PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mercedes'in Tavuklu Reklamına Jaguar'dan Cevap

Leader01
10-03-2014, 21:49
izlemeyenler için mercedes'in reklamı

Mercedes-Benz TV: MAGIC BODY CONTROL TV commercial "Chicken" - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=nLwML2PagbY)

Bu da Jaguar'ın reklamı :)

Jaguar vs. Chicken | Jaguar USA - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=3PQS8SFWNQw)

ENGean
10-03-2014, 22:09
jaguar ii olmus :D

Boost Up
10-03-2014, 22:17
Bence fazlasıyla anlamsız:) (Jaguar ın reklamı)

CaNeR44
10-03-2014, 22:20
mercedesin reklamında bir anlam estetik var jaguarın ki anlamsız

Muharrem C.80
11-03-2014, 10:15
http://i.hizliresim.com/wOpBZD.jpg (http://hizliresim.com/wOpBZD)

Hani yersiz salça olan ergen hesabı olurya zaa falan yapabilir o şekil sonlanır İstemeden cevap verilir, yoksa kim takar yalova kaymakamını, o tip zoraki MB'nin cevabı

_Burak_
11-03-2014, 10:39
bizde sistem falan yok ama reklamla *** atalımda dostlar alışverişte görsün demişler
saçma ve anlamsız olmuş

darkmoon
11-03-2014, 11:02
bence jaguarın mesajı açık ve net.. :)
yolda giderken binlerce mercedes görürsünüzde kaç tane jaguar görüyorsunuz. :)

Hayvanlar aleminde bile tavuk her yerde yolbaşı görürsünüz jaguarın gerçeğini ancak para verip hayvanat bahçesinde görebilirsiniz :)

darkmoon
11-03-2014, 11:10
ciddi olmak gerekirse jaguarın sanırım tiye almasının nedeni zaten jaguar 90 lı yıllardan beri soveregin serisinde ve diğer serilerinde değişik yol koşullarına otomatik kendi kendine adapte olabilen elektronik süspansiyon sistemi ve aktif elektronik diferansiyel kullanıyor.. yeni araçlarında bu sistem artık bilgisayar destekli cats adında bir sistem..

kaldıki jaguardaki teknolji sağlamdır araçdaki insan sayısına ağırlığa göre yeni nesil araçlarında arts sistemi falan var araba kendini içindeki insan sayısına ağırlığa göre uyarlıyor falan.. :)

Klasik ingiliz işde sade durur klasik durur ama içi doludur.. :)

Tunacan
11-03-2014, 11:20
Tata'ya bak hele, Mercedes'e kafa tutar olmuş :)

_Burak_
11-03-2014, 11:21
böyle yapana kadar abi o zaman
ey cahil cüheylalar bakınız biz sittin senedir böyle bir tenolojiye sahibiz
hiç reklama gerek duyduk mu
bizi tanıyan tanır , bilen bilir tarzında bir reklam çekselermiş
bizde anlasaymışık keşke :D

mesela ben jaguarları severim ama donanımı v.s pek bilgim yoktur

darkmoon
11-03-2014, 11:29
böyle yapana kadar abi o zaman
ey cahil cüheylalar bakınız biz sittin senedir böyle bir tenolojiye sahibiz
hiç reklama gerek duyduk mu
bizi tanıyan tanır , bilen bilir tarzında bir reklam çekselermiş
bizde anlasaymışık keşke :D

mesela ben jaguarları severim ama donanımı v.s pek bilgim yoktur

reklam güzel aslında yemişim mercedesini havan kime diyor harbiden yiyorda :D

Sh4rk
11-03-2014, 12:34
Yerim lan tavugunuzu :D

Muharrem C.80
11-03-2014, 12:43
Mercedes teknolojisi, tarihi hakkında daha çok araştırmalısınız konuşmadan önce :) Bir MB olmak kolay değil tabi.

_Burak_
11-03-2014, 12:53
reklam güzel aslında yemişim mercedesini havan kime diyor harbiden yiyorda :D

ahaha
aynen ben bu açıdan düşünmedim :D

HaKo
11-03-2014, 13:41
reklam güzelde , keşke gerçekten öyle olsa. Yeni nesil jaguarlar s in yanına bile yaklaşamaz yerim ingiliz asaletini teknolojisini. 2 gün sonra her yeri arızalanıp bozulan teknoloji :D

darkmoon
11-03-2014, 14:22
reklam güzelde , keşke gerçekten öyle olsa. Yeni nesil jaguarlar s in yanına bile yaklaşamaz yerim ingiliz asaletini teknolojisini. 2 gün sonra her yeri arızalanıp bozulan teknoloji :D

samimi dostumda 2009 2.7d xf var maşallah taş gibi en ufak bir sıkıntı çıkartmadı henüz daha..

6 yaşındaki araçdan bu zamana kadar bir sıkıntı çıkartmadıysa bundan sonrada çıkartıcağını sanmam.. kronik yada sorun çıkartabilicek parça açısından konuşuyorum aracın km de en son 120 bin civarındaydı .. iyi araç..

Tabiki bir mercedes değil bunu tartışıcak değilim ama güzel kendine has ap ayrı bir havası var tarzı var yolda yakışıklı duruyor..

paran var yolda zebil gibi mercedes bmw audi var farkım olsun tarzım olsun dersen alternatif olabilicek güzel bir araç.. heleki şu bmw leri anlamıyorum kuponla falanmı dağıtıyorlar 3 ve 5 kasaları..

ingiliz araçları her zaman ayrıcalıklıdır bana göre jaguar ,rolls royce, aston martin,caterham, morgan, tvr

neticede bentley bile ne kadar vw üretsede özünde esasen ingiliz markasıdır keza mini de öyle..

land'ler range'ler her ne kadar şu anda başka markalar üretsede bu markaları bugünkü imaj tasarım tarzı çizgilerini hatlarını eskiden gelen halis mulis ingiliz tarzına borçlular.. zaten bu markaları şu anda üreten firmalarda o yüzden o tarzlarını bozmuyorlar ..

ingilizin tarzı şekli havası başka.. ben seviyorum şahsen bazıları antin kuntin arızalar çıkartsalarda bir zaman sonra tarzları o oturma odası gibi bol ahşap krom deri falan karşımı kullanıyorlarya aracın içinde bayılıyorum başka hiç bir firma öyle o tarzda araç üretmiyor.. :)

adamlar oturma odası gibi araç üretiyorlar utanmasalar aracın ortasına yemek masasıda koyucaklar :D