PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : T Sport Full Throttle

Can's
28-03-2014, 17:42
bursada ki aracdan kısa bır vıdeo masallah sesı guzel bırde 2. vitesı bıraz daha bekletse daha ıyı olacakmıs :)
masallah tekrar
iEkWADXvq7c

Time-R
28-03-2014, 17:45
Bildigin typer mubarek. Seninkinide dort gozle bekliyorum Can. :)

oselami
28-03-2014, 17:47
Link alabilir miyiz?

levent
28-03-2014, 17:55
lastik yokmuş heralde arkadaşta Can :)

halilcan9455
28-03-2014, 17:58
ses muazzam

Chn53
28-03-2014, 17:58
Link plsssss

Can's
28-03-2014, 18:18
Link plsssss

T Sport Full Throttle - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=iEkWADXvq7c)
kopegın olsun

sweap07
28-03-2014, 18:23
masallah typer bıldiğin :D

levent
28-03-2014, 18:40
2zz denince benim aklıma şöyle bir şey geliyor,

FXa81rlz5Hc
Corolla Compressor Launch Control - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=FXa81rlz5Hc)

bu da bonus olsun, facebook harici hiçbir yerde yok :)

https://www.facebook.com/photo.php?v=10151901594401294&set=vb.606661293&type=2&theater

sagi
28-03-2014, 19:30
yaw youtube'a giremiyosak napcaz :D

meganes
28-03-2014, 19:31
Benim dns değişikti dün giriyordum ama bugün oda iptal oldu,hiçbir videoyu izleyemiyorum :) herşeyi kapattılar,şu benim araba borcumuda kapatsalar süper olucak :)

levent
28-03-2014, 19:41
chrome zenmate yükleyin beyler, dns de değişin değişemeyen facedeki videoyu izlesin. facesi de olmayan kendine izleme yolu bulsun ahahahha :D

Suleyman
28-03-2014, 19:54
Ben de senin aracın sandım la :Deli:

Semii
29-03-2014, 08:52
Masallah :)

Sizin aracın durumu nedir ? Basladınız mı roccoları dogramaya ?

iynn-RS
29-03-2014, 09:21
Can's bey her T-sport konusu açtığınızda heyecanla açıyorum videoyu ama hep başka araçları paylaşıyorsunuz.

Aracınızın bıtmıs halını merakla bekleyenler arasındayım.İnşallah sorunsuz sıkıntısız bıtırırsınız ve inşallah deneme fırsatı buluruz.Araçlarımızı dahada geliştirmek adına güzel bi tecrübe olur.

Can's
29-03-2014, 11:05
Can's bey her T-sport konusu açtığınızda heyecanla açıyorum videoyu ama hep başka araçları paylaşıyorsunuz.

Aracınızın bıtmıs halını merakla bekleyenler arasındayım.İnşallah sorunsuz sıkıntısız bıtırırsınız ve inşallah deneme fırsatı buluruz.Araçlarımızı dahada geliştirmek adına güzel bi tecrübe olur.

aracım bitti çok şükür ama öyle ooff ufff bir fark yok çünkü extra bir vida bile takılmadı hatta inadımdan vazgeçip bir kaç araçla denersem olduda araç eskisinden iyi gidiyor derlerse diyerek bloga kapagın takılırken ki videosunu çektım sonra race port bılmem ne yapılmıs demesinler diye saol iyi dileklerin için :icon_tup:
Aynı parcalara gelelım bır gun gelırız denerız ama senın rs arabanla denerım baska rslerle denemıyorum :) bu arada cvk gıbı gıdıyor mu aracın ortalama yada tahmınden daha iyi bir bilgi var mı?

Can's
29-03-2014, 11:07
Masallah :)

Sizin aracın durumu nedir ? Basladınız mı roccoları dogramaya ?

aslında bıttı herseyı bakalım sızın speclerde bır rocco yaptık yakın arkadasıma hatta ozellıkle semının yazılımı dedık alper abıye:icon_tup: denemedım aksam yada yarın bır dener bakarım heralde nasıl oluyormus ortalama

iynn-RS
29-03-2014, 11:39
aracım bitti çok şükür ama öyle ooff ufff bir fark yok çünkü extra bir vida bile takılmadı hatta inadımdan vazgeçip bir kaç araçla denersem olduda araç eskisinden iyi gidiyor derlerse diyerek bloga kapagın takılırken ki videosunu çektım sonra race port bılmem ne yapılmıs demesinler diye saol iyi dileklerin için :icon_tup:
Aynı parcalara gelelım bır gun gelırız denerız ama senın rs arabanla denerım baska rslerle denemıyorum :) bu arada cvk gıbı gıdıyor mu aracın ortalama yada tahmınden daha iyi bir bilgi var mı?

Valla en son blok degıstırıyrodun ben komple proje yapıyosun dıye duşundum.

Tabi bu şekilde denemek biraz adaletsiz olur:)

hiç gormedıgım ve denemedıgım bı araç hakkında yorum yapmam doğru olmaz şimdi :)

krm106
29-03-2014, 11:45
Hasan Diye Bir Kardesimizin Araci ***** sitede ilani var arabasi stock filtre eksoz var sadece Masallah :)

Can's
29-03-2014, 11:48
Valla en son blok degıstırıyrodun ben komple proje yapıyosun dıye duşundum.

Tabi bu şekilde denemek biraz adaletsiz olur:)

hiç gormedıgım ve denemedıgım bı araç hakkında yorum yapmam doğru olmaz şimdi :)

Adaletsız olmaz ya sen aracını toplarsan ıcını vs ben burda cok denedım rslerle kapakları ıslı guzel gıden arabalarla sorun yok yanı toplarsan ıcını kısanı sokersen zevklı olur
Cvk istanbuldayken samimi arkadasımdaydı denedıgımde 5 sonunda 2 max3 boy oluyordu video bulursam inşallah yüklerim senın araca baktıgımda onunla aynı dolulukta degıl egzantrik yok sende ama kısa ve sokukluk hat safada bende tam kestıremedım ne olucagını Tsport bıraz fazla agır soksem benım cok ısıme yarar aslında ama bakalım kısmet 100-200 sure olcucem bugun yarın bakalım ne cıkıcak foto koyarım sende olcersen az cok kıyaslamıs oluruz sokuk halde ne olucagını

özgü-R
29-03-2014, 12:34
vay arkadaş bizim aracın videosu paylaşılmış :D içimizde derin devlet var video hemen youtube'ya yüklenmiş :D

araçta komple kış lastiği var gene sarıyor meret :D

paylaşım için teşekkürler can :)

AEAlmas
29-03-2014, 13:23
Zevk alinacak araclardan biri zamanında degerini bilemediler :)

iynn-RS
29-03-2014, 14:32
Adaletsız olmaz ya sen aracını toplarsan ıcını vs ben burda cok denedım rslerle kapakları ıslı guzel gıden arabalarla sorun yok yanı toplarsan ıcını kısanı sokersen zevklı olur
Cvk istanbuldayken samimi arkadasımdaydı denedıgımde 5 sonunda 2 max3 boy oluyordu video bulursam inşallah yüklerim senın araca baktıgımda onunla aynı dolulukta degıl egzantrik yok sende ama kısa ve sokukluk hat safada bende tam kestıremedım ne olucagını Tsport bıraz fazla agır soksem benım cok ısıme yarar aslında ama bakalım kısmet 100-200 sure olcucem bugun yarın bakalım ne cıkıcak foto koyarım sende olcersen az cok kıyaslamıs oluruz sokuk halde ne olucagını

Specler ney senin tam olarak?

Simdi icini tak demeni anlarimda kisayi cikar demen biraz komik. Kim deneme yaparken arabasini yavaslatir :)
Cvk la denerken egzantrigi cikar mi dedin :) yada bende egzantrik olsaydi onu onudami cikar diyecektin :)

100-200 konusundada istanbulla ankara arasinda baya fark oluyo.kiyaslama yanlis olur.

Semii
29-03-2014, 17:32
aslında bıttı herseyı bakalım sızın speclerde bır rocco yaptık yakın arkadasıma hatta ozellıkle semının yazılımı dedık alper abıye:icon_tup: denemedım aksam yada yarın bır dener bakarım heralde nasıl oluyormus ortalama

Yaptıgınız rocco nun specler nedir.?

Son ayarımı dyno üzerinde özgün yaptı bu arada.

Throttle
02-04-2014, 14:45
bence zevkli olur ibo-can denemesi..

T-sportun daha önceki yürüyüşünü biliyorum rs lerle gerçekten diğer t-sportlardan daha başka gidiyor araçtan araca değişiyor tabiki ama ibo ankarada denediği gibi sökük olursa t-sport un pek şansı yok çünkü ibonun rs şuan cvk ayarında gidiyordur bence ama içini takarsa chip filtre egzos kısa speclerinde zevkli olabilir kısada rs hafifliğini konuşturur uzunda t-sport gücünü konuşturabilir denenmesi lazım :)

Bu arada videodaki araçta iyimiş :D bende bi tane 1-2 vites videosu koysammı :D

iynn-RS
02-04-2014, 15:17
bence zevkli olur ibo-can denemesi..

T-sportun daha önceki yürüyüşünü biliyorum rs lerle gerçekten diğer t-sportlardan daha başka gidiyor araçtan araca değişiyor tabiki ama ibo ankarada denediği gibi sökük olursa t-sport un pek şansı yok çünkü ibonun rs şuan cvk ayarında gidiyordur bence ama içini takarsa chip filtre egzos kısa speclerinde zevkli olabilir kısada rs hafifliğini konuşturur uzunda t-sport gücünü konuşturabilir denenmesi lazım :)

Bu arada videodaki araçta iyimiş :D bende bi tane 1-2 vites videosu koysammı :D

Cvk rs ı ne canlı gordum ne sahıbını tanırım onun ıcın polemıge gırmek ıstemıyodum ama yazılanlara cevap vermedende olmaz.

Şu an o speclerde bı Rs e en az 3-4 boy atarım :)

F4R
02-04-2014, 16:20
Yasasin bi deneme izlicez, merakla takipteyim konuyu :)

Semii
02-04-2014, 19:41
Yasasin bi deneme izlicez, merakla takipteyim konuyu :)

Bizde bursa imkanlarında seninlemi denesek abi :) ?

BerkayKamaci
02-04-2014, 20:19
Beyler Tsportla denemelere cikmiycam suan icin gerek yok gucu zaten benim icin belli bu aracla denemeye karsi olmamin nedeninde kiyamamam suan typer aldik kuzenimle ortak olarak , bir hafta icinde butun rslere her yerden gider

@ Can's

F4R
02-04-2014, 22:17
Bizde bursa imkanlarında seninlemi denesek abi :) ?

Kimmm nolmusss, nerdeee :D haci senin araba baya bi kalin gelir bana, ama gursel abi ile denicez gelirsin sende, ordan bi olcu aliriz bakalim :)

Semii
02-04-2014, 22:21
Kimmm nolmusss, nerdeee :D haci senin araba baya bi kalin gelir bana, ama gursel abi ile denicez gelirsin sende, ordan bi olcu aliriz bakalim :)

Estafurullah abi:) gürsel abiyi bekleme bence hiç :D

doush
02-04-2014, 22:44

hiç yakışıyor mu deneme sana kaç yaşında adamsın, kapalı garajın var cilala parlat yengeyi üzme :D

F4R
02-04-2014, 23:16
Estafurullah abi:) gürsel abiyi bekleme bence hiç :D

Hahahaha :) valla saka bi yana bende kiyamiyorum arabaya semih. Aldigimdan beri 1 kere denedim. Hayirlisi bakalim.

hiç yakışıyor mu deneme sana kaç yaşında adamsın, kapalı garajın var cilala parlat yengeyi üzme :D

Laaa haci denicegim adamda 45 yasinda sorunyok o yuzden. Bizim denemmize bakma sen haci, 60da baslariz 120de birakiriz 5000 devri gecmeden :) orta yasa gelince bole oluyor :)

doush
02-04-2014, 23:18
Laaa haci denicegim adamda 45 yasinda sorunyok o yuzden. Bizim denemmize bakma sen haci, 60da baslariz 120de birakiriz 5000 devri gecmeden :) orta yasa gelince bole oluyor :)

Olsun üzme arabamı :D vazgeçtim sanma sıra ona da gelecek :hahaha:

Patisever
02-04-2014, 23:25
tıc ciddi yürüyen araç su anda sanırım onu geçebilecek rs yokdur diye düşünüyorum simdilik bu t sportda bazı videolarını izledim sesi solugu güzel araç sokme işine gelince arabayı topla olayı biraz ozel ıstek olmus

Can's
02-04-2014, 23:46
tıc ciddi yürüyen araç su anda sanırım onu geçebilecek rs yokdur diye düşünüyorum simdilik bu t sportda bazı videolarını izledim sesi solugu güzel araç sokme işine gelince arabayı topla olayı biraz ozel ıstek olmus

Abi tsport suan ıcın denemeyı dusunmuyorum eger ibrahım arkadas ıcınde uygunsa typerım var deneyelım ortk yerde bulusup istedıgı zaman eger neden denemıyorsun dersen cok emek harcadım oem motorla kosturmak ıstemıyorum illa tsport denırse ılerleyen zamanda baska motora projelerım olucak o zaman tabıkıde denerım

Patisever
02-04-2014, 23:51
Abi tsport suan ıcın denemeyı dusunmuyorum eger ibrahım arkadas ıcınde uygunsa typerım var deneyelım ortk yerde bulusup istedıgı zaman eger neden denemıyorsun dersen cok emek harcadım oem motorla kosturmak ıstemıyorum illa tsport denırse ılerleyen zamanda baska motora projelerım olucak o zaman tabıkıde denerım

kardeşim o type r ağır gelir rs için ama tıcda ciğerlidir zevklide olur ıllakı gri senin type r değilmi ep3 ayrıca hazır değilse zaten hiç t sport konusu olmasın bıle emeğinin hakkını versin tamamlansın araba oyle dusun yollara ıbo kankama uyarsa deneyın bizde izleyelım iki safkan makınayı ep3 ile rs 'i

Can's
02-04-2014, 23:53
kardeşim o type r ağır gelir rs için ama tıcda ciğerlidir zevklide olur ıllakı gri senin type r değilmi ep3

Daha konusu yok sımdı geldim antalyadan agır gelırse denemeyız :)
Ilerleyen zamanda ne olur tabı bilemem

chiefkadir
03-04-2014, 00:01
O değilde Okan'ı kim dirgenledi:D

Patisever
03-04-2014, 00:07
O değilde Okan'ı kim dirgenledi:D

hahah abi bende onun uyelıgıne bakıyordum yıne kım attı tekmeyı bizim asi cocuga :) hv tıc yorum yap ustad :)

Can's
03-04-2014, 00:09
hahah abi bende onun uyelıgıne bakıyordum yıne kım bastı tekmeyı bizim asi cocuga :) hv tıc yorum yap ustad :)

Abı 3 parca boyalı tabırı caızse zımba bakalım iddalı bır arac olucak insallah 1 hafta icinde

Patisever
03-04-2014, 00:13
Abı 3 parca boyalı tabırı caızse zımba bakalım iddalı bır arac olucak insallah 1 hafta icinde

lütfen o panjuru değiştir moruk :))

Can's
03-04-2014, 00:13
lütfen o panjuru değiştir moruk :))

Ahaha yok be abi tufek tufek oyle deme :)

Patisever
03-04-2014, 00:15
Ahaha yok be abi tufek tufek oyle deme :)

ahaha geldi hızlı rs er meydanı cekılıyorum aradan :)

iynn-RS
03-04-2014, 00:26
Ben corolla ile merak ediyorum nasi olur diye :)

Amac illa gecmekse bende cupra var onla deneyelim derim :) konu sacma yerlere gider..

Sifir motor yapan adamada denemiyosa bisey diyemem. Ben olsam bende denemem.

Type-r in specleri nedir bilmiyorum. Benim rs gibi motor ve beyin stock da deneriz :)

Juggernaut
03-04-2014, 00:44
Cvk rs ı ne canlı gordum ne sahıbını tanırım onun ıcın polemıge gırmek ıstemıyodum ama yazılanlara cevap vermedende olmaz.

Şu an o speclerde bı Rs e en az 3-4 boy atarım :)
Sende egsantrik olmadığı halde egsantrikli rs e enaz 3-4 oy atıyosun..Maşallah seninki efsunlu demekki.

chiefkadir
03-04-2014, 07:03
Colombo bariani en fazla 8-10hp getirisi var , valf lifti düşük, 2-3 boy demek,
Rs i hızlandırmanın başka yolları var,ibo yıllar içinde bunları yaptı ve egzantrikli bir rs i geçemesi doğal

iynn-RS
03-04-2014, 09:03
Sende egsantrik olmadığı halde egsantrikli rs e enaz 3-4 oy atıyosun..Maşallah seninki efsunlu demekki.

Egzantrikli demedim ama :) Speclerini az çok bildiğim için "O speclerdeki" dedim.Bende egzantrik yok ama onun dışında yapılabilecek çoğu şey yapıldı. Benim aracımla bırebır aynı spectekı bı rs e egzantrık ılave edılırse elbette benden hızlı olabılır.

civic@ef
03-04-2014, 09:26
işin içine typer giriyorsa bende bi typer ayarlayım cam car olurum

F.Esen
03-04-2014, 09:51
konu nasıl olduda tsporttan typer a kaydı çok ilginç :) ST typer bu arada hayırlı çok beğendiğim bi araba typer denemesi için arabaya biraz alışın baştan sonra roll e çıkın bence

Juggernaut
03-04-2014, 15:56
Colombo bariani en fazla 8-10hp getirisi var , valf lifti düşük, 2-3 boy demek,
Rs i hızlandırmanın başka yolları var,ibo yıllar içinde bunları yaptı ve egzantrikli bir rs i geçemesi doğal

Arabayı sadece egsantrik hızlandıracak diye bişey tabiki yok ama yukarda motor ve beyinde stock denmiş?Motor,beyin,egsantrik stock yani atmosferik arabayı hızlandıracak belli başlı ana parçaların hiçbiri yok ama cvk gibi egsantrikli rs e ENAZ 3-4 boy atarım iddası var.Hangi parçayla?
Atmosferik arabada bukadar iddalı olmak için eksiğin değil fazlan olması lazım.Farklı egsantrikler,yazılımlar vs denersin yıllar içinde en iyisini bulursun ama bunların hiçbiri yokken yıllar içinde hızlandırmak için yapılan şeyleri merak ettim özel değilse?Filtre egsoz sistemiyle mi oynanıp hızlandı bu araba?

Egzantrikli demedim ama :) Speclerini az çok bildiğim için "O speclerdeki" dedim.Bende egzantrik yok ama onun dışında yapılabilecek çoğu şey yapıldı. Benim aracımla bırebır aynı spectekı bı rs e egzantrık ılave edılırse elbette benden hızlı olabılır.

"O speclerdeki" rs lerden ne fazlan var peki?egsantrik yokmuş motor beyin stockmuş senin onlardan hızlı kılacak ne kaldı geriye bende onu anlamadım:)

iynn-RS
03-04-2014, 17:31
Arabayı sadece egsantrik hızlandıracak diye bişey tabiki yok ama yukarda motor ve beyinde stock denmiş?Motor,beyin,egsantrik stock yani atmosferik arabayı hızlandıracak belli başlı ana parçaların hiçbiri yok ama cvk gibi egsantrikli rs e ENAZ 3-4 boy atarım iddası var.Hangi parçayla?
Atmosferik arabada bukadar iddalı olmak için eksiğin değil fazlan olması lazım.Farklı egsantrikler,yazılımlar vs denersin yıllar içinde en iyisini bulursun ama bunların hiçbiri yokken yıllar içinde hızlandırmak için yapılan şeyleri merak ettim özel değilse?Filtre egsoz sistemiyle mi oynanıp hızlandı bu araba?

"O speclerdeki" rs lerden ne fazlan var peki?egsantrik yokmuş motor beyin stockmuş senin onlardan hızlı kılacak ne kaldı geriye bende onu anlamadım:)

çok zor soru sordun valla 20 dakıkadır dusunuyorum ne yazacagımı bulamadım :)

aracı hızlandırmak da bı marıfet ama en onemlısı yavaşlatmamak.

150-160 bın km ye gelmıs her yıl el degıstıren rs lerden daha ıyı gıtmesı gayet normal. en ufak cıvatasına kadar hakımım bıkere aracıma.

ıkıncısı cogu kısının dusundugu gıbı gızlı specler oldugunu dusunebılırsın. mısal egzantrık var o arabada dıyenler var ama egzantrıklısıde geçemıyor benı ??? o zaman pıston var kesın :D:D:D

7 yıldır kullanıyorum bu aracı az bı sure degıl. bıraz tecrube farkımız olsun dımı.

BurakCengizhanoğlu
03-04-2014, 18:02
Motor kondüsyonu söküklük + YAKIT :) bakımlı rs farklı olur ;) bir kaç bişi daha var da ...

Can's
03-04-2014, 18:17
çok zor soru sordun valla 20 dakıkadır dusunuyorum ne yazacagımı bulamadım :)

aracı hızlandırmak da bı marıfet ama en onemlısı yavaşlatmamak.

150-160 bın km ye gelmıs her yıl el degıstıren rs lerden daha ıyı gıtmesı gayet normal. en ufak cıvatasına kadar hakımım bıkere aracıma.

ıkıncısı cogu kısının dusundugu gıbı gızlı specler oldugunu dusunebılırsın. mısal egzantrık var o arabada dıyenler var ama egzantrıklısıde geçemıyor benı ??? o zaman pıston var kesın :D:D:D

7 yıldır kullanıyorum bu aracı az bı sure degıl. bıraz tecrube farkımız olsun dımı.

ibo tsportlara yada bana karsı bır hosnutsuzlugun var kardesım tsport senın rsıne cıkmaz hıc bır aracla denemem garajımda zımba gıbı koleksıyonluk duruyor cupram var demıssın eyv bende de pors var sahsa aıt denersen vs vs yazıcam uzuycak gıdıcek gerek yok bu muhabbetlere benım konuma yazmandan hoslanmıyorum kı sacma sapan alakasız yorumlar yapıp laf carptıgını sanıyorsun gecmıs olarak konularıma yazdıklarına bakarsan anlıyacaksın.
cvk mevzusuna gelırsek arac hep bızım arkadaslarımız arasında alınıp satıldı zaten gecen rs de yoktu onu, deneseydın ozaman nasıl hızlı oldugunu anlardın her rs mı yurumuyor sadece senın rs mı hızlı onu anlamadım kendıne gore ıllakı oyle ama bırde el yumrugunu yemeyen dıye cok guzel bır atasozu var bu herkes ıcın gecerlı
Sende gayet tecrube sahıbı adamsın ben taktır edıyorum rsler arasında denemelerını ve aracının kondısyonunu acık konusmak gerekırse neyse uzatmanın geregı yok saol sende bana hak vermıssın usttekı postlarda sıfır motor getıren adamada denemıyorsa bırsey dıyemem dıyerek.

iynn-RS
03-04-2014, 18:39
ibo tsportlara yada bana karsı bır hosnutsuzlugun var kardesım tsport senın rsıne cıkmaz hıc bır aracla denemem garajımda zımba gıbı koleksıyonluk duruyor cupram var demıssın eyv bende de pors var sahsa aıt denersen vs vs yazıcam uzuycak gıdıcek gerek yok bu muhabbetlere benım konuma yazmandan hoslanmıyorum kı sacma sapan alakasız yorumlar yapıp laf carptıgını sanıyorsun gecmıs olarak konularıma yazdıklarına bakarsan anlıyacaksın.
cvk mevzusuna gelırsek arac hep bızım arkadaslarımız arasında alınıp satıldı zaten gecen rs de yoktu onu, deneseydın ozaman nasıl hızlı oldugunu anlardın her rs mı yurumuyor sadece senın rs mı hızlı onu anlamadım kendıne gore ıllakı oyle ama bırde el yumrugunu yemeyen dıye cok guzel bır atasozu var bu herkes ıcın gecerlı
Sende gayet tecrube sahıbı adamsın ben taktır edıyorum rsler arasında denemelerını ve aracının kondısyonunu acık konusmak gerekırse neyse uzatmanın geregı yok saol sende bana hak vermıssın usttekı postlarda sıfır motor getıren adamada denemıyorsa bırsey dıyemem dıyerek.

Arabanla yada senle bi hosnutsuzlugum soz konusu degil. Senin clio rs ler hakkinda yorumlarinda dolayi bi iki gerginlik oldu. Bende aynen senin dedigin gibi el yumrugu yememissin her Rs i ayni saniyosun dedim hala da diyorum.sende arabam bitsin denerim dedin , bende arabanin hazir olmasini bekliyordum.Ama artik denemem diyosanda yapacak bisey yok.
Konu kapanmistir. Ben bidaha gel deneyelim denem zaten sana.

Cvk konusuna gelince hala sizdeyse ortada bulusup deneyelim kim hizli kim yavas goruruz.Ben el yumrugu cok yedim yedigim kadarda attim sorun yok.

iynn-RS
03-04-2014, 18:41
150-160 bin km ye gelmis , her yil el degistiren derken genel konustum , cvk icin yazmadim onu yanlıs anlasilmasin.keske tum rs ler onun gibi km yapsa.yillarca alper abi gozu gibi bakto o arabaya.

Ve son olarak en iyi benim arabam, digerleri cop demiyorum.ben sadece arabamin eksigini yada sıkıntisini , 7 yillik deneyimle daha kolay hallediyorum.ve kondisyonunu ayni seviyede tutuyorum.cok basit arizalardan dolayi arabasindan soguyup , icindeki cevheri goremeyen, yurutemeyenler yada satanlar var.

Patisever
03-04-2014, 19:34
ıkısınızınde arabası on numara muzelık bırakın hıkayeyi :)

dragon07
04-04-2014, 01:38
st typer hayırlı olsun hiç elinizi korkak alıstırmayın içini sökün iyi gidiyorum diyenlerle deneyin...