PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Allaha Havale Ediyorum

AmiRaL CakaL
23-05-2006, 16:34
Evet sinirden nerden başlıyacağımı bilemiyorum..
Askere Gittit gitmeden önce makinaya tesko yaptık 15 ay sonra geri gelmek nasip oldu geldigimin haftasında kompıle teskoyu yeniledim dünyanın parasını verdik mart sonu gibi..

Evin önünde yer olmadıgından biraz ileriye park ettim. güvenlik görevliside sitede mevcut huzurlu şekilde yattım alarm var bekçi var diye sabah işe gitmek üzere arabanın önüne geldim alarmma arabayı açtım ikaz sinyalleri verdi araç camlar siyah oldugundan sol taraftan gelmiştim kapıyı açınca ne görem sag cam yok manzara içler acısı ön konsulda olması gereken teyp yok yerinde sadece kablolar var cam kırık teyp yok boş ver uçuz yırtmışım dedigim anda arka koltuğun yatık oldugunu görünce bagajı açtım ne görem bagaj hiç olmadığı kadar geniş duruyor 2 anfim 1 basımın yerinde yerler esiyor adamlar kompıle temizlik yapmış kutusunlan beraber almışlar o sırada bekçi geldi geçmiş olsun dedi ve sopayı yedi sinir bir şekilde işe gittim ruh halim bozuk akşam yönetici geldi hakan bey siz ne haklan güvenlik görevlisini döversiniz diye bögürünce bir güzel yöneticiyide haşladım adam tabi bilmiyormuş hırsızlık oldugunu velasım halen moreller sıfırın altında sıfır

teskonun çalınmasınamı yanayım yoksa halen 2 ödemesi daha var olmayan malın ödemesini yapacağımamı yanayım

Erol
23-05-2006, 16:45
geçmiş olsun arkadaşım..

grkm
23-05-2006, 17:00
Geçmi$ olsun . alayı $erefsiz bu insanların .. İnsanın yapası varkende hevesini kaçırıyorlar.. .

AmiRaL CakaL
23-05-2006, 17:05
Valla ne diyem neye sinirleneyim bilmiyorum...
sigorta şirketleride bu tarz tesisatları sigortalamıyor yani belirli limitlerde yapıyorlar buda ha olmuş ha olmamış önemi olmuyor meslegim sigortacılık ama düşünün ben kendi arabama bile tesisatı teminat altına alamadım

evet bu olanlardan sonra anladığım tesisat yaptırmıyacan babalar gibi orjınaline kanaat getirecen

site güvenligi var diye benim gibi gerile gerile yatmayın site güvenligide ya sizlen beraber yatıyor yada hırsızlarlan ortaklaşa çalısıyorlar..

bu olanların üstüne soguk meyvalı bir SODA içtim bile

AmiRaL CakaL
23-05-2006, 17:07
herşeyi kabullendim ama olmYAN bir malın son 2 taksidi ödeyecek olmamı kabul edemiyorum ağrıma gidiyor valla

Manimillion
23-05-2006, 17:07
Gecmis olsun, saglik olsun de takma kafana.

Berkan
23-05-2006, 18:04
benim arkadasımın basına geldi yeşilköy cınar otelin onunde.Geçmiş olsun walla Keske kaskoya isletseydin tesisatını

Low-Rider
23-05-2006, 18:39
geçmiş olsun

Tolga-R
23-05-2006, 18:59
geçmiş olsun abicim ... ben senin yerinde olsam site aidatı vermezdim tesisatın parası çıkana kadar...

Eriador
23-05-2006, 19:14
geçmiş olsn ya çok kötü ... :(

Ferhat_V
23-05-2006, 19:40
geçmiş olsun....

TT_BOY
23-05-2006, 20:07
çok üzüldümyaa insan diill bunlarya kanser olular işallah.geçmiş olsun tekrardan.

MiaMi
23-05-2006, 20:22
Büyük geçmiş olsun . Alah belalarını versin.

fastest
23-05-2006, 20:34
çok geçmiş olsun...:(

Selçuk
23-05-2006, 22:14
geçmiş olsun abi....

B16A
24-05-2006, 07:46
geçmiş olsun abicim ... ben senin yerinde olsam site aidatı vermezdim tesisatın parası çıkana kadar...

+1

Geçmiş olsun ...

AmiRaL CakaL
24-05-2006, 07:51
sagolun arkadaşlar...

sigortacıyım ama tesisatı eklıyemıyorsun çoğu sigorta şirketi belirli limitlere kadar sigortalı yapıyor o limitlerde ***** bizim gibi hasta adamaları tatmin etmiyor 1250 ytl ye kadar teminat veriyor ben neyi teminat altına alayım o yüzden sigortalıda yapamıyorsun

töbe bir daha tesisatmı döşetmek yok yapmam daha taktım orjınal teybini acıyorum radyoyu dinliyorum huzurlu şekile yatıyorum çalacak bir şeyler kalmadı cünkü

dünkü konuşmalarımızdan sonra site yöneticisi güvenlik görevlilerinin maaşlarından kesilmesini saglayıp zararımı karşılıyacağını beyan etti ama laf gerçekleşirmi bilmiyorum hadi hayırlısı demekten başka bir şey gelmiyor ..

efe-E
24-05-2006, 15:26
buyuk gecmiş olsun abi

vtecGS
24-05-2006, 18:22
çok geçmiş olsun abi allahlarından bulsunlar gerci bunları yapanların allahı olmaz.tekrar gecmiş olsun.

TT_BOY
25-05-2006, 20:01
kovsunlar o güvenlikçileri adamlar seninle birlikte uykuya yatıyolar belli.
tekrar geçmiş olsun abi yaaa

Tholl-ga
26-05-2006, 20:12
geçmiş olsun arkadaşım benımde 2 ay önce başıma geldi.amfi teyp bass vardı.kaskoya işlettirmemiştim.yeşilköyde çok işlek bi sokakta.eleman arka kapı camını kırıo içeri binio.vw lerde kapılar kitlenince mandaldan açılmıo.ön koltuga oturuo teybi zarar vermeden söküo.sona arkaya geçio koltukları yatırıo amfiyi çok rahat bi şekilde söküo ama çıkartırken tavanı kaplamasını yırtıo yalnışlıkla herhalde sona işi bitirip çıkıo.arabanın camları siah oldugu içinde rahat çalışıo...
yeşilköyde bu tip tesisatlı araçları takip edip soyuyolar.ee tabi bizde çıstak çıstak dolaşınca mimleniorus....

FaTiH44
26-05-2006, 23:51
çok geçmiş olsun.çoluk çocuğundan çıksın şerefsizlerin:mad: