik çapıda taban genişliğide kanadıda koltuğuda herseyi kapayan bir iştir. Abart egsozt takmak değildir lütfen!!! Düzgün yazın serhatın kendi tercihi Fn2 en hızlı Fn2 suanda Tebrikler demekle olay biter suanda Ek da en hızlı K24 (KİME NE KASADAN)
Eg dede Cemin Egsi belkivardır baska bişi diemem gördüğüm diim

cem eg ye taksın K24 FN ye taksın kismeyi enterese etmez bu işte öde kim bitiriyorsa o hızlıdır önde olan kazanır geçilende monicaaaaa die bağırır memeleri sıkamaz :)

lütfen artık swap makina die bi katagori yok bahane değil kesinlikle bahane die kendinizi kandırmayın herkesin arabası gidiyor ayrı enhızlınız ayrı DBN deriz yok inanmıyoruz önde deriz swap dersiniz LÜTFEN saçma sapan seyler yazıp keyif kacırmayın ben 20 ım 2.4 değilim bize ne yapsaydın bizmi engelledik yok 1.6 yım 1.8 değilim Bize ne bizmidurdurduk yapma die teknik uğraş uğraştır zorla sök naparsan yap kimseyi bağlamaz ermeydanında geçildinmi bunun bahanesi olmaz Denemedende konuşmanın manası olmaz ..

Tebrik ederim Serhattcım geldin bizi kırmadın geldin Seridinde kalsan süperolcakti Apachiii :)
Hilmide canını almış viteslerin ZALIM (b de Görüselim) :)

güzel deneme olmuş tebrikler :)

3 4 5 inci ağızlar gereksiz yorunmlar yapmış bence yanlış olmuş tebrik etmek yeterli bence garage kavgasıana gelmesin PLS

miniks
02-03-2014, 14:00
Bu dizele takılmanızı anlamadım

Yani erdi beni aradı bende geliyim mi denermiyiz diye adama telefonda kaç HP sin diye bile sormadım buyur gel dedim

denedik bitti sonra sordum

Öyle bir yazıyorsunuz ki sanki golfe gider yapmışım sonra geçilmişim tarzında

Benim için yakıtın bir önemi hiç bir zaman olmadı Turbo + Nos benzinli dizel farketmez kategori belli NA araçlar değil

Şahan
02-03-2014, 14:13
tartışmalar keyif kaçırsada içinde k serisi olan ve sizinle birleşen denemeleri çok büyük zevkle izliyorum..emeğinize sağlık kazasız belasız..

Onur typer
02-03-2014, 15:30
cok keyıflı olmus tesekkurler bızede bu keyfı ızlettıgınız ıcın

H22Power
02-03-2014, 17:19
Squential Hilmi hahaha
Hacı bindiğin araba gidio
Serhatcım senin arabada kiloya oranla baya basarili
Aman diyim moralini bozma malubiyet var diye
Iki aracada Maaşallah

miniks
02-03-2014, 19:43
Sağolasın mustafa

OmeR-FE
02-03-2014, 19:57
MasAllah araclara.
Sahsen BS fn2'ye ayrica bi masAllah.

Hikmet Gönül
02-03-2014, 20:22
Iki araca da masallah..
Cok basarili..
hilmi bilegine saglik..
Eg bendeyken ilk yaptigimda mekanik vites sisteminin nekadar guzel oldugunu solemistim..vites gecermi acaba diye dusunmeye gerek yok...
tekrardan emeklere saglik ...

stlegal
03-03-2014, 16:41
Iki araca da masallah..
Cok basarili..
hilmi bilegine saglik..
Eg bendeyken ilk yaptigimda mekanik vites sisteminin nekadar guzel oldugunu solemistim..vites gecermi acaba diye dusunmeye gerek yok...
tekrardan emeklere saglik ...

Onu biz sokup ktuned takali cok oldu hikmet :)

Onceki sahiplerinin yaptigi hic bir sey kalmadi aracta