PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : custom and hıfı dukkan tutarmı?

hellchaosdead
11-03-2014, 22:26
slm arkadaslar..kafamda bole bı dukkan acmak uzerı bı dusunce var + lar - ler eksık gordugunuz yada alternetıf yapılabılecek seyler uzerınde fıkır vermenızı rıca edıyorum..atıyorum su urun olsa ben o dukkana gelırım ah sunu bulamıyoruz yapan vs.. gıbı..

oncelıkle dukkan bagcılar dagayolu caddesı uzerıne kurulacak ..o yuzden malzeme stogu yapıcagımız ısın fıyat skalası buraya gore olacak..cok elıt seyler yapılmayacak..

hıfı den kastım ortalama ses sıstemlerı yapılacak..golf, astra,magane,tofas, vs.. bu tarz araclara genelde calısırım dıe tahmın edıyorum..fıyat aralıgı olarak basıt abartılmamıs sıstemler kurmanın pesındeyım..mısal ortalama bı anfı bas ve mıd takımı tarzında..kampanyalaı vs.. ıscılık dahıl 500 tl gıbı bı rakamla yapsak arz talep dengesı sızce ne olur..en basıtı kendı arabanıza bu tarz bı sıstem yaptırırmısınız..ıscılık konusunda sıkıntım yok kendı araclarım cevremdekı cogu aracı yaptım..bır yerde bu tarz bı ıs yaptınmı dersenız hayır genelde cevreme calıstım ama ısın sonucundan memnun olmayan olmadı desem yerı..bahsettıgım tarzdakı aracların cogunun ıc yapısını tesısatını bılırım..goruntu double dın vs.. gıbı ıslere en basta bulasmak ısteymıyorum cunku mal yıgmaya sermayem yok bıde ısın gıdısatı hakkında fıkrım olmadan bu tarz sıstemlere bel baglamak ıstemıyorum..

custom dan kastım ıse led ısıklandırma sıstemı..farlara sıslere mercek,kapı altı logo,ayak tavan led aydınlatma,stop lambası uzerınde degısıklık,kapı alt esikleri,hıfıye kombıne rıtmık ısıklandırma,vs.. aklınaza gelebılecek led turevlerı..

dukkanda bu sıstemler harıcı bısey satısı yada ıscılıgı yapmayı dusunmuyorum..cercı kıvamında heryerde arma kılıf vs.. seyler olmayacak calısmak ıstegım ıscılıgım yettıgı ve duzgun sonuc alabılecegım ısler bunlar..bahsettıgım bolgede bu tarz ıslerı yapan yok..hem tek olmak hemde bu tarz ıslerı yaptırmak ısteyenlerın aradıgı bı yer yapmak umudum..

bu konudakı fıkır ve dusuncelerınızı benımle paylasırsanız cok mutlu olurum..sımdıden okuyan ve + yada - fıkır beyan eden butun arkadaslara tesekkurler..

Yiğit G.
11-03-2014, 23:57
Hocam hi-fi ev sistemleri için kullanılan bir terimdir.Sadece not düşmek istedim , iyi şanslar yeni işinizde.

GÖKTÜRK
12-03-2014, 00:02
abi bişey sormak istiyorum o cadde üzerinde veya yakında bu işle uğraşan başka bi dükkan falan varmı ? eğer yoksa senin başarılı olman daha olası gözüküyor. inşallah istediğin gibi olur dükkanın sımdıden kolay gelsin

emrah-58
12-03-2014, 00:38
saniyorum oralarda bu isi pek yapan yok ,bagcilarda tuning konusunda boş bir semt sayilmaz biraz cevrenizde varsa neden olmasin diyorum..hayirlisi olsun