PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : manifold contası?

Slipshod
26-03-2014, 19:47
merhaba arkadaşlar sorunum renault 9 aracımın egzoz manifoldu civatasının 2 tanesi gevşemiş ve seste değişiklik vardı sübap vurması gibi ses geliyodu vidalar sıkıldıktan sonra ses büyük oranda kesildi ama contayı ellemiş hafiften tam geçmedi. conta değişcek ama aklıma gelen şu ki bu durumda egzoz manifoldunda yamulma meydana gelmiş midir taşlama gerekir mi yoksa yamulma olmamış mıdır. bi diğer sorum ise r9 modelin egzoz contası ne kadardır ortalama. teşekkür ediyorum :)

maskaran
26-03-2014, 20:36
buraya bu kadar yazana kadar google amcaya renault parçacı yazsan arayıp sorsan fiyatı neymiş daha uygun olmazmı kardeş ?

Slipshod
26-03-2014, 20:47
buraya bu kadar yazana kadar google amcaya renault parçacı yazsan arayıp sorsan fiyatı neymiş daha uygun olmazmı kardeş ?

konuyu asıl açmamdaki sebep manifolt böyle bi durumda yamulma yapar mıydı. googleda bende araştırdım ancak bazı ürünlerde internet fiyatıyla sanayi fiyatı arasında farklılıklar olabiliyo. herkes aynı işçilik parası da istemiyo. bu yüzden 2. soru olarak sormuştum onu. ilgin için teşekkür ederim kardeşim

XSi
26-03-2014, 21:00
Yapar, benim vectrada da yamulmustu.. 50 tl frezede duzeltmeye verecegime 140 tl yansanayi alip taktirdim.

Sende fiyata gore hareket edersin..

Contanin fiyati 10-20 tldir daha fazla degil.

Sokme takmada para tutar bende civatalar kirilip icinde kalmisti onlarin cikartilmasi ile baya para tutmustu :)

Slipshod
26-03-2014, 21:15
Yapar, benim vectrada da yamulmustu.. 50 tl frezede duzeltmeye verecegime 140 tl yansanayi alip taktirdim.

Sende fiyata gore hareket edersin..

Contanin fiyati 10-20 tldir daha fazla degil.

Sokme takmada para tutar bende civatalar kirilip icinde kalmisti onlarin cikartilmasi ile baya para tutmustu :)

herşey manifold sökülünce belli olcak o zaman :) inşallah civata kırılması gibi bi durum yaşamam da ekstra külfet olmaz. cevabın için teşekkürler :)