PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BS fn2 vs. k20 swap eg

Serhat Y.
01-03-2014, 13:32
BS fn2
k20 setup
12,5cr.
ERL cnc head
DC 3,2 cams.
flashpro
283hp.MAHA
1193,5 kg.

k20 swap eg
k20 setup
PPR head
DC 2,2 cams
248 DD.
950 kg.
toplamda 5 deneme yapıldı hepsini yükledim. Hilmi bastığı için kornalara daha iyi senkronize oluyor benden erken oturuyor gaza. bu demek değilki aynı anda otursak eg öne çıkamaz ama oylede bir fark olmaz uzunda. 5.viteste benim araç tolare ediyor zaten farkı ama bikaç denemede viteslerin azizliğine uğradım. tekrar tebrik ediyorum Hilmi seni.
Opet molasından sonra Hilmi kendi devrinde denemek istedi 60kmh. da oturduk gaza durum daha farklı oldu(4.deneme) uzunda 5 sonu bıraktı ben devam etmesini beklerdim:)
eg nin şanzuman benden kısa 5 sonu aramızda bi 10kmh.fark oluyor kadrandan yorumlarsak eg 210 gibi BS 225 gibi bitiriyor 5.vitesi.
250kg.farka göre ben aracımdan çokçok memnunum, aynı setupta swap olmayan 2.0lt.bir araçla denersek neden memnun olduğum daha net anlaşılır.
8qRrCQosGFg
-WmYxtAzbyo
Oxy4HS04KII

Chn53
01-03-2014, 13:38
maşşallah araçlara . bs nin sesi harika herzamanki gibi :)

güneşbalkan
01-03-2014, 13:39
Link alabilir miyiz?

Serhat Y.
01-03-2014, 13:40
BS fn2 vs. k20 swap eg - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=8qRrCQosGFg)
BS fn2 / kg.bilgisi - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=-WmYxtAzbyo)

STP
01-03-2014, 13:53
Masallahta 250 kilo farka ragmen demissin :) 35 hp fazlan bi ise yaramiyomu kanka

MKT
01-03-2014, 13:54
Maşallah BS ye bukadar kilo farkına rağmen gayet güzel yürümüş her iki araç ta

Serhat Y.
01-03-2014, 13:57
Masallahta 250 kilo farka ragmen demissin :) 35 hp fazlan bi ise yaramiyomu kanka

selçuk sen neye takıldın bukadar anlamadımki. kiloyuda yazdık beygiride herkes yorumlasın işte :)

STP
01-03-2014, 13:59
selçuk sen neye takıldın bukadar anlamadımki. kiloyuda yazdık beygiride herkes yorumlasın işte.

250 kilo fazlaya ragmen memnunum yazmissin. Sanki ayni hp desinizde sen 250 kilo fazlaya ragmen iyi gitmissin gibi anlasiliyor... 250 kilo fazlasin ama 35 hp guclusun

CeM öZeR
01-03-2014, 14:05
Maşallah güzel deneme. eg'de beygir başına düşen kilo yaklaşık 400 gram kadar az gözüküyor. Bu şartlarda bs daha başarılı bir grafik çizmişe benziyor.

Jeandan-R
01-03-2014, 14:06
Dynoların biri maha, biri dynodynamics. Ezber bozan fn2'ye maşallah, egk20'ye yorum yapmıyorum zaten :)

Serhat Y.
01-03-2014, 14:07
250 kilo fazlaya ragmen memnunum yazmissin. Sanki ayni hp desinizde sen 250 kilo fazlaya ragmen iyi gitmissin gibi anlasiliyor... 250 kilo fazlasin ama 35 hp guclusun

sen öyle bişeye inanıyomusun yıllardır arabacısın aynı motor sanzuman biri diğerinden 250kg.fazla :) gördünmü yanyana giden araç. elbette biri güçlüki yakın gitmiş araçlar işte. sonra gördüm ben zaten aynı setup yakın hp.ler benle yakın kilodaki aracı nasıl gittiğini DF denemesini biliyosun.

Alper_
01-03-2014, 14:08
ikisine de maşallah..fark 150 kg olsa daha denk olurmuş gibi..

Alper D.
01-03-2014, 14:09
Evet kör sagir dilsiz alkollu diyen arkadaslar tekrar bir yorum yapsin 5-6 boylar icin kamera acisi diye birsey i anlatmaya gerek yok heralde burda 10 kisi gozle gorduk bukadar fark yok diyoruz ama kafamiz bile guzel olduk ayiptir biraz adaletli olun at gozlugune gerek yok lafim orda olmayan disardan konusan arkadaslaradir ordakiler ustune alinmasin

Araclara lafimiz yok ikisine de masallah EG hizli zaten ama BS eg nin yaninda araba yani herseyiyle...

tekrar tebrikler hilmi guzel pilotaj

Ogedov
01-03-2014, 14:11

BS maha da EG dd de o yuzden net kiyaslama yapamiyoruz malesef

Alper D.
01-03-2014, 14:13

Kanka 248 dd baska dyno da kac cikar sence

Dipnot : bs maha da eski setup ile 268 iken dd de 238 verdi ayni gun

AhmetKadir
01-03-2014, 14:14
kafa kafaya gıdılen deneme 6.viteste de devam etseymıs seyrı baya keyıflı olacaktı.
ıkı araca da masallah.

Patisever
01-03-2014, 14:15
masallah serhat 3. videoda ivmelenirken girmemiş vites güzeldi eg k20 de cok iyi masallah

gökh@n_gr
01-03-2014, 14:33
bs takdiri hakeden bir araç tebrikler

Serhat Y.
01-03-2014, 14:33
konu başlığına eklenmiştir. dış çekimler.
BS fn2 vs. k20 swap eg / dış çekimler - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Oxy4HS04KII)

Ssamet
01-03-2014, 14:39
Vites geçişleri gayet güzel. Kalan kıstasları anlmaıyorum yorum yapamicam. :)

aTaBeY
01-03-2014, 14:47
İki aracada maşallah ancak o bs nin sesi nedir öyle arkadaş yav beni benden aldı. Kazasız belasız güzel bir karşılaşma olmuş

STP
01-03-2014, 14:48
Kanka 248 dd baska dyno da kac cikar sence

BK mahada 260,7 DBS dynamics 255 kusurcikmisti kafa burundu denemeler. Dynolar nasil olcuyor siz karar verin ben ne diyim :)

Serhat Y.
01-03-2014, 14:53
BK mahada 260,7 DBS dynamics 255 kusurcikmisti kafa burundu denemeler. Dynolar nasil olcuyor siz karar verin ben ne diyim :)

şu dynolardan referans alıp rollinglerin yorumlanamayacağını bi öğrenemediniz. yol, şanzuman, direksiyon vites hakimiyeti daha bisürü değişkenin olduğu rollingde dynolar değilde araçlar ve şoförleri konuşuyor kanki :)

JDM VTİ
01-03-2014, 14:53
eskiden herkes paşaoğlu dynoya giderdi orada ki sonuca göre kıyas yapılırdı şimdi serp maha dd falan filan :)

maşallah araçlara.

eg geriden gelip basıyor diye düşünenlerdenim bende. özellikle ilk denemelerde videoda ki.

eg çok hızlı ona ayrı bi maşallah.

Alper D.
01-03-2014, 14:54

Kendin cevapliyorsun zaten sorunu o yuzden dyno uzerinden konusmak enteresan ben gozumle gordum mahadan cikti adam iste dd de ayar yapmaya gitti orda 268 orda 238

Cem.B
01-03-2014, 14:59

Neden senin deneyimine gore karar verilsin selcuk adam ikisne ayni tarihte cikmis senin deneyimi kistas alip yasanmadimi saysin kndi dyno maceralarini :)

Videolari bnde yeni izledim senkronize basildiginda fark gayet blli 1 sizin guzel hatriniz icin olsun 2 uzundada fn2 gecer 6 da gidilse bnce farkli dusunen kndini kandirir serhat video cekmese doger videolardan farkli anlayanlarada hak veririm cekim acisi cok farkediyor

Dun gecdnin galibi eg civic ve hilmidir takdir edilecek aracta bnce kndi kasasinda hicbir 2.0 atmosferik hondanin suan gecemeyecegi serhatin fn2 dir

CocoRe
01-03-2014, 15:09
paşa dayı yaptımı yapıyor...

Volkann
01-03-2014, 15:15
Link lutfen

ademsezer
01-03-2014, 15:18
Masallah serhat

STP
01-03-2014, 15:23
Neden senin deneyimine gore karar verilsin selcuk adam ikisne ayni tarihte cikmis senin deneyimi kistas alip yasanmadimi saysin kndi dyno maceralarini :)

Videolari bnde yeni izledim senkronize basildiginda fark gayet blli 1 sizin guzel hatriniz icin olsun 2 uzundada fn2 gecer 6 da gidilse bnce farkli dusunen kndini kandirir serhat video cekmese doger videolardan farkli anlayanlarada hak veririm cekim acisi cok farkediyor

Dun gecdnin galibi eg civic ve hilmidir takdir edilecek aracta bnce kndi kasasinda hicbir 2.0 atmosferik hondanin suan gecemeyecegi serhatin fn2 dir

Ben hala BS egzantrik kapak pp piston meth enme kelebek full dolu 258 maha ciktiktan sonra ne yaptida 283 maha aldi onu dusunuyorum? :) serhat kapak erl dedi yakit dedide hic tatmin olmadim :) neyse soze gore 248 dd ile 283 maha ayni deger :) ve hala 1 boylu muhabbetler var :) kameradan kaybolmus hilmi daha ne yapsin :) bide okanin megane ile denesinler son cumlen kesinlesir ozaman :) son yorumum iki aracada masallah

mtcvtc
01-03-2014, 15:37
iki aracada masallah serhat kardesim fn2 de tabulari yiktin helal sana bencede suan kendi kasasinda k20 atmo kingde iddialidir.

miniks
01-03-2014, 15:49
Ben konuyu uzatmicam alper cem serhat

hic bir denemede akitma yapmadigim belli olmus

hatta gec ve gerideb bastigimda anlasiliyor

kafa kafaya denk bastiklarimizda EG kadrajdan cikiyor

serhat sanada son sozum su kardesim

arac avans vurdu ve yurumedi sen bu denemeyi kistas alicaksan eger aksam bir daha deyenebiliriz bende yakitimi adam gibi yerden alip halledeyim problemi

bu sefer 60-70 arasi basarim kafa kafaya gelip basarim

6 da 250 den oncede birakmam

zaten dun gece ben hep 240 a ciktim 6 yi bitiriodum bir taneslnde el insaf bana burda gaz ksstin bilmem ne deme

ne cok mutlu olcaksiniz arabayi kirsam hayret birsey

sen yakitini bosalt 97 koy catir catir avans vrsun bakalim benim kadar cesaretli olabilcekmisin

Ben bir boy iki boyda degilim yanlis anlamayin gecmsk gecmektir

ama iftiraya gelemiyorum birde yalanci duruma dusuruyorsunuz yahu bir tanesinde avans vurdu araba yurumedi yan yana gittik birinde nerdeyse arka tamponundan sikip onune gecmisim uzunda geliodum demen falan hic hos degil

Aracin cok hizli ben hakkini veririm aracin sen degil ben sursem belki daha farkli gider

EG yi bosver seninle deneycek ep3 fn2 cikarmi bundan sonra onh konusalim derim ben :)

Savas ustamin eline saglik seninde kesene bereket fakat eski arkadasim cemden bile boyle hirsli yazilar okumak alperin yazdiklari hele can *****i

Eyup Duygun
01-03-2014, 15:49
Maşallah ıkısınede , bs typer zaten soylenecek pek fazla bırsey yok cok ıyı.

Dyno muhabbetlerı komık olmus bana göre.Cok kez denendı görüldü usa ı bır daha kesfetmeye gerek yok.

EEE
01-03-2014, 15:57
Akitsin akitmasin sonraki viteslerde eg açılmaya devam ediyor...eg daha hizli

sportwagon
01-03-2014, 16:03
ciddi keyif aldım, ikisine de maşallah teker teker

miniks
01-03-2014, 16:15
:) eg kadrajdan cikmis bi deneme de yaninda gittin diye 6 ya atnca gecerim varsaymindasin. 2 deneme gordum kadranin 250 oluo eg kamera da gozukmuo nasil geliosun sen oyle Serhat ? Gercekten inanio musun bu soylediklerine gercekten merak ediyorum.

Ayrica gecmek gecmektir bunun 1-2-3-10 boyu olmaz. "Eg benden hizli masallah" de bitsin gitsin neyin pesindesiniz hic anlamiyorum. Su olsa bu olurdu lari birakin bahane sunacak adam araba denemesin. Sen eg ye gecildin diye araban yavas olmuo birilerine bisi ispatlamaya calisman cok yersiz kendini de uzuosun karsindakileri de kiriyorsun ayip.
Gect gitti gulduk eglendik ayrildik ne bu bitmeyen dava ??

Tatmin olmadiysa. Gene denersin araba burda kacmioz ki :)

AHMET

Serhat Y.
01-03-2014, 16:38
Ahmet dün gece yarış sonrası 2 kez tebrik ettim elini sıktım Hilminin. keza seninlede konustuk ayak üstü gelin muhabbet edelim bişiler içelim teklif ettin teşekkür ettim senlede guzel ayrıldık. eve geldim hilmiyle whatsapp den yazıştık duruyor silmedim daha. kanka fark çok oluyor dedi hep kapımdasın dedi videoları youtube a atıyorum helal etti yine tebrik ettim maşallah. bugun iki konudada hızlı dedik eg. yine tebrik ettim e yani haala sitem ediyosan yuh:) tatmin olunmuştur dün gece için tekrar denemenin gereği yok. iki tarafta video çekmiş koymuş kendince yorumlamış setuplar belli bırakalım izlesin arkadaşlar işte. ben kimseyi etkilemeye çalışmıyorum. iki tarafta hırslı işte bazı şeyleri kabullenmek zordur.:)) eyvallah herkese.

miniks
01-03-2014, 16:43
Ahmet dün gece yarış sonrası 2 kez tebrik ettim elini sıktım Hilminin. keza seninlede konustuk ayak üstü gelin muhabbet edelim bişiler içelim teklif ettin teşekkür ettim senlede guzel ayrıldık. eve geldim hilmiyle whatsapp den yazıştık duruyor silmedim daha. kanka fark çok oluyor dedi hep kapımdasın dedi videoları youtube a atıyorum helal etti yine tebrik ettim maşallah. bugun iki konudada hızlı dedik eg. yine tebrik ettim e yani haala sitem ediyosan yuh:) tatmin olunmuştur dün gece için tekrar denemenin gereği yok. iki tarafta video çekmiş koymuş kendince yorumlamış setuplar belli bırakalım izlesin arkadaşlar işte. ben kimseyi etkilemeye çalışmıyorum. iki tarafta hırslı işte bazı şeyleri kabullenmek zordur.:)) eyvallah herkese.

Lan ben senle dalga geçtim kapımdasın diye :)

beni tanıyan bilir hep öyle derim işte 200 gibi kapısına geliyorum sonra yarım boy falan geçiyorum derim :)

Ben işin dalgasındayım ve eğlencesindeyim

Eğlendikmi keyif aldıkmı bunlar yeter bize dimi kardeşim

senin rakibin ben değilim zaten EP3 ler FN2 ler çıksın karşınada bizde izleyek :)

Serhat Y.
01-03-2014, 17:01
lan bende ne safmışım. sandımki kapımdasın yani rüzgarıma giriyosun diyosun sandım. ilginç olmuş :)

miniks
01-03-2014, 17:08
Bide şu dıştan çekim videolarınıza yorumda bulunayım

Gopronun açısı belli çektigi görüntüler belli

Serhatın açısı belli çektigi görüntüler belli

Benim koydugum video ile serhatın koydugu arasında mesafe farkı falan yok

fakat dıştan çekimlerde henüz 160 lı KMH larda olugumuz için siz dışardan 1 boy yarım boy olarak gördünüz

Alper ve cem ozellikle sizlere kardeşim bu yazdıklarım

bende opette indigimizde farkın daha cok oldugunu söyledim ama inatlaşıp uzatmadım videolardan görceksiniz dedim

İsteyen istediğine inandırsın kendini

opetten sonraki ilk denemeyi zaten saymıyorum 5 deneme yaptık

ilk deneme size göre ben akıtarak bastım önce bastım fakat öyle birşey yok hatta yarım boy geriden basıyorum izleyin tekrar

ikinci denemeye yrumunuzu bekliyorum bakın nasıl yorumlucaksınız çok net aynı anda gaza oturuyoruz 250 ye kadarda bırakmıyorum aradaki fark nerden baksan 3 boy EG dahil

üçüncü deneme serhat bariz erken basıyor ve ben geriden basıyorum ama bak gazı bırakmıyorum delikanlı gibi devam ediyorum bunları neden konuşmuyorsunuz neden yazmıyorsunuz ? niye o deneme esas denemeymiş gibi lanse ediliyor ?

4 ncü denemeyi hiç saymıyorum bile ne *** olduysa araba hayvan gibi avans vurdu her denemede önde olan araç bir denemede bukadar geride kaldıysa o araçta sorun olduğunu bu camiadaki herkes bilir eğerki bugune kadar öğrenemediyseniz bunun sorumlusu ben değilim bir bilene sorun

5 nci deneme benim devrimde basıldı ordada hayvan gibi avans vurdu egerki avans vurmasa ilk deneme gibi olurdu hiç kafanızda şüphe olmasın

videoları adam gibi izleyip tarafsız ve duygusal olmadan yorumlayın çünkü eski arkadaşlarımdan bukadar saçma yorumlar gelince ben kırılıyorum

dıştan çekilmiş videolara zaten yorum yapmayın hem serhattan hem benden aslan gibi görüntüler var rolling 160 da bitmiyor ...

Sh4rk
01-03-2014, 17:34
Bs hakki ile gitmistir ;) masallah

Serhat Y.
01-03-2014, 17:34
hilmi gerek yokki adamlar aynı araçta izlemeye gelmişler makara muhabbet döndürüyorlar işte. he birde arkada kalma abi öndede kalma yanımda kal rolle başlarken, aynı anda çıkalım mesela, yani arkada basıyorsun belki evet ama hareket halindesin.

_muhaRRem
01-03-2014, 17:41
hilmi gerek yokki adamlar aynı araçta izlemeye gelmişler makara muhabbet döndürüyorlar işte. he birde arkada kalma abi öndede kalma yanımda kal rolle başlarken, aynı anda çıkalım mesela, yani arkada basıyorsun belki evet ama hareket halindesin.

aracına maşallah , yıllardır emek verdin bs typeR yürüttün maşallah çokda güzel oldu sesi duruşu gideri v.s

videolar var zaten hilminin 95 oktan almasından kaynaklı yanyana yürüme durumu var haricinde zaten farklar ortada.

Siz şu an kg muhabbetine takılıyorsunuz ve ep3 k20 istiyorsunuz anladığım kadarıyla deneyecek.

Peki ep3 typeR arabasını sokunce deneyecekmisiniz onada koltuklarını tak aynı kg demi olalım dersiniz ?

Cem.B
01-03-2014, 17:48
Denemeyle ilgili borsey yazmiycam 10 senedir tanisiyozdur belki hilmi kanka gectigimiz senelerde tuna s2000 - bg typer konusundada tartistik ayni boyle muabbetler arkadasliga birsey olmadi allaha sukur olmaz yine sen oyle yasadin olayi ben boyle kirilma bana kardesim bu rolling boyle iste ne oldugu blli olmayan bir dalga hep tartisma hep tartisma :)

ggtoker
01-03-2014, 17:52
maşallah araçlaraaa gözümüzün kulağmızın pası silindi walla

kanashibari
01-03-2014, 17:54
Maaşallah çok güzel çok zevkli deneme olmuş. Tebrik ederim iki tarafıda.

Serhat Y.
01-03-2014, 17:59
muharrem çok resmi yazmışın:) cevaplıyım.
kg.esitleme konusu benden çıkmadı yılmaz attı öyle bişey ortaya benim kiloma gelip tekrar deniycekmişiz gibi. onun dışında hakkıyla setupı olan her araçla denerim. fakat jdm stock tarzı ama full hafifletilmiş sökük araçlarla kıstas alınamayacağı için denemem.

_muhaRRem
01-03-2014, 18:05
muharrem çok resmi yazmışın:) cevaplıyım.
kg.esitleme konusu benden çıkmadı yılmaz attı öyle bişey ortaya benim kiloma gelip tekrar deniycekmişiz gibi. onun dışında hakkıyla setupı olan her araçla denerim. fakat jdm stock tarzı ama full hafifletilmiş sökük araçlarla kıstas alınamayacağı için denemem.

abi ne kıstası bu arabalarda kıstas olmazki. senin dediğin bolt on arabalarda olur. fully built arabalar basbayağı yarışıyor , kıstas değil yarış bu yani bana göre :)

ama tabiki sonunda benzinciler ve sanayilerin kazandığı yarış ödül mödü hiçbişe yok :)

aynen şimdi fark ettim resmiyet yok aramızda aslında :D

bundan sonra anadoluda deneyecekseniz benden size tavsiye hakkıyla top speedli araya 1 şerit koyarak kavacık yolunda deneyelim.

Otobanda gişe önü kesme veya tır ile yol kapatma muhabbetleri çok oldu.

kavacık gece 3 de bildiğin bomboş oluyor her fantaziyi denenebiliyor. Aksilik oldu mavi kırmızı şıklar geldi geç karşıya :D

SEÇKİN172
01-03-2014, 18:12
maşşallah deneyen araçlara fakat egk20 hep arkadan basmış akıtarak ordan zaten 1.5 boyu var gene geçermiydi evet geçerdi ama adil olmamış tekrar maşşallah :)

Throttle
01-03-2014, 18:23
masallah eg bariz hizli bs nin onu gecmesi icin bi 30 40hp yedaha ihtiyaci var ;)

meganes
01-03-2014, 18:23
BS'ye maşallah :)

Alper D.
01-03-2014, 18:30
Yok be abi ne hirsi ne baska birseyi umrumda bile degil inan birak taraf tutmayi bu isler boyle yillardir degismedi o yuzden mecbur biz degistik ben zaten fn 2 yerinde olsam denemezdim soyledim de kendisine gerek yok cunku ortalik insanlar falan belli siz belki makarasindasiniz ama suursuzca yazilanlar insani sinirlendiriyo artik 20 li yaslarin basinda degiliz herkes her istedigini soylemekte serbest ben senin videondaki kadar fark olmadigini soyledim sadece birde turbo arac gibi arkadan doldurup geliyorsun dedim sende bu araba boyle gaz telini bile bisikletcide yaptiriyoruz ayarlanmiyo sabit olarak diye bir yorum yaptin bende eyvallah dedim yoksa icimde gram kibir ibnelik varsa götüm araba haric her konuda tartisirim ama arac konusunda tartisma faslini biraktik artik sadece insanlar uslubuna dikkat etsin yeter bize sizinle her zaman tartisirim da makara da yaparim sizi taniyorum cunku sen icini rahat tut yani :)

miniks
01-03-2014, 18:33
Denemeyle ilgili borsey yazmiycam 10 senedir tanisiyozdur belki hilmi kanka gectigimiz senelerde tuna s2000 - bg typer konusundada tartistik ayni boyle muabbetler arkadasliga birsey olmadi allaha sukur olmaz yine sen oyle yasadin olayi ben boyle kirilma bana kardesim bu rolling boyle iste ne oldugu blli olmayan bir dalga hep tartisma hep tartisma :)

Eeee turboya neden geçtiğimi anlıyorsun dimi :)

Cem.B
01-03-2014, 18:41
Eeee turboya neden geçtiğimi anlıyorsun dimi :)

Orasi oylede ondada yiyosunuz birbirinizi knka :)

abdullah songür
01-03-2014, 19:27
Masallah araćlara zevkli deneme olmuş

pcvirus
01-03-2014, 19:39
maşallah araçlara
eg ler canlansın :D
piyasamızı yükseltiyor swaplar :D:D:D:D

'Burak'
01-03-2014, 20:24
Type r eksoz olarak ne kullaniyo bilen varmi?masallah sesi beni benden aldi

BMK TypeR
01-03-2014, 20:27
Hilmiyede serhatada maşallah, hilmi serhatin koydugu 1.videoda akıtmanın kralını yapmışsın:) serhat gaza oturmadan arkadan sıkarak gelmişsin:) sağlıklı denemelerde ne kadar fark var aralarında?

burakburn
01-03-2014, 20:33
bs uzun süredir zevkle takip ettiğim bir araç, maşallah

_muhaRRem
01-03-2014, 20:38
Hilmiyede serhatada maşallah, hilmi serhatin koydugu 1.videoda akıtmanın kralını yapmışsın:) serhat gaza oturmadan arkadan sıkarak gelmişsin:) sağlıklı denemelerde ne kadar fark var aralarında?

abi biz izledik canlı videodan öyle görünüyordur belki bilemem ama..

biz hep hilmiye en çok kızdığımız şey.

adamlar erken bassada gazı bırakmıyor birde hep geç basıyo :D

ilkkez hilmi erken basmış diyen sensin.

Kutluhan
01-03-2014, 20:56
Her iki aracada maşallah, söförleride tebrik ediyorum güzel deneme kesenize bereket.

yasin_R
01-03-2014, 21:00
Biri benim yorumumu silmiş :) anlayamadım...

BMK TypeR
01-03-2014, 21:31
abi biz izledik canlı videodan öyle görünüyordur belki bilemem ama..

biz hep hilmiye en çok kızdığımız şey.

adamlar erken bassada gazı bırakmıyor birde hep geç basıyo :D

ilkkez hilmi erken basmış diyen sensin.

Muharrem ilk videoyu izlede öyle konuşalım, olabilir bende yapıyorum bazen o heycanla oluyo yan yana gelinmiyo, arkadaş arasında sorun olmaz ama çok avantajlı başlamış hilmi o videoda, başka denemeler varsa izleyelim bence, benim izledigim bu aynı videonun egk20den çekilmişide var bs ilk kalkarken kamerada bile gözükmüyo yan yana değiller eg bariz çamurlukta duruyo:) sonuçta burda serhat erken basıldıgı halde devam etmiş

ErT_ThM
01-03-2014, 21:44
Biri benim yorumumu silmiş :) anlayamadım...

:D:D:D
Diğer konuya yazmış olmayasın

ErT_ThM
01-03-2014, 21:46
Birkaç eksiğim war tamamladıktan sonra BS typer ile bende denemek isterim

yasin_R
01-03-2014, 23:56
:D:D:D
Diğer konuya yazmış olmayasın

Yok yavru her iki konuyadaa yazmıştım, neyse önemli değil

Dem-Er
02-03-2014, 00:22
Burada 250 kilo farkı var.35 hp fn 2 fazla olsa bile bu gayet net bir fark demektir.bence serhat bu kiloyla inanılmaz iyi tutunmuş tebrik ederim sonuçta swap makineyle yürüyor biraz bu açıdan bakmak gerek.her iki aracada tebrikler.tabanca gibi gidiyorlar. :)

Mrt88
02-03-2014, 00:46
Her iki tarafada böyle bir seyir keyfi yaşattıkları için teşekkürü bir borç bilirim. Uzun zamandır bu tarz videolar ve tartışmalar görmüyordum izlemesi ve yorumları okuması da ayrı bir güzel. Allah tekerinize taş değdirmesin.

Onur typer
02-03-2014, 15:23
ıkı aracada maşallah bsyı ızleyınce fn2 almak gelıo ıcımden

weST.27
02-03-2014, 15:33
2 side ses olsun yürüme olsun mükemmeller maşallah

16EC813
02-03-2014, 16:02
araçlarada sürücülerede maşallah

MiaMi
02-03-2014, 19:52
Özlemişiz la bu günleri :) , araçlarınıza maşallah arkadaşlar emeklerinize sağlık muhabbet mükemmel forum ortamında düz yazı okuğumuzdan bize atarlı geliyor bunlar,şu yazılanları bi normal rolling gecesinde sağa çekmiş konuşurken hayal edin anlayacaksınız.

VTec_king
02-03-2014, 20:36
tayfun ne güzel yazmışsın öyle :)
maşallah beyler araçlar 10 numara

Ugu-RR
02-03-2014, 20:41
Maşşallah iki aracada Serhat abi araban gerçekten çok güzel gidiyor bs efsane oldu :)

Schumi
02-03-2014, 20:41
Uzun zamandır bu kadar keyifli rolling videoları izlemiyordum. Ben sadece şuna takıldım. Kameranın direk arkayı göstermesi ile yandan göstermesi arasında fark olduğunu biliyordum ama bu kadar mı fark oluyormuş. Vay anasını diyorum. :)

Serhat Y.
02-03-2014, 20:46
Tayfun özetlemişin abi, eyvallah :)

Schumi
02-03-2014, 20:52

Şuraya takıldım. Tabiki bu iki ölçüm kıstas olamaz ama Maha ile DD arasında bu iki ölçümde %12 gibi fark var. Yani nerdeyse Paşaoğlu'nun VAMAG ile benzer sonuç mu veriyor bu MAHA ? Misal BS'nin VAMAG ölçümü var mı ?

Cem.B
02-03-2014, 20:54
Şuraya takıldım. Tabiki bu iki ölçüm kıstas olamaz ama Maha ile DD arasında bu iki ölçümde %12 gibi fark var. Yani nerdeyse Paşaoğlu'nun VAMAG ile benzer sonuç mu veriyor bu MAHA ? Misal BS'nin VAMAG ölçümü var mı ?

Serhatin typeri bilmiyorumda haci bir minici arkadas ikisine cikmisti sirayla maha pasaoglu arasjnda 1 hp fark vardi maha 1 hp azdi

miniks
02-03-2014, 20:58
Beygire KG ye bukadar takıldınız

kimse Rüzgar direncini sürtünmeyi falan konuşmuyor

95 model aracın mühendisliği ile 2008 modelinkini de bir tutmamak lazım

KG farkı çok olabilir ama sürtünme katsayısı da bir okadar uçurumdur aralarında

Ordan bir miktar EP3 S2K FN2 lerin toleransı var heleki bu yüksek süratlere çıktıkça dahada bariz kendisini belli ediyor

Serhat Y.
02-03-2014, 20:59
uzman dediğin örnekte gerçektir ama bu işi kendin tecrübe etmediğin sürece bence boş. schumi benim aracın bu haliyle paşada dyno verisi yok. yorum yapamıycam :)

Serhat Y.
02-03-2014, 21:02
klasik oldu artık:) ama paşaoğlu vamag 1.4 carpıyor gerçek değerden alsa maha ile aynı çıkar diye tahmin ediyorum. tamamen sallıyorum tabi.

Bulut Y.
02-03-2014, 21:02
Bi yarış oldu herkes mühendis işi hesap kitaba düştü. Boş verin bunları abilerim amcalarım :)

Cem.B
02-03-2014, 21:04
Bi yarış oldu herkes mühendis işi hesap kitaba düştü. Boş verin bunları abilerim amcalarım :)

Kavga gurultuden iyidir billet bosver :)

MiaMi
02-03-2014, 21:05
Tayfun özetlemişin abi, eyvallah :)

Aynen kanka sende bizim uzun zamandır arkadaşımıssın burda yazılan herşey yavan gerçek hayatta şu muhabbet çekirdek çitlerken hilmi ile senin yapacağın konuşma aynısı.

Emeği taktir ederiz sizler gibi yine koşmak için niyet ederiz kopmayın devam abi

ozgur-07
02-03-2014, 21:37
Iki aracada masallah.. ayni anda gazlanmis olsa fark cok olmaz. Bence burda bs basarili herkeze saygilar

civelek
02-03-2014, 21:44
eskiden teşekkür butonu vardı aynı o misal su boş konuşanların ağzının üstüne balta sapıyla vurmak istiyorum butonu konmalı bence !! konsunki hiç olmazsa ar damarı uyanır ! sebep oluruz..
bs ye maaşallah herzmn diyorum cok yakışıklı ve hızlı. eg sarı şeker ama cok cok zalim elinize kolunuza saglık

onuRcbk
02-03-2014, 21:45
iki aracada maşallah cidden güzel bir deneme olmuş. ayrıca BS Typer sesi ciddi derece de başarılı .

Erol
02-03-2014, 21:50
bence yeniden denesinler arkadaşca, öyle oldu böyle oldu denilecegine

stlegal
02-03-2014, 22:11
bence yeniden denesinler arkadaşca, öyle oldu böyle oldu denilecegine

Erol kanka bs nin ses 2 den 3 e attığındaki ses nasıl :)

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı (http://s3.dosya.tc/server19/drCepR/PTT-20140129-WA0082_1_.rar.html)

Erol
02-03-2014, 22:24
ses,sesler güzel cem de bu dosya ney virüs fln mı ? :D neydügü belirsiz bişey

stlegal
02-03-2014, 22:29
ses,sesler güzel cem de bu dosya ney virüs fln mı ? :D neydügü belirsiz bişey

kanka en altta download var ordan indir virus flan değil..

Erol
02-03-2014, 22:41
hahahaha:) çok iyi

egk20 nin nasıl abi bide onu alalım :)

Gry
03-03-2014, 08:38
Her iki tarafında kesesine bereket, böylesine zevkli videoları özellikle kanatlı 2 hondanın senfonisini dinlemek mükemmel.

Bs nin ve eg nin vitesleri de bir o kadar yetenek kokuyor Allah sizlere bizlere kaza bela vermesin.

Maşallah. :)

orhan_guney
03-03-2014, 08:44
vallaha abi kardeş gibi deneme olmuş çok çekişmeli olmuş,ama bana göre ege bir tık önde olacaktır, gerek şöförlük gerek agırlık farkı ile maksat eğlenme kazasız sürüşler keselerinize bereket.
not:Fn2 sesi beni bitirdi. Maşallah.

CocoRe
03-03-2014, 08:54

06 tme evo vamag da 707hp cıktıgı gün birkac saat sonrasında maha da 704hp çıkmıştı.
not: araç 2 bardaydı :)

205-01
03-03-2014, 09:37
Masalhh iki aracada güzel denemeler olmuş , BS nin sesi bi başka gerçekten , Eg ninde maşallahı var ayağınıza sağlık :icon_tup:

CocoRe
03-03-2014, 12:33
eksoz efsane olunca ister istemez taklitleri oluyor hahahahah

Bulut Y.
03-03-2014, 12:55
06 tme evo vamag da 707hp cıktıgı gün birkac saat sonrasında maha da 704hp çıkmıştı.

ziya abi kac hp acaba evc kapalı :D

CocoRe
03-03-2014, 12:57
ziya abi kac hp acaba evc kapalı :D
ziya abinin adı yeter ;)

Schumi
03-03-2014, 14:19

Bu çok açıklayıcı oldu benim açımdan. Kafamda bazı şeyler oturdu. Ben Maha'yı daha çok DD'ye yakın ölçüyor sanıyordum.

FaTlH
03-03-2014, 22:44
maşallah her iki aracada sesleri yetiyor.

TigeR
04-03-2014, 00:10
güzel deneme olmuş maşallah her iki aracada sesler çok iyi