PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bursa ek sti vs ekk20 turbo civic

ademsezer
04-04-2014, 10:32
ek sti gtx30 1.9 bar

ekk20 sc6262 basınç????

aradaki fark çok olunca civic bırakıyor sanırım

araçlar

ek sti cm motors a
ekk20 mtm prostok garage da yapılmıştır

Ekk20 Turbo Vs Ek Sti Bursa | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/ekk20-turbo-vs-ek-sti-bursa/7287338#isrch_click_test5_5_ekk20) turbo vs ek sti_812e3d75e2b33807ad6fceb10eb01987

Ekk20 Turbo Vs Ek Sti (Bursa) | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/ekk20-turbo-vs-ek-sti-bursa/7287297#)

LUTFU CNGNS
04-04-2014, 10:50
maşallah kanka ek sti formunda :))
adeleti yapmış

F.Esen
04-04-2014, 10:59
hakikaten çok ilginç ben EK nın bastığını hiç göremiyorum videoda değişik olmuş

akdem
04-04-2014, 11:01
Eyvallah kanka sti formunda:)

taytay
04-04-2014, 11:01
Ben ortada bi deneme göremedim sti 'ın sesi güzelmiş ama :))

16EC813
04-04-2014, 11:03
bu deneme mi ,kendi kendine gazlama mı ?

E0041
04-04-2014, 11:05
gerçekten tebrik ederim.

ekk20 yi kullanan bendim otoban dönüşünde cem ustaya dedimki arkadaş kusura bakmasın araba savruluyor 3 ten 4 e atınca bıraktım savrulmayı önleyince tekrar deneriz diye belirttim. ve yine halal olsun delikanlının önde gidenisiniz fark çok oluyor bırakıyor demişsiniz ben mazeret göstermiyorum adamlığınıza sağlık her zaman size yakışan gibi davranmışınız tebrikler.

by_vtec
04-04-2014, 11:20
ben hıc bırsey anlamadım,yan yana basan 2 arac goremıyorum vıdeoda,yanı stı hep fıseklemıs acelesı varmıs gıbı gıdıyor..

16EC813
04-04-2014, 11:21
ben hıc bırsey anlamadım,yan yana basan 2 arac goremıyorum vıdeoda,yanı stı hep fıseklemıs acelesı varmıs gıbı gıdıyor..

başkan yarıldım :D

by_vtec
04-04-2014, 11:22
fazla yarılma aksama lazımsın sen bana :)

16EC813
04-04-2014, 11:24
fazla yarılma aksama lazımsın sen bana :)

niye sendemi fişekliycen :D

ademsezer
04-04-2014, 11:26
gerçekten tebrik ederim.

ekk20 yi kullanan bendim otoban dönüşünde cem ustaya dedimki arkadaş kusura bakmasın araba savruluyor 3 ten 4 e atınca bıraktım savrulmayı önleyince tekrar deneriz diye belirttim. ve yine halal olsun delikanlının önde gidenisiniz fark çok oluyor bırakıyor demişsiniz ben mazeret göstermiyorum adamlığınıza sağlık her zaman size yakışan gibi davranmışınız tebrikler.

Okan 200 e cikamadiginiz arabayla denemeye geliyorsunuz sonra şoyle oldu boyle diyosun.yaris bu sorun varsa denemeye gelmeseydiniz .kimse kimseyi zorla yaristirmiyor.

akdem
04-04-2014, 11:31
gerçekten tebrik ederim.

Dün otobanda denerken anlayamadınız heralde savrulduğunu.
M3 ün yanına gelene kadar arkamdaydın tam orda bırakmak akıllıca olmuş.
Bizi çağıran sizsiniz iyi hazırlansaydınız,adamlık konusuna gelince biz adam olanlara adamlık yaparız.

E0041
04-04-2014, 11:33
adem ben mazeret göstermiyorum kimseyede öyle oldu böyle oldu demedim ceme belirttim basamadık kusura bakmayın düzeltince yine deneriz siz gördüğünüzü neden anlatmıyorsunuz adem sıkıntı burda video koyun umrumda değil araba savrulduğu için bıraktığımı görüyorsunuz bunu neden buraya fark çok diye yazıyosun doğru olan bumu tebrik ederim sizleri ben çok çok iyi tanımıyorum ama tanımama yardımcı oluyorsunuz tşk.ler hepinize.

1JZ
04-04-2014, 11:36
Bu yarış olmamış. Bur daha.

Batw0han
04-04-2014, 11:37
maşallah akdem abi,

Araba zımba gibi gidiyor.

Valla savrulmada engellense o civic o arayı kapatamaz...

Bu kadar fark olacağını bilseydik arkadan yada yandan çekerdik.. Önden belli olmuyor videolarda herkes sti tek başına basmış gibi algılıyor.

Cem yaptıktan sonra EKK20 nin motorunda ne gibi değişiklik yapıldı ? Eski haliyse motor içinde ve turbo da değişmediyse o arabanın nasıl gittiğini en iyi biz biliyoruz..

Sonuç değişmeyecektir.

driftboy
04-04-2014, 11:37
harbiden k20 hiç basıyo gibi değil yani

neyse çok sorun olursa bidaha denenir ozaman görülür k20 çok geçiliyo diye mi bırakıyo yoksa kim neyle yürüyo görülür

kanashibari
04-04-2014, 11:38
dün akşam deneme olmadı görenlerden biriyim civic bastı yalpalamaya başladı tehlikeye atmamak için bıraktı subaru durmadan devam etti iki kezde böyle oldu.
fark olarak belirtmek bence yanlış.

DENON
04-04-2014, 11:45
Okan 200 e cikamadiginiz arabayla denemeye geliyorsunuz sonra şoyle oldu boyle diyosun.yaris bu sorun varsa denemeye gelmeseydiniz .kimse kimseyi zorla yaristirmiyor.adem bilmem kaç yıldır egk20 turboyu yere tutturmaya çalışmış biri olarak bunu senmi yazdın kuzenınmı yazmış ?? sen bu arabayı tutundurana kadar neler çektin bir sen bir allah biliyor , ve bu tutunma çabaları içinde kaç sefer otobana kaç sefer piste çıktın hele bi deyıver bakalım ?? :icon_tup:

fthdrn
04-04-2014, 11:48
Maşallah araçlara

alp1903
04-04-2014, 11:52
Maşallah STI muazzam geliyo videoda :) gidişi kadar duruşuda çok güzel.

iynn-RS
04-04-2014, 11:57
ıkı tarafıda tanımam.madem vıdeo buraya konuldu kendı fıkrımı soyleyım . araba savruldu da bıraktık demek bana pek ınandırıcı gelmedı. arıza yapar bı sorun cıkar bırakırsın ama hıc mı bınıp kullanmadınız bu arabayı sımdıye kadar ? ınsan arabasının savrulup savrulmayacagını bılmezmı?

ademsezer
04-04-2014, 11:58
adem bilmem kaç yıldır egk20 turboyu yere tutturmaya çalışmış biri olarak bunu senmi yazdın kuzenınmı yazmış ?? sen bu arabayı tutundurana kadar neler çektin bir sen bir allah biliyor , ve bu tutunma çabaları içinde kaç sefer otobana kaç sefer piste çıktın hele bi deyıver bakalım ?? :icon_tup:

geçmişte akdem e yapılan h22 denemesinde bi ayıp var koyulan video başlığı subarunun suçu ne dye idi.

şimdi subarunun suçu ne otobana çağırıp gaza basamıyorlarsa.

F.Esen
04-04-2014, 12:00
geçmişte akdem e yapılan h22 denemesinde bi ayıp var koyulan video başlığı subarunun suçu ne dye idi.

Adem abi konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok araba benim çıkıp deniyen okan okanında benden farkı yok...

Mademki insanlar buna inanıyorlar tamam öyle olsun siz çok hızlısınız sizin arabanıza yetişilmez maşallah güle güle binin...

Bi gün bana demiştinki insanlara boş yere ümit verme haklıymışsın abi... Teşekkürler...

glockevo
04-04-2014, 12:05
Akdemin sti maşallah güzel yürüyor civic savurmuşya savurmasa bile sonuçun değişeceğini sanmıyorum.

DENON
04-04-2014, 12:09

Haa bu mevzu sirf cook gecmiste yasanmis bir deneme videosunun intikami yaani adem vallaha bravo size kardesim. Bu denemede ekk20 nin serit serit gezdigini aslinda bilipte gecmiste yasanmis sacma sapan bir olaya misilleme yapmak hic yakismadi bence

131mirafiori
04-04-2014, 12:11
Hiç otobana çıkıpta biriyle yarışmadım ama yarışsam ve bu şekilde olsa video yu koymazdım yakışmamış...

ademsezer
04-04-2014, 12:20
Haa bu mevzu sirf cook gecmiste yasanmis bir deneme videosunun intikami yaani adem vallaha bravo size kardesim. Bu denemede ekk20 nin serit serit gezdigini aslinda bilipte gecmiste yasanmis sacma sapan bir olaya misilleme yapmak hic yakismadi bence

etme bulma dünyası.

DENON
04-04-2014, 12:22
etme bulma dünyası.yok tamamda keske gercekten yaris olsaydida sen bu videoyu koysaydin ;)

Yani 3-4 sene once 580 hp lik subaru ile 250 hp lik n/a arabayi gecememenin intikamini gercekten yarisipta alsaydin adem :icon_tup:

ademsezer
04-04-2014, 12:24
yok tamamda keske gercekten yaris olsaydida sen bu videoyu koysaydin ;)

Yani 3-4 sene once 580 hp lik subaru ile 250 hp lik n/a arabayi gecememenin intikamini gercekten yarisipta alsaydin adem :icon_tup:

o zaman sti stoktu :)

DENON
04-04-2014, 12:26
Eee hani otobanda bahane olmazdi neden stock arabayla yarismaya ciktiniz sonra video koyulunca kizdiniz da 3 senedir bir firsa bulsakta intikam alsak dediniz . :D

DENON
04-04-2014, 12:29
yaaa ıkı taraf içinde yazıoyorum siktiredin olum boş muhabbetler bunlar

akdem
04-04-2014, 13:03
Videoyu koyma niyetim bellidir ademe ben koy dedim zaten.
Madem benimle masum bir deneme istiyodunuz neden fikri benimle konuşmadı gel kardeşim şu arabaları deneyelim biz yeni bişeyler yaptık arabamızı görelim vs.
Amacınız o değildi çünkü.
Ben 60 ta 2. Vites de bastım 90 da 3. Vites De bastım sen basarken ben ayrılıp gidiyorum zaten yok 5 e geçseydi arkadan gelip geçersin falan.
Sizin burda yapmanız gereken tebrik etmek adamlık budur.

Sh4rk
04-04-2014, 13:10
Baya fark var arada ilk videoyu acmadan 1-2 araba diye dusundum farki ama ciddi fark var
Bu kadar fark acmasi garip geldi sanki ekk20 birakmis sti basmis gitmis
Tekrar saglikli denemede daha iyi sonuc olur anlasilir boyle bi fark garip geldi
Masallah araclara

akdem
04-04-2014, 13:29
yok tamamda keske gercekten yaris olsaydida sen bu videoyu koysaydin ;)

Ben gerçekten yarıştımda siz pek ciddiye almadınız heralde savurgan arabayla geldiniz:)

DENON
04-04-2014, 13:32
Ben gerçekten yarıştımda siz pek ciddiye almadınız heralde savurgan arabayla geldiniz:)yok fazla ciddiye almaktan oldu ne olduysa , ben hep derim ciddiye alınacak şey var alınmayacak şey var diye ;)

E0041
04-04-2014, 15:06
Madem benimle masum bir deneme istiyodunuz neden fikri benimle konuşmadı gel kardeşim şu arabaları deneyelim biz yeni bişeyler yaptık arabamızı görelim vs.
Ben 60 ta 2. Vites de bastım 90 da 3. Vites De bastım sen basarken ben ayrılıp gidiyorum zaten yok 5 e geçseydi arkadan gelip geçersin falan.

buraya son kez yazıyorum cem ede anlattım biz kimseyle şu arabayı deneyelim demedik cem le görüş konunun ne olduğunu anlatsın sana aranzdaki laf ebesi kimse haberiniz yok sanırım. sizin tek sıkkıntınız savrulduğumu görüp fark fazla oldu bıraktınız demek geçecekseniz adam gibi geçin bende tebrik edeyim böyle videolarla yalan dolan yazıp paylaşmayın bizim aracımızda sıkıntı vardı halledicez ondan sonra deneriz tekrardan o zaman hakkıyla geçersin videonu koyarsın bende tebrik ederim ama geçilirsen bu yazdıklarından sonra sen düşün hakkınızda neler yazılacağını daha birşey yazmıyorum helal olsun hepinize

akdem
04-04-2014, 15:54
buraya son kez yazıyorum cem ede anlattım biz kimseyle şu arabayı deneyelim demedik cem le görüş konunun ne olduğunu anlatsın sana aranzdaki laf ebesi kimse haberiniz yok sanırım. sizin tek sıkkıntınız savrulduğumu görüp fark fazla oldu bıraktınız demek geçecekseniz adam gibi geçin bende tebrik edeyim böyle videolarla yalan dolan yazıp paylaşmayın bizim aracımızda sıkıntı vardı halledicez ondan sonra deneriz tekrardan o zaman hakkıyla geçersin videonu koyarsın bende tebrik ederim ama geçilirsen bu yazdıklarından sonra sen düşün hakkınızda neler yazılacağını daha birşey yazmıyorum helal olsun hepinize

Bizde laf ebesi olmaz arada bundan şüphen olmasın.
Cem'e korktum basamadım demişsin benim 4. Vitesim bitene kadar arkamdan geliyodun fark açılıncamı korktun.
Benim düşünecek bi sıkıntım yok bastık geçtik mi geçtik.Senin yanlışın benimle yarışmaktı kusura bakma ben bugüne kadar 100 tane yarış yaptım ama 1 tane video koymadım.Dedim ya hakedene hak ettiği gibi davranacaksın.
Bu araba drag arabası varsa araban 4 Mayıs'ta izmitte yarış var hazırla aracını pistte görelim.Bidahada çıkıp yarışamam arabayı üzemem kusura bakma.:)

E0041
04-04-2014, 15:59
Bizde laf ebesi olmaz arada bundan şüphen olmasın.
Cem'e korktum basamadım demişsin benim 4. Vitesim bitene kadar arkamdan geliyodun fark açılıncamı korktun.
Benim düşünecek bi sıkıntım yok bastık geçtik mi geçtik.Senin yanlışın benimle yarışmaktı kusura bakma ben bugüne kadar 100 tane yarış yaptım ama 1 tane video koymadım.Dedim ya hakedene hak ettiği gibi davranacaksın.
Bu araba drag arabası varsa araban 4 Mayıs'ta izmitte yarış var hazırla aracını pistte görelim.Bidahada çıkıp yarışamam arabayı üzemem kusura bakma.:)

sen 4 e attında sorun ordaki ben 3 te sarıyor oluyorum 4 atınca savrulduda bıraktım 2 denemedede bunuda belirrttim ha ben diyeceğimi dedim madem çok hızlısınız fark çok oluyor ben ondan bırakıyorum burda böyle yazıp çizmekle olmuyo 2 araç tekrar dener düzgün video çekersiniz koyarsanız geçerseniz tebrik ederim. savrulduğumu görüp fırsat bu frsat bidaha denemeyelim diyosanız oda sizin sıkıntınız.. biz sorunlarımızı çözdük.

akdem
04-04-2014, 16:08
Aslında işin hukuku olması gereken budur bidaha denenir istediğin kadar denenir ama denenicek kişilerle denenir.
Ben mtm diye bi garajın arabasıyla denemem arkadaş bu kadar basit.
Bu konuda burda kapanmıştır.
Ben pistteyim drag yaparım varsa kalkıcak arabanız orda yarışırız.

F.Esen
04-04-2014, 16:08

Akdem ben konuyu çok uzatmıycam bi önceki yazdığımdada aynı şeyi söyledim maşallah arabana çok güzel gidiyor ama şunu önce anlaşalım ben yada okan senle denemek istemedik arada başkaları laf çarpıttı sanırım....

Kimin kimle problemi varsa arasında çözsün benim arabamı kötülüyerek değil kaldıki ben seni yinede tebrik ediyorum geçmişsin arabayı bunu kabullendim ama fark çok açılıoda bırakıo falan ne bilim adam 4 e atıp bırakıyorum dedi bana...

He diyosanki senle bi sıkıntımız yok biz yine arkadaşız biz senle yine dener yine çözeriz benim kimseyle bi problemim yok...

Ama benimlede sorunun varsa söyle bende bileyim....

E0041
04-04-2014, 16:21
Aslında işin hukuku olması gereken budur bidaha denenir istediğin kadar denenir ama denenicek kişilerle denenir.
Ben mtm diye bi garajın arabasıyla denemem arkadaş bu kadar basit.
Bu konuda burda kapanmıştır.
Ben pistteyim drag yaparım varsa kalkıcak arabanız orda yarışırız.

denenecek kişilerin siz olmadığı çok açık ortada bize hayrettin abi dedi akdemle denetirim ben bunu diye fikoya sorarız abi dedim akşam otobandan döndük ceme akdeme söyle basamadık kusura bakmasın düzeltince tekrar deneriz dedim ben böyle davranırken sizin savrulduğumu gördüğünüz halde fark çok oldu ondan bıraktı diye video açmanız vede burda denenecek kişilerden bahsetmeniz tam isabet olmuş adam olan sizsiniz yani

akdem
04-04-2014, 16:27
Fikri beni az çok tanıyosundur ben isterdimki senin beni arayıp araçları deneyelimmi demeni beklerdim,benim seninle ne problemim ne sıkıntım var sen geçmişsin ben geçmişim video bile çekilmezdi yani.ama işin içine başka mevzular girdi kusura bakma.
Tebrik içinde Sağol. Ben seninle herzaman denerim

F.Esen
04-04-2014, 16:31
Fikri beni az çok tanıyosundur ben isterdimki senin beni arayıp araçları deneyelimmi demeni beklerdim,benim seninle ne problemim ne sıkıntım var sen geçmişsin ben geçmişim video bile çekilmezdi yani.ama işin içine başka mevzular girdi kusura bakma.

Bende sana ne diyorum bak ben denemek falan istemedim adem abiylede konuş durumu anlattım... Bende aynı o şekilde düşündüm dedim akdem madem denemek istio bana nie bişey söylemiyoda sağdan soldan haber yolluo falan falan....

Ben konuyu daha fazla uzatmıycam konu iice çingen pazarına dönmesin...

akdem
04-04-2014, 16:45
denenecek kişilerin siz olmadığı çok açık ortada bize hayrettin abi dedi akdemle denetirim ben bunu diye fikoya sorarız abi dedim akşam otobandan döndük ceme akdeme söyle basamadık kusura bakmasın düzeltince tekrar deneriz dedim ben böyle davranırken sizin savrulduğumu gördüğünüz halde fark çok oldu ondan bıraktı diye video açmanız vede burda denenecek kişilerden bahsetmeniz tam isabet olmuş adam olan sizsiniz yani

Evet kardeşim bizimle araba denenmez denemiycez zaten.çok ta memnun olurum.:heyoo:

jdm76
04-04-2014, 16:49
Okan bana muhabbet arasında yokmu abi kanatlılar arasında deneyebileceğimiz araba dedi bildigim kadarıyla akdemin araba iyi gidiyo dedim akdeme söyledim gerisiyle ilgili bilgim yok yarışın olduğundan bile haberim yok

LUTFU CNGNS
04-04-2014, 16:55

bencede olması gereken buydu zaten öyle olsaydı olay buralara gelmezdi
ama herkez böyle düşünmüyor tabi. o akşam ek k20 geçseydi biz ozaman başlıkları videoları hep beraber görürdük :icon_tup:

akdem
04-04-2014, 17:02
Okan bana muhabbet arasında yokmu abi kanatlılar arasında deneyebileceğimiz araba dedi bildigim kadarıyla akdemin araba iyi gidiyo dedim akdeme söyledim gerisiyle ilgili bilgim yok yarışın olduğundan bile haberim yok

:) senle alakası yok hayrettin abi.

akdem
04-04-2014, 17:06
bencede olması gereken buydu zaten öyle olsaydı olay buralara gelmezdi
ama herkez böyle düşünmüyor tabi. o akşam ek k20 geçseydi biz ozaman başlıkları videoları hep beraber görürdük :icon_tup:

:icon_tup:

E0041
04-04-2014, 17:21

Hayrettin abi sen bana demedinmi denedinizmi arabayı diye ben sana ne dedim denemedik abi aşağıki tayfa ile aramız iyi orda kanatlılar var bitince işleri deneriz biriyle dedim sende akdemle denetiriz sıkıntı çıkmaz dedin bende durumu fikoya aynen ilettim 2 saat sonra Cem aradı denemek istiyormuşsunuz dedi dedim Cem biz denemek istemiyoruz Hayrettin abi böyle dedi fikoyada ben böyle söyledim sonradan biz akdemle denemek istiyoruz oldu bir kişi çıksın konu böyle değildi desin duruma bak nerelere geldi

ardacngns
04-04-2014, 17:37
Akdem abi tebrik ederim konuyu cok uzatmayın bence de fiko drag a gircek mı bılmıorm resmi sekılde halledersiniz aranızdaki yarışı drag ta kategori ayrı ama gormek için olabilir roll de yaparsınız hayırlısıyla

jdm76
04-04-2014, 17:44
Hayrettin abi sen bana demedinmi denedinizmi arabayı diye ben sana ne dedim denemedik abi aşağıki tayfa ile aramız iyi orda kanatlılar var bitince işleri deneriz biriyle dedim sende akdemle denetiriz sıkıntı çıkmaz dedin bende durumu fikoya aynen ilettim 2 saat sonra Cem aradı denemek istiyormuşsunuz dedi dedim Cem biz denemek istemiyoruz Hayrettin abi böyle dedi fikoyada ben böyle söyledim sonradan biz akdemle denemek istiyoruz oldu bir kişi çıksın konu böyle değildi desin duruma bak nerelere geldi

doğru söylüyosun ben akdeme söyledim cem le falan konuşmadım bile ondan sonraki
olaylar benim dışımda gelişti siz cem le falan konuşmuşsunuz haberim bile yok kardeşim

Fatih_
04-04-2014, 17:48
Yapılan bir ayıba , ayıpla karşılık vermek..

'' Adam değil '' diyerek gördüğünüz karşı taraftan ne farkınız kaldı.

Ki bence yapılan bir ayıbı bütün garaja mal etmek te konunun diğer bir boyutu.
Mtm hakkında konuşmak istemem ama pro stock olarak ele aldığımızda okan abi vs gayet kaliteli insanlar mtm nin ayıbını bu kişilere mal etmek te yanlış.

akdem
04-04-2014, 18:34
Akdem abi tebrik ederim konuyu cok uzatmayın bence de fiko drag a gircek mı bılmıorm resmi sekılde halledersiniz aranızdaki yarışı drag ta kategori ayrı ama gormek için olabilir roll de yaparsınız hayırlısıyla

Eyvallah ardacım,hayırlısı artık bakalım görücez:)

akdem
04-04-2014, 18:36
Yapılan bir ayıba , ayıpla karşılık vermek..

'' Adam değil '' diyerek gördüğünüz karşı taraftan ne farkınız kaldı.

Ki bence yapılan bir ayıbı bütün garaja mal etmek te konunun diğer bir boyutu.
Mtm hakkında konuşmak istemem ama pro stock olarak ele aldığımızda okan abi vs gayet kaliteli insanlar mtm nin ayıbını bu kişilere mal etmek te yanlış.

Sana göre öyle olabilir saygı duyarım,ama benim için geçerli değil.

ErT_ThM
04-04-2014, 23:31
K20 turbonun basınç ne ?

E0041
04-04-2014, 23:44
k20 turbo 1.2 bar basıyordu ama yarış falan olmadı kimse yarışmışta böyle olmuş mantığında yorum getirmesin videoyu açan arkadaşlarda bunun farkında fakat acıları farklıymış h22 mevzusu varmış.

bugün çekilmiş 1 bar daki videosu subarunun ne kadar hızlı olduğunu hayal edebilirsiniz. aracın savrulduğundan dolayı değilde fark çok olduğu için bıraktığımı belirtmişler.

https://www.facebook.com/photo.php?v=650448291686965&set=vb.100001653997227&type=2&theater

driftboy
04-04-2014, 23:49
Sana göre öyle olabilir saygı duyarım,ama benim için geçerli değil.

İşte yanlış tam burda başlıyo. Madem geçmişte sana karşı bi saygısızlık olmuş ozaman sana saygısızlık yapana sen saygısızlık yapacaksın. Hiç alakası olmayanları bi nevi tufaya getirip sonra etme bulma dünyası, onlar yapmıştı bende size yaparım demek sonra olayı adamlığa olacak şey değil. ekk20 yi de biliyo herkes, senin arabanında nası gittiğini biliyo. İki arabada ikisinin sahibide yabancı değil. Maşallahı var ikisininde ama olay yanlış olmuş biraz.

Ekk20 nin sorunuda çözüldüğüne göre güzel deneme videoları bekliyoruz ozaman, iğneleyici değil :) Maşallah ikisinede tekrar. Allah ikisinede sorunsuz sıkıntısız gazlamayı nasip etsin

akdem
05-04-2014, 07:13
İşte yanlış tam burda başlıyo. Madem geçmişte sana karşı bi saygısızlık olmuş ozaman sana saygısızlık yapana sen saygısızlık yapacaksın. Hiç alakası olmayanları bi nevi tufaya getirip sonra etme bulma dünyası, onlar yapmıştı bende size yaparım demek sonra olayı adamlığa olacak şey değil. ekk20 yi de biliyo herkes, senin arabanında nası gittiğini biliyo. İki arabada ikisinin sahibide yabancı değil. Maşallahı var ikisininde ama olay yanlış olmuş biraz.

Ekk20 nin sorunuda çözüldüğüne göre güzel deneme videoları bekliyoruz ozaman, iğneleyici değil :) Maşallah ikisinede tekrar. Allah ikisinede sorunsuz sıkıntısız gazlamayı nasip etsin

Benim tufaya getirme şansım olmadı maalesef:) çünkü teklif karşıdan geldi,anladınmı.
Yanlış olan bişey yok bana göre doğrusu budur olması gereken de buydu ben nasıl ne şekilde yarışacağımı söyledim,bunu sıkıntı yapıyorsanız hala düzgün hazırlanıp gelicektiniz kullanmayı bilen birisi geçecekti direksiyona :)

ErT_ThM
05-04-2014, 08:34
k20 turbo 1.2 bar basıyordu ama yarış falan olmadı kimse yarışmışta böyle olmuş mantığında yorum getirmesin videoyu açan arkadaşlarda bunun farkında fakat acıları farklıymış h22 mevzusu varmış.

bugün çekilmiş 1 bar daki videosu subarunun ne kadar hızlı olduğunu hayal edebilirsiniz. aracın savrulduğundan dolayı değilde fark çok olduğu için bıraktığımı belirtmişler.

https://www.facebook.com/photo.php?v=650448291686965&set=vb.100001653997227&type=2&theater

Vitesler biraz daha hızlı olsa lag olayı ortadan kalkıcak çok keyifli bi makina olmuş gerçekten maşallah kazasız belasız keyifli denemeler...

E0041
05-04-2014, 08:45

bir buna çok güldüm stock sti la msuprayı geçmeyi hayal etmişsiniz demekki :)

Benim tufaya getirme şansım olmadı maalesef:) çünkü teklif karşıdan geldi,anladınmı.
Yanlış olan bişey yok bana göre doğrusu budur olması gereken de buydu ben nasıl ne şekilde yarışacağımı söyledim,bunu sıkıntı yapıyorsanız hala düzgün hazırlanıp gelicektiniz kullanmayı bilen birisi geçecekti direksiyona :)

birde buna

sıkıntı çıktı basamadık sıkıntıları giderdik OTOBAN ORADA ARABANADA ŞÖFÖRLÜĞÜNEDE GÜVENİYORSAN çıkar denersin geçersin tebrik ederiz geçilirsen tebrik edersin güvenemiyorsan buraya daha yazma suyunu çıkartıyorsunuz.

bu kadar basit.

Semii
05-04-2014, 08:54
Masallah akdem reis

Sesi muazzam

akdem
05-04-2014, 08:56
bir buna çok güldüm stock sti la msuprayı geçmeyi hayal etmişsiniz demekki :)

birde buna

sıkıntı çıktı basamadık sıkıntıları giderdik OTOBAN ORADA ARABANADA ŞÖFÖRLÜĞÜNEDE GÜVENİYORSAN çıkar denersin geçersin tebrik ederiz geçilirsen tebrik edersin güvenemiyorsan buraya daha yazma suyunu çıkartıyorsunuz.

bu kadar basit.

Sen olayı anlayamadın heralde yada psikolojin bozuldu.
Benim şöförlüğüm yok korkuyorum basmaya dediğim gibi adam olanlarla herzaman heryerde denerim ama bu sizin için geçerli değil.
Sen gülmeye devam et ağlanıcak haline:)

E0041
05-04-2014, 09:15
Sen olayı anlayamadın heralde yada psikolojin bozuldu.
Benim şöförlüğüm yok korkuyorum basmaya dediğim gibi adam olanlarla herzaman heryerde denerim ama bu sizin için geçerli değil.
Sen gülmeye devam et ağlanıcak haline:)

benim psikolojim bozulmaz birader sen rahat ol ben ilk defa rolling yapmıyorum geçmek geçilmekte sıkıntı olmadı hiçbirzaman yapılan adiliklere kızarım sadece ama kendi lafınla kendin düşüyorsun kimin psikolojisi bozulmuşsa artık vede h22 nasıl yerleştirmişse 3 senedir unutamamışsın konuyu ona bağlamışınız

allah yolunuzu açık etsin

akdem
05-04-2014, 09:15
Masallah akdem reis

eyvallah semih abi:)

akdem
05-04-2014, 09:22
Ben konuyu oraya bağlamış olabilirim ama bana yerleştiren olmadı malesef.:)
Sana iyi yerleştirdimki çok bağırdın.Ağzını bozma sakin ol demişsin ya geçmekte var geçilmekte

E0041
05-04-2014, 09:29
Ben konuyu oraya bağlamış olabilirim ama bana yerleştiren olmadı malesef.:)
Sana iyi yerleştirdimki çok bağırdın.Ağzını bozma sakin ol demişsin ya geçmekte var geçilmekte

videoları hala var senin arabanın içinden çekilen videolarda var h22 basan subaruyu geçiyor kuyruk acısı yapıyorsun yerleştirmedi diyorsun istersen videoları tek başlıkta toplarız :) sen basmayan civici geçtim diye seviniyosun serdar lar tam arkamızdan izliyordu onlara sor delikanlı adamlardır civic in neden bıraktığını sana söylesinler benim bağırmamın sesimin cıkmasının nedeni budur.

civic in subarudan hızlı olduğunu bildiğimiz için tekrar çıkalım diyoruz ama bunu bilen sadece biz değiliz sanırım gelemiyorsun :)

akdem
05-04-2014, 09:35
videoları hala var senin arabanın içinden çekilen videolarda var h22 basan subaruyu geçiyor kuyruk acısı yapıyorsun yerleştirmedi diyorsun istersen videoları tek başlıkta toplarız :) sen basmayan civici geçtim diye seviniyosun serdar lar tam arkamızdan izliyordu onlara sor delikanlı adamlardır civic in neden bıraktığını sana söylesinler benim bağırmamın sesimin cıkmasının nedeni budur.

civic in subarudan hızlı olduğunu bildiğimiz için tekrar çıkalım diyoruz ama bunu bilen sadece biz değiliz sanırım gelemiyorsun :)

He kardeş sen hızlısın ben korktum için rahatlasın.

LUTFU CNGNS
05-04-2014, 12:07

civic ile daha önce denenecekti olmadı siz lastik değiştirdiniz veya aracınızı hazırladınız hiçmi otobana çıkıp gazlamadınız araba olmuşmu gezme yapıyormu diye hiçmi bakmadınız.
yok kuyruk acısı var yok yerleştirdim yok adamlık değil bu sözler güzel hoş şeyler değil.ne olucak sti geçseydiniz bizde başka arabamı yok onu geçerseniz daha güçlü şeylerle geliriz sorun yok

Volkann
05-04-2014, 12:15
Masallah deneyen araclara.

131mirafiori
05-04-2014, 13:19
ekk20 nin bir sıkıntısı olmasa o subaruyu geçeceğini herkes biliyorken neden bu kadar uzatıyorsunuz ki...

Ayrıca Akdem abi kimdir bilmem ama otobanda öyle gazlayan adam her seferinde çıkar gazlar...

facebook a yüklenen video izlenmiş anlaşılan ondan sonra bi tırsma olmuş ufaktan kimse kusura bakmasın...

LUTFU CNGNS
05-04-2014, 13:42
ekk20 nin bir sıkıntısı olmasa o subaruyu geçeceğini herkes biliyorken neden bu kadar uzatıyorsunuz ki...

Ayrıca Akdem abi kimdir bilmem ama otobanda öyle gazlayan adam her seferinde çıkar gazlar...

facebook a yüklenen video izlenmiş anlaşılan ondan sonra bi tırsma olmuş ufaktan kimse kusura bakmasın...

Sıkıntısı olan arabayla niçin yarışa geliyorsunuz bende seni tanımam tırsılcak bişey yok ortada biz her zaman gazlıyoruz :heyoo:

E0041
05-04-2014, 14:24
civic ile daha önce denenecekti olmadı siz lastik değiştirdiniz veya aracınızı hazırladınız hiçmi otobana çıkıp gazlamadınız araba olmuşmu gezme yapıyormu diye hiçmi bakmadınız.
yok kuyruk acısı var yok yerleştirdim yok adamlık değil bu sözler güzel hoş şeyler değil.ne olucak sti geçseydiniz bizde başka arabamı yok onu geçerseniz daha güçlü şeylerle geliriz sorun yok

sen en hızlı arabanı getir bizde her araca göre araba var rahat ol. konuyuda kapatın artık don lastiği oldu.

LUTFU CNGNS
05-04-2014, 14:48
sen en hızlı arabanı getir bizde her araca göre araba var rahat ol. konuyuda kapatın artık don lastiği oldu.

Valla bende evo9 ben hazırlarım arabamı sende getir arabanı ama ruhsatta adın yazsın başkalrının değil :icon_tup:

civelek
05-04-2014, 15:00
bu konudan benim tek anladığım konuyun açan isime bu hesapta rol videosu olan konu yakışmamış !!

ademsezer
05-04-2014, 15:30

Bazo varken çitiniz cikmiyodu sikinti yok 1 ay a hazir olur. En hizlinizin hizlisi gelsin

LUTFU CNGNS
05-04-2014, 15:39
Bazo varken çitiniz cikmiyodu sikinti yok 1 ay a hazir olur. En hizlinizin hizlisi gelsin

CocoRe
05-04-2014, 17:40

Batw0han
05-04-2014, 20:51
Nokta koyulmuş :)

Semii
06-04-2014, 01:58

O subaru derken ? Hangi subaru oldugunu veya setupını nasıl gittigini biliyomusun ?

Neyse zaten nokta bazooyla konulmuş.bi sessizlik olmuş bozmıyım :)

E0041
06-04-2014, 05:35
Cevap yaZmıyorum öyle şeyler söylüyorsunuzki mecbur seviyenize düşürüyorsunuz baZo ile deneyelim dedik amortisörüm bozuk arabam hazır değil dedin tmm dedik hazırla 1,5 ay sonra msupra nın motoru söküldüğü gün Cem dükkana geliyor Akşamında haber geliyor denemek istiyosun sizin karakteriniZ bu işiniz yalan dolan hazırla baZo nu n/a araçlar gibi değil güçlü arabalar gibi 80-350 basalım dahada birşey yazmıyorum ne yalan ne dolan yaZarsanız yazın cevap vermiyorsam verecek cevabım olmadığından değil bunu anlayın artık

ademsezer
06-04-2014, 08:08
Cevap yaZmıyorum öyle şeyler söylüyorsunuzki mecbur seviyenize düşürüyorsunuz baZo ile deneyelim dedik amortisörüm bozuk arabam hazır değil dedin tmm dedik hazırla 1,5 ay sonra msupra nın motoru söküldüğü gün Cem dükkana geliyor Akşamında haber geliyor denemek istiyosun sizin karakteriniZ bu işiniz yalan dolan hazırla baZo nu n/a araçlar gibi değil güçlü arabalar gibi 80-350 basalım dahada birşey yazmıyorum ne yalan ne dolan yaZarsanız yazın cevap vermiyorsam verecek cevabım olmadığından değil bunu anlayın artık

sen elalemın arabalarına 2 cıvata sıkıp yaptım demeye dewam et okan bazo bitince karekterini ölçücem senin.

akdem
06-04-2014, 09:02

Senin seviyen ne lan göklere çıkardın kendini otobanda içip içip bağırmaya gelen adamlarsınız siz.
Karakter ölçmek istiyosanda gel mekanım belli ne kadar karakterin varmış göreyim.adamım diye geçiniyosunuz burda.

E0041
06-04-2014, 09:14
Şehir dışındayım Bursa'ya gelince gelicem ben senin yanına içip içip bekle biraZ anladığınız dilden konuşacam

DENON
06-04-2014, 09:16
Senin seviyen ne lan göklere çıkardın kendini otobanda içip içip bağırmaya gelen adamlarsınız siz.
Karakter ölçmek istiyosanda gel mekanım belli ne kadar karakterin varmış göreyim.adamım diye geçiniyosunuz burda.icip icip otobanda bagirmaya gelen adamlarsiniz ne demek ? Sen kac kere bizim icip icip otobanda bagirdigimizi gordun akdem ? Elma ile armutu toplama

akdem
06-04-2014, 09:22
icip icip otobanda bagirmaya gelen adamlarsiniz ne demek ? Sen kac kere bizim icip icip otobanda bagirdigimizi gordun akdem ? Elma ile armutu toplama

Siz veya sizin tayfanız bunu mu geççeniz laaaan diye bağıran ellerinde bira şişeleri
Seviye demiş ya seviye bu işte.

akdem
06-04-2014, 09:23
Şehir dışındayım Bursa'ya gelince gelicem ben senin yanına içip içip bekle biraZ anladığınız dilden konuşacam

Heyecanla seni bekliyorum

DENON
06-04-2014, 09:27
Bak sana ne yazdim elma ile armutu toplama . Bizim ustumuzden gecmisin intikamini almaya calisma yuzyuze bakiyoruz avuc ici kadar bursada . Forum ortaminda hepimiz biliyoruzki gerilimler olur ama bunu ileri duzeye tasimak kimseye bir fayda saglamaz . Onun icin diyorumki iki tarafinda kendine gelip uslubuna dikkat etmesi herkes icin hayirli olacak

ademsezer
06-04-2014, 09:40

Gel aslan...

chare
06-04-2014, 10:42
deneme nerde?
tek sti geçiyor diğer araç yok?

kelalper
06-04-2014, 12:27
arabalar aynı şehrin arabaları ama yarıştırılanlar anladığım kadarıyla arabalar değil. Yapmayın etmeyin beyler. Yüz yüze bakan adamlarsınız. Sanki sürekli birbirinizi görmüyorsunuz mekanlarda. Burada bunları yazdıktan sonra birbirinize bakarken yüzünüz kızarmayacak mı? Yaw şu araba işini kişilik meselesi haline getirmeseniz işin zevkini çıkarsanız çok mu zor. Birbirinizi geçseniz kupa mı alacaksınız. Bursanın girişine heykeliniz mi dikilecek? Ayıp yaw.

AEAlmas
06-04-2014, 15:45
Maşallah araclara lastik olmadan yarisilmaz hondada yarisinda mazereti olmaz iyileştirme yapilir tekrar denenir
Bu ekk20 Akhisar da draglara gelen sanirim

elpadre
06-04-2014, 16:31
subaru neden tek basına gazlıyor :D

16EC813
06-04-2014, 16:37
subaru neden tek basına gazlıyor :D

kendi kendine 3 korna yapıp gazlamayan bizden degildir dedi ya sen :D

Aydın22B
06-04-2014, 17:02
beyler büyütmeyin bu kadar..bırbırınızı kırmayın lütfen

hiç gerek yok..

gespenster
06-04-2014, 22:09
konuyu tatlılıga baglayın sevgılı dostlar

DENON
06-04-2014, 22:25
baglandı baglandı

elpadre
07-04-2014, 00:11
baglandı baglandı

nasıl baglandı ?

Patisever
07-04-2014, 00:23
camcar'ın sesini kestim bende m3 sanırım

byalpi
21-04-2014, 14:20
tebrik iki aracada ben bişi yazınca yanlış anlaşılma oluyo içimdekileri kusmaya gerek yok bilen zaten neyin ne olduğunu biliyo :):)

erdikeser
21-04-2014, 17:46
bravo adem abi çok güzel gitmiş araba maşallah...

gokcell13
27-04-2014, 00:54
Mevzu farkliymis okuyunca anladim.Demeler tekrar olur da guzel videolar izleriz insallah.