PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : brigshtar garanti hakkında

MDeniz
07-03-2014, 12:58
note 3 alacağımda brigshstar garantili vodafoneden sitede araştırdım bulamadım var ise affola sizce bir sıkıntı olur mu herhangi bir kötü tarafı varmı. başarıdan aldım hep şimdiye kadar hiç sıkıntı çekmedim bunda işlemde sıkıntı olurmu servis ağında

wiesmann
07-03-2014, 13:01
sorun olmaz yetkili satıcıdır

Kahn23
07-03-2014, 13:03
note 3 alacağımda brigshstar garantili vodafoneden sitede araştırdım bulamadım var ise affola sizce bir sıkıntı olur mu herhangi bir kötü tarafı varmı. başarıdan aldım hep şimdiye kadar hiç sıkıntı çekmedim bunda işlemde sıkıntı olurmu servis ağında

Turkcell'de nasıl Netcell, Telpa varsa Vodafone'da da Brighstar vardır. Sıkıntı olmaz..

MDeniz
07-03-2014, 13:11
alıştık başarı ve genpa adlarını duymaya korkuyorum 6 günlük note 3 1650 tl ye anlaştık beyaz telefon. o yüzden biraz tırsıyorum telefonda sorun olmaz düzgün kullanırsak zaten ama acabalarla boğuşup duruyorum bilgiler için teşekkürler olumsuz birşey gelmedi

34tb9544
07-03-2014, 13:16
Eski i phone um garantiliydi bu firmadan yenisini vermislerdi gec olsada

MDeniz
07-03-2014, 13:19
valla getir alacağım dedim artık dönmem :) 1650 tl ye 6 günlük note 3 beyaz fiyatta iyi hayırlısı olsun 3 üstadıma da teşekkürler yeterince aydınlatıcı oldu

Kadyr
07-03-2014, 13:53
Teleservice bakiyor skinti olmaz

MDeniz
07-03-2014, 13:54
Teleservice bakiyor skinti olmaz

teleservice ile brigstar aynı mı peki

MDeniz
07-03-2014, 15:13
telefonu teslim aldım sıfır sorunsuz maşallah 1 haftalık sadece inşallah garantilik birşey olmaz bizde iyi mi kötü mü diye öğrenmemiş oluruz :) teşekkürler dostlar

Kahn23
07-03-2014, 15:14
telefonu teslim aldım sıfır sorunsuz maşallah 1 haftalık sadece inşallah garantilik birşey olmaz bizde iyi mi kötü mü diye öğrenmemiş oluruz :) teşekkürler dostlar

Aklına takılan bi soru işareti varsa Vdf bayine git sor. Brightstar nedir diye :)

MDeniz
07-03-2014, 15:35
Aklına takılan bi soru işareti varsa Vdf bayine git sor. Brightstar nedir diye :)

teşekkürler telefon iyi duruyor garantisinin nerden olduğunun önemini yitirdi :D içimin yağları eridi harika bir telefon s4 hamballıkmış :)

Kadyr
07-03-2014, 15:37
teleservice ile brigstar aynı mı peki

Ayni ayni...

YasinTEMUR
07-03-2014, 15:37
telefonum yeni garantiden geldi brigshtar garantiliydi büyük umutlarla yenisini vermelerini beklerken yığınla sıkıntısı olan cihazımı tamir edip geri göndermişler şuan mağazadaymış gidip alıcam umarım sıkıntıları gitmiştir yoksa geldiği gibi geri göndericem :)

MDeniz
07-03-2014, 15:44
telefonum yeni garantiden geldi brigshtar garantiliydi büyük umutlarla yenisini vermelerini beklerken yığınla sıkıntısı olan cihazımı tamir edip geri göndermişler şuan mağazadaymış gidip alıcam umarım sıkıntıları gitmiştir yoksa geldiği gibi geri göndericem :)

İnşallah çözersiniz inşallah öyle birşey bidaha gelmez servisten memnun kalıyorlar galiba

S.Saka
07-03-2014, 16:15
Brigshtar garantili bir htc evo 3d telefonum vardı kullanıcı hatası olduğunu ve parasını ödiceğimi belirterek servise gönderdim telefonun tüm kasasını kapağını değiştirip geri gönderdiler bana.

Sezgin
07-03-2014, 18:23
bugun s4 um ıle ıphone5 takas ettım. Aldıgım ıphone ' da brightstar garantili aynı zamanda ımeı kontrolunde genpa cıkıslı oldugunu gordum. sonuc olarak bır sıkıntı olmaz heralde ?

otomania
07-03-2014, 20:49
Brigshtar iyi bir firma sıkıntı yasamassın sürekli calısıyorum onlarla

ANIL ERCAN
07-03-2014, 20:55
2 Sene evvel Üniversitede Zorunlu Muhasebe Stajımı İndex Grup bilgisayarda Yapmıştım Ayazagında. Grubun içinde Brigshtar'da vardı iyi bilirim Kendilerini Az Gider fişlerini Halletmedim :D

Kendileri Son derece Harikulade Bir firma Kesinlike sıkıntı yasamazsın. Garantisel bi durum oldugunda Kesinlikle Kem küm etmezler Hallederler.. Gerekirse Sıfır cihazı Aynı gün içinde verirler.

Kendi garantisi Altındaki İphone 4'ün Sıkıntısını Halledemediler 1 Hafta içinde Sıfır Kutusunda İphone 4 vermişlerdi Bi müşterisine Buna sahit olmustum.

Sezgin
07-03-2014, 20:56
Pekı nerede bu adamların yerı ? Hanı bır sıkıntı olursa telefonumu nereye bırakmam gerekıyor ?

ANIL ERCAN
07-03-2014, 20:58
Pekı nerede bu adamların yerı ? Hanı bır sıkıntı olursa telefonumu nereye bırakmam gerekıyor ?

Kağıthane Ayazağa'da, İndex Grup Bilgisayarın İçinde. Sorun orda İndex Grubu gosterirler. Gitmişken Bilgisayar parçalarıda Bakabilirsiniz Datagate, neotech, netex, despec felande içinde :D

Edit : İndex grup'tan ayrılmıs Yeni yeri Kağıthane Metro karşısında Papirus plazadaymıs.

Sezgin
07-03-2014, 21:05
Kağıthane Ayazağa'da, İndex Grup Bilgisayarın İçinde. Sorun orda İndex Grubu gosterirler. Gitmişken Bilgisayar parçalarıda Bakabilirsiniz Datagate, neotech, netex, despec felande içinde :D

Edit : İndex grup'tan ayrılmıs Yeni yeri Kağıthane Metro karşısında Papirus plazadaymıs.

harika, hayatta bulamam ben oraları :D

ENGean
07-03-2014, 21:11

ındex ten ayrılıyolar ewet, ama teknık servıs malesef gebze ye tasıncak bu ay.
kagıthane de satıs-muhasebe-müdürlük vs. gibi kısımlar olacak.

zgnn
07-03-2014, 21:42
Brightstar vodafone'un distiributorudur. İçin rahat olsun sıkıntı olmaz

MDeniz
08-03-2014, 07:57
çok teşekkürler dostlar gerçekten rahatladım yoksa bayağı sıkıntı yapmıştım telefonuda aldık zaten inşallah servislik durum olmaz bizde rahat rahat kullanırız :)

Sezgin
08-03-2014, 14:20
vodafone cep subede tanıdıgı olan varmı ? cıhazı servıse yollayacagım fakat faturası ve garantı belgesı elımde olmadıgı ıcın personelın ınsıyatıfındeymıs ?

Remon
08-03-2014, 18:07
Telefonumu yolladım daha akibeti belli değil :) teleservice'de tanıdığı bana yardım edebilecek biri var mıdır ?