PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : Ýzmir'de c.tesi gunu ne yapilir?

Erdem K.
21-03-2014, 22:36
Arkadaslar havalar guzellesti, c.tesi gunu kiz arkadasla izmir'de neler yapilabilir ?

Artik surekli kendimi tekrar ediyorum... Degisik mekan, action vs. önerileri olanlar paylasirsa cok memnun olurum. Mesafe hic onemli degil, her turlu farkli fikre acigim.monotonluktan uzak olmasi kafidir :)

Dctrlprn
21-03-2014, 22:41
Abi Tire'de bi yere gitmiþtik ismini hatýrlamýyorum ama ciddi anlamda gitmediysen mutlaka kýz arkadaþýnla birlikte git. Böyle daðýn yamacý gibi bi yere minik minik cafeler yapmýþlar her yer aðaç falan orda oturmaya doyamamýþtýk.

Edit: Ýsmi Derekahveymiþ abi mutlaka git öneririm. Google yaz zaten görsellerden nasýl bir yer oldugunu belli ediyor.

Erdem K.
21-03-2014, 22:49
Abi Tire'de bi yere gitmiþtik ismini hatýrlamýyorum ama ciddi anlamda gitmediysen mutlaka kýz arkadaþýnla birlikte git. Böyle daðýn yamacý gibi bi yere minik minik cafeler yapmýþlar her yer aðaç falan orda oturmaya doyamamýþtýk.

Edit: Ýsmi Derekahveymiþ abi mutlaka git öneririm. Google yaz zaten görsellerden nasýl bir yer oldugunu belli ediyor.

Tesekkurler mutlaka degerlendiricem ;)

Aslinda farkli her turlu mekani, aktiviteyi listeme eklemek istiyorum. Guzel izmirimde kimbilir bilmedigim ne guzellikler vardir...

Her tavsiye benim icin degerlidir.

h.guroglu
21-03-2014, 22:51
eski çeþme yolunda özellikle urlayý keçtikten sonra çok güzel kahvaltý yada yemek mekanlarý var aslýnda bir çoðu dýþarýdan salaþ bir yer gibi görünür ama hepsininde bir birinden farklý lezzetleri vardýr otarafada bakabilirsin keza karaburun taraflarýda çok iyidir o konuda

rdmmm
21-03-2014, 23:22
Foça tarafýna yolunuz düþerse kahve içmeyide seviyorsanýz Kozbeyli köyünde dibek kahvesi içmenizi tavsiye ederim. Hatta isterseniz 150 yýllýk dibekte kendinizde öðütebiliyorsunuz içeceðiniz kahveyi. Ben evede götürecem diye yarým saat öðütmüþtüm :D
Åžakir'in Dibek Kahvesi Haberi (http://www.haberfx.net/sakirin-dibek-kahvesi-haberi-208461/)
Bir Ege lezzeti: ''dibek kahvesi''-Sabah - 09 Aralýk 2012 (http://www.sabah.com.tr/Turizm/2012/12/09/bir-ege-lezzeti-dibek-kahvesi)

coolvtec
21-03-2014, 23:50
haftasonu urla çeþmealtý alaçatý çeþme civarýna kaçýlýr...

h.guroglu
21-03-2014, 23:50
Foça tarafýna yolunuz düþerse kahve içmeyide seviyorsanýz Kozbeyli köyünde dibek kahvesi içmenizi tavsiye ederim. Hatta isterseniz 150 yýllýk dibekte kendinizde öðütebiliyorsunuz içeceðiniz kahveyi. Ben evede götürecem diye yarým saat öðütmüþtüm :D
Åžakir'in Dibek Kahvesi Haberi (http://www.haberfx.net/sakirin-dibek-kahvesi-haberi-208461/)
Bir Ege lezzeti: ''dibek kahvesi''-Sabah - 09 Aralýk 2012 (http://www.sabah.com.tr/Turizm/2012/12/09/bir-ege-lezzeti-dibek-kahvesi)

aynen anne tarafý eski foçadan benim her otarafa gidip geldiðimde mutlaka uðrarým ve kahvesi inanýlmaz lezzetlidir

Onamdar
22-03-2014, 00:15
Kemalpaþa tarafýnda at çiftliði var. Türkmenlerin yaþadýðý bi yer sanýrým. Öyle padokta falan deðil ormanda ata binebiliyorsunuz kimsede tutmuyor atý kontrol sizde tamamen. Baþýnýzda bi adam oluyor ama oda atýn üstünde.
Kýmýz at çiftliði olmasý lazým adý. Kýmýz içmeyin ama benden söylemesi.

levent
22-03-2014, 03:43
Urla Balýklýova denizin dibinde hatta üzerine kurulu denebilecek þekilde güzel salaþ sayýlabilecek mekanlar vardý 2010 yýlýnda ve öncesinde gitmiþtim sonra kýsmet olmadý da, özellikle raký - balýk olayýnda bir numaralar ve mezeler efsane :)

Tavsiye edebilirim..

MertÝ.
22-03-2014, 03:55
hava güzel olduðunda haftasonu izmir bomboþ oluyo. çeþme kuþadasý herkes. çeþmeye gidilebilir :).

Erdem K.
22-03-2014, 07:14
haftasonu urla çeþmealtý alaçatý çeþme civarýna kaçýlýr...

Abi tavsiye ettigin mekan ya da action var mi?

Erdem K.
22-03-2014, 07:15
Kemalpaþa tarafýnda at çiftliði var. Türkmenlerin yaþadýðý bi yer sanýrým. Öyle padokta falan deðil ormanda ata binebiliyorsunuz kimsede tutmuyor atý kontrol sizde tamamen. Baþýnýzda bi adam oluyor ama oda atýn üstünde.
Kýmýz at çiftliði olmasý lazým adý. Kýmýz içmeyin ama benden söylemesi.

Evet bahsettiginiz yer kýmýz at ciftligi. Gitmistik, bence de guzel bir alternatif ;)

Volkann
22-03-2014, 07:19
Urla yapilir ;)

CRX
22-03-2014, 07:32
Abi tavsiye ettigin mekan ya da action var mi?

gitmediyseniz urla çeþmealtýna doðru denize sýfýr denizatý diye cafe bar tarzý biyer var, alkol de var, hamburgerinin muadilini izmirde bulamadým, tavsiye ederim :)

Gko
22-03-2014, 07:38
Cesmede sedir kahvalti evi var. Oraya gidip simit dolma yenilir yemeye doyulmaz hatta cok cok iyi :D

ufuksaracci
22-03-2014, 08:45
Erdem action istiyorsan macera tepesi var. Baya büyük alan ATV , paintball , binicilik vb baya bir aktivite var. BÝz ara ara kaciyoruz keyifli bir yer.

rodya
22-03-2014, 08:59
pastacýlýk kursu gibi biþey varsa brilikte ona yazýlýn. çok b.ktan biþey ama kýzlar bayýlýyorlar buna

Erdem K.
22-03-2014, 22:10
Erdem action istiyorsan macera tepesi var. Baya büyük alan ATV , paintball , binicilik vb baya bir aktivite var. BÝz ara ara kaciyoruz keyifli bir yer.
Bahsettigin mekana ilk firsatta gidicez, baya makbul oldu tesekkurler :)

pastacýlýk kursu gibi biþey varsa brilikte ona yazýlýn. çok b.ktan biþey ama kýzlar bayýlýyorlar buna

Cikolata kursuna gitmisligimiz var...lightligin binibir para bende :P

Þaka bir yana hava superdi, tavsiyeler ustune urlada takildik, insanin denize giresi geliyor :)