PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DD TYPER&FVM CUPRA stage 2 plus (full yakıt)

ErT_ThM
11-03-2014, 15:33
Egzantirikli typer ile stage2 plus cupra çok çekişmeli olucagını düşünen arkadaşlar bi organizasyon yapmışlar Hikmet usta bizi kırmadı izmitten çıktı geldi sağ olsun saglıklı bi deneme yapıldı
herkeze iyi forumlar.......

DD Typer & FVM cupra stage 2+plus full yakıt &ewo 9 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=0brULkyZEtQ)

Throttle
11-03-2014, 15:36
yaw şu kameraları neden araçiçine koymazsınız ki siz
bu ne la böle çekimmi olur :D kim önde kim arkada nolu frenmi yaptılar gazamı bastılar :D

ErenDurmus
11-03-2014, 15:41
video koymadan düz çevirseydiniz bari

Hikmet Gönül
11-03-2014, 15:43
Kamera konusu sole oldu;
Cupracilar dediki video varsa biz denemeyiz..
Bizde cekmedik tabi.
Ancak ertugrul biyerlerden bulmus koymus.hic yoktan biraz iyi..

ErK_aY
11-03-2014, 15:44
Bunela boyle ? Hangı acıdan ızlesemnkarar veremeden vıdeo bıttı haha.

ErT_ThM
11-03-2014, 15:47
Kamera konusu sole oldu;
Bizde cekmedik tabi.

Havalar zaten buz biraz ısınalım :)
İdare edin beyler fArk açık ve net:):):)

Hikmet Gönül
11-03-2014, 15:47
Valla leptopu yan cevirdim.:)))
harbi cevirseydin ya la

Bu arada onde dd typer

Bi arkasindaki evo8
En arkadaki cupra

BMK TypeR
11-03-2014, 15:50
Aziz abinin cuprasımı bu? şu konu başlıgı ayıp olmuş, istedigini herkez yazar nedemek bi açta bizde ona göre yazalım sana, full yakıt nedır yüzde 15 ethanol full yakıtmı oluyo:) komık olmayında stg2 plus ne oluyo ıbıza cupra plus mı var? stg2 araç, adam gibi video koyunda izleyelim

SEÇKİN172
11-03-2014, 15:52
typer ın önde oldugu zaten ap açık ortada maşşallah DD TYPER A :)

guwen_ar
11-03-2014, 15:54
Dd type r saglam yuruyor masallah.

Nazar degmesin deneyen araclara.

Not:ertugrul abi sen mi cektin bunu alah askina telfona parende attirmissiniz :D

Merthan
11-03-2014, 15:57
Stage 2 ile + arasında ne fark var birisi yazabilir mi?

Hikmet Gönül
11-03-2014, 15:58
Aziz abinin cuprasımı bu? şu konu başlıgı ayıp olmuş, istedigini herkez yazar nedemek bi açta bizde ona göre yazalım sana, full yakıt nedır yüzde 15 ethanol full yakıtmı oluyo:) komık olmayında stg2 plus ne oluyo ıbıza cupra plus mı var? stg2 araç, adam gibi video koyunda izleyelim

cuprada yakittami varmis?
Bilmiyodum

guwen_ar
11-03-2014, 15:59
yaw şu kameraları neden araçiçine koymazsınız ki siz
bu ne la böle çekimmi olur :D kim önde kim arkada nolu frenmi yaptılar gazamı bastılar :D

Sonuc olarak deneyen araclar goruyorz.senin gibi kamera takipta kendini ceken yoktur herhlade

http://i57.tinypic.com/8yev5v.jpg

Hahhahah :D

BMK TypeR
11-03-2014, 16:01
cuprada yakittami varmis?
Bilmiyodum

bizde bilmıyoruz konuyu açan biliyo, ona sor

Hikmet Gönül
11-03-2014, 16:10
bizde bilmıyoruz konuyu açan biliyo, ona sor

anladım..

ertugrul yakıt varmıymıs..

dahan
11-03-2014, 16:11
bence roll ne kadar önemliyse,kamera çekimide bir okadar önemli,,

SDR_07
11-03-2014, 16:14
Kamera konusu sole oldu;
Bizde cekmedik tabi.

kamera yok diye konuşulmuş ve anlaşılmış şimdi video konulması biraz garip olmamışmı

ayrıca videodanda hiçbirşey anlaşılmıyor

Throttle
11-03-2014, 16:14
Sonuc olarak deneyen araclar goruyorz.senin gibi kamera takipta kendini ceken yoktur herhlade

http://i57.tinypic.com/8yev5v.jpg

Hahhahah :D

olum götmüsün sen :D :D

ErT_ThM
11-03-2014, 16:16

Nerden biliyosn araçta sadace ethanol olduğunu bana arabada tolyan ethanol var dediler bende yazdm tek tek ugrasmadm yoksa yakıt tedarikçisi senmisin cupranın

MertSerhanÖ.
11-03-2014, 16:16
Stage 2 ile + arasında ne fark var birisi yazabilir mi?

kanka methanol diye biliyorum,ekstra birşeyde plus'a giriyorsa bilmiyorum ama.

Cansın
11-03-2014, 16:30
İbiza daha iyi bir tuner ile 1-2 boy daha hızlı gidebilir bana göre ama revo ile bu kadar :)
Fmv ile denemek isterim. Artık 1.4 tsi ile jübilemi yapıcam. Biri kaile alsın artık :icon_tup:
Aradaki sonuca bir yorum getiremem. İki aracada maaşallah.

Hikmet Gönül
11-03-2014, 16:31
kamera yok diye konuşulmuş ve anlaşılmış şimdi video konulması biraz garip olmamışmı

ayrıca videodanda hiçbirşey anlaşılmıyor

ewet garıb bencede..
ama vıdeoyu koyan arkadasın bı bılgısı yok. kaldırırsa ıyı olur normalde..

ama daha garıb bırsey soleyelım..bız tekrar gıttık denemeye bu aracla..
bulustuk..ıcerı cafeye kadar gectık bı cıktıkkı gıtmısler...donduk ızmıte

bole de bı durum var..neyse.

Cansın
11-03-2014, 16:35
ewet garıb bencede..

Hikmet abi eski deneme galiba.
Dd'de o zamanki spec neydi?

Merthan
11-03-2014, 16:36
kanka methanol diye biliyorum,ekstra birşeyde plus'a giriyorsa bilmiyorum ama.
Anladım kankam yeni çıktı bu terim çünkü 1.4 tsi larda ondan sordum :)

Hikmet Gönül
11-03-2014, 16:38
Hikmet abi eski deneme galiba.
Dd'de o zamanki spec neydi?

11,5 cregzntrık conta kardsm

ggtoker
11-03-2014, 16:54
hikmet usta bak tayyıp gnl garajada sansur getirecekmiş çok hızlı arabalar yapıyormussun benden demesi :D :D

bütün araçlara maşallah :D :D ipe dizmişssin boncukları :D :D

Hikmet Gönül
11-03-2014, 17:01
[QUOTE=ggtoker;7372176]hikmet usta bak tayyıp gnl garajada sansur getirecekmiş çok hızlı arabalar yapıyormussun benden demesi :D :D

bütün araçlara maşallah :D :D ipe dizmişssin boncukları :D :D[/Q

saolasın sapancanın tabancası

ErT_ThM
11-03-2014, 17:01
ewet garıb bencede..

Acaip kızmıştım o hareketlerinden sonra bari telefonu açsalardı aradığında
Neyse herşeyde hayır vardr abi geç olsada videolar geldi biraz yamuk olsada araçlar ve fark belli:icon_tup:

Dscivic
11-03-2014, 17:15
Plus kasti cupra stage2 +(plus) demek istemis ertugrul kardesim , yoksa cupra plus diye bir model yazmiyor bunu kesmek zor degil ;)

BMK TypeR
11-03-2014, 17:27
Nerden biliyosn araçta sadace ethanol olduğunu bana arabada tolyan ethanol var dediler bende yazdm tek tek ugrasmadm yoksa yakıt tedarikçisi senmisin cupranın
evet benim, video koyarsında, konuşma şeklini begenmedım biraz büyüklerinize saygınız olsun, ilk mesaj yazdım aziz abinin mi diye aziz abi 40yaşında adam

ErT_ThM
11-03-2014, 18:04
evet benim, video koyarsında, konuşma şeklini begenmedım biraz büyüklerinize saygınız olsun, ilk mesaj yazdım aziz abinin mi diye aziz abi 40yaşında adam

Ben bilirim büyüğü küçüğü bu şekkilde bi yazı yazılıyosa vardır bi sebebi boswer....

SPEEDY
11-03-2014, 18:37
Video koyulması ayıp olmuş biraz. Geçme yada geçilme durumundan dolayı video istemediğini düşünmüyorum. Fvm ciddi yürüyen bir araç devamlı denemeler yapılıyor birçok denemede bende bulundum fakat Aziz abi video olayını pek tercih etmiyor.

yoshimura
11-03-2014, 18:37
maşallah..

cupra9990
11-03-2014, 19:15
arkadaşlar ben fvm cupranın sahibi amacınızın ne olduğunu bilmiyorum ama bu araba muhabbetini polemiğe çevirmenin manası nedir anlamıyorum...bu video gecen yaz yakıtsız ve methanolsuz olduğu zaman ki videodur.ancak biz yakıtlı denemek içinde ataşehirde buluşmak üzere geldik.1 saat bekledikten sonra 10 araba çıktık ve denemelerimizi yaptık. çıkmadan önce ertugrul kardeşimizi de aradık... uygun değildi ki herhalde cevap alamadık. denedik veya denemedik sorun değil. deneseydik typer de geçebilirdi cupra da geçebilirdi. anlamıyorum olay neden bu şekle geliyor. beni bu camiada bir çok kişi tanıyor.yanlış anlaşılmamak içim bu cevabı veriyorum bu siteye üyede değilim. lütfen birbirimizi rencide etmeden düzeyli bir şekilde sohbetimizi gerçekleştirelim. araba için hiçbir zaman bu tip tartışmalarda yer almadım ve almamda.hondacı kardeşlerim siz en büyüksünüz bu konuyu lütfen burda kapatın.

serkanAYB
11-03-2014, 19:41
Camcarsız roll mu olurr

ErT_ThM
11-03-2014, 21:44
arkadaşlar ben fvm cupranın sahibi amacınızın ne olduğunu bilmiyorum ama bu araba muhabbetini polemiğe çevirmenin manası nedir anlamıyorum...bu video gecen yaz yakıtsız ve methanolsuz olduğu zaman ki videodur.ancak biz yakıtlı denemek içinde ataşehirde buluşmak üzere geldik.1 saat bekledikten sonra 10 araba çıktık ve denemelerimizi yaptık. çıkmadan önce ertugrul kardeşimizi de aradık... uygun değildi ki herhalde cevap alamadık. denedik veya denemedik sorun değil. deneseydik typer de geçebilirdi cupra da geçebilirdi. anlamıyorum olay neden bu şekle geliyor. beni bu camiada bir çok kişi tanıyor.yanlış anlaşılmamak içim bu cevabı veriyorum bu siteye üyede değilim. lütfen birbirimizi rencide etmeden düzeyli bir şekilde sohbetimizi gerçekleştirelim. araba için hiçbir zaman bu tip tartışmalarda yer almadım ve almamda.hondacı kardeşlerim siz en büyüksünüz bu konuyu lütfen burda kapatın.

O akşam hikmet usta ile yanınıza geldk nezmn cıkılır dediniz hikmet ustada biraz ortalık sakinleşsin çıkalım dedi Benim telefonum hiç çalmadı o akşam biz çıkarkende hatta şarjım bitti, hadi beni aradınız beni niye aradınz onuda anlamadm yaa hikmet ustayla zaten telefonda sözleşip gittinz ataşehire hikmet sizi aradığında neden geri dönüş yapmadnız
Sizin yaptığınız ayıp olmuyoda biz konu acıncamı cupra typer denemesi diye ayıp oluyor anlamadm
Yakıt konusunda zaten agzımı açmıyorm yoksa yoktur!!!

Hikmet Gönül
11-03-2014, 22:09
Gelen msafiri g.t gibi birakmak neymis orendik buyuklerimizden..
Belki typer belki cupra gecer demisler..belkisi ne anlamadim

ErT_ThM
11-03-2014, 22:15
Video koyulması ayıp olmuş biraz. Geçme yada geçilme durumundan dolayı video istemediğini düşünmüyorum. Fvm ciddi yürüyen bir araç devamlı denemeler yapılıyor birçok denemede bende bulundum fakat Aziz abi video olayını pek tercih etmiyor.

Kardeşim adam arabasına emek vermiş para atmış kalkmış izmitten cıkıp buraya gelmiş video çekmiycekmi o akşam zaten 50 araba cıkıldı suraya dökülse kimlerden ne videolar çıkar adamın en doğal hakkı video bırakın bu videosuz deneme işlerini işinize gelmiyosa hiç denemeyin olsun bitsin

SPEEDY
11-03-2014, 22:51
Kardeşim adam arabasına emek vermiş para atmış kalkmış izmitten cıkıp buraya gelmiş video çekmiycekmi o akşam zaten 50 araba cıkıldı suraya dökülse kimlerden ne videolar çıkar adamın en doğal hakkı video bırakın bu videosuz deneme işlerini işinize gelmiyosa hiç denemeyin olsun bitsin

Kamera konusu sole oldu;
Bizde cekmedik tabi.

Ben hikmet ustanın yazdığına hitaben fikrimi beyan ettim. Verdiği emeklere laf söylemek hadsizlik olur zaten. Konuya hakim olmadığım için post kirliliğide yapmak istemiyorum. Buda sizin görüşünüz. Keyifli forumlar...

ErT_ThM
11-03-2014, 23:12
ewet garıb bencede..

Ben hikmet ustanın yazdığına hitaben fikrimi beyan ettim. Verdiği emeklere laf söylemek hadsizlik olur zaten. Konuya hakim olmadığım için post kirliliğide yapmak istemiyorum. Buda sizin görüşünüz. Keyifli forumlar...

SiZede keyifli formlar...

yasin_R
12-03-2014, 17:32
beyler kesinlikle bir yanlış anlaşılma iletişim azizliğine uğramışsınızdır. ama art niyet olacağına asla ihtimal vermiyorum...

keza ben aziz abiyle ygz ile de cok yürüdüm çok videolarımda var hiç ama hiç polemik bile yasamadım tamamen yasının olgunluğunu tasıyan biridir. ben her iki tarafında düzgün kişilikler olduğunu bildiğim için bu boş dedikodu konuşmalara bi son verilsin bence. hikmet usta :)

Volkann
12-03-2014, 20:20
Masallah deneyen araclara

mtcvtc
13-03-2014, 12:21
postlari okuyunca cok guldum valla sanirim bu deneme hikoyla beraber geldigimiz gunku video ogunku farklar yakitla falan kapanacak gibi degildi:)buarada saygidan sevgiden bahsediliyosa hikmeti taniyanlar saygisini cok iyi bilirler...iki aracada masallah.

Tufan Job34
13-03-2014, 16:02
S.a arkadaslar cupracı arkadaşım keremin ricası ve kendisini sevip saydığım için yazmyrm:icon_tup:
DD Typer masallah tabanca gibi:heyoo:

bomonti
15-03-2014, 10:35
Boş muhabbetleri ne kadar çok seviyorsunuz ya :)

aga81
15-03-2014, 12:46
Typer cupra gizli çekim :D:D
Maşallah DD ye fark denıldıgı gıbı yakıtla kapancak tarz da deil stage atlamak lazım :)