PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LFS yama ve ayarlar Hakkında

Nissan My Life
19-04-2014, 20:50
Herkese iyi akşamlar , oyunla aram yoktur ancak 'lfs' de nissan yamaları olduğunu görünce yapıştım bilgisayara , indirdim kurdum üyelik aldım demo online açtım vs , ancak videoları izleyip yapmama rağmen bir türlü istediğim arabayı oyuna yama edemedim , birde direksiyon konsol ayarları , drift ayarları , videolardaki kişiler aşmış işi gercek arabadaki sesler kokpit sanki gercekden yanlıyorlar harika videolar gördüm ama beceremedim bilgisi olan kullanan ayarlayan abilerim kardeşlerim yardımcı olabilirmisiniz ?

bason
19-04-2014, 21:05
LFS Setups, Live for Speed - Setupgrid.net (http://www.setupgrid.net/) Burada güzel ayarlar oluyor ben bunları kullanırdım. Tabi ki kendine göre değişiklik yapman gerekecektir. Direksiyon için ise oyunda iken menüyü açıp biraz karıştırırsan bulursun, kalibre etmen gerekli. Menüler aklımda değil şuanda. Yama hakkında bilgim yok.

Nissan My Life
19-04-2014, 21:32
Tesekkür ederim ilginize , yarın tekrar deneyeceğim kontrolleri ..

hakan_41
19-04-2014, 21:35
araç yamaları için :

indirdiğiniz yamanın içinde ( rar'ın ) dds,skins bilmemne gibi klasörler olur , bu klasörlerin içindekileri gene oyunun kurulu oldugu yerdeki aynı klasör ismindeki yerlere atıcaksınız

motor sesleri de araç yaması gibi yüklenir , engine klasörüne atılıyordu yanlış hatırlamıyorsam, oyun içindende bir kısayol tusu ile seçmek için menüyü açıyorsunuz, inanın onunda hangi tuşlarla oldugunu unutmusum baya oldu oynamayalı, kontrol ayarlarından bulabilirsiniz onu :)

modlar: DRIFTMODS LFS MODS - Portal (http://www.driftmods.net/forums/index.php)

tuzemen
19-04-2014, 21:38
motor sesleri .eng kodlu onlar.onları engine dosyasına atıyorsunuz.oyunu açıp arabayı sürmeye başladığınızda shift+A ya basın bi sekme açılacak ordan load a tıklayın sizin engine dosyasına attığınız dosya çıkacak ona tıklayın, motor sesiniz hazır :)

Nissan My Life
19-04-2014, 21:43
Yeşekkürler yarın bakıcam dediğim gibi , motor sesi vb. Önemli değil ama su ayarları ve 180sx yamasını yaparsam süper olucak , birde paylastığınız link de indirme klasörleri mevcut bunlar ayarlar için midir ? Nasıl kurulum yapılıcak

edemirbas
19-04-2014, 21:45
Yalnız online oynayacaksanız eğer her modu kullanamazsınız, eğer kullandığınız mod online uyumlu değilse hata verir ve serverdan atar bunu unutmayın, sırf bu yüzdemn çok güzel bir s14a yaması var onu kullanamıyorum

Nissan My Life
19-04-2014, 22:44
Yok sadece s13 indirip drift yapsam tekli antrenman gibi yeter :)

Mutlu Değerli
20-04-2014, 01:01
İlk başta oynayınca öyle hemen drift olayına giremiyosunuz, zamanla 1-2 ufak yan vere vere, açıyı bula bula el alışıyor (mause kontrollü)

Lt8AepcOdos

Yamalara kafayı taktıgım zamanlardan... S2000 + VTEC programı; Çok iyidi :)

Nissan My Life
20-04-2014, 10:24
Bugün yamamı kurdum ayarladım , ama direksiyon olmuyor ayarlarda hersey normal gazı dreni vitesi ayarlıyorum ama oyuna girdiğimde kendi kendine gaz veriyor vites gecmiyor mode tusundan race e alıyorum bu sefer vitesler calısmıyor