PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 07 AE 721 SEAT LEON 2.0 TFSİ NO LİFT SHİFT (rev limit ) FIRST CAR IN TURKEY ;)

AEAlmas
10-04-2014, 23:22
Başlıgı boyle yazdım ama benim bildigim k04 setup ta 2.0 tfsi no lift shift olan arac yok :) sadece yazılım ile

Video lar burda
içten çekim
https://www.facebook.com/photo.php?v=10152384497574040

Dıştan cekim 1

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152384523199040&set=vb.819479039&type=2&theater

Dıştan Çekim 2

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152384537724040

Bu uygulamalar sadece bu aracla kısıtlı degil normal bir dizel aracta bile uygulanabilir reklam vs degil yanlış anlaşılmasin sadece bilgi paylaşımı yapmaktayim

speed_emre
10-04-2014, 23:40
maşallah emir çok güzel oldu araban kazasız belasız kullanmak nasip etsin :)
DBN verilerinide paylaşırsan çoğu kişi için örnek olur :)
tekrardan maşallah kazasız belasız kullanmak nasip etsin :)

Sert@ç
10-04-2014, 23:46
Nedir abi bunun olayi kesiciye girmesi mi yoksa debriyajsiz vites gecisi mi ?

AEAlmas
11-04-2014, 00:18

http://www.youtube.com/attribution_link?a=4k5WnxeW_44&u=%2Fwatch%3Fv%3DtjZVTyOZDg0%26feature%3Dshare aslında burda dyno üstünde anlatmakta eger link cikmazsa no lift shift i subaru dyno su olan video orda grafik te anlatmakta ayrica rev limit olarak ta kullanilmakta :)

dragon07
11-04-2014, 00:46
emir maşallah gidiyosun haniii :))

AEAlmas
11-04-2014, 00:53
emir maşallah gidiyosun haniii :))

Sagol hacim

miniks
11-04-2014, 05:37
Maşallah güzel olmuş

Ayağını gazdan kaldırmadan atabiliyormusun vitesi ?

Anlamadığımdan soruyorum Türkiyede bu işi yapabilen yokmu ?

chare
11-04-2014, 08:10

sertaç senin arabaya yazılım yaparsak kesici koyucam zaten, dün konuşmuştuk hatırla :D

dizel araç vs hiç farketmez launch control, noliftshift, full throttle, kesici uygulayabiliyorum...

agungoren
11-04-2014, 08:16
Kesici zevkli olmus emir :)

Cem.B
11-04-2014, 08:17
bende merak ettim değişik olan ne kesiciye girmesimi acaba ?

chare
11-04-2014, 08:28
bende merak ettim değişik olan ne kesiciye girmesimi acaba ?

leon cupralarda kesici yok malesef orjinalden. noliftshift sayesinde sona doğru olan güç kesilmesini ortadan yok etmek. ve son devirede kesici koymak.

örnek : biliyonuzki dizel araçlarda kesici olmadığı için son devirdeki yığılmanın ne kadar kötü birşey olduğunu. amaç bunu yok etmek. ve aracı çok daha zevkli hale getirmek olay..

alikosar
11-04-2014, 08:31
maşallah emir. bugün de mustafa benim araca kesici uygulayacak, artık typerların kesici krallığına son veriyoruz... 1.8t çıldırsın artık :D

Cem.B
11-04-2014, 08:32
leon cupralarda kesici yok malesef orjinalden. noliftshift sayesinde sona doğru olan güç kesilmesini ortadan yok etmek. ve son devirede kesici koymak.

örnek : dizel araçlarda kesici olmadığı için son devirdeki yığılmanın ne kadar kötü birşey olduğunu. amaç bunu yok etmek. ve aracı çok daha zevkli hale getirmek olay..

yani eskiden kesici devrine doğru beyin kelebeği kapatıp kesiciye sokmuyordu şimdi kelebek kapanmıyor heralde

çok katkısı oluyormu peki süre olarak reel de 100-200 vs

chare
11-04-2014, 08:35
yani eskiden kesici devrine doğru beyin kelebeği kapatıp kesiciye sokmuyordu şimdi kelebek kapanmıyor heralde

çok katkısı oluyormu peki süre olarak reel de 100-200 vs

süre olarak ve güç olarak katkısı tabiki var.

uygulama yapımı öncesi ve sonrasını test edebilseniz ne demek istediğimi anlarsınız :)

Cem.B
11-04-2014, 08:49
süre olarak ve güç olarak katkısı tabiki var.

uygulama yapımı öncesi ve sonrasını test edebilseniz ne demek istediğimi anlarsınız :)

anladım test etmişsinizdir tabi katkısı olmasa ypmazsınız :)

bizim minilerdede oem beyinle kesiciye girmiyordu şimdi vi-pec ecu var kesicide var ama ben öyle çok fark anlayamadım o yüzden sordum :)

SDR_07
11-04-2014, 08:53
hayırlı olsun catara patara yapsın tabiiii yaaaa

AEAlmas
11-04-2014, 09:28
Maşallah güzel olmuş

Ayağını gazdan kaldırmadan atabiliyormusun vitesi ?

Anlamadığımdan soruyorum Türkiyede bu işi yapabilen yokmu ?

Agbi 200 sx vardi hatirlarsan kaldirmak zorundaydim ondan aliskanim seyyar dsg ümit var o kaldirmadan ayagini sürer biz biraz pratik yapacaz

Görkem.Y
11-04-2014, 09:35
Masallah guzel olmus :)
@"seyyar dsg Ümit" iyiymiş :D

AEAlmas
11-04-2014, 09:52
Kesici zevkli olmus emir :)
Sagolasin Abdullah gerçekten zevkli

maşallah emir. bugün de mustafa benim araca kesici uygulayacak, artık typerların kesici krallığına son veriyoruz... 1.8t çıldırsın artık :D
:) wastegate ile sende daha güzel olur

hayırlı olsun catara patara yapsın tabiiii yaaaa
Yapmamasi ayipti zaten ama simdi daha keyifli video lar hep uzaktan icerden hava düzelsin go pro da yakin cekim yapacam :) gercek sesi daha iyi bulusunca bakarsin hacim

wekoo
11-04-2014, 10:00
maşallah emir..

ahmetuzun
11-04-2014, 10:05
maasallah emir abi güzel olmus :)

onursoytam
11-04-2014, 10:42
Maşallah Emir herşey güzel Mustafa nın da ellerine sağlık çok sexy olmuş.. ama Emir'cim "arabanı fazla yıpratma istersen" ;)

AEAlmas
11-04-2014, 10:59
maşallah emir..
teşşekürler hacım

maasallah emir abi güzel olmus :)
sagolasın ahmetim :)

Maşallah Emir herşey güzel Mustafa nın da ellerine sağlık çok sexy olmuş.. ama Emir'cim "arabanı fazla yıpratma istersen" ;)
haci sen bilirsin makina kırılırsa piston fln forged olarak geri döner :D sx i beraber kırmıstık :D

orcunnn
11-04-2014, 11:12
maşallah emir çok tatlı olmuş

onursoytam
11-04-2014, 11:18
teşşekürler hacım

sagolasın ahmetim :)

haci sen bilirsin makina kırılırsa piston fln forged olarak geri döner :D sx i beraber kırmıstık :D

ahahahahahah Emir töbe de ya delimisin olm allah korusun

kesin orda vites kaçınca sente atladı gavur :)
sende insan değilsin 2 ye alıp devam edince conta,EGT,buji ne varsa :D

onur : kanka öndeyiz
emir: kanka araba normal değil
onur: kanka geçtik ama
emir : olm araba duman atıyo
onur: harbiden kanka
:D

ukku
11-04-2014, 11:21
Oo çok tatlı olmuş, maşallah :)

AEAlmas
11-04-2014, 11:22
ahahahahahah Emir töbe de ya delimisin olm allah korusun

kesin orda vites kaçınca sente atladı gavur :)
sende insan değilsin 2 ye alıp devam edince conta,EGT,buji ne varsa :D

onur : kanka öndeyiz
emir: kanka araba normal değil
onur: kanka geçtik ama
emir : olm araba duman atıyo
onur: harbiden kanka
:D

yok kanka sente atlamaz da egt coşmuştu gösterge yoktu o siralar aracta :D

AEAlmas
11-04-2014, 11:23
maşallah emir çok tatlı olmuş
sagol hacim bi wastegate hakkı olmadı k04 u kesip bicip takacaz :D

Oo çok tatlı olmuş, maşallah :)
sagol teşşekürler :)

onursoytam
11-04-2014, 11:23
yok kanka sente atlamaz da egt coşmuştu gösterge yoktu o siralar aracta :D

olm mustafa abi sente atlamış demişti ya :D

neyse Emir eskileri anmak yeni arabalar için iyidir :D

AEAlmas
11-04-2014, 11:28
olm mustafa abi sente atlamış demişti ya :D

neyse Emir eskileri anmak yeni arabalar için iyidir :D

yok sente atlak takılmıştı ankarada port polish yaptiydim o sıra dikkat ten kacmış olabilir :D

onursoytam
11-04-2014, 11:29
yok sente atlak takılmıştı ankarada port polish yaptiydim o sıra dikkat ten kacmış olabilir :D

neyse artık dikkatli ol allah ağız tadı ile gazlamak nasip etsin ciyerim:icon_tup:

MatraX_07
11-04-2014, 11:31
emir'im vur dedik öldürdün :) maşallah maşallah

Eyup Duygun
11-04-2014, 11:34
Elınıze saglık keyıflı olmus..

AEAlmas
11-04-2014, 11:38
neyse artık dikkatli ol allah ağız tadı ile gazlamak nasip etsin ciyerim:icon_tup:
=) sirada launch control var

emir'im vur dedik öldürdün :) maşallah maşallah
:) vuracaz daha kırbacı

Elınıze saglık keyıflı olmus..
Teşşekürler sagolun

BMK TypeR
11-04-2014, 18:47
ses harika maşallah, cut out yerine güzel egsoz olsa dahada güzel olur,

krscan
11-04-2014, 18:50
Emir cok iyi olmus :) Elinize saglık :)

Streamroller
11-04-2014, 22:25
bu bildiğimiz ignition cut değilmi ?

meSs
11-04-2014, 22:34
masallah Emir,
etuners Stelios yazılımda herzamanki gibi döktürmüş... :)
bizim 207 lerdede bir numara, sizin TFSI TSI'lardada...

adam sürekli arge içinde zaten..

neler yaptığı senin aracındada ortada zaten ;)

Merthan
11-04-2014, 22:36
Hayırlı olsun Maşallah Antalya olunca şaşırmam :)

Antalyalogy
11-04-2014, 23:52
MaşAllah, çok güzel olmuş. Allah nazardan saklasın.
e-tuners biliyor bu işi valla :)

AEAlmas
12-04-2014, 05:43
ses harika maşallah, cut out yerine güzel egsoz olsa dahada güzel olur,
teşşekürler sagolun egsoz haklısınız ama antalyada sık kullanıyorum aracı sehir ici trafikte polis iş acar başımıza :)

Emir cok iyi olmus :) Elinize saglık :)
teşşekürler ismalim

bu bildiğimiz ignition cut değilmi ?
Hayir degil :)

AEAlmas
12-04-2014, 05:45
masallah Emir,

:) memlunum acıkcası daha launch kontrol koycaz :D

MaşAllah, çok güzel olmuş. Allah nazardan saklasın.
e-tuners biliyor bu işi valla :)
:) cok keyifli oldu valla o gaz kelebegi artik kapanmıyor birazda pratik yaptım mı bu iş tamamdir :)

chare
12-04-2014, 08:52
masallah Emir,

neyse ben bişey demiyorum... allah biliyor..

alikosar
12-04-2014, 08:54
ya allah aşkına hala ne etuners in den bahsediyonuz..? yazılımı mustafa yaptı o aracın bunda saklanacak ne var emir?

adam ilk dbn sinde 11.4 çıkardı 100 200 etunersde. mustafa yaptı 9 küsürlü saniyelere indi. benmi yalan konuşuyorum. bırakın bu işleri..

biz yunanlının kıçını kurtarmaya çalıştıkça ilah yaptınız beee...

EmrahERKAN
12-04-2014, 08:58
Gerçekten emir kim yaptı yazılımı biz Mustafa diye biliyoruz ama Farklı lanse ediliyor sanki

chare
12-04-2014, 09:10
ya olay şu aslında ben kimsenin yaptığı işi kötülemek istemedim bugüne kadar.
ama burda yazılanlar adamı ilah yapmalar çok şaşırtıyor açıkçası beni.
ne kadar şakşakçı bir toplum olduğumuz ortaya çıkıyor malesef.. el şeyi daha çok hoş galiba.
kimse yanlış anlamasın gerçekleri konuşalım. daha çok şey yazarımda bu konu ile ilgili birşey daha yazmıcam..

meSs
12-04-2014, 09:39
Ya arkadaslar ozaman emir neden etuners dan surekli update istiyor. Emir yazilimi etunersdan almadinmi dostum?Steliosdan noliftshift istemedinmi? Adam yapip gondermedimi? Madem oyle neden en basta mustafa sen yapmadin emirin yazilimini?

Emege saygisizliga gerek yok!! Adam argesini yapiyor yaziyor!!

Kimseyi ilah yapmaya calistigimizda yok, adam yapmis cayir cayir ohalardasiniz iste!!
iki dakkaya kadar mustafa yapti saniyodunuz yazilimi? Stelios yapincami zorunuza gitti :D durum ortada!!

chare
12-04-2014, 09:47
Ya arkadaslar ozaman emir neden etuners dan surekli update istiyor. Emir yazilimi etunersdan almadinmi dostum?Steliosdan noliftshift istemedinmi? Adam yapip gondermedimi? Madem oyle neden en basta mustafa sen yapmadin emirin yazilimini?

Kimseyi ilah yapmaya calistigimizda yok, adam yapmis cayir cayir ohalardasiniz iste!!
iki dakkaya kadar mustafa yapti saniyodunuz yazilimi? Stelios yapincami zorunuza gitti :D durum ortada!!

zorumuza gitcek bişey yok. stelios tan sadece emir revlimit istedi hepsi bu? ben zaten 1 senedir her araca revlimit launch yapıyodum. emirede çok dedim bırak şu adamı ben yaparım dedim dinlemedi.

herseferinde ben yaptım maplari, iddian varsa o yaptı diye açıp beraber inceleyelim. beni tanımıyomusun? yalan borcummu var?

emir arkadaşın senin arayıp telefonla sorabilirsin? zaten yazılımı yazan benim araca? senmi iyi biliyosun benmi?

meSs
12-04-2014, 09:55
zorumuza gitcek bişey yok. stelios tan sadece emir revlimit istedi hepsi bu? ben zaten 1 senedir her araca revlimit launch yapıyodum. emirede çok dedim bırak şu adamı ben yaparım dedim dinlemedi.

herseferinde ben yaptım maplari, iddian varsa o yaptı diye açıp beraber inceleyelim. beni tanımıyomusun? yalan borcummu var?

emir arkadaşın senin arayıp telefonla sorabilirsin? zaten yazılımı yazan benim araca? senmi iyi biliyosun benmi?

http://www.resimagaci.com/img/371pph2.jpg

telefonla sormaya gerek yok Stelios'la yazışmalarını ben yaptım, senin cihazını kullanarak yukediniz araca. bu yazışmalar assagıdaki maplerde zaten oylesine yapıldı oylesine emek harcandı!!
illa borç olması gerekmiyor!!
ben yazılım yapımıyorum, steliosun satıcısıda diilim. Stelios sadece arkadasım ve emege saygı istiyoruz sadece. kimseyi kandırma kimsenin üzerinden para kazanma derdimiz yok! sadece emeğe saygı!!!

chare
12-04-2014, 09:57

bu arada demişsin abi emeğe saygısızlık yapmayın diye. ne saygısızlığımı gördün? adamı nerde kötüledik hep tebrik ettik.. 207 konularına bak hep maşallah dedik..

meSs
12-04-2014, 09:59
bu arada demişsin abi emeğe saygısızlık yapmayın diye. ne saygısızlığımı gördün? adamı nerde kötüledik hep tebrik ettik.. 207 konularına bak hep maşallah dedik..

adam yapıyor sen yapmışsın gibi lanse ediliyor, bu emege saygısızlık değilmi peki?

chare
12-04-2014, 10:00
http://www.resimagaci.com/img/371pph2.jpg

telefonla sormaya gerek yok Stelios'la yazışmalarını ben yaptım, senin cihazını kullanarak yukediniz araca. bu yazışmalar assagıdaki maplerde zaten oylesine yapıldı oylesine emek harcandı!!
illa borç olması gerekmiyor!!
ben yazılım yapımıyorum, steliosun satıcısıda diilim. Stelios sadece arkadasım ve emege saygı istiyoruz sadece. kimseyi kandırma kimsenin üzerinden para kazanma derdimiz yok! sadece emeğe saygı!!!

yaa anlatamadım heralde ara sor emir arkadaşın diyorum. onun dosya mail atması bişey değiştirmez. onun haritasını kullanmadık diyorum abi sana.

eğer screenshot atcak olursak burda bu 10 sayfa sürer. yaptığım haritaları göz önünemi sereyim?

chare
12-04-2014, 10:02
emirin isteği üzerine ilk 4 ünü test ettik araba evde yoktu.

sonra yeniden oturup yazdık yeniden programladık.

bunda anlamacak bişey varmı yada benmi anlatamıyorum.

yada birisi anlatsın yoruldum...

meSs
12-04-2014, 10:04
ya emir neden ozaman steliosa facebookda tesekkur ediyor yazılımlarından dolayı. girin bakın etuners ve steliosun sayfasına!! ;) herkezin facebooku var!

dragon07
12-04-2014, 10:05
bence suan 2 tarafta susmalı doğrusu emir söylemeli.

kimse kimseye saygısızlık yapmaz bence bu konuda hak geçmez demekki mustafanında eli degdiki bnde bişeyler yaptım diyor adam birde öyle düşünün steliosda yapmıstır vs
havanda su dövmeye gerek yok emir söylesin.

mustafanında yaptıgı mapler ortada zaten bni kendi speclerimde stelioslar geçemedi hiçbir zaman.hatta varsa öyle bi 207 denerim gtde olur rc de bol malzemesos.

stelios antalyada olsa işler daha degişik olabilir buna bişey diyemeyiz ama sonuçta burda olmayan bi kişi.

doğru cevabı emir vericek.

Alper_
12-04-2014, 10:26
iki tarafında emeği geçmiş ellerine sağlık :)

sadikbeyazit
12-04-2014, 11:25
iyilik yap denize at chare.......:)

AEAlmas
12-04-2014, 13:12
Ilk yazilim stelios gonderdi dogru testleri yaptik
kullaniyordum mustafa daha iyi yapariz dedi haritada limitlere geldik ha nedir stelios yunanistan a cagirdi daha fazla guc icin riski ben aldim
hizlanma olarak mustafa nin yaptigi daha önde
no lift shift stelios tan aldim dogru ama bunu ayni zamanda mustafa da yapabilirim demisti ki dizellerde yapmakta
Sonuc
stelios tan yazilim aldim no lift shift aldim dogru ama ben kendime mustafa ya güvenerek gerckten limitlere mustafa nin yazilimi ile geldim ama sunu diyeyim biz insanlar sevdiklerimizi yuceltiriz ama aracimin suan gidisi mustafa nin limitlere getirmesi rahat rahat acmasi sayesinde cok iyi gitmektedir
Stelios un tabii ki farkli tecrübeleri var istedigi zaman guzel isler yapmakta biz bunu tartismiyoruz ve emin olun yukleme ve sonra bakip arac daha iyi gider hadi farkli map yapalim isi mustafa yapti stelios un bir map i ben kullanayim yada su olsun dememistir kendi map ini kendi yazar güzel isler cikarir
Benim ilk surem 11.4 tur ama yakit az ve benim vites atisima gore
benim aracin mustafa nin yazilimi ile cikardigim süre 9.7 dir oyle cok eğimli yol degil dumduz yolda her iki surede
Suan arabam bu surede gidiyorsa mustafanin map tir ve kurus ucret almamistir
ama ayni isi yapmak imkansiz degil tabii ki Stelios cok sey kazandirdi aracimin ilk dbn suresini ona borcluyum gunlerce ilgilendi calisti cabaladi
ve stelios bir cok yazilimcidan daha efendi daha olgun daha safelige onem verir tr de yakit kalitesi kötü ha kendi ortaminda ugrastiginda maf iptali ile 444 hp k04 s3 te yapmistir benzin e guvense stelios ta acar ve drag aracı hazırlamada cok tecrübeli 2.0 tfsi da 4x4 lerde özellikle rekor yapan araclar onun eseri ama Türkiyede yakıt kötü acmasına acar kırılırsa arac e-tuners icin kötü reklam olur
ama bu is ahmet alex igor vs konusu degil kimisi yazilimcisini cok sever over bu normal dir yalinin eksik bildigi
vardi ogrenmis oldu
ama su dogru stelios yalin nin arkadasi dir yazilimcidan daha cok yalin ticaret ten once arkadasliga deger veren birisi
ve benden herran gibi kar koymadan yazilim temin etmistir

SDR_07
12-04-2014, 13:28
nedir derdiniz anlamıdım yahuuu amma uzattınız hepinizi gecerim:D dr ecu cuyum

AEAlmas
12-04-2014, 13:43
nedir derdiniz anlamıdım yahuuu amma uzattınız hepinizi gecerim:D dr ecu cuyum

Dün dedigim hala gecerli kanka :D bilion sen onu

SDR_07
12-04-2014, 13:47
HAHAHHAHHAHHAH ben bıktım siz bıkmadınız hayalle yaşamayın

AEAlmas
12-04-2014, 13:56
HAHAHHAHHAHHAH ben bıktım siz bıkmadınız hayalle yaşamayın
Hayallerle yaşayamadım merak etme sen daha iyi biliyorsun serdar

SDR_07
12-04-2014, 14:06
İmalı imalı ne konuşuyorsun emir ben arabamı kendim kullanıyorum yok şu kullansa şöyle olur böyle olur beni ilğilendirmez benim keyfimi kaçırmayın hiçbiriniz beni geçemezsiniz eger aksini iddaa eden biri varsa birdaki haftaya ayarlayayım arabayı görelim kaşıntınızı alırım

AEAlmas
12-04-2014, 15:00
İmalı imalı ne konuşuyorsun emir ben arabamı kendim kullanıyorum yok şu kullansa şöyle olur böyle olur beni ilğilendirmez benim keyfimi kaçırmayın hiçbiriniz beni geçemezsiniz eger aksini iddaa eden biri varsa birdaki haftaya ayarlayayım arabayı görelim kaşıntınızı alırım
:) ben yüzüne derim bilirsin serdar :) hayallerle yaşamadım evet elimdeki imkanlar cercevesinde yapabilecegimin en iyisini yaptim 2 mizinde sorumlulukları farklı boş vaktim yok kafam yogun şimdi gazlama mevzusuna gelirsek senle en son denememizde 1.55 bar conti yürüdüm 4 5 boy önümde idin ama erken basarak 4 5 boy du erken bastın aracın gayet iyi özgün elinden geleni yapıyor cok tfsi dan da hızlı dır bende bastim ben senle önüme cıkıpta bastıgın noktadaki mesafeyi bilerek 1 2 boy once cıktıgında bastim ben aracımı gördüm sen mesela şurda burda konuşurken diyemezsin ki erken bastım benim gözümde degil olayı anlattıgımda herzaman ki konum
aracım gayet iyi sadece kol piston lazım ki 1.9 bar yürüyeyim ki 1.9 barda neyine ne olup olamayacagını sadece sen degil burdaki herkes bilir 1.55 bar da iken böyle benim dedigim ümit benden vites konumları 100 200 konumlarında baktıgımda 0.5sn hızlıdır kaç boy a terekkür eder aşagı yukarı ortada
yıllardır yeriz iceriz sen beni hala tanıyamadın dert degil ben eger aracımı satsaymışım ümit e düşman olmurmuşsunuz diyorum
ama sen beni şu konuda dogru konuma yönelttin sen sür sen de dogrusun ama ben yaptıgım bir aracı en iyi konumda nedir ne degildir best ne cıkarır ona bakıyorum formula 1 olsun ralli bile pilotlar var bmw mercedes renaultun sahibi sürmüyor :) benimde mantıgım bu tarz
şunu diyeyim gecme gecilme önemli degil beni herkes tanır bugun böyle keyfime bakıyorum
ama senin konumun la ilgili benim gördüğüm mesela sayılara dökersek sende ne gördügümle ilgili durumu
1 kişiliktir bu en önemli şeydir
1 in yanına 0 ekleyip 10 diyelim 0 i başarı diyelim 1 ken 10 yapar
10 iken 0 ekleyip bu tecrübe dir 10 iken 100 yapar
her konum icin yetenek icin 0 eklersek disiplin sevgi hatta sana göre konumlandırıp daha cok şey ekliyelim hizli aracin vs vs
100000000000000 seni bu şekilde yapar

Ama kişilik olmadıgında
00000000000000 bu sıfırların hiç bir anlamı yoktur ve sen bu duruma yaklastın gözümde sen bu zamana kadar bak şu bak bu dedim dert degil ben uyardım vazifemi yaptim dostken düşman olmam konuşurkende küs olmam ama belli mesafeler kırgınlıklar oluşur bunuda ben degil karşımdaki insan yapar kız kızma ben dobra adamım

SDR_07
12-04-2014, 15:11
:) ben yüzüne derim bilirsin serdar :) hayallerle yaşamadım evet elimdeki imkanlar cercevesinde yapabilecegimin en iyisini yaptim 2 mizinde sorumlulukları farklı boş vaktim yok kafam yogun şimdi gazlama mevzusuna gelirsek senle en son denememizde 1.55 bar conti yürüdüm 4 5 boy önümde idin ama erken basarak 4 5 boy du erken bastın aracın gayet iyi özgün elinden geleni yapıyor cok tfsi dan da hızlı dır bende bastim ben senle önüme cıkıpta bastıgın noktadaki mesafeyi bilerek 1 2 boy once cıktıgında bastim ben aracımı gördüm sen mesela şurda burda konuşurken diyemezsin ki erken bastım benim gözümde degil olayı anlattıgımda herzaman ki konum
aracım gayet iyi sadece kol piston lazım ki 1.9 bar yürüyeyim ki 1.9 barda neyine ne olup olamayacagını sadece sen degil burdaki herkes bilir 1.55 bar da iken böyle benim dedigim ümit benden vites konumları 100 200 konumlarında baktıgımda 0.5sn hızlıdır kaç boy a terekkür eder aşagı yukarı ortada
yıllardır yeriz iceriz sen beni hala tanıyamadın dert degil ben eger aracımı satsaymışım ümit e düşman olmurmuşsunuz diyorum
ama sen beni şu konuda dogru konuma yönelttin sen sür sen de dogrusun ama ben yaptıgım bir aracı en iyi konumda nedir ne degildir best ne cıkarır ona bakıyorum formula 1 olsun ralli bile pilotlar var bmw mercedes renaultun sahibi sürmüyor :) benimde mantıgım bu tarz
şunu diyeyim gecme gecilme önemli degil beni herkes tanır bugun böyle keyfime bakıyorum
ama senin konumun la ilgili benim gördüğüm mesela sayılara dökersek sende ne gördügümle ilgili durumu
1 kişiliktir bu en önemli şeydir
1 in yanına 0 ekleyip 10 diyelim 0 i başarı diyelim 1 ken 10 yapar
10 iken 0 ekleyip bu tecrübe dir 10 iken 100 yapar
her konum icin yetenek icin 0 eklersek disiplin sevgi hatta sana göre konumlandırıp daha cok şey ekliyelim hizli aracin vs vs
100000000000000 seni bu şekilde yapar

Ama kişilik olmadıgında
00000000000000 bu sıfırların hiç bir anlamı yoktur ve sen bu duruma yaklastın gözümde sen bu zamana kadar bak şu bak bu dedim dert degil ben uyardım vazifemi yaptim dostken düşman olmam konuşurkende küs olmam ama belli mesafeler kırgınlıklar oluşur bunuda ben degil karşımdaki insan yapar kız kızma ben dobra adamım

ADAMSIN BRO HAHAHAHHAH BEN TAŞŞAK YAPIYORDUM CİDDİYE ALMIŞSINIZ

hepinizi gecerim nasıl gectiğim önemli değil :D:

ümit kullansın olmadı yurtdışından adam getirt onuda gecerim seni hep gecerim

SDR_07
12-04-2014, 15:19
olum sen beni kaç defa sx ile gectin vtecle bir ben bir sen gectim:) ne olcak olum geç sen geç alınma koca oğlan bu kadar ayıptır destan yazmışsın okumaktan yoruldum çarpım tablosu filan kafam karıştı :) hahahahh araya havalimanı girse ne olur emir sen geçtin beni kanka kaç defa geçtin gecen cuprayıda gecmedinmi ne oldu bişeymi kaybettim

dragon07
12-04-2014, 21:18
beyler merak etmeyin ben bi çakal yapıcam sizleri bu dertlerden kurtarıcam :D