PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Monster TFSİ...

can0001
03-03-2014, 21:50
selam arkadaşlar aracımı 2011 şubat ayında aldım askerden yeni gelmiştim cupralar'a göre fiyatı uygundu motorda TFSİ olunca tereddüt etmeden talip oldum farklı bir his verdi bende ilk gördüğümden beri ve aldığım günden bu güne ve Allah kısmet ederse yapacaklarımı sizlerle paylaşıyorum...Aracımı aldığımda tek forge'un blow off denilen zımbırtısı ve SS komple eksoz vardı
geriye kalan bütün parçalar benim emeğimle olmuştur...
Aracımın ilk sahibi Adana'lıymış ve kısmet işte araç adanadan Bursa'ya gitti ve Bursa'dan da ben aldım buyrun aracımın ilk sahibindeki hali...

http://b1301.hizliresim.com/15/f/hxukh.jpg

Daha sonrasında 2011 yaz aylarında biraz hızlanmak istedim K04 arayışına girdim ve aldım bütün parçalarımı tamamlayıp çok yakın arkadaşım kardeşim GÖKHAN AVCILAR'ile İstanbul yolunu tuttuk PowerShop'a vardık herşey sıkıntısız devam ediyordu fakat Powershop'un işleri çok yoğundu
Özgün ile irtibata geçtik oda sağolsun yardımcı oldu ve Savaş Motorsports'la irtibata geçti ve Savaş abi(topkapı savaş)'nin garajının yolunu tuttuk çok yorgun ve uykusuzduk bizi çok güzel karşılıyarak işimizi sağolsun çok kısa bir sürede bitirdi
elindeki diğer işleri bırakıp bizimle ilgilendi sağolsun. Topkapı'dan tekrar Maslak yolunu tuttuk PowerShop'da Revo yazılımımız atıldı çok şükür hiç bir sorun yaşamadık ve gayet güzel ve tatminkar oldu aracım ve Adana'ya döndük...
2012 yaz aylarında biraz daha kaşındık :D hızlanmak istedim fakat farklı birşeyler arıyordum o sıralarda Reşit Saral Komple Kitini satma kararını vermek üzereydi ki irtibata geçtik ve komple BSH kitini ben satın aldım herşey tamamdı bu seferde Aracımın ince ayrıntılarını ve elektrik
işlerini büyük bir zevkle yapan Kaya Oto Elektrik sahibi Hamza abimle beraber yola koyulduk İstanbul'da onunda işleri vardı İstanbul'a girer girmez ayrıldık ben Maslak yolunu tuttum parçalar diğer araç'dan sökülüp benim aracıma takılacaktı o işide çok şükür sıkıntısız bitirdik
o sıralarda yakın arkadaşım olan bir çoğunuzunda tanıdığı MKT (mustafa kemal tekin)'de İstanbul'daydı onuda alıp Adana yolunu tuttum herşey sıkıntısızdı ve en fazla 1.5bar basıyorduk çünkü motor içi komple orjinaldi :D

http://f1212.hizliresim.com/14/y/hgwdr.jpg
http://e1301.hizliresim.com/15/m/j3s9r.jpg

bu noktadan sonra birazcık daha hızlanmaya karar verip motor içi parçalarımın tamamını aldım yaz sonuna kısmet olursa söküyorum motoru...

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/602847_322881571153788_427245197_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/t1/422127_368853753223236_1413710525_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/v/t1/545972_365862186855726_2023853241_n.jpg?oh=ace760b 9257da5418354c457428ffdcd&oe=537FF2C8&__gda__=1401844420_f69a677a4159e0d72c030eb9f04ce3f 6

artık jantlar sıkmaya başlamıştı ve bende orjinallerden daha hafif olan CAKMA oz'larımı aldım...

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/923203_373591596082785_735804969_n.jpg

sonra yine sıkıldım :D

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1460088_455374721237805_607053848_n.jpg

ön lip'de sıkmaya başlamıştı artık

http://i.hizliresim.com/e5v12A.jpg

frenlerde yetmicekti artık

http://i.hizliresim.com/xY97Dl.jpg
http://i.hizliresim.com/xY97g6.jpg

intercooler işine giriştim sonuç: artık 20litre üzeri tek cooler'ımız var

http://i.hizliresim.com/xJGyZQ.jpg

alt takım ve yürüyenede önem vermek lazım

X Bar'ımız

http://i.hizliresim.com/e7LrQN.jpg
http://i.hizliresim.com/xJGyWJ.jpg

arka kule gergimiz

http://i.hizliresim.com/xY97E2.jpg

bundan sonraki yenilikleri sizlere sunmaya çalışıcam kısmet olursa... sıradaki işlemler Air süspansyon ve Bride Cuga'lar var :D

ALLAH herkesin gönlüne göre versin İnşallah...

aracın kısaca listesi:

Engine:
Revo Stage 4 Big Turbo Software
-JE Forged Pistons 83MM 10.5:1CR
-JE Pistons Rins Set's
-INTEGRATED ENGINEERING TUSCAN RODS
-Supertech 2.0T FSI Exhaust Valve Set INCONEL
-Supertech 2.0T FSI Intake Valve Set
-Supertech 2.0T FSI Valve Spring/Titanium Retainer Set
-ARP Head Stud Kit
-ARP Main Stud Kit
-AFI/BSH Tubular Manifold
-AFI/BSH 3.5" Intake Adapter
-AFI/BSH Dump Tube
-AFI/BSH V-band downpipe
-AFI/BSH Charge Piping
-Garrett GT3076R Dual Ball Bearing Turbocharger
-Tial V-Band Turbine Housing
-Tial 44mm MV-S Wastegate (RED)
-Tial QR BOV (silver)
-Goodrich Stainless Oil and Coolant Lines
-İntegrated FSI to 1.8T Oil Pump Conversion Kit
-4 Ply Silicone Couplers
-T-Bolt clamps for Charge Piping
-All components needed to install
-Mishimoto S Line İntercooler
-FORGE DumpValve Hose (Blue)
-ATP 3" İntake Kit
-Greddy Oil Catch Tank And BSH Adapter+Earls Fitting And Hoses
-Samco Radiator Hose Kit (Red)
-Nex İntercooler Hose Kit (Blue)

İntake:
-HE Performance İntake Manifold Stage 1
-K&N Air Filter
-AEM Water/Methanol Injection Kits

Fuel:
-Oem İnline pump+Walbro 255LPH High Pressure Inline Pump
-İntegrated Engineering Billet Surge Tank+Bosch 044 Pump
-APR 2.0T FSI High Pressure Fuel Pump
-RS4 Fuel İnjector
-RS4 Fuel Return Valve
-USP Motorsports Stage 3 / Big Turbo Auxiliary Low Pressure Fuel System

Transmission:
-Sachs VAG 2.0 TFSI Upgrade Clutch Kit

Electronics:
Defi ADVANCE BF Boost Gauge
Defi ADVANCE BF EGT Gauge
Defi ADVANCE BF OİL Pressure Gauge
Defi ADVANCE CR Fuel Pressure Gauge
Defi ADVANCE CR Oil Temp Gauge
İnnovate Mtx-L Wideband
HKS EVC 6'th Generation
Buddy Club Condenser
HKS Turbotimer

EXhaust:
-AFI/BSH 3" Downpipe
-Custom 3" Exhaust System

Suspension:
AirMadz AİR Suspension Kit
Custom Lower Strut X Bar
Cusom Rear Strut Bar
Kumho XS Semi Slick Tires 225/40/18

Wheels:
O.Z Racing (R) Ultraleggera 8.18

Brake:
Brembo GT 4 Pot Brake Calipers (Front)
Front Brake Disc-EBC 312mm 3GD Drilled and Slotted Sport Rotors
Front Brake Pads-EBC Yellowstuff - 4000 "R" Series - Full Race Pad
Rear Brake Disc-EBC 286mm 3GD Drilled and Slotted Sport Rotors
Rear Brake Pads-EBC Yellowstuff - 4000 "R" Series - Full Race Pad

Sound:
Navix Nvx-8803 Red Edition
ALPİNE SPG compenent x2
ALPİNE SUBWOOFER

Other's:
Bride Cuga Seat's
Alcantra İnterior
Cupra R Side Skirts
Cupra R Rear Diffuser
Custom Front Lip
Cupra R Spoiler'11
Cupra R Grill
FK Led Taillight's

Bu güne kadar bana her türlü desteğini esirgemeyen:

Sami Ramazanoğlu'na
Project 01'e
Powershop'a
Kaya Oto Elektriğe
Demirkaya Mekaniğe
Savaş Motorsports'a
DR. Ecu Özgün Güleç'e
Gökhan Avcılar'a
Seçkin Eksoz'a
Brk motorsports'a

ve unuttuğum herkese

Sonsuz Teşekkürler...

alf
10-03-2014, 18:01
maşallah nazar değmesin :)

meganes
10-03-2014, 18:13
Satılmamasını isteyen kişilerden biriydim ve çoksevindim satmadığına :) Vallahi okadar emek,zaman alınteri döktükten sonra ömürlük olarak binilmeli

Burak Kasim
10-03-2014, 18:25
Masallah Can, 8 enjektoru senden bekliyorum :p

Intercooler guzel olmus, klima hala aktif durumda mi?

X -Bar zayif geldi gozume, cok ince degil mi beyaz metal bolumler?

Resimden pek tatmin etmedi acikcasi beni.

speed_emre
10-03-2014, 19:16
maşallah can çok güzel şeyler yapıyorsun. Maşallah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. :)

Safak
10-03-2014, 19:24
x brace konusunda ciddi olamassın? Böyle olmaz...

can0001
10-03-2014, 21:30
çok teşekkürler arkadaşlar umarım daha iyileri sizlerin olur

can0001
10-03-2014, 21:32
Masallah Can, 8 enjektoru senden bekliyorum :p

Intercooler guzel olmus, klima hala aktif durumda mi?

X -Bar zayif geldi gozume, cok ince degil mi beyaz metal bolumler?

Resimden pek tatmin etmedi acikcasi beni.

kanka çok özür dilerim brk motorsports'a teşekkürleri unutmuşum ama ekledim neyseki :D

intercooler çok iyi oldu klima aktif sıkıntı yok

x-bar konusuna gelince komple 3mm kromdan yapıldı sıkıntı yok gayet sağlam ve güzel oldu :icon_tup:

can0001
10-03-2014, 21:37
x brace konusunda ciddi olamassın? Böyle olmaz...

nasıl olur pardon?

racingnick firması beğendi'ki ölçüleri bu adamlar verdi, awesomegti forum grubu beğendi, seatcupra.net/forum grubu beğendi çok mantıklı olmuş dedide biz türkler'mi beğenemedik olmamış olmaz dedik???

yada neden aracımın tepkileri değşti direksyon tepkimesi olsun viraj tepkimesi olsun bunlar neden oldu?

01ayk01
10-03-2014, 22:08
sakin ol Can olur boyle yorumlar :) kanka olmayani yapip 8 enjektor denicekmisin ? varmi o tarz bi dusunce arastirma ? Masallah araca zaten soylemistim satmamakla cok iyi yaptin Insallah hersey yolunda gider istedigin gibi olur kazasiz belasiz dostum..

can0001
10-03-2014, 22:11
sakin ol Can olur boyle yorumlar :) kanka olmayani yapip 8 enjektor denicekmisin ? varmi o tarz bi dusunce arastirma ? Masallah araca zaten soylemistim satmamakla cok iyi yaptin Insallah hersey yolunda gider istedigin gibi olur kazasiz belasiz dostum..

kanka sakinim sadece sordum ben :D bazı şeyleri zaman göstericek yaz sonuna kadar birşeyler gelişmezse tabiki niyetim 8 enjektör bakalım kısmet çok teşekkürler düşüncelerin için

Safak
10-03-2014, 22:21
nasıl olur pardon?

racingnick firması beğendi'ki ölçüleri bu adamlar verdi, awesomegti forum grubu beğendi, seatcupra.net/forum grubu beğendi çok mantıklı olmuş dedide biz türkler'mi beğenemedik olmamış olmaz dedik???

yada neden aracımın tepkileri değşti direksyon tepkimesi olsun viraj tepkimesi olsun bunlar neden oldu?

O zaman romanyalı Racing nick 3mm kromdan rollcage yapıp satsın, gergi yapsın, x brace yapsın :D

alicancalis
10-03-2014, 22:24
Elinize sağlık iyi emek ve para harcanmış.

Hiç videosu yokmu?

can0001
10-03-2014, 22:29
O zaman romanyalı Racing nick 3mm kromdan rollcage yapıp satsın, gergi yapsın, x brace yapsın :D

dostum ben sana adamlarım neler yapması gerektiğini sormadım nasıl olması gerektiğini sordum... neden olmamış nasıl bu kanıya vardın??? çünkü benim bunca zamanda öğrendiğim şey bu tarz malzemelerde malzemenin kalınlığı ve ölçü düzgünlüğü oldu

can0001
10-03-2014, 22:30
Elinize sağlık iyi emek ve para harcanmış.

Hiç videosu yokmu?

teşekkürler...

watch?v=NgJ5Oz8RTBk&list=UUaBurD3h5RRaZ3Dy1lzYl7A

alicancalis
10-03-2014, 22:33
Açıkcası böyle bir setup'ın 100-200 dbn'inin çok merak ediyorum. Hiç dbn olmasada ölçüm yokmu?

01ayk01
10-03-2014, 22:34
video cok iyi olmus lan :D cok hosuma gitti.. neyse konuyu p'c etmeyelim. basarilar kanka ;)

Antalyalogy
10-03-2014, 22:36
Can eline kesen sağlık...Iyiki satılmadi zamaninda...

Melih-Ö
10-03-2014, 22:37
Emeğinize sağlık Maşallah :)

Schumi
10-03-2014, 22:37
Araç ve setup güzel olmuş maşallah. Ancak levha halinde sac yada başka bir malzemeden herhangi bir gergi olmaz mağlesef. X Brace hiç olmaz. En yakın zamanda tubular yada benzeri bir şekilde yenilerseniz aracınızda boşuna ağırlık yapacak bu malzeme yerine işe yaracak bir parçaya sahip olabilir siniz.

Kazasız belasız.

penguinhakan
10-03-2014, 22:50
Maşallah setup 10 numara görünüyor , Allah keyifle binmek nasip etsin inşallah...

can0001
10-03-2014, 22:58
Araç ve setup güzel olmuş maşallah. Ancak levha halinde sac yada başka bir malzemeden herhangi bir gergi olmaz mağlesef. X Brace hiç olmaz. En yakın zamanda tubular yada benzeri bir şekilde yenilerseniz aracınızda boşuna ağırlık yapacak bu malzeme yerine işe yaracak bir parçaya sahip olabilir siniz.

Kazasız belasız.

selam teşekkürler düşünceler ve fikirleriniz için fakat ben memnunum ve kullanmaya devam edicem kullandığım malzeme sac yada levha değil 309S türü krom malzemedir 3mm olarak hatırlıyorum fakat daha fazlada olabilir tekrar ölçüp sizler için yazıcam buraya... benim x brace uyguladığım nokta normalde aracın tie brace diye adlandırdığımız ve orjinal fabrikasyon olarak yapılmış çok ince 2 adet sac kullanılan noktadır...

therev
10-03-2014, 23:15
airrideli hali yokmu? x brace icin bana mantelite tama ama malzeme sanki ince geldi.

masallahi var aracin :)

can0001
10-03-2014, 23:20
airrideli hali yokmu? x brace icin bana mantelite tama ama malzeme sanki ince geldi.

masallahi var aracin :)

air sistem henüz takılmadı kısmetse yarın yola çıkıyor

_driver_
10-03-2014, 23:26
aracınıza maşallah duruşu çok güzel videodan da canavar olduğu belli
bu arada konuyu bölmüş olmam inşallah x brace kullanım amacı nedir ne işe yarar

Burak Kasim
11-03-2014, 00:04
kanka çok özür dilerim brk motorsports'a teşekkürleri unutmuşum ama ekledim neyseki :D

intercooler çok iyi oldu klima aktif sıkıntı yok

x-bar konusuna gelince komple 3mm kromdan yapıldı sıkıntı yok gayet sağlam ve güzel oldu :icon_tup:

Sikinti yok kardesim. ;)

Klimanin aktif olmasi harika, twin intercooler'dan kurtulmana sevindim.

Bana gore sacma bir mantalitesi wardi zaten.

Shumi'nin dedigine katiliyorum, tubular sekilde yaparsan daha iyi olucaktir kesinlikle.

Illaki cikardigin tie brace'lerden daha iyi olmustur, suphe yok.

Sadece beyaz olarak kullandigin yerler bana cok zayif gibi geldi, belki resimden ole gozukuyordur emin degilim?

Ben Product Design okudum, design yaparken final design'a erisene kadar 10'larca model yapardik.

Bence sen guzel bir model yapmissin ama bu modelin gelismicegi anlamina gelmez.

Her zaman daha iyi design ve malzeme ile urunu gelistirebilirsin. :icon_tup:

Bole bir ise giristigin icin ben seni tebrik ederim ama elestirileri positif olarak algila, bunlar yaptigin isi gelistirir.

can0001
11-03-2014, 00:24
Sikinti yok kardesim. ;)

Klimanin aktif olmasi harika, twin intercooler'dan kurtulmana sevindim.

Bana gore sacma bir mantalitesi wardi zaten.

Shumi'nin dedigine katiliyorum, tubular sekilde yaparsan daha iyi olucaktir kesinlikle.

Illaki cikardigin tie brace'lerden daha iyi olmustur, suphe yok.

Sadece beyaz olarak kullandigin yerler bana cok zayif gibi geldi, belki resimden ole gozukuyordur emin degilim?

Ben Product Design okudum, design yaparken final design'a erisene kadar 10'larca model yapardik.

Bence sen guzel bir model yapmissin ama bu modelin gelismicegi anlamina gelmez.

Her zaman daha iyi design ve malzeme ile urunu gelistirebilirsin.

Bole bir ise giristigin icin ben seni tebrik ederim ama elestirileri positif olarak algila, bunlar yaptigin isi gelistirir.

Kardesim düşüncelerinden dolayi cok tesekkürler...

Twincooler isini konusmustuk hatırlarsan ve hayata geçirdik cok şükür... kanka beyaz ve kırmızı kullandigimiz yerler ayni fakat beyaz oldugu icin goz yaniltiyor olabilir... lutfen kimse yanlis anlamasin beni ben elestrilere kizmiyorum darilmiyorum aksine tesekkur ederim hepinize... schumi'nin dedigi gibi tabiki tubular olarak daha saglam daha aktif olabilirdi fakat eldeki imkanlarla simdilik bu kadar :(

Burak Kasim
11-03-2014, 00:35
Kardesim düşüncelerinden dolayi cok tesekkürler...

Twincooler isini konusmustuk hatırlarsan ve hayata geçirdik cok şükür... kanka beyaz ve kırmızı kullandigimiz yerler ayni fakat beyaz oldugu icin goz yaniltiyor olabilir... lutfen kimse yanlis anlamasin beni ben elestrilere kizmiyorum darilmiyorum aksine tesekkur ederim hepinize... schumi'nin dedigi gibi tabiki tubular olarak daha saglam daha aktif olabilirdi fakat eldeki imkanlarla simdilik bu kadar :(

Aynen hatirliyorum, heralde buyuk tek intercooler bir tek sen kullaniyorsun TFSI'larda Turkiye'de, cok begendim harika olmus, elinize saglik.

20 Litrede gayet yeterli, onu acik.

O beyaz metaller gercekten resimden acayip yaniltiyor acikcasi.

Benim demek istedigim tekte yaptim oldu olmuyor buyuk firmalarda Mock Up denilen 10'larca 100'lerce model yapiyorlar, urunler piyasaya cikmadan.

Ondan ilk model icin design gayet basarili olmus.

Isallah ilerde daha iyisini yaparsin.

Benim bildigim Can bu isin pesini birakmaz. :D

yiğit
11-03-2014, 00:40
epey emek sarfetmişsin istediğin sonuca ulaşırsın umarım.tek cooler'a geçmen iyi olmuş.yalnız x brace banada zayıf geldi.biz golf r'da unibrace ve ultraracing kullanıyoruz değiştirme imkanın varsa tavsiye ederim daha profesyonel ve sağlam olur en azından.bu senin aracın için olanı:
UNIbrace (http://unibrace.com/product/series-ub/ub/)

Burak Kasim
11-03-2014, 02:15
epey emek sarfetmişsin istediğin sonuca ulaşırsın umarım.tek cooler'a geçmen iyi olmuş.yalnız x brace banada zayıf geldi.biz golf r'da unibrace ve ultraracing kullanıyoruz değiştirme imkanın varsa tavsiye ederim daha profesyonel ve sağlam olur en azından.bu senin aracın için olanı:
UNIbrace (http://unibrace.com/product/series-ub/ub/)

Unibrace'in parcalari gercekten cok guzel, bizde XB Seriesini kullanmistik MK4 Golf GTI'da.

Keske UB ve RB Seriesleri MK4 Platformu icinde yapsalar.

Toul
11-03-2014, 02:42
Maşallaah maşallah, kardeşim benim emeğine,yüreğine, sağlık. :) Allahım nazarlardan korusun önce seni. sonra aslan parçasını :)

FR sana çok çok yakışıyor :icon_tup:

yiğit
11-03-2014, 18:07
Unibrace'in parcalari gercekten cok guzel, bizde XB Seriesini kullanmistik MK4 Golf GTI'da.

Keske UB ve RB Seriesleri MK4 Platformu icinde yapsalar.

aynen öyle çok kaliteli ve güzel parçalar.bizdede şuan xb ve ub serileri var ciddi farketti yoldaki gidişi de pistte görücez :)

ahmetuzun
11-03-2014, 18:12
maasallah can abi cok güzel bi aracın var , insallah cok daha güze olucak

ontheair
11-03-2014, 21:17
Kolay gelsin. Güzel olmuş ve yapılacaklarla daha da iyi olacak gibi görünüyor.

Merak ettiğim bir şey var. Daha hızlandığında Airride'a güvenebilecek misin?

Bu tür uygulamaların gösteriş öncelikli otomobillere daha çok yakıştırıyorum.

Burak Kasim
11-03-2014, 21:25
aynen öyle çok kaliteli ve güzel parçalar.bizdede şuan xb ve ub serileri var ciddi farketti yoldaki gidişi de pistte görücez :)

Eminim cok faydasi olmustur.

Isallah bizim platform icinde cikar birgun, neden cikarmadiklarini anlamis degilim.

elpadre
11-03-2014, 21:31
ortagam maşallah cıddı emek var :)

üntar
11-03-2014, 23:59
Emegine kesene bereket can. Arac herseyiyle mukemmel duruyor. Bende tek coolera gectim.
Gtx turboya gecmeyi dusunuyormusun?

cihan01
12-03-2014, 08:20
Maşallah citti emek var hep beğendiğim bir arabadır daha güzel olacana eminim kesene bereket kardeşim

MKT
12-03-2014, 08:34
İçide dışıda görünüşüde herşeyi ile türkiyedeki nadir leonlardan birisidir.Satacam diye tutturdu bi ara allahtan satılmadı.Dünyalar kadar emek ve para harcandı.parası bir yana harcanan emeklere yazık olacaktı.yazın motor içi bitikten sonra artık 8 enjektörmü 12 enjektörmü ne yapar bilmiyorum ama çok hızlı ve özzel olacağı kesin.Allah kaza bela vermesin yıvvrumm

USTAaa
12-03-2014, 10:17
emeğine sağlık Can,takipteyiz:heyoo:

can0001
12-03-2014, 17:53
Emegine kesene bereket can. Arac herseyiyle mukemmel duruyor. Bende tek coolera gectim.
Gtx turboya gecmeyi dusunuyormusun?

teşekkürler kardeşim evet düşünüyorum bakalım kısmet

Maşallah citti emek var hep beğendiğim bir arabadır daha güzel olacana eminim kesene bereket kardeşim

sağol kardeşim teşekkürler

ortagam maşallah cıddı emek var :)

sağol ortak

İçide dışıda görünüşüde herşeyi ile türkiyedeki nadir leonlardan birisidir.Satacam diye tutturdu bi ara allahtan satılmadı.Dünyalar kadar emek ve para harcandı.parası bir yana harcanan emeklere yazık olacaktı.yazın motor içi bitikten sonra artık 8 enjektörmü 12 enjektörmü ne yapar bilmiyorum ama çok hızlı ve özzel olacağı kesin.Allah kaza bela vermesin yıvvrumm

nooldu bizim 200 :soru::soru: :D teşekkürler bebeğim

emeğine sağlık Can,takipteyiz:heyoo:

teşekkürler :icon_tup:

Lee-on!
12-03-2014, 19:24
Hocam bu araç senin miydi ya :) Geçenlerde İller Bankasının orda kenara çekmiş arkadaşa en iyi Cupra'lar Adana'dan çıkıyor diyordum, velhasıl tam o sırada İller kavşağının ordan sen çıktın çata pata 3'e kadar sara sara geçtin yanımızdan :D Al işte şekil a oldu dedim :D Kulaklarımızın pası silindi... Güzel araç hocam güle güle kullanın...

can0001
12-03-2014, 23:37
teşekkürler....

can0001
12-03-2014, 23:54
hello :D

http://i.hizliresim.com/e2072d.jpg

erdem325
13-03-2014, 00:06
kesenize bereket..
kendimce kac para harcanmistir acaba bi bakiyim dedim ama icinden cikamadim biraktim :D

air ride a nasil guveneceksiniz o setupla onu merak ettim ben, bu kadar guvenli mi airride?
bir de yag pompasi 1.8t ye neden cevrildi onu merak ettim..

kazasiz belasiz cezasiz diyorum simdiden.

can0001
13-03-2014, 00:21
kesenize bereket..
kendimce kac para harcanmistir acaba bi bakiyim dedim ama icinden cikamadim biraktim :D

air ride a nasil guveneceksiniz o setupla onu merak ettim ben, bu kadar guvenli mi airride?
bir de yag pompasi 1.8t ye neden cevrildi onu merak ettim..

kazasiz belasiz cezasiz diyorum simdiden.

teşekkürler air konusunda bakalım elimi taşın altına koydum ya güzel bir örnek olacaz yada olmıcak kısmet bakalım...

yağ pompası konusunda da 1.8t'lerin yağ pompaları çok çok daha ucuz tfsi'lardan ve balans milleri yok daha rahat devir dönebilirsin...

erdem325
13-03-2014, 00:34
teşekkürler air konusunda bakalım elimi taşın altına koydum ya güzel bir örnek olacaz yada olmıcak kısmet bakalım...

yağ pompası konusunda da 1.8t'lerin yağ pompaları çok çok daha ucuz tfsi'lardan ve balans milleri yok daha rahat devir dönebilirsin...

tesekkur ederim..

EkCTR
13-03-2014, 12:54
Bukadar detay ve Profesyonellik hiç bir cupra ve Fr da oldugunu sanmıyorum MAŞŞALLAHH :)

mtahakorkmaz
13-03-2014, 13:06
maşallah kardeşim Allah tekerine taş değdirmesin güle güle kullan satacam satacam dedin mis gibi arabayı ohhh iy oldu :D

AEAlmas
13-03-2014, 15:22
Can maşallah Emegin cok var Türkiyede Sayılı araclardan 1 i ve satmamakla iyi yaptin :) Merakla bekliyorum :)

can0001
13-03-2014, 19:49
cümleten teşekkürler arkadaşlar gelişmelere devam...

Lee-on!
13-03-2014, 22:51
Şu haliyle civciv sarısı kaplama ile tadından yenmez... Arka difi yaptırdığın iyi olmuş. Özellikle orta çıkış ile arabanın havası çok değişiyor.

can0001
14-03-2014, 21:01
Şu haliyle civciv sarısı kaplama ile tadından yenmez... Arka difi yaptırdığın iyi olmuş. Özellikle orta çıkış ile arabanın havası çok değişiyor.

teşekkürler...

AEAlmas
14-03-2014, 21:23
can hacım 2.0 tdi ların şanzımanlarından uzatanlar olmuş şanzımanı tam araştırmadım ama şu konuyu iyice bi araştırsak :D

braga26
15-03-2014, 05:34
affınıza sıgınarak bısey sormak ıstıyorum ben proje olayından zevkınden pek anlamam maddıyat dolayısı ıle ancak bı sorum olacak neden cupra degıl daha ufak dokunuslarla ve daha az maddıyat ıle aynı guclere ulasılabılır dıe tahmın edıyorum donanım olarak aracınız tek koltuk ısıtma vs bunu bılıyorum takıp ettım baya tahmınen bende cupra almayı dusunuyorum 6 ay kadar sonra 2008 model olacak tahmını butcem ıse 65 bın cıvarı olur heralde sızın yaptıgınız gıbı yapmak dahamı mantıklı yanı

braga26
15-03-2014, 05:35
cümleten teşekkürler arkadaşlar gelişmelere devam...
alıntı yaparsam daha cabuk farkedecegınızı tahmın ettım hayırlı surusler

Jr.Toptas
15-03-2014, 08:21
Emeğinize sağlık abi çok atarlı olmuş :)

can0001
16-03-2014, 20:33
teşekkürler.....

can0001
16-03-2014, 20:51
koltuklarımızda takıldı

http://i.hizliresim.com/w1RQVj.jpg

01ayk01
16-03-2014, 21:41
eline kamera alip herseyi cekiyosun. oldumu simdi boyle uzaktan cekim :) detay resmini bekliyorm merak ettim simdi :) kac kg koltuklar ? orjinallerini soktugune deymistir diye dusunuyorum. masallah araca

can0001
16-03-2014, 23:17
eline kamera alip herseyi cekiyosun. oldumu simdi boyle uzaktan cekim :) detay resmini bekliyorm merak ettim simdi :) kac kg koltuklar ? orjinallerini soktugune deymistir diye dusunuyorum. masallah araca

kanka 13-14kg civarlarında orjinaller eşşek ölüsü :D

01ayk01
16-03-2014, 23:30
kanka 13-14kg civarlarında orjinaller eşşek ölüsü :D

tasarruf etmissin koltuklardan iyi olmus. Resimleri bekliyoruz. Kolay gelsin :)

douu
17-03-2014, 00:22
Bu manyak gitti bride'ları orjinal kızağa oturtup bide koltuk ısıtmayı bağladı. Totomuzun sığmadığı ısıtmalı 2 bride'ımız var şimdi :)

can0001
23-03-2014, 20:35
air'lerimizde tamam

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/10013795_510428365732440_828264590_n.jpg

weST.27
24-03-2014, 03:38
Air yol tutuşunda vs sıkıntı yaratmasın ?

araca maşallah gerçekten adama fr aldırtır cinsten ciddi emekler var kazasız belasız

_driver_
24-03-2014, 06:53
maşallah çok iyi kazasız belasız

Bu manyak gitti bride'ları orjinal kızağa oturtup bide koltuk ısıtmayı bağladı. Totomuzun sığmadığı ısıtmalı 2 bride'ımız var şimdi :)

ahahahah :D

can0001
24-03-2014, 23:10
airlerden çok memnunum çok şükür hiç bir sıkıntım yok

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/1939927_512387488869861_833620099_n.jpg

tyMu
24-03-2014, 23:18
Maşallah :))

can0001
25-03-2014, 09:32
Saol timuu

berkayGLRN
25-03-2014, 09:40
Masallah air cok ıyı olmus fr doldukca doluyo :)

Aır nerde yapıldı yoksa marka mı alınıp takıldı ..

can0001
25-03-2014, 12:52
Teşekkürler airler airmadz tarafindan yapildi kendimiz montajladik

can0001
25-03-2014, 17:38
http://i.hizliresim.com/KPL9v7.jpg

01ayk01
25-03-2014, 19:59
Can cok guzel oldu valla arac. Ama jant renginde bi degisikligemi girsen napsan arabanin ne kadar dusuk oldugu belli olmuyor boyle sanki

DoganSuper
25-03-2014, 20:59
airlerle daha da bi iyi olmus masallah :) markası ne airlerin ?

dragon07
25-03-2014, 22:38
durusuna söylencek söz yok kalitesine vs airler extra kaç kg geliyor can ?

tumayk
28-03-2014, 10:15
Bakalım benim Fluence'yi geçebilecen mi ? bi çıkalım otobahn'a HA ha ha :)
Tümay Abin

can0001
28-03-2014, 21:22
Bakalım benim Fluence'yi geçebilecen mi ? bi çıkalım otobahn'a HA ha ha :)
Tümay Abin

hahahahahhaa özlediim senii abim benim varsın sen geç beni abii ama biliyosun sonrasında neler olur :D:D:D