PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nasiol oto bakim ve koruma seti hakkinda bilgisi olan

ozankaya
15-04-2014, 21:15
Nasiol - Love and Protect the Original (http://www.nasiol.com/collections/oto-bakim-ve-koruma/products/nasiol-nano-oto-bakim-ve-koruma-seti)

Arakadaslar 0 arac aldim ve uzun yillar binicegim ici en bastan beri aracima iyi bakmak istiyorum bunun icinde aracima nano koruma olan nasiol zr53 uygulamayi dusunuyorum fakat bunu yaptiktan sonra etkisini daha uzun gostersin diye komple set almayi dusunuyorum bu sekilde kullanan varmi artisini eksinini paylasabilcek birileri varmidir.

Yazan fiyattan yani 215tldende bi yuzde 15 indirim alma sansim var yani komple set 173tlye gelio sizce uygunmudur baska onerileriniz varmidir

douu
15-04-2014, 22:25
amatör kullanıcı için nasiol çok uygun bir ürün değil. uygulaması ciddi anlamda can sıkıcı derecede zor. geçmiş konularımı araştırabilirseniz j kasa bir astraya aracın sahibi tarafından yapılan ve sıkıntı yaşatan bi uygulama mevcut. toparlamak için 10bin kmde arabaya zımpara yapmak zorunda kalmıştık.

uygulamayı nasiol konusunda bilgi sahibi olan mert arkadaşımıza yaptırabilirsin. devamında araç bakımıyla alakalı o sana gerekenleri zaten anlatacaktır.

ozankaya
16-04-2014, 00:07
amatör kullanıcı için nasiol çok uygun bir ürün değil. uygulaması ciddi anlamda can sıkıcı derecede zor. geçmiş konularımı araştırabilirseniz j kasa bir astraya aracın sahibi tarafından yapılan ve sıkıntı yaşatan bi uygulama mevcut. toparlamak için 10bin kmde arabaya zımpara yapmak zorunda kalmıştık.

uygulamayı nasiol konusunda bilgi sahibi olan mert arkadaşımıza yaptırabilirsin. devamında araç bakımıyla alakalı o sana gerekenleri zaten anlatacaktır.

Ankarada oturdugum icin bu sehirde bu konuda bana yardim edebilcek birini ariyorum yarin dby detailing(berkay beyi) bu konuda rahatsiz etmeyi dusunuyorum

ozankaya
16-04-2014, 00:09

Dediginiz konuyu gordum ve aklima acaba sorusu takildi daha once boya koruma gibi tecrubelerimiz var kotu olmadi fakat bu urunun dikkatli kullanilmasi gerektigi asikar bu yuzden farkli markalarida arastiricam

Ankarada oturdugum icin bu sehirde bu konuda bana yardim edebilcek birini ariyorum yarin dby detailing(berkay beyi) bu konuda rahatsiz etmeyi dusunuyorum

Emre Ekrem
16-04-2014, 09:10
Amatör kullanımda pek tavsiye edilmiyor, hatta prof uygulayan arkadaşlar bile mutlaka 2 kişi yapılmasını tavsiye ediyor, çok çabuk kuruyan ve hafa affetmeyen bir ürün bildiğim ve gördüğüm kadarı ile.

Elimde Nanolex'in tüm seti var, r-shampoo ve wascoat u kullandım ama geri kalanı ile bir işlem yapmış değilim, bende Berkay ile görüştüm fakat uygulama "zaman problemi" bir türlü kısmet olmadı, aklımda bu seti satıp farklı markalar ile kombinasyon yapmak var, bakalım Berkay ile tekrar görüştüğümde yönlendirmelerine göre kombinasyon yapmayı planlıyorum.

douu
16-04-2014, 09:11
Berkay da yardımcı olur tabi. Devamlı olarak nasiol kullanan Mert arkadaşımız var bide Ankara'da onu da arastirabilirsin.

AB01
16-04-2014, 11:03
Hassas çalıştıktan sonra amatör, profesyonel pek farketmez. Elinizin biraz yatkın olması ve kullanım şartlarını iyi okumanız yeterlidir.

ozankaya
16-04-2014, 22:45
Merte nasil ulasabilirim

Bide baska markalara ve onerilere acigim uzun sure gidicek full set almayi istiyorum bu konuda derin bir bilgim olmadigi icin her turlu bilgiye acigim :))

ilker_yusuf
17-04-2014, 07:43
Ozanım daha önce söylediğim gibi çeyizde bir tane wash coat kesinlikle olmalı :)

EmreS13
17-04-2014, 07:46
Mert'in numarasını veriyim yardımcı olur zaten size :)
0 (537) 623 54 52

Ranthor
17-04-2014, 09:10
uzun süre bineceksen crystal conceptin 3 sene koruyan ürünü var. bayagi pahalı

ozankaya
17-04-2014, 11:01
6 ayda bir yenilemeyi dusunuyorum masraftan kacinmadan ama aracada zarar vermesinide istemiyorum

Ranthor
17-04-2014, 11:17
6 ayda bir yenileyeceksen geleneksel waxlardan al.
hem dertsiz, surmesi eglenceli kolay. parlaklığı daha guzel

ozankaya
17-04-2014, 17:22
Mert beyle bugun dukkaninda gorustuk kendisinden detayli bilgiyi aldim ve nasiol uygulamasini ona yaptirmaya karar verdim elindeki is yogunlugundan dolayi sira bekleme disinda hersey cok keyif vericiydi :)