PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yamaha bws

ygtrn
16-03-2014, 17:40
tam pcx alacam derken bi arkadaşım aklıma bu motoru soktu, çok fazla içime sindiğini söyleyemem tabiki, bagaj hacmi dha küçük, tekerlerk çaplarıda zira öyle, tip olarakta başka bir tarzı havası var, ama yinede merak ettim, kullanan eden varmıdır bu motoru? pcx ile kıyaslarsak artıları eksileri nedir ne değildir? merak ediyorum...

http://galeri3.uludagsozluk.com/137/yamaha-bws-125_233651.jpg

asot
17-03-2014, 12:22
pcx 'e göre yakıt tüketimi biraz daha fazla ama pcx'e göre çok daha dayanıklı, japonyada bununla arazide cross motor gibi kapışan adamlar var.. Yani kötü yol koşullarında da kullanılabilir. Görüntü olarak da çok hoş detayları var, yolda baktırıyor, örneğin arkadaki 2 küçük stop farı.. Fiyatları pcx ile yakın, tercih tamamen zevkine kalmış. Bir de bws'in uzun yıllardır gelen scooter camiasında bir adı var.

i-vtec07
17-03-2014, 17:16
abi arada bi hafif arazide falan kullanıcaksan pcx den çok daha iyi olur ama arazi falan işim olmaz tamamen şehiriçinde kullanıcam derseniz pcx :) şimdiden hayırlı olsun

ygtrn
17-03-2014, 20:39
Peki son sürat ve ara hızlanma olaylarında nasıl??? Pcx gibi 120 leri görürmü yada onun kadar atak bi makinemi?

StyleALP
10-04-2014, 11:31
Peki son sürat ve ara hızlanma olaylarında nasıl??? Pcx gibi 120 leri görürmü yada onun kadar atak bi makinemi?

120 'yi görmese bile 100 'ü görür ancak daha seri bir makine. Zaten düşük hızlardaki ivlemenme farkını rahatça anlayabilirsiniz. BWS 100 yani bir önceki model iki zamanlı idi ve efsane oldu.

Konfor bakımından daha sert bir kullanıma sahip ancak keyiflidir.

RottingChrist
10-04-2014, 15:13
ilk çıktığında bir arkadaşım aldı ve kısa süreli kullanma fırsatım oldu. eğer düşünüyorsanız mutlaka bir tur atın. oturma pozisyonu sele rahatlığı gidon tutuşu çok iyi. arkadaşım da pcx ile bunun arasında kaldı ve yamaha tercih etti. çok seri ve atak.

enesbeyter
10-04-2014, 15:59
bws'nin önceki versiyonu vardı arkadaşta farklı bi motor gerçekten.:) ama pcx daha konforludur uzun yola daha yatkın gibisinden

almadan ikisini de bi sür diyorum ben de