PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fİfa 14 ultimate

Ozan'S
10-03-2014, 13:56
ultımate team oynayanlar varmı ps3 veya Xbox ? baya eglencelı futbolcu transferlerı falan

Sym78
06-05-2014, 18:44
Ben bayadir takılıyorum baya sardi ;)
Ama şu momentum olayı beni deli ediyor
Eklemek isteyenler için : user : BIG_a_KING

İug
07-09-2014, 21:34
ultımate team oynayanlar varmı ps3 veya Xbox ? baya eglencelı futbolcu transferlerı falan

Ben bayadir takılıyorum baya sardi ;)
Ama şu momentum olayı beni deli ediyor
Eklemek isteyenler için : user : BIG_a_KING

Xboxta mı ps te mi oynuyorsunuz? Ben xbox 360 ta oynuyorum. Nicbirol eklerseniz beraber oynarız.

Mutu
07-09-2014, 22:39
Ben de 3 te oynuyorum. Başta verdiği 2 kaliteli oyuncu dışında oyuncum yok. Ama sezondan güzel altın kazandım. Şimdi ultimate de 2 oyuncu alıp ben de katılabilirim.

tuncermurat benim de kullanıcı adım.

İug
08-09-2014, 20:19
Ben de 3 te oynuyorum. Başta verdiği 2 kaliteli oyuncu dışında oyuncum yok. Ama sezondan güzel altın kazandım. Şimdi ultimate de 2 oyuncu alıp ben de katılabilirim.

tuncermurat benim de kullanıcı adım.

Xboxta olsa bir kaç oyuncu atardım. :) Benim kadrom baya iyi ama ibra ronaldo messi gibi oyuncuları alamadım daha. En pahalısı Robben. Gerçi gaza gelip paket açmasaydım heralde birini alabilirdim.

Mutu
08-09-2014, 20:42
Xboxta olsa bir kaç oyuncu atardım. :) Benim kadrom baya iyi ama ibra ronaldo messi gibi oyuncuları alamadım daha. En pahalısı Robben. Gerçi gaza gelip paket açmasaydım heralde birini alabilirdim.

Savunmaya semihle ömer toprak'ı aldım. Komple bizim elemanlardan oluşturcam takımı. :)

Mutu
09-09-2014, 09:58
Online sezondan aldığım 3bin ödül falan hiç yansımadı bakiyeme. Neden o acaba ? :/