PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kat iptali hakkinda yardiminiz gerekiyor?

metin_1989
26-03-2014, 18:53
Merhabalar oncelikle aracim astra g 1.6 16v 2000 model orta sustucuyu cikartmadan egzoz taktim uzerine ses var fakatt coook cook az sadece ust devirlerde tatli bir ses veriyor simdi benim sorum bu araclarda kat iptal etmeden kolay kolay ses alinmiyor kati iptal etsem sikistirmada sorun yasarmiyim alt devirler olurmu yada seste nasil bir degisim olur nette arastirdim fakat kat iptali edilmis astra g bulamadim belki goren duyan olan vardir diye sormak istedim simdiden tesekkurler

Sert@ç
26-03-2014, 19:00
Sonu iptal et baş ağrısı başlasın

Chn53
26-03-2014, 19:07
Kati iptal et baktin araba geriledi daha az sıkan spor kat lar var ondan takarsın

Evrenoz
26-03-2014, 19:09
Kat iptali yaptığında, kat yerine düz boru koyarsan Back pressure'dan dolayı alt devirlerde bir gerileme yaşayabilirsin. Bu sorunu aşmak için susturucu şeklinde; içinde yıldız biçimli tabiri caiz ise daraltmalar olan kat'lar mevcut. Herhangi bir memnuniyetsizlikte bunlardan kullanabilirsin

metin_1989
26-03-2014, 20:53
Peki ornek olarakk kat iptalli bir video fln varmi acaba ?

Chn53
26-03-2014, 21:12
Bence bukadar irdemeleyin video fln kat sökmek 20 lira begenmezseniz geri taktirirsiniz :)

metin_1989
26-03-2014, 21:35
Dogru aslinda hakli olabilirsiniz :) fakat sikistirmasini anliycagini sanmiyorum o yuzden sormak istemistim yada yaptiran varmi diyee :)

Chn53
26-03-2014, 21:52
Dogru aslinda hakli olabilirsiniz :) fakat sikistirmasini anliycagini sanmiyorum o yuzden sormak istemistim yada yaptiran varmi diyee :)

Kendi görüşüm arac gerilemez ama yakın bi arkadaşınızla kat iptal oncesi ve sonrası olarak roll yaparsaniz farki gorebilirsiniz

A.Cem
26-03-2014, 22:02
Aynı araca çeşitli eksozlar taktım kullandım, özetle sadece sonla ses alamazsın. Astra g'de orta susturucu çok büyüktür, bagaja zor sığar o derece. Ortayı söktürüp düz boruyu çekince istediğini elde edeceksin. Sıkıştırmayı falan sktret ya 100 hp araba drag koşturacak değilsin :D yani o gerilemeyi hissetmezsin bile.

metin_1989
27-03-2014, 07:32
Aynı araca çeşitli eksozlar taktım kullandım, özetle sadece sonla ses alamazsın. Astra g'de orta susturucu çok büyüktür, bagaja zor sığar o derece. Ortayı söktürüp düz boruyu çekince istediğini elde edeceksin. Sıkıştırmayı falan sktret ya 100 hp araba drag koşturacak değilsin :D yani o gerilemeyi hissetmezsin bile.

oyle draga cıkmıycaz fakat onceden de astram vardı ortayı ıptal ettım araba bıldıgın at arabası oldu tekrar takamadımda fıyat yuksek geldı sımdı etmedım fazla ses alamıyorum o yuzden kata sardım bende :)