PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turbo Mondeo Coming Soon ! ! !

Firattoptas
14-04-2014, 01:31
Çok Emek Verip Uzun Zaman ve Sabır İsteyen Zetec Projemizi Allahın İzniyle Bitiriyoruz.Detaylı Proje Konusu Kısa Süre İçersinde Forumda Paylaşıcam Keyifli Seyirler Herkese Kazasız Belasız Gazlamalar. :icon_tup:

Turbo Mondeo Coming Soon !!! - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=vc5SV7tKvFc)

Görkem.Y
14-04-2014, 07:13
Cok emek var üzerinde , hayırlısıyla bitirmek nasip olsun : ))

Sierra Rs
14-04-2014, 07:20
Maşallah kardeşim çok emek verdin,çok güzel oldu :) Gazlama videolarını bekliyoruz ;)

Firattoptas
14-04-2014, 07:43
Cok emek var üzerinde , hayırlısıyla bitirmek nasip olsun : ))

Eyvallah görkem kardeşim Allahın İzniyle videolar kısa sürede izlenmeye başlanıcak :icon_tup:

Firattoptas
14-04-2014, 07:54
Maşallah kardeşim çok emek verdin,çok güzel oldu :) Gazlama videolarını bekliyoruz ;)

Abi cok tesekkür ederim allahın izniyle bitiriyoruz :icon_tup:

constantine_502
14-04-2014, 08:12
hadi bakalım hayırlısıyla çıksın inşallah.
çok kıskandım ama şimdi bende konu açıcam şimdi turbo integra coming soon diye :)

halilkarakas
14-04-2014, 08:20
ne kadar komik suun ? 500 beygir falanmı olucak ?

MertSerhanÖ.
14-04-2014, 08:28
abim çok fazla emek var,hayırlısı ile en kısa zamanda en iyi şekilde biticek.Kazasız belasız binmek nasip olsun inş:)abi buarada çıktığında ufak bi ıslatırız dimi? :D

Firattoptas
14-04-2014, 08:37
hadi bakalım hayırlısıyla çıksın inşallah.
çok kıskandım ama şimdi bende konu açıcam şimdi turbo integra coming soon diye :)

Apo kardeşim Allah razı olsun teşekkürler aç sende kardeşim maşallahlarıneksik etmeyelim turbo integrana :icon_tup:

Throttle
14-04-2014, 08:37
fırat kardeşim maşallah umarım istediğinden fazlası olur

çünkü fena saplıcam la sanaaaaa ahahahaha :D:D

Firattoptas
14-04-2014, 08:39
ne kadar komik suun ? 500 beygir falanmı olucak ?

Yok okadar komiksun değiliz. Bahsettiğin güç ciddi bir güç bekleyelim hep birlikte görelim alınan gücü verdiğimiz emeğin karsılığını :icon_tup:

Firattoptas
14-04-2014, 08:40
abim çok fazla emek var,hayırlısı ile en kısa zamanda en iyi şekilde biticek.Kazasız belasız binmek nasip olsun inş:)abi buarada çıktığında ufak bi ıslatırız dimi? :D

Serhan kardeşim cok teşekkür ederim iyi dileklerine amin cümlemize kazasız belasız gazlamal nasip etsin ıslatırız be kardeşim ayıp ettin ;):icon_tup:

Firattoptas
14-04-2014, 08:42
fırat kardeşim maşallah umarım istediğinden fazlası olur

çünkü fena saplıcam la sanaaaaa ahahahaha :D:D

Kanka eyvallah sağol inşallah güzel olucak okan işte heryerde okan hayallerde olmasa insanın yaşama umudu kalmıyor :icon_tup::D

ENG
14-04-2014, 08:46
Hayırlısıyla bitsin cok keyifli ve tek olacak

Chn53
14-04-2014, 08:54
Araciniz guzelmis fakat fotograflar ile video yapmak yerine fotograflariniz bolumune acabilirdiniz ne araba hakkinda bilgi ne yurur videosu hicbisey yok

Firattoptas
14-04-2014, 08:56
Hayırlısıyla bitsin cok keyifli ve tek olacak

Engin hocam çok teşekkür ederim :icon_tup:

Firattoptas
14-04-2014, 09:04
Araciniz guzelmis fakat fotograflar ile video yapmak yerine fotograflariniz bolumune acabilirdiniz ne araba hakkinda bilgi ne yurur videosu hicbisey yok

Bu videodaki amaç cok kısa zamanda bu arabanın çıkıcagını burdan bu camia ya bildirmek içindir yaptığımız uğraştığımız emek verdiğimiz vakit nakit harcadığımız arabamızın bizde olan heyecanını kendimiz kadar bu işlerin içinde olan abilerimizle kardeşlerimizle arkadaşlarımızla paylaşmak içindir video vs bilgi olmaması doğal arabamız cünkü cıkmadı inşallah bu hafta içi rodaj için start veriyoruz ozaman proje konusunu acıp detaylı bilgi vericem herkese sonrasında zaten videoları gelir konuyu yanlış yere actıysamda herkesten özür dilerim herkese kazasız belasız gazlamalar :icon_tup:

ErT_ThM
14-04-2014, 11:08
Maşallahh fıratım inşallah yakın zamanda roll videoları ile gündem olucaksın kazasız belasız keyifli gazlamalar

guwen_ar
14-04-2014, 11:58
Kanka kocaman masallah merakla bekliyorum aracini turbo mondeo go go go :D :icon_tup:

Arada cikip tebrik etmek yerine huzur bozmaya calisan birileri muhakkak onune cikicaktir kanka umursama bu gibi durumlari ;)

Firattoptas
14-04-2014, 12:28
Maşallahh fıratım inşallah yakın zamanda roll videoları ile gündem olucaksın kazasız belasız keyifli gazlamalar

Ertuğrul eyvallah kanka Teşekkürler İnşallah İstediğimiz gibi olucak Verilen emekleri yapılanları sen az cok benim kadar biliyosun sanada kazasız belasız keyifli gazlamalar :icon_tup:

Firattoptas
14-04-2014, 12:31
Kanka kocaman masallah merakla bekliyorum aracini turbo mondeo go go go :D :icon_tup:

Arada cikip tebrik etmek yerine huzur bozmaya calisan birileri muhakkak onune cikicaktir kanka umursama bu gibi durumlari ;)

Kanka teşekkürler :icon_tup: çatlak sesler her ortamda toplumda var huzur bozmadan dostluk cercevesinde her daim devam diyorum :icon_tup:

FeaTuRiNG
14-04-2014, 22:25
Maşallah, beklemedeyim Mondeo yu :P

Firattoptas
14-04-2014, 22:47
Maşallah, beklemedeyim Mondeo yu :P

Halil basgan tesekkürler 😃 bende seni beklemedeyim 😀

Sh4rk
14-04-2014, 23:01
Masallah Allah agiz tadiyla gazlamalar nasip etsin

Firattoptas
14-04-2014, 23:13
Masallah Allah agiz tadiyla gazlamalar nasip etsin

İyi dileklerin için tesekkür ederim kimsenin tekerine taşdeğmesin herkese kazasız belasız gazlamalar:icon_tup:

Onur Fatih
15-04-2014, 00:10
Fırat abi türkiyede ilk sanırım zetec mondeo turbo. maşallah videoları bekliyoruz

jeffy
15-04-2014, 07:37
Böyle yapılmayanla , herkesin gözünde uğraşılmayacak arabalarla uğraşıp emek harcayan insanlara ayrı bir saygı duyuyorum. İnşallah verdiğiniz emeklerin karşılığını alırsınız..

Firattoptas
15-04-2014, 07:51
Fırat abi türkiyede ilk sanırım zetec mondeo turbo. maşallah videoları bekliyoruz

İnşallah kardeşim Allahın izniyle cok güzel olucak daha önce yapılan var sanırım hacim olarak daha ufakdı motor sanırım ama bizim yaptığımız kadar profosyonel değil yanlış hatırlamıyorsam

Firattoptas
15-04-2014, 07:55
Böyle yapılmayanla , herkesin gözünde uğraşılmayacak arabalarla uğraşıp emek harcayan insanlara ayrı bir saygı duyuyorum. İnşallah verdiğiniz emeklerin karşılığını alırsınız..

İyi yorumlarınız ve düşünceleriniz ve dilekleriniz için teşekkür ederim. Herkesin yapmadığını yapmak hem zorlu bir süreç hemde sabır isteyen bir olay yakınlarında cok fazla örneği olmadığı zaman dahada zor hale getiriyo projeyi ama bittiği zaman eminim hem cok iyi olucak hemde zevkli bir araç çıkacagını düşünüyorum .:icon_tup:

tigerland
15-04-2014, 14:21
Maşallah sabir ve emeklerin karsiligini almak güzel. Geriye kalan gazlamak. Şimdiden kazasiz belasiz CEZASIZ gazlamalar :)

SRT59
15-04-2014, 14:36
Kanka Cumartesi geçeleri yansın bundan sonra o zaman :)
Hadi hayırlısı olsun kardeşim çok sevindim. Dünya kadar emeğin var üzerinde herşey istediğin gibi olur inş.
Mondi çok fena oldu. :)

Firattoptas
15-04-2014, 15:33
Maşallah sabir ve emeklerin karsiligini almak güzel. Geriye kalan gazlamak. Şimdiden kazasiz belasiz CEZASIZ gazlamalar :)

Erbin teşekkür ederim arkadasım inşallah cok kısa zamanda istanbul gecelerinde podyuma cıkıyoruz :icon_tup:

Firattoptas
15-04-2014, 15:37
Kanka Cumartesi geçeleri yansın bundan sonra o zaman :)
Hadi hayırlısı olsun kardeşim çok sevindim. Dünya kadar emeğin var üzerinde herşey istediğin gibi olur inş.
Mondi çok fena oldu. :)

Serhat kanka teşekkür ederim iyi dileklerine dediğin gibi emeğimiz cok inşallah suan için hersey cok güzel gidiyor istediğimiz gibi cok kısa zamanda çıkıyoruz inşallah :icon_tup:

Bu arada senin rsşnde maşallahı var kazasız belasız kanka

SRT59
15-04-2014, 17:03
Serhat kanka teşekkür ederim iyi dileklerine dediğin gibi emeğimiz cok inşallah suan için hersey cok güzel gidiyor istediğimiz gibi cok kısa zamanda çıkıyoruz inşallah :icon_tup:

Bu arada senin rsşnde maşallahı var kazasız belasız kanka

Eyw. Kanka mutlu, mesut gazlamalar o zaman bize :D
Kocaman Maşallah hepimize :)

Firattoptas
15-04-2014, 19:56
Eyw. Kanka mutlu, mesut gazlamalar o zaman bize :D
Kocaman Maşallah hepimize :)

:):) cümlemize knka

trky_GT
16-04-2014, 09:37
Kardeşim mondeo'da emeği gecen herkese (başının etini yediğin powertune bahadır abiye :D ) emeğine ve cebine sağlık olmayanı yapmaya çalışıyosunuz inşallah allah gönlüne göre verir kazasız belasız cezasız gazlarsın.

Firattoptas
16-04-2014, 09:40
Kardeşim mondeo'da emeği gecen herkese (başının etini yediğin powertune bahadır abiye :D ) emeğine ve cebine sağlık olmayanı yapmaya çalışıyosunuz inşallah allah gönlüne göre verir kazasız belasız cezasız gazlarsın.

Pampaaaaa cok thankyou sana 😄 baho başgana 7/24 sıkıntı yok devam tam gaz hepimize kazasız belasız kanka allah herkesin gönlüne göre versin 😄

SRT59
16-04-2014, 09:41
Cumartesi akşamı napıyoruz ?:)

flexamin
16-04-2014, 09:42
bi kadran video su falan olsa keşke :)

elinize sağlık. tehlikeli duruyor:)

trky_GT
16-04-2014, 09:43
mondeo gelebilir rs ile birlikte konuşmuştuk gelirse denersiniz.

constantine_502
16-04-2014, 09:45

bahadır abiye gece rüyasında sorsalar dünyadan 2 şeyi silmek isteseniz ne olurdu diye... hiç tereddüt etmeden fırat ve apo der kesin :) :hahaha::hahaha: Nazımızı, derdimizi, sıkıntılarımızı paylaştığı için ticartten öte abi kardeş gibi olduğumuz için burdan ona kocaman saygılarımı iletiyorum :)

SRT59
16-04-2014, 09:45
mondeo gelebilir rs ile birlikte konuşmuştuk gelirse denersiniz.

Kısmetse olur diyelim :D

trky_GT
16-04-2014, 09:49
bahadır abiye gece rüyasında sorsalar dünyadan 2 şeyi silmek isteseniz ne olurdu diye... hiç tereddüt etmeden fırat ve apo der kesin :) :hahaha::hahaha: Nazımızı, derdimizi, sıkıntılarımızı paylaştığı için ticartten öte abi kardeş gibi olduğumuz için burdan ona kocaman saygılarımı iletiyorum :)

Saygı ve sevgiler şelale seviyoruz seni Bahadır abii :)

kısmet kanka :)

Firattoptas
16-04-2014, 09:52
Cumartesi akşamı napıyoruz ?:)

Napalım pampaaa 😊

SRT59
16-04-2014, 09:54
Napalım pampaaa 😊
Kör olalım kanka :D

Firattoptas
16-04-2014, 09:54
bi kadran video su falan olsa keşke :)

elinize sağlık. tehlikeli duruyor:)

Teşekkürler cok su rodajı bitirelim allahın izniyle kadran madran ne varsa koycaz :icon_tup: 😄

Firattoptas
16-04-2014, 09:56

Apoo cok güldüm lan sandalyeden ters düşüyodum 😂😂😂😂 aynen aynı saygı cercevesinde bende ona saygılarımı ve selamlarını iletiyorum zaten benden sonra başka trakyalıya bulaşmaz aman kardeşim amannn 😎:icon_tup::D

Firattoptas
16-04-2014, 09:57

Senle koşarakda denerim kanka ama sana bir rs ayarladım istanbulda seni bekliyo 🚗:icon_tup:

Firattoptas
16-04-2014, 09:57
[QUOTE=trky_GT;7425611]Saygı ve sevgiler şelale seviyoruz seni Bahadır abii :)

I love you başgan :D

Firattoptas
16-04-2014, 09:59
Kör olalım kanka :D

Sen kör olmak istiyosan bana hemen whatsapp dan içişleri bakanlığından aldığın izin belgesini yolluyorsun evci cık kanka evci :D:D

SRT59
16-04-2014, 10:02
Sen kör olmak istiyosan bana hemen whatsapp dan içişleri bakanlığından aldığın izin belgesini yolluyorsun evci cık kanka evci :D:D

AHAHAA! Kanka sesli güldüm valla :D Kaçak güreşçez olm evci mevci olmaz o iş :)
Bizim Hatun 00:00 a kadar kontür yüklüyor. Kontür bitti doğru eve :( 12ye kadar yaptık yaptık yapamadık. Bir sonraki kontür yüklemeye kadar hatlar kapalı :)

trky_GT
16-04-2014, 10:05
Bizim Hatun 00:00 a kadar kontür yüklüyor. Kontür bitti doğru eve :( 12ye kadar yaptık yaptık yapamadık. Bir sonraki kontür yüklemeye kadar hatlar kapalı :)

faturalıya geç kanka :D :hahaha:

Firattoptas
16-04-2014, 10:05

Gel ben seni faturalıya ceviriyim hem esnaf sevinsin hem ülke ekonomisine can gelsin amk 😂😂😂😂😂

SRT59
16-04-2014, 10:09
Gel ben seni faturalıya ceviriyim hem esnaf sevinsin hem ülke ekonomisine can gelsin amk 😂😂😂😂😂

Biz faturalıya geçsek nolcak olm. Bloke koyar gene kapatır hattımızı :D

Firattoptas
16-04-2014, 10:10
Biz faturalıya geçsek nolcak olm. Bloke koyar gene kapatır hattımızı :D

Ver kimliğini üstüme alıcam seni 😎

SRT59
16-04-2014, 10:10
Ver kimliğini üstüme alıcam seni 😎

Kanka kimliği vereyim vermesine de üstte tehlikeli olabilirim. :D

Firattoptas
16-04-2014, 10:15
Kanka kimliği vereyim vermesine de üstte tehlikeli olabilirim. :D

Sapıkmısın oğlum evlendin hala adam olmadın hatun bulma sitesi değil burası techturkey amk :):D

SRT59
16-04-2014, 10:27
Sapıkmısın oğlum evlendin hala adam olmadın hatun bulma sitesi değil burası techturkey amk :):D

Yok bolm ne alakası var. Biraz hayırsız evlatım ben ondan diyorum. Üstüne alırsan zarar olurum sana :D

Firattoptas
16-04-2014, 10:31
Yok bolm ne alakası var. Biraz hayırsız evlatım ben ondan diyorum. Üstüne alırsan zarar olurum sana :D

michlein lastik adamı gibi oldun zayıfla biraz :D evlat olsan sevilmezsin 🙊🙉🙈

SRT59
16-04-2014, 10:35
michlein lastik adamı gibi oldun zayıfla biraz :D evlat olsan sevilmezsin 🙊🙉🙈

Hakkaten öle valla yalan yok evlendik 80kilo şimdi 97 kilo bu ne ya :(