PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atılım Üniversitesi R/C Grubu

Nissan My Life
16-03-2014, 00:17
Meraba, bir çok üniversitede model araba grupları toplulukları var , gördüğüm kadarıyla bulusmalar oluyor , Atılım Üni. De okuyan ve bu hobi ile uğrasan varsa çoğunluk elde edebilirsek okulda bu hobi için bir grup kurmayı düşündük , bu hobi ile uğraşan gönül veren var ise yazabilir :)

tuzemen
16-03-2014, 08:11
selam bende 6 senedir rc ile uğraşıyorum fakat 1/1 e geçtikten sonra sattım modellerimi :D alırsam ilerde birşeyler katılmak isterim :)

DenizKaan
16-03-2014, 09:10
rc ile hiç uğraşmadım ama etkinliklere gelebilrim :)

denizalpakinci
16-03-2014, 09:11
Valla R/C sahibi degilim ama Atılımlılar olarak bi bulusup tanışsak hiç fena olmaz sanırım :)

yusufcan_k
16-03-2014, 11:56
atılım dışından gelemezmiyiz :D

Risendark
16-03-2014, 12:26
Atilimdan degilim.Rc modellere merakim var yıllardır alıp ugrasmak istiyorum ama bi kısmet olmadı eğer mumkunse bende etkinliklere gelebilir miyim ?

Nissan My Life
16-03-2014, 18:58
Tabiki atılım dışındanda gelinebilir öyle bir ayrım yok en genel isim koydum sadece :) kısaca ankarada olup uğrasan seven yeter katılım için :)

Chn53
16-03-2014, 19:36
atılımdayım ama rc ye merakım yok , ama toplantınız olursa katılırım

Valla R/C sahibi degilim ama Atılımlılar olarak bi bulusup tanışsak hiç fena olmaz sanırım :)

nasıl rc sahibi değilsin :D senin araba rc değilmi knk :D

tuzemen
16-03-2014, 19:41

aynen rc dışında da atılımlı arabacılar olarak buluşabiliriz :D

DenizKaan
16-03-2014, 19:54
Olabilir :D

ham
16-03-2014, 20:53
buluşma olursa komşu üniversite olan ufuktan gelebilirim bende :D

denizalpakinci
16-03-2014, 20:58
Bu hafta değilde haftaya bi buluşma ayarlıyalım arabacılar olarak :)

Victiz
16-03-2014, 21:17
Istanbulda olursa traxxas xo1 ile gelirim:)

Gimifayf
16-03-2014, 21:49
Bulusma olursa Hacettepe'den +1 ben gelirim. :)

Nissan My Life
16-03-2014, 22:46
Arkadaşlar konu açma sebebim , normal arabacılar değil , model araba sahipleri veya meraklıları seven ilgilenen kişilerle bir buluşma hatta bulusmalar düzenlemek , konuyu normal araba buluşmasına cevirmeyin .

Risendark
16-03-2014, 22:55
Tabiki atılım dışındanda gelinebilir öyle bir ayrım yok en genel isim koydum sadece :) kısaca ankarada olup uğrasan seven yeter katılım için :)

valla bu hafta değilde önümüzdeki hafta veya sonraki hafta bi toplantı yaparsanız gelirim bende

Chn53
16-03-2014, 23:08
Arkadaşlar konu açma sebebim , normal arabacılar değil , model araba sahipleri veya meraklıları seven ilgilenen kişilerle bir buluşma hatta bulusmalar düzenlemek , konuyu normal araba buluşmasına cevirmeyin .

Oldu , başka istegin varmı?

Normal araba konusuna dönmesin istiyosan rc forumuna aç konuyu burasi normal araba forumu ;)

denizalpakinci
16-03-2014, 23:17

Ne atarlandın öyle sakin :) valla gelmek isteyen adamıda engelleyebileceğini hiç sanmıyorum.

tuzemen
16-03-2014, 23:22

dostum rc buluşması da yaparız, 1/1 araba forumundan organize ettiğimiz için araba buluşması da olmuş olur demek istemiştim.sadece rc cileri istiyorsan hobbyrc ye atılımlı rc ler diye konu açsan daha çok kişi bulurdun.birbirimizi kırmaya gerek yok.

Nissan My Life
16-03-2014, 23:32
Oldu , başka istegin varmı?

Normal araba konusuna dönmesin istiyosan rc forumuna aç konuyu burasi normal araba forumu ;)

Bu Şekilde konuşmayana , bu şekilde konuşma konu farklı yerlere taşınmasın kardeşim :) . Ben niye atarlanıyım , atarlanmak nedir ? :) hobby rc uede konu açtım burayada açayım dedim , 1/1 de olur tabiki herkes araba düşkünü 1/1 i R/C si yok tabiki , ben genel anlamda maksat R/C olsun dedim kim neyle nasıl buluşmak isterse bulusur kimse beni yanlış anlamasın :)

Benim kimseyi engelleme gibi bi hakkım yok , ister arabası olsun ister olmasın yeterki gelen gelsin tanışıp birlikte eğlenelim .