PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : spoiler ve kaliper kapağı

bugrak
26-03-2014, 00:15
Iyi geceler .

1. Sorum ; kaliper boyamami onerirsiniz ya da kaliper kapagi mi ? Ankarada yaptiracagim ya da bulabilecegim yer neresi tavsiye edersiniz ?

2. Sorum ; sizce spoiler yakismis mi (arac ornek ) bende spoiler taktirmayi dusunuyorum kararsizim . Taktirirsam siyaha boyatilmis taktirayim dedim . Yakisir mi sizce

http://i1051.photobucket.com/albums/s427/ptbn/5d277cec67862d9200077182762db041.jpg

Seven7
26-03-2014, 12:01
1- Eğer absürt bir renkle aracın duruşunu bozmayacaksanız boyayabilirsiniz. Nalburdan alın bir sprey boya kendiniz ik-üç katın bekleye bekleye. İlla ustaya gidecekseniz de, Ankara'da bir yer bilmiyorum bilen kişiler yazar.

2- Bence spoiler yakışmış. Güzel duruyor. Ki sizin gözünüze hoş geldikten sonra başkasının düşüncesinin ne önemi var.
Asıl jantlar çok güzel duruyor. :)

metin_1989
26-03-2014, 12:48
1- Eğer absürt bir renkle aracın duruşunu bozmayacaksanız boyayabilirsiniz. Nalburdan alın bir sprey boya kendiniz ik-üç katın bekleye bekleye. İlla ustaya gidecekseniz de, Ankara'da bir yer bilmiyorum bilen kişiler yazar.

2- Bence spoiler yakışmış. Güzel duruyor. Ki sizin gözünüze hoş geldikten sonra başkasının düşüncesinin ne önemi var.

aynen bencede jantlar cok sık olmus :)

bugrak
26-03-2014, 12:52

Teşekkürler hocam cevaplar için

Aklımda 2 renk var kırmızı ve mavi . Ancak çoğu araçta gördüğüm için kırmızıyı , aklım maviye kayıyor . Internette satıyorlar kapak ancak delerek takıyorlarmış .

Jantlar 20" :)

enesbeyter
26-03-2014, 16:01
spoiler yakışmış
kaliper kapağı güzel olur ama fazla bi farkı yok bas boyayı geç ucuz olur hem :)

bugrak
26-03-2014, 21:18
Ben sadece kaliperlerlerim boyanmasını istiyorum kampana değil . Ankarada kapak montajı yapabilecek yer var mı ?

bugrak
30-03-2014, 11:36
Spoiler ve kaliper kapağı işini hallettim . Spoilerı alacağım yer dedi ki yapıştırılarak monte edilebilir ve her boyacı yapabilir .

Ankarada bu montajı yapabileceğiniz yer var mı ?
Servis aynı ürüne montaj dahil 250 dedi ben montajsız boyalı halini 125 e alıcam .

M.A.D
14-04-2014, 08:21
spoiler güzel duruyor, kaliper kapağı yakışabilir jant kötü değil çünkü yakışıklı duruyor