PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TD F7R vs SK F7R

PULAT
17-03-2014, 10:09
td benim bir önceki aracım. motor yeni baskısı vs tamamı yeni daha 5-6000 km önce komple motor yapılmıştı araca. bendeyken tekleme sorunu vardı neredeyse tamamen çözülmüş. alt devirlerde yine ufaktan var ama üst devirler sıkıntısız. iyi kötü kısada olsa zaman geçirmişliğim var benim için özel bir araç. bildiğim kadarıyla specleri yazayım. yanlışım varsa barış düzeltsin. son dönemde aracımda özellikle üst devirleri çevirememe sıkıntısı vardı. vti ile denememde bu durum iyice beni rahatsız etmeye başlayınca öncesi sonrası yapmak ve çıtırdan muhabbet sohbet etmek maksadıyla barıştan rica ettim oda sağolsun kırmadı geldi. camcar sk coupe spikerimiz Okan :)

TD F7R: Kat iptal filitre 2 kişi 16 jant (oem)
SK F7R: Kat iptal filitre 2 kişi 15 jant LPG

https://www.youtube.com/watch?v=_yEOmV2qik4&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=G_lgG3-7qSU&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=O5M0FykpeJo&feature=youtu.be

muratburunce
17-03-2014, 10:21
f7r'larda kat iptali ne kdr fark ediyor?

guwen_ar
17-03-2014, 10:26
Guzel denemeler olmus.
Sanirim aracinizda ufak bi sorun war.vti denemesinde de farketmistim bunu.
Bizim burda stock f7r lar birbirlerine denk.

Nazar degmesin bol keyifli denemeler ;)

PULAT
17-03-2014, 10:29
ilk aldığımda biraz tutuktu sonra bikaç gazlamaya baya baya açılmıştı ama özellikle son 2-3 haftadır bi sıkıntı var ama çözeceğiz inşallah. bujileri baskıyı vs değiştirmem lazım. birde şüphelendiğim bujilerin üzerine yağ geliyor bunlarda hastalık o durum onun etkisi varmıdır bilemiyorum. bujilerle bobinin arasına yağ gelip ateşlemeye etki edermi etmezmi bilemiyorum. önemli olan kazasız belasız deneyip son durumu görmekti iyide oldu. ayaklarına sağlık gelen herkesin :)

Throttle
17-03-2014, 10:51
maşallah abi aracın güzel duruyor araçta bir sıkıntı olduğu belli fark normal değil sorunu bulup çözüldüğünde oda denk yürücektir sen yinede bir arıza tespite falan bağlattır aracı belki geçicibir sensör arızasıda olmuş olabilir araçta bizim burda stock f7r çok geldi gitti bakımları düzgün yapılınca hepsi kafa burun gidiyor en kısa zamanda sorunu halledip tekrar denetiriz sizi :) iyi oldu kıyas alman açısından

PULAT
17-03-2014, 10:54
hafta sonuna anca işte ama eşimin arabasıylada uğraşacaz bu ara nasıl yetiştireyim kaç parçaya bölüneyim bilemedim bende kara kara düşünüyorum şimdi :)
225,000 i devirdi araba. her ne kadar üfleme vs bi sıkıntımız olmasada aslında bi yenileme daha doğrusu yüklemeye yapmayıda düşünmüyor değilim ama nakit ve zaman ikilisi bir araya zor geliyor :D

Throttle
17-03-2014, 10:58
hafta sonuna anca işte ama eşimin arabasıylada uğraşacaz bu ara nasıl yetiştireyim kaç parçaya bölüneyim bilemedim bende kara kara düşünüyorum şimdi :)
225,000 i devirdi araba. her ne kadar üfleme vs bi sıkıntımız olmasada aslında bi yenileme daha doğrusu yüklemeye yapmayıda düşünmüyor değilim ama nakit ve zaman ikilisi bir araya zor geliyor :D

daya egzantrik pistonu gitsin ya olsun yılan makina :D

PULAT
17-03-2014, 11:36
daya egzantrik pistonu gitsin ya olsun yılan makina :D

para para para varlığı bir dert yokluğu sıkıntı :D

EFL_39
17-03-2014, 16:16
gece güzeldi sk f7r yinede güzel yürüyor eksikler giderildiğinde tekrar denenir sorun yok maksat muhabbet :icon_tup: kazasız belasız abi..

specler doğrudur aynen :icon_tup: