PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Golf 5 yazlık lastik seçimi

kutaskullar
24-03-2014, 13:46
Merhaba arkadaşlar, Golf e yaz lastiği alıcam şu anda kullandığım pirellilerden memnun değilim, yol sesini az alması ve yol tutuşu öncelikli bi model arıyorum daha çok Michelin düşünüyorum sizin önerilerinize açığım.
Aracın üzerinde sıfır alınca gelen Michelinin modelini bulamıyorum ***** 9 yıl oldu bilen varsa çok iyi olur şimdiden çok teşekkür ederim :)

Lastik ölçüleri 195 65 15

kalipson
24-03-2014, 16:15
Falken ZieX 914 EcoRun. Michelin gibi diye yemin etsem başım ağrımaz.

kutaskullar
24-03-2014, 18:11
Falken ZieX 914 EcoRun. Michelin gibi diye yemin etsem başım ağrımaz.

Teşekkürler kullanıcı yorumlarına bakayım bi

levent
24-03-2014, 18:32
Nokian V , olmadı H serisi tatmin eder. Michelinler kadar konforlu en az, daha iyi feedback veriyor hem de yol koşullarına, hem de daha iyi tutuyor..

Michelin Energy'den Nokian V ye geçmiş bir kullanıcıyım..

bomonti
24-03-2014, 19:40
Eğer ebatlarınıza uygun Bridgestone Turanza ER300 bulabilirseniz kesinlikle alın. 2010 yılından beri kullanıyorum bundan sonrada başka lastik kullanmam heralde..

Islak kuru performansı çok çok iyi bir lastik. İlk aldığım zamanlar sınıfında en iyi lastikti, şuan daha iyisi var mı bilmiyorum.

rebeloghy
24-03-2014, 21:21
Eğer ebatlarınıza uygun Bridgestone Turanza ER300 bulabilirseniz kesinlikle alın. 2010 yılından beri kullanıyorum bundan sonrada başka lastik kullanmam heralde..

Islak kuru performansı çok çok iyi bir lastik. İlk aldığım zamanlar sınıfında en iyi lastikti, şuan daha iyisi var mı bilmiyorum.

Michelin sonrası er300 hem ses hem konfor anlamında yoracaktır..

bektas_talay
24-03-2014, 21:24
ebat nedir ? michelinin sert lastiğide var misal primach hp :)

şuanda en yumuşak sessiz iyi yol tutuşuna sahip continental cs5 dir

tabi 15 jant kullanıyorsanız malesef ebat yok 205-50-17 den başlıyor ebatları sizin araba için

tabi michelinde iyi kötü demiyorum ama bridgestone çok sert lastikdir hepsini kullanmış biri olarak ben contiden şaşmamalısınız diyorum

edit : o ebatta yumuşak olarak michelin energy veya conti premium contact 5 var

nemo34
24-03-2014, 22:22
bridgestone t001 konfor ve yol tutuş güzel tavsiye ederim.

kutaskullar
24-03-2014, 22:32
Nokian V , olmadı H serisi tatmin eder. Michelinler kadar konforlu en az, daha iyi feedback veriyor hem de yol koşullarına, hem de daha iyi tutuyor..

Michelin Energy'den Nokian V ye geçmiş bir kullanıcıyım..
Çok teşekkür ederim listeye ekledim yorumlarına bakıp tek tek eleyeceğim :)

Teşekkür ederim Turanza'yı bir kaç arkadaşım da önermişti...

Michelin sonrası er300 hem ses hem konfor anlamında yoracaktır..
Yorumunuz için teşekkür ederim daha önce Bridgestone kullanmadığım için hiç bilmiyorum, Pirelli ve Michelin kullandım.

ebat nedir ? michelinin sert lastiğide var misal primach hp :)

şuanda en yumuşak sessiz iyi yol tutuşuna sahip continental cs5 dir

tabi 15 jant kullanıyorsanız malesef ebat yok 205-50-17 den başlıyor ebatları sizin araba için

tabi michelinde iyi kötü demiyorum ama bridgestone çok sert lastikdir hepsini kullanmış biri olarak ben contiden şaşmamalısınız diyorum

edit : o ebatta yumuşak olarak michelin energy veya conti premium contact 5 var
Ebatımız 195/65/15 , yorumunuz için çok teşekkür ederim iki lastiğede bakacağım :)

bridgestone t001 konfor ve yol tutuş güzel tavsiye ederim.
Öneriniz için teşekkür ederim listeme ekledim :)

Herkese çok teşekkür ederim bu hafta içinde lastikçime uğrayacağım sonucunu bildiririm ilginiz için çok teşekkürler :)

ali_utku
24-03-2014, 22:50

Turanza ER300 takılı suan aracımda.alali 15k km olmuştur.uretim tarihi de yakın bi tarih.bana göre kuru havada vasat bir lastik.daha önce potenza takılıydı. Virajlarda performansı çok çok daha iyiydi.kalkislarda sürekli sarıyor ayrıca.Ben açıkçası Turanzayı önermiyorum.

kutaskullar
24-03-2014, 23:05
Turanza ER300 takılı suan aracımda.alali 15k km olmuştur.uretim tarihi de yakın bi tarih.bana göre kuru havada vasat bir lastik.daha önce potenza takılıydı. Virajlarda performansı çok çok daha iyiydi.kalkislarda sürekli sarıyor ayrıca.Ben açıkçası Turanzayı önermiyorum.

Kullanıcı yorumu en güveniliri benim için, çok teşekkür ederim :)